Tour of Croatia 2016 / Rezultati / Etapa 1

Etapa 1: Osijek - Varaždin

Datum održavanja: 19.04.2016. Dužina etape: 235 km Visinska razlika: 120 hm

Rezultati nakon prve etape

Red / White checkered Jersey
Red / White checkered Jersey
054 ITA NIZZOLO Giacomo (TFS)
Vrijeme
5h27′37″
Blue Jersey
Blue Jersey
021 GBR CAVENDISH Mark (DDD)
Bodovi
20
Green Jersey
Green Jersey
141 CAN BOIVIN Guillaume (CAT)
Bodovi
1
White Jersey
White Jersey
115 RUS KURBATOV Alexey (GAZ)
Vrijeme
5h27′46″
Najbolji tim
BCP AZE Synergy Baku Cycling Project
Vrijeme
16h23′21″
Pobjednik etape
054 ITA NIZZOLO Giacomo (TFS)
Vrijeme
5h27′47″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 054 ITA NIZZOLO Giacomo TFS 5h27′47″ +00′00″
2 021 GBR CAVENDISH Mark DDD 5h27′47″ +00′00″
3 201 BEL DUPONT Timothy VWT 5h27′47″ +00′00″
4 107 GBR OPIE Chris ONE 5h27′47″ +00′00″
5 044 SVK BASKA Erik TNK 5h27′47″ +00′00″
6 151 NED VERMELTFOORT Coen RIJ 5h27′47″ +00′00″
7 085 ITA RUFFONI Nicola BAR 5h27′47″ +00′00″
8 062 POL FRANCZAK Pawel VAT 5h27′47″ +00′00″
9 135 GRE TAMOURIDIS Ioannis BCP 5h27′47″ +00′00″
10 177 SLO MIŠKULIN Jure RAR 5h27′47″ +00′00″
11 037 ITA PELUCCHI Matteo IAM 5h27′47″ +00′00″
12 011 ITA GUARDINI Andrea AST 5h27′47″ +00′00″
13 138 CRO RUMAC Josip BCP 5h27′47″ +00′00″
14 162 ITA FAVILLI Elia MKT 5h27′47″ +00′00″
15 096 ITA PERON Andrea TNN 5h27′47″ +00′00″
16 001 POL PATERSKI Maciej CCC 5h27′47″ +00′00″
17 073 ITA CHICCI Francesco AND 5h27′47″ +00′00″
18 165 ITA VIOLA Michele MKT 5h27′47″ +00′00″
19 173 SLO JENKO Robert RAR 5h27′47″ +00′00″
20 193 GBR DOULL Owain WGN 5h27′47″ +00′00″
21 131 AZE AVERIN Maksim BCP 5h27′47″ +00′00″
22 172 SLO KOROŠEC Rok RAR 5h27′47″ +00′00″
23 111 RUS MAIKIN Roman GAZ 5h27′47″ +00′00″
24 147 CZE TUREK Daniel CAT 5h27′47″ +00′00″
25 081 ITA BARBIN Enrico BAR 5h27′47″ +00′00″
26 176 SLO FINKŠT Tilen RAR 5h27′47″ +00′00″
27 072 ITA BENFATTO Marco AND 5h27′47″ +00′00″
28 136 AZE JABRAYILOV Samir BCP 5h27′47″ +00′00″
29 148 ISR YECHZKEL Aviv CAT 5h27′47″ +00′00″
30 041 DEN HANSEN Jesper TNK 5h27′47″ +00′00″
31 026 AUS RENSHAW Mark DDD 5h27′47″ +00′00″
32 132 SLO MUGERLI Matej BCP 5h27′47″ +00′00″
33 127 SLO KATRAŠNIK Gašper ADR 5h27′47″ +00′00″
34 126 SLO PER David ADR 5h27′47″ +00′00″
35 045 SVK SAGAN Juraj TNK 5h27′47″ +00′00″
36 114 RUS ERSHOV Artur GAZ 5h27′47″ +00′00″
37 137 AZE ASADOV Elchin BCP 5h27′47″ +00′00″
38 066 ESP SIMON Jordi VAT 5h27′47″ +00′00″
39 123 SLO NOVAK Domen ADR 5h27′47″ +00′00″
40 161 CRO KIŠERLOVSKI Emanuel MKT 5h27′47″ +00′00″
41 034 AUS HOWARD Leigh IAM 5h27′47″ +00′00″
42 063 POL STACHOWIAK Adam VAT 5h27′47″ +00′00″
43 144 POL PIASKOWY Emanuel CAT 5h27′47″ +00′00″
44 156 NED MOL Wouter RIJ 5h27′47″ +00′00″
45 013 BEL DE VRESE Laurens AST 5h27′47″ +00′00″
46 192 GBR TENNANT Andrew WGN 5h27′47″ +00′00″
47 113 RUS SAVITSKIY Ivan GAZ 5h27′47″ +00′00″
48 185 AUT SCHORN Daniel RSW 5h27′47″ +00′00″
49 208 BEL VAN ZUMMEREN Stef VWT 5h27′47″ +00′00″
50 053 FRA BERNARD Julien TFS 5h27′47″ +00′00″
51 046 RUS TRUSOV Nikolay TNK 5h27′47″ +00′00″
52 154 NED BOL Jetse RIJ 5h27′47″ +00′00″
53 097 FRA PLANET Charles TNN 5h27′47″ +00′00″
54 004 AUT GROSSHARTNER Felix CCC 5h27′47″ +00′00″
55 003 ESP DE LA PARTE Victor CCC 5h27′47″ +00′00″
56 007 POL OWSIAN Lukasz CCC 5h27′47″ +00′00″
57 076 ITA PACIONI Luca AND 5h27′47″ +00′00″
58 182 AUT EIBEGGER Markus RSW 5h27′47″ +00′00″
59 163 ITA MUCELLI Davide MKT 5h27′47″ +00′00″
60 203 BEL CORDEEL Sander VWT 5h27′47″ +00′00″
61 164 ITA SANTORO Antonio MKT 5h27′47″ +00′00″
62 064 POL GRADEK Kamil VAT 5h27′47″ +00′00″
63 121 CRO ROGINA Radoslav ADR 5h27′47″ +00′00″
64 068 GER KOCH Jonas VAT 5h27′47″ +00′00″
65 101 GBR BARKER Yanto ONE 5h27′47″ +00′00″
66 025 RSA J.V.RENSBURG Reinardt DDD 5h27′47″ +00′00″
67 052 COL ARREDONDO Julian D. TFS 5h27′47″ +00′00″
68 157 NED DE GREEF Robbert RIJ 5h27′47″ +00′00″
69 153 NED MEIJERS Daan RIJ 5h27′47″ +00′00″
70 005 POL KUREK Adrian CCC 5h27′47″ +00′00″
71 104 GBR HANDLEY Richard ONE 5h27′47″ +00′00″
72 051 ITA ALAFACI Eugenio TFS 5h27′47″ +00′00″
73 083 ITA MAESTRI Mirco BAR 5h27′47″ +00′00″
74 032 SUI FUMEAUX Jonathan IAM 5h27′47″ +00′00″
75 198 GBR DAVIES Scott WGN 5h27′47″ +00′00″
76 006 POL MROZEK Mercin CCC 5h27′47″ +00′00″
77 112 RUS OVECHKIN Artem GAZ 5h27′47″ +00′00″
78 108 NZL ORAM James ONE 5h27′47″ +00′00″
79 133 CRO KVASINA Matija BCP 5h27′47″ +00′00″
80 106 GBR HUNT Joshua ONE 5h27′47″ +00′00″
81 067 CZE POLNICKY Jiri VAT 5h27′47″ +00′00″
82 086 ITA BOEM Nicola BAR 5h27′47″ +00′00″
83 035 SUI LANG Pirmin IAM 5h27′47″ +00′00″
84 061 POL BODNAR Lukasz VAT 5h27′47″ +00′00″
85 014 KAZ GRUZDEV Dmitriy AST 5h27′47″ +00′00″
86 043 AUS MCCARTHY Jay TNK 5h27′47″ +00′00″
87 084 ITA TONELLI Alessandro BAR 5h27′47″ +00′00″
88 125 SLO BOŽIČ Jon ADR 5h27′47″ +00′00″
89 142 USA BUTLER Chris CAT 5h27′47″ +00′00″
90 134 RUS POZDNYAKOV Kiryll BCP 5h27′47″ +00′00″
91 204 BEL DHAENE Brecht VWT 5h27′47″ +00′00″
92 181 AUT RABITSCH Stephan RSW 5h27′47″ +00′00″
93 042 SVK KOLÁR Michal TNK 5h27′47″ +00′00″
94 058 AUT ZOIDL Riccardo TFS 5h27′47″ +00′00″
95 056 BEL THEUNS Edward TFS 5h27′47″ +00′00″
96 191 GBR CHRISTIAN Mark WGN 5h27′47″ +00′00″
97 002 CZE GERNY Josef CCC 5h27′47″ +00′00″
98 091 BEL DE MESMAEKER Kevin TNN 5h27′47″ +00′00″
99 038 BEL VANGENECHTEN Jonas IAM 5h27′47″ +00′00″
100 171 CRO MALTAR Bruno RAR 5h27′47″ +00′00″
101 155 NED BUGTER Luuc RIJ 5h27′47″ +00′00″
102 122 SLO GOLČER Jure ADR 5h27′47″ +00′00″
103 075 ITA NARDIN Alberto AND 5h27′47″ +00′00″
104 202 BEL CALLEEUW Joeri VWT 5h27′47″ +00′00″
105 074 ITA DALL'ANTONIA Tiziano AND 5h27′47″ +00′00″
106 094 ESP LOZANO David TNN 5h27′47″ +00′00″
107 118 RUS ZAKARIN Aydar GAZ 5h27′47″ +00′00″
108 031 SUI AREGGER Marcel IAM 5h27′47″ +00′00″
109 103 POL DOMAGALSKI Karol ONE 5h27′47″ +00′00″
110 098 NED VERSCHOOR Martijn TNN 5h27′47″ +00′00″
111 205 BEL GHYSELINCK Jan VWT 5h27′47″ +00′00″
112 143 SLO PAVLIĆ Marko CAT 5h27′47″ +00′00″
113 018 KAZ ZAKHAROV Artyom AST 5h27′47″ +00′00″
114 194 GBR HOLOHAN Liam WGN 5h27′47″ +00′00″
115 015 KAZ KAMYSHEV Arman AST 5h27′47″ +00′00″
116 077 ITA RATTO Daniele AND 5h27′47″ +00′00″
117 175 SLO RUČIGAJ Žiga RAR 5h27′47″ +00′00″
118 174 SLO PENKO Izidor RAR 5h27′47″ +00′00″
119 017 ITA VANOTTI Alessandro AST 5h27′47″ +00′00″
120 186 GER SCHINNAGEL Johannes RSW 5h27′47″ +00′00″
121 116 RUS SVESHNIKOV Kiril GAZ 5h27′47″ +00′00″
122 117 RUS EVTUSHENKO Alexander GAZ 5h27′47″ +00′00″
123 187 AUT ZELLER Lukas RSW 5h27′47″ +00′00″
124 196 GBR PEARSON Daniel WGN 5h27′47″ +00′00″
125 166 SLO REPSE Uros MKT 5h27′47″ +00′00″
126 115 RUS KURBATOV Alexey GAZ 5h27′47″ +00′00″
127 145 EST RÄIM Mihkel CAT 5h27′47″ +00′00″
128 152 NED VAN DER HOORN Taco RIJ 5h27′47″ +00′00″
129 057 NED VAN POPPEL Boy TFS 5h28′15″ +00′28″
130 105 GBR HAPPER George ONE 5h28′25″ +00′38″
131 016 KAZ OMIRZAKOV Dias AST 5h28′25″ +00′38″
132 093 FRA LEFRANCOIS Nicolas TNN 5h28′25″ +00′38″
133 047 POR PAULINHO Sergio TNK 5h28′25″ +00′38″
134 092 FIN HENTTALA Joonas TNN 5h28′25″ +00′38″
135 183 GBR MCLAUGHLIN James RSW 5h28′25″ +00′38″
136 188 AUT WALZEL Andreas RSW 5h28′25″ +00′38″
137 195 GBR LOWE Samuel WGN 5h28′25″ +00′38″
138 206 LTU KRUOPIS Aidis VWT 5h28′25″ +00′38″
139 012 KAZ AYAZBAYEV Maxat AST 5h28′25″ +00′38″
140 095 ESP MEGIAS Javier TNN 5h28′25″ +00′38″
141 168 CRO JABUKA David MKT 5h28′46″ +00′59″
142 197 GBR PATTEN Daniel WGN 5h28′49″ +01′02″
143 124 SLO DRINOVEC Matej ADR 5h28′55″ +01′08″
144 065 POL ANIOLKOWSKI Stanislaw VAT 5h28′57″ +01′10″
145 027 RSA THOMSON Jay Robert DDD 5h29′23″ +01′36″
146 022 RSA DOUGALL Nick DDD 5h29′23″ +01′36″
147 033 NOR HOLST ENGER Sondre IAM 5h29′26″ +01′39″
148 087 ITA STERBINI Luca BAR 5h30′00″ +02′13″
149 082 ITA SIMION Paolo BAR 5h30′00″ +02′13″
150 184 AUT BIEDERMANN Daniel RSW 5h30′00″ +02′13″
151 207 BEL VAN BREUSSEGEM Elias VWT 5h30′00″ +02′13″
152 071 ITA BANDIERA Marco AND 5h30′00″ +02′13″
153 078 ITA VIGANO Davide AND 5h30′00″ +02′13″
154 102 POL BIALOBLOCKI Marcin ONE 5h30′00″ +02′13″
155 024 AUS HAAS Nathan DDD 5h30′00″ +02′13″
156 055 SUI RAST Grégory TFS 5h30′13″ +02′26″
157 023 AUT EISEL Bernhard DDD 5h30′14″ +02′27″
158 141 CAN BOIVIN Guillaume CAT 5h30′14″ +02′27″
159 146 ISR SAGIV Guy CAT 5h30′14″ +02′27″
160 036 SUI PELLAUD Simon IAM 5h31′09″ +03′22″
Nisu završili
# Br. Vozač Tim
1 008 ITA PONZI Simone CCC
Nisu započeli
# Br. Vozač Tim
1 167 CRO FRANKOVIĆ Mateo MKT
PC Donji Miholjac 45,30 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 146 ISR SAGIV Guy CAT 5
2 141 CAN BOIVIN Guillaume CAT 3
3 115 RUS KURBATOV Alexey GAZ 1
PC Koprivnica 176,60 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 141 CAN BOIVIN Guillaume CAT 5
2 124 SLO DRINOVEC Matej ADR 3
3 146 ISR SAGIV Guy CAT 1
Finish Varaždin 235,10 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 054 ITA NIZZOLO Giacomo TFS 25
2 021 GBR CAVENDISH Mark DDD 20
3 201 BEL DUPONT Timothy VWT 16
4 107 GBR OPIE Chris ONE 14
5 044 SVK BASKA Erik TNK 12
6 151 NED VERMELTFOORT Coen RIJ 10
7 085 ITA RUFFONI Nicola BAR 9
8 062 POL FRANCZAK Pawel VAT 8
9 135 GRE TAMOURIDIS Ioannis BCP 7
10 177 SLO MIŠKULIN Jure RAR 6
11 037 ITA PELUCCHI Matteo IAM 5
12 011 ITA GUARDINI Andrea AST 4
13 138 CRO RUMAC Josip BCP 3
14 162 ITA FAVILLI Elia MKT 2
15 096 ITA PERON Andrea TNN 1
BC 4.cat. Ludbreg 196,00 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 141 CAN BOIVIN Guillaume CAT 1
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 115 RUS KURBATOV Alexey GAZ 5h27′47″ +00′00″
2 044 SVK BASKA Erik TNK 5h27′47″ +00′00″
3 177 SLO MIŠKULIN Jure RAR 5h27′47″ +00′00″
4 138 CRO RUMAC Josip BCP 5h27′47″ +00′00″
5 176 SLO FINKŠT Tilen RAR 5h27′47″ +00′00″
6 136 AZE JABRAYILOV Samir BCP 5h27′47″ +00′00″
7 148 ISR YECHZKEL Aviv CAT 5h27′47″ +00′00″
8 127 SLO KATRAŠNIK Gašper ADR 5h27′47″ +00′00″
9 126 SLO PER David ADR 5h27′47″ +00′00″
10 123 SLO NOVAK Domen ADR 5h27′47″ +00′00″
11 198 GBR DAVIES Scott WGN 5h27′47″ +00′00″
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 BCP AZE Synergy Baku Cycling Project 16h23′21″ +00′00″
2 RAR SLO Radenska - Ljubljana 16h23′21″ +00′00″
3 TNK RUS Tinkoff 16h23′21″ +00′00″
4 MKT CRO Meridiana Kamen Team 16h23′21″ +00′00″
5 VAT POL Verva Activejet Pro Cycling Team 16h23′21″ +00′00″
6 CAT ISR Cycling Academy Team 16h23′21″ +00′00″
7 DDD RSA Team Dimension Data 16h23′21″ +00′00″
8 AND ITA Androni Giocattoli - Sidermec 16h23′21″ +00′00″
9 RIJ NED Cyclingteam Join-S / De Rijke 16h23′21″ +00′00″
10 BAR ITA Bardiani CSF 16h23′21″ +00′00″
11 GAZ RUS Gazprom - RusVelo 16h23′21″ +00′00″
12 ADR SLO Adria Mobil 16h23′21″ +00′00″
13 VWT BEL Veranda's Willems Cycling Team 16h23′21″ +00′00″
14 TFS USA Trek - Segafredo 16h23′21″ +00′00″
15 CCC POL CCC Sprandi Polkowice 16h23′21″ +00′00″
16 IAM SUI IAM Cycling 16h23′21″ +00′00″
17 ONE GBR One Pro Cycling 16h23′21″ +00′00″
18 WGN GBR Team Wiggins 16h23′21″ +00′00″
19 AST KAZ Astana Pro Team 16h23′21″ +00′00″
20 TNN USA Team Novo Nordisk 16h23′21″ +00′00″
21 RSW AUT Team Felbermayr Simplon Wels 16h23′21″ +00′00″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 054 ITA NIZZOLO Giacomo TFS 5h27′37″ +00′00″
2 021 GBR CAVENDISH Mark DDD 5h27′41″ +00′04″
3 201 BEL DUPONT Timothy VWT 5h27′43″ +00′06″
4 115 RUS KURBATOV Alexey GAZ 5h27′46″ +00′09″
5 107 GBR OPIE Chris ONE 5h27′47″ +00′10″
6 044 SVK BASKA Erik TNK 5h27′47″ +00′10″
7 151 NED VERMELTFOORT Coen RIJ 5h27′47″ +00′10″
8 085 ITA RUFFONI Nicola BAR 5h27′47″ +00′10″
9 062 POL FRANCZAK Pawel VAT 5h27′47″ +00′10″
10 135 GRE TAMOURIDIS Ioannis BCP 5h27′47″ +00′10″
11 177 SLO MIŠKULIN Jure RAR 5h27′47″ +00′10″
12 037 ITA PELUCCHI Matteo IAM 5h27′47″ +00′10″
13 011 ITA GUARDINI Andrea AST 5h27′47″ +00′10″
14 138 CRO RUMAC Josip BCP 5h27′47″ +00′10″
15 162 ITA FAVILLI Elia MKT 5h27′47″ +00′10″
16 096 ITA PERON Andrea TNN 5h27′47″ +00′10″
17 001 POL PATERSKI Maciej CCC 5h27′47″ +00′10″
18 073 ITA CHICCI Francesco AND 5h27′47″ +00′10″
19 165 ITA VIOLA Michele MKT 5h27′47″ +00′10″
20 173 SLO JENKO Robert RAR 5h27′47″ +00′10″
21 193 GBR DOULL Owain WGN 5h27′47″ +00′10″
22 131 AZE AVERIN Maksim BCP 5h27′47″ +00′10″
23 172 SLO KOROŠEC Rok RAR 5h27′47″ +00′10″
24 111 RUS MAIKIN Roman GAZ 5h27′47″ +00′10″
25 147 CZE TUREK Daniel CAT 5h27′47″ +00′10″
26 081 ITA BARBIN Enrico BAR 5h27′47″ +00′10″
27 176 SLO FINKŠT Tilen RAR 5h27′47″ +00′10″
28 072 ITA BENFATTO Marco AND 5h27′47″ +00′10″
29 136 AZE JABRAYILOV Samir BCP 5h27′47″ +00′10″
30 148 ISR YECHZKEL Aviv CAT 5h27′47″ +00′10″
31 041 DEN HANSEN Jesper TNK 5h27′47″ +00′10″
32 026 AUS RENSHAW Mark DDD 5h27′47″ +00′10″
33 132 SLO MUGERLI Matej BCP 5h27′47″ +00′10″
34 127 SLO KATRAŠNIK Gašper ADR 5h27′47″ +00′10″
35 126 SLO PER David ADR 5h27′47″ +00′10″
36 045 SVK SAGAN Juraj TNK 5h27′47″ +00′10″
37 114 RUS ERSHOV Artur GAZ 5h27′47″ +00′10″
38 137 AZE ASADOV Elchin BCP 5h27′47″ +00′10″
39 066 ESP SIMON Jordi VAT 5h27′47″ +00′10″
40 123 SLO NOVAK Domen ADR 5h27′47″ +00′10″
41 161 CRO KIŠERLOVSKI Emanuel MKT 5h27′47″ +00′10″
42 034 AUS HOWARD Leigh IAM 5h27′47″ +00′10″
43 063 POL STACHOWIAK Adam VAT 5h27′47″ +00′10″
44 144 POL PIASKOWY Emanuel CAT 5h27′47″ +00′10″
45 156 NED MOL Wouter RIJ 5h27′47″ +00′10″
46 013 BEL DE VRESE Laurens AST 5h27′47″ +00′10″
47 192 GBR TENNANT Andrew WGN 5h27′47″ +00′10″
48 113 RUS SAVITSKIY Ivan GAZ 5h27′47″ +00′10″
49 185 AUT SCHORN Daniel RSW 5h27′47″ +00′10″
50 208 BEL VAN ZUMMEREN Stef VWT 5h27′47″ +00′10″
51 053 FRA BERNARD Julien TFS 5h27′47″ +00′10″
52 046 RUS TRUSOV Nikolay TNK 5h27′47″ +00′10″
53 154 NED BOL Jetse RIJ 5h27′47″ +00′10″
54 097 FRA PLANET Charles TNN 5h27′47″ +00′10″
55 004 AUT GROSSHARTNER Felix CCC 5h27′47″ +00′10″
56 003 ESP DE LA PARTE Victor CCC 5h27′47″ +00′10″
57 007 POL OWSIAN Lukasz CCC 5h27′47″ +00′10″
58 076 ITA PACIONI Luca AND 5h27′47″ +00′10″
59 182 AUT EIBEGGER Markus RSW 5h27′47″ +00′10″
60 163 ITA MUCELLI Davide MKT 5h27′47″ +00′10″
61 203 BEL CORDEEL Sander VWT 5h27′47″ +00′10″
62 164 ITA SANTORO Antonio MKT 5h27′47″ +00′10″
63 064 POL GRADEK Kamil VAT 5h27′47″ +00′10″
64 121 CRO ROGINA Radoslav ADR 5h27′47″ +00′10″
65 068 GER KOCH Jonas VAT 5h27′47″ +00′10″
66 101 GBR BARKER Yanto ONE 5h27′47″ +00′10″
67 025 RSA J.V.RENSBURG Reinardt DDD 5h27′47″ +00′10″
68 052 COL ARREDONDO Julian D. TFS 5h27′47″ +00′10″
69 157 NED DE GREEF Robbert RIJ 5h27′47″ +00′10″
70 153 NED MEIJERS Daan RIJ 5h27′47″ +00′10″
71 005 POL KUREK Adrian CCC 5h27′47″ +00′10″
72 104 GBR HANDLEY Richard ONE 5h27′47″ +00′10″
73 051 ITA ALAFACI Eugenio TFS 5h27′47″ +00′10″
74 083 ITA MAESTRI Mirco BAR 5h27′47″ +00′10″
75 032 SUI FUMEAUX Jonathan IAM 5h27′47″ +00′10″
76 198 GBR DAVIES Scott WGN 5h27′47″ +00′10″
77 006 POL MROZEK Mercin CCC 5h27′47″ +00′10″
78 112 RUS OVECHKIN Artem GAZ 5h27′47″ +00′10″
79 108 NZL ORAM James ONE 5h27′47″ +00′10″
80 133 CRO KVASINA Matija BCP 5h27′47″ +00′10″
81 106 GBR HUNT Joshua ONE 5h27′47″ +00′10″
82 067 CZE POLNICKY Jiri VAT 5h27′47″ +00′10″
83 086 ITA BOEM Nicola BAR 5h27′47″ +00′10″
84 035 SUI LANG Pirmin IAM 5h27′47″ +00′10″
85 061 POL BODNAR Lukasz VAT 5h27′47″ +00′10″
86 014 KAZ GRUZDEV Dmitriy AST 5h27′47″ +00′10″
87 043 AUS MCCARTHY Jay TNK 5h27′47″ +00′10″
88 084 ITA TONELLI Alessandro BAR 5h27′47″ +00′10″
89 125 SLO BOŽIČ Jon ADR 5h27′47″ +00′10″
90 142 USA BUTLER Chris CAT 5h27′47″ +00′10″
91 134 RUS POZDNYAKOV Kiryll BCP 5h27′47″ +00′10″
92 204 BEL DHAENE Brecht VWT 5h27′47″ +00′10″
93 181 AUT RABITSCH Stephan RSW 5h27′47″ +00′10″
94 042 SVK KOLÁR Michal TNK 5h27′47″ +00′10″
95 058 AUT ZOIDL Riccardo TFS 5h27′47″ +00′10″
96 056 BEL THEUNS Edward TFS 5h27′47″ +00′10″
97 191 GBR CHRISTIAN Mark WGN 5h27′47″ +00′10″
98 002 CZE GERNY Josef CCC 5h27′47″ +00′10″
99 091 BEL DE MESMAEKER Kevin TNN 5h27′47″ +00′10″
100 038 BEL VANGENECHTEN Jonas IAM 5h27′47″ +00′10″
101 171 CRO MALTAR Bruno RAR 5h27′47″ +00′10″
102 155 NED BUGTER Luuc RIJ 5h27′47″ +00′10″
103 122 SLO GOLČER Jure ADR 5h27′47″ +00′10″
104 075 ITA NARDIN Alberto AND 5h27′47″ +00′10″
105 202 BEL CALLEEUW Joeri VWT 5h27′47″ +00′10″
106 074 ITA DALL'ANTONIA Tiziano AND 5h27′47″ +00′10″
107 094 ESP LOZANO David TNN 5h27′47″ +00′10″
108 118 RUS ZAKARIN Aydar GAZ 5h27′47″ +00′10″
109 031 SUI AREGGER Marcel IAM 5h27′47″ +00′10″
110 103 POL DOMAGALSKI Karol ONE 5h27′47″ +00′10″
111 098 NED VERSCHOOR Martijn TNN 5h27′47″ +00′10″
112 205 BEL GHYSELINCK Jan VWT 5h27′47″ +00′10″
113 143 SLO PAVLIĆ Marko CAT 5h27′47″ +00′10″
114 018 KAZ ZAKHAROV Artyom AST 5h27′47″ +00′10″
115 194 GBR HOLOHAN Liam WGN 5h27′47″ +00′10″
116 015 KAZ KAMYSHEV Arman AST 5h27′47″ +00′10″
117 077 ITA RATTO Daniele AND 5h27′47″ +00′10″
118 175 SLO RUČIGAJ Žiga RAR 5h27′47″ +00′10″
119 174 SLO PENKO Izidor RAR 5h27′47″ +00′10″
120 017 ITA VANOTTI Alessandro AST 5h27′47″ +00′10″
121 186 GER SCHINNAGEL Johannes RSW 5h27′47″ +00′10″
122 116 RUS SVESHNIKOV Kiril GAZ 5h27′47″ +00′10″
123 117 RUS EVTUSHENKO Alexander GAZ 5h27′47″ +00′10″
124 187 AUT ZELLER Lukas RSW 5h27′47″ +00′10″
125 196 GBR PEARSON Daniel WGN 5h27′47″ +00′10″
126 166 SLO REPSE Uros MKT 5h27′47″ +00′10″
127 145 EST RÄIM Mihkel CAT 5h27′47″ +00′10″
128 152 NED VAN DER HOORN Taco RIJ 5h27′47″ +00′10″
129 057 NED VAN POPPEL Boy TFS 5h28′15″ +00′38″
130 105 GBR HAPPER George ONE 5h28′25″ +00′48″
131 016 KAZ OMIRZAKOV Dias AST 5h28′25″ +00′48″
132 093 FRA LEFRANCOIS Nicolas TNN 5h28′25″ +00′48″
133 047 POR PAULINHO Sergio TNK 5h28′25″ +00′48″
134 092 FIN HENTTALA Joonas TNN 5h28′25″ +00′48″
135 183 GBR MCLAUGHLIN James RSW 5h28′25″ +00′48″
136 188 AUT WALZEL Andreas RSW 5h28′25″ +00′48″
137 195 GBR LOWE Samuel WGN 5h28′25″ +00′48″
138 206 LTU KRUOPIS Aidis VWT 5h28′25″ +00′48″
139 012 KAZ AYAZBAYEV Maxat AST 5h28′25″ +00′48″
140 095 ESP MEGIAS Javier TNN 5h28′25″ +00′48″
141 168 CRO JABUKA David MKT 5h28′46″ +01′09″
142 197 GBR PATTEN Daniel WGN 5h28′49″ +01′12″
143 124 SLO DRINOVEC Matej ADR 5h28′53″ +01′16″
144 065 POL ANIOLKOWSKI Stanislaw VAT 5h28′57″ +01′20″
145 027 RSA THOMSON Jay Robert DDD 5h29′23″ +01′46″
146 022 RSA DOUGALL Nick DDD 5h29′23″ +01′46″
147 033 NOR HOLST ENGER Sondre IAM 5h29′26″ +01′49″
148 087 ITA STERBINI Luca BAR 5h30′00″ +02′23″
149 082 ITA SIMION Paolo BAR 5h30′00″ +02′23″
150 184 AUT BIEDERMANN Daniel RSW 5h30′00″ +02′23″
151 207 BEL VAN BREUSSEGEM Elias VWT 5h30′00″ +02′23″
152 071 ITA BANDIERA Marco AND 5h30′00″ +02′23″
153 078 ITA VIGANO Davide AND 5h30′00″ +02′23″
154 102 POL BIALOBLOCKI Marcin ONE 5h30′00″ +02′23″
155 024 AUS HAAS Nathan DDD 5h30′00″ +02′23″
156 141 CAN BOIVIN Guillaume CAT 5h30′09″ +02′32″
157 146 ISR SAGIV Guy CAT 5h30′10″ +02′33″
158 055 SUI RAST Grégory TFS 5h30′13″ +02′36″
159 023 AUT EISEL Bernhard DDD 5h30′14″ +02′37″
160 036 SUI PELLAUD Simon IAM 5h31′09″ +03′32″
# Br. Vozač Tim Bod.
1 054 ITA NIZZOLO Giacomo TFS 25
2 021 GBR CAVENDISH Mark DDD 20
3 201 BEL DUPONT Timothy VWT 16
4 107 GBR OPIE Chris ONE 14
5 044 SVK BASKA Erik TNK 12
6 151 NED VERMELTFOORT Coen RIJ 10
7 085 ITA RUFFONI Nicola BAR 9
8 141 CAN BOIVIN Guillaume CAT 8
9 062 POL FRANCZAK Pawel VAT 8
10 135 GRE TAMOURIDIS Ioannis BCP 7
11 146 ISR SAGIV Guy CAT 6
12 177 SLO MIŠKULIN Jure RAR 6
13 037 ITA PELUCCHI Matteo IAM 5
14 011 ITA GUARDINI Andrea AST 4
15 138 CRO RUMAC Josip BCP 3
16 124 SLO DRINOVEC Matej ADR 3
17 162 ITA FAVILLI Elia MKT 2
18 115 RUS KURBATOV Alexey GAZ 1
19 096 ITA PERON Andrea TNN 1
# Br. Vozač Tim Bod.
1 141 CAN BOIVIN Guillaume CAT 1
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 115 RUS KURBATOV Alexey GAZ 5h27′46″ +00′00″
2 044 SVK BASKA Erik TNK 5h27′47″ +00′01″
3 177 SLO MIŠKULIN Jure RAR 5h27′47″ +00′01″
4 138 CRO RUMAC Josip BCP 5h27′47″ +00′01″
5 176 SLO FINKŠT Tilen RAR 5h27′47″ +00′01″
6 136 AZE JABRAYILOV Samir BCP 5h27′47″ +00′01″
7 148 ISR YECHZKEL Aviv CAT 5h27′47″ +00′01″
8 127 SLO KATRAŠNIK Gašper ADR 5h27′47″ +00′01″
9 126 SLO PER David ADR 5h27′47″ +00′01″
10 123 SLO NOVAK Domen ADR 5h27′47″ +00′01″
11 198 GBR DAVIES Scott WGN 5h27′47″ +00′01″
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 BCP AZE Synergy Baku Cycling Project 16h23′21″ +00′00″
2 RAR SLO Radenska - Ljubljana 16h23′21″ +00′00″
3 TNK RUS Tinkoff 16h23′21″ +00′00″
4 MKT CRO Meridiana Kamen Team 16h23′21″ +00′00″
5 VAT POL Verva Activejet Pro Cycling Team 16h23′21″ +00′00″
6 CAT ISR Cycling Academy Team 16h23′21″ +00′00″
7 DDD RSA Team Dimension Data 16h23′21″ +00′00″
8 AND ITA Androni Giocattoli - Sidermec 16h23′21″ +00′00″
9 RIJ NED Cyclingteam Join-S / De Rijke 16h23′21″ +00′00″
10 BAR ITA Bardiani CSF 16h23′21″ +00′00″
11 GAZ RUS Gazprom - RusVelo 16h23′21″ +00′00″
12 ADR SLO Adria Mobil 16h23′21″ +00′00″
13 VWT BEL Veranda's Willems Cycling Team 16h23′21″ +00′00″
14 TFS USA Trek - Segafredo 16h23′21″ +00′00″
15 CCC POL CCC Sprandi Polkowice 16h23′21″ +00′00″
16 IAM SUI IAM Cycling 16h23′21″ +00′00″
17 ONE GBR One Pro Cycling 16h23′21″ +00′00″
18 WGN GBR Team Wiggins 16h23′21″ +00′00″
19 AST KAZ Astana Pro Team 16h23′21″ +00′00″
20 TNN USA Team Novo Nordisk 16h23′21″ +00′00″
21 RSW AUT Team Felbermayr Simplon Wels 16h23′21″ +00′00″