Tour of Croatia 2016 / Rezultati / Etapa 4

Etapa 4: Crikvenica – Učka

Datum održavanja: 22.04.2016. Dužina etape: 122 km Visinska razlika: 3000 hm

Rezultati nakon četvrte etape

Red / White checkered Jersey
Red / White checkered Jersey
133 CRO KVASINA Matija (BCP)
Vrijeme
18h53′51″
Blue Jersey
Blue Jersey
054 ITA NIZZOLO Giacomo (TFS)
Bodovi
70
Green Jersey
Green Jersey
058 AUT ZOIDL Riccardo (TFS)
Bodovi
20
White Jersey
White Jersey
123 SLO NOVAK Domen (ADR)
Vrijeme
18h54′48″
Najbolji tim
BCP AZE Synergy Baku Cycling Project
Vrijeme
56h48′27″
Pobjednik etape
058 AUT ZOIDL Riccardo (TFS)
Vrijeme
3h17′04″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 058 AUT ZOIDL Riccardo TFS 3h17′04″ +00′00″
2 133 CRO KVASINA Matija BCP 3h17′32″ +00′28″
3 003 ESP DE LA PARTE Victor CCC 3h17′32″ +00′28″
4 041 DEN HANSEN Jesper TNK 3h17′38″ +00′34″
5 121 CRO ROGINA Radoslav ADR 3h17′52″ +00′48″
6 182 AUT EIBEGGER Markus RSW 3h18′08″ +01′04″
7 004 AUT GROSSHARTNER Felix CCC 3h18′22″ +01′18″
8 123 SLO NOVAK Domen ADR 3h18′25″ +01′21″
9 198 GBR DAVIES Scott WGN 3h18′39″ +01′35″
10 052 COL ARREDONDO Julian D. TFS 3h18′45″ +01′41″
11 196 GBR PEARSON Daniel WGN 3h18′51″ +01′47″
12 134 RUS POZDNYAKOV Kiryll BCP 3h18′54″ +01′50″
13 032 SUI FUMEAUX Jonathan IAM 3h19′22″ +02′18″
14 066 ESP SIMON Jordi VAT 3h20′02″ +02′58″
15 143 SLO PAVLIĆ Marko CAT 3h20′43″ +03′39″
16 077 ITA RATTO Daniele AND 3h20′52″ +03′48″
17 161 CRO KIŠERLOVSKI Emanuel MKT 3h20′56″ +03′52″
18 081 ITA BARBIN Enrico BAR 3h21′06″ +04′02″
19 104 GBR HANDLEY Richard ONE 3h21′40″ +04′36″
20 204 BEL DHAENE Brecht VWT 3h22′14″ +05′10″
21 181 AUT RABITSCH Stephan RSW 3h22′31″ +05′27″
22 131 AZE AVERIN Maksim BCP 3h22′46″ +05′42″
23 033 NOR HOLST ENGER Sondre IAM 3h23′20″ +06′16″
24 043 AUS MCCARTHY Jay TNK 3h23′44″ +06′40″
25 194 GBR HOLOHAN Liam WGN 3h23′44″ +06′40″
26 147 CZE TUREK Daniel CAT 3h23′50″ +06′46″
27 084 ITA TONELLI Alessandro BAR 3h24′48″ +07′44″
28 163 ITA MUCELLI Davide MKT 3h24′48″ +07′44″
29 108 NZL ORAM James ONE 3h24′48″ +07′44″
30 103 POL DOMAGALSKI Karol ONE 3h25′42″ +08′38″
31 164 ITA SANTORO Antonio MKT 3h25′42″ +08′38″
32 144 POL PIASKOWY Emanuel CAT 3h25′47″ +08′43″
33 013 BEL DE VRESE Laurens AST 3h25′52″ +08′48″
34 174 SLO PENKO Izidor RAR 3h25′55″ +08′51″
35 122 SLO GOLČER Jure ADR 3h26′01″ +08′57″
36 094 ESP LOZANO David TNN 3h26′29″ +09′25″
37 097 FRA PLANET Charles TNN 3h26′32″ +09′28″
38 157 NED DE GREEF Robbert RIJ 3h27′01″ +09′57″
39 154 NED BOL Jetse RIJ 3h27′01″ +09′57″
40 118 RUS ZAKARIN Aydar GAZ 3h27′06″ +10′02″
41 203 BEL CORDEEL Sander VWT 3h27′34″ +10′30″
42 067 CZE POLNICKY Jiri VAT 3h27′55″ +10′51″
43 047 POR PAULINHO Sergio TNK 3h28′16″ +11′12″
44 137 AZE ASADOV Elchin BCP 3h28′16″ +11′12″
45 014 KAZ GRUZDEV Dmitriy AST 3h28′33″ +11′29″
46 025 RSA J.V.RENSBURG Reinardt DDD 3h28′33″ +11′29″
47 083 ITA MAESTRI Mirco BAR 3h28′58″ +11′54″
48 175 SLO RUČIGAJ Žiga RAR 3h29′03″ +11′59″
49 095 ESP MEGIAS Javier TNN 3h29′49″ +12′45″
50 207 BEL VAN BREUSSEGEM Elias VWT 3h30′25″ +13′21″
51 156 NED MOL Wouter RIJ 3h30′38″ +13′34″
52 075 ITA NARDIN Alberto AND 3h31′57″ +14′53″
53 132 SLO MUGERLI Matej BCP 3h31′57″ +14′53″
54 171 CRO MALTAR Bruno RAR 3h31′57″ +14′53″
55 135 GRE TAMOURIDIS Ioannis BCP 3h31′57″ +14′53″
56 001 POL PATERSKI Maciej CCC 3h31′57″ +14′53″
57 005 POL KUREK Adrian CCC 3h31′57″ +14′53″
58 007 POL OWSIAN Lukasz CCC 3h31′57″ +14′53″
59 191 GBR CHRISTIAN Mark WGN 3h31′57″ +14′53″
60 113 RUS SAVITSKIY Ivan GAZ 3h31′57″ +14′53″
61 111 RUS MAIKIN Roman GAZ 3h33′01″ +15′57″
62 053 FRA BERNARD Julien TFS 3h35′58″ +18′54″
63 112 RUS OVECHKIN Artem GAZ 3h36′08″ +19′04″
64 015 KAZ KAMYSHEV Arman AST 3h36′08″ +19′04″
65 017 ITA VANOTTI Alessandro AST 3h36′24″ +19′20″
66 074 ITA DALL'ANTONIA Tiziano AND 3h39′24″ +22′20″
67 054 ITA NIZZOLO Giacomo TFS 3h39′24″ +22′20″
68 071 ITA BANDIERA Marco AND 3h39′24″ +22′20″
69 056 BEL THEUNS Edward TFS 3h39′24″ +22′20″
70 201 BEL DUPONT Timothy VWT 3h39′24″ +22′20″
71 031 SUI AREGGER Marcel IAM 3h39′24″ +22′20″
72 185 AUT SCHORN Daniel RSW 3h39′24″ +22′20″
73 034 AUS HOWARD Leigh IAM 3h39′24″ +22′20″
74 183 GBR MCLAUGHLIN James RSW 3h39′24″ +22′20″
75 055 SUI RAST Grégory TFS 3h39′24″ +22′20″
76 126 SLO PER David ADR 3h39′24″ +22′20″
77 022 RSA DOUGALL Nick DDD 3h39′24″ +22′20″
78 051 ITA ALAFACI Eugenio TFS 3h39′24″ +22′20″
79 162 ITA FAVILLI Elia MKT 3h39′29″ +22′25″
80 165 ITA VIOLA Michele MKT 3h39′29″ +22′25″
81 023 AUT EISEL Bernhard DDD 3h41′49″ +24′45″
82 027 RSA THOMSON Jay Robert DDD 3h41′49″ +24′45″
83 046 RUS TRUSOV Nikolay TNK 3h41′49″ +24′45″
84 024 AUS HAAS Nathan DDD 3h41′49″ +24′45″
85 021 GBR CAVENDISH Mark DDD 3h41′49″ +24′45″
86 166 SLO REPSE Uros MKT 3h41′49″ +24′45″
87 173 SLO JENKO Robert RAR 3h41′49″ +24′45″
88 092 FIN HENTTALA Joonas TNN 3h41′49″ +24′45″
89 153 NED MEIJERS Daan RIJ 3h41′49″ +24′45″
90 136 AZE JABRAYILOV Samir BCP 3h41′49″ +24′45″
91 026 AUS RENSHAW Mark DDD 3h41′49″ +24′45″
92 176 SLO FINKŠT Tilen RAR 3h41′49″ +24′45″
93 172 SLO KOROŠEC Rok RAR 3h41′49″ +24′45″
94 045 SVK SAGAN Juraj TNK 3h41′49″ +24′45″
95 038 BEL VANGENECHTEN Jonas IAM 3h41′49″ +24′45″
96 036 SUI PELLAUD Simon IAM 3h41′49″ +24′45″
97 098 NED VERSCHOOR Martijn TNN 3h41′49″ +24′45″
98 018 KAZ ZAKHAROV Artyom AST 3h41′49″ +24′45″
99 091 BEL DE MESMAEKER Kevin TNN 3h41′49″ +24′45″
100 124 SLO DRINOVEC Matej ADR 3h41′49″ +24′45″
101 106 GBR HUNT Joshua ONE 3h41′49″ +24′45″
102 115 RUS KURBATOV Alexey GAZ 3h41′49″ +24′45″
103 114 RUS ERSHOV Artur GAZ 3h41′49″ +24′45″
104 155 NED BUGTER Luuc RIJ 3h41′49″ +24′45″
105 076 ITA PACIONI Luca AND 3h41′49″ +24′45″
106 138 CRO RUMAC Josip BCP 3h41′49″ +24′45″
107 186 GER SCHINNAGEL Johannes RSW 3h41′49″ +24′45″
108 184 AUT BIEDERMANN Daniel RSW 3h41′49″ +24′45″
109 168 CRO JABUKA David MKT 3h41′49″ +24′45″
110 117 RUS EVTUSHENKO Alexander GAZ 3h41′49″ +24′45″
111 152 NED VAN DER HOORN Taco RIJ 3h41′49″ +24′45″
112 148 ISR YECHZKEL Aviv CAT 3h41′49″ +24′45″
113 096 ITA PERON Andrea TNN 3h41′49″ +24′45″
114 006 POL MROZEK Mercin CCC 3h41′49″ +24′45″
115 151 NED VERMELTFOORT Coen RIJ 3h41′49″ +24′45″
116 141 CAN BOIVIN Guillaume CAT 3h41′49″ +24′45″
117 127 SLO KATRAŠNIK Gašper ADR 3h41′49″ +24′45″
118 082 ITA SIMION Paolo BAR 3h41′49″ +24′45″
119 142 USA BUTLER Chris CAT 3h41′49″ +24′45″
120 064 POL GRADEK Kamil VAT 3h41′49″ +24′45″
121 093 FRA LEFRANCOIS Nicolas TNN 3h41′49″ +24′45″
122 208 BEL VAN ZUMMEREN Stef VWT 3h41′49″ +24′45″
123 206 LTU KRUOPIS Aidis VWT 3h41′49″ +24′45″
124 061 POL BODNAR Lukasz VAT 3h41′49″ +24′45″
125 188 AUT WALZEL Andreas RSW 3h41′49″ +24′45″
126 002 CZE GERNY Josef CCC 3h41′49″ +24′45″
127 125 SLO BOŽIČ Jon ADR 3h41′49″ +24′45″
128 202 BEL CALLEEUW Joeri VWT 3h41′49″ +24′45″
129 063 POL STACHOWIAK Adam VAT 3h41′49″ +24′45″
130 062 POL FRANCZAK Pawel VAT 3h41′49″ +24′45″
131 205 BEL GHYSELINCK Jan VWT 3h41′49″ +24′45″
132 192 GBR TENNANT Andrew WGN 3h41′49″ +24′45″
133 016 KAZ OMIRZAKOV Dias AST 3h41′49″ +24′45″
134 044 SVK BASKA Erik TNK 3h41′49″ +24′45″
135 102 POL BIALOBLOCKI Marcin ONE 3h41′49″ +24′45″
136 012 KAZ AYAZBAYEV Maxat AST 3h41′49″ +24′45″
137 035 SUI LANG Pirmin IAM 3h41′49″ +24′45″
138 197 GBR PATTEN Daniel WGN 3h41′49″ +24′45″
139 042 SVK KOLÁR Michal TNK 3h41′49″ +24′45″
140 085 ITA RUFFONI Nicola BAR 3h41′49″ +24′45″
141 086 ITA BOEM Nicola BAR 3h41′49″ +24′45″
142 116 RUS SVESHNIKOV Kiril GAZ 3h41′49″ +24′45″
143 011 ITA GUARDINI Andrea AST 3h43′05″ +26′01″
144 072 ITA BENFATTO Marco AND 3h43′25″ +26′21″
145 177 SLO MIŠKULIN Jure RAR 3h45′18″ +28′14″
146 105 GBR HAPPER George ONE 3h45′25″ +28′21″
147 057 NED VAN POPPEL Boy TFS 3h45′25″ +28′21″
148 145 EST RÄIM Mihkel CAT 3h46′23″ +29′19″
149 195 GBR LOWE Samuel WGN 3h46′38″ +29′34″
150 146 ISR SAGIV Guy CAT 3h46′48″ +29′44″
151 107 GBR OPIE Chris ONE 3h47′29″ +30′25″
152 037 ITA PELUCCHI Matteo IAM 3h48′17″ +31′13″
153 073 ITA CHICCI Francesco AND 3h49′05″ +32′01″
154 101 GBR BARKER Yanto ONE 3h49′15″ +32′11″
Nisu završili
# Br. Vozač Tim
1 065 POL ANIOLKOWSKI Stanislaw VAT
2 187 AUT ZELLER Lukas RSW
Nisu započeli
# Br. Vozač Tim
1 068 GER KOCH Jonas VAT
PC Novi Vinodolski 8,30 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 021 GBR CAVENDISH Mark DDD 5
2 063 POL STACHOWIAK Adam VAT 3
3 114 RUS ERSHOV Artur GAZ 1
PC Rijeka centar 80,80 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 095 ESP MEGIAS Javier TNN 5
2 123 SLO NOVAK Domen ADR 3
3 033 NOR HOLST ENGER Sondre IAM 1
Finish Učka 122,10 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 058 AUT ZOIDL Riccardo TFS 25
2 133 CRO KVASINA Matija BCP 20
3 003 ESP DE LA PARTE Victor CCC 16
4 041 DEN HANSEN Jesper TNK 14
5 121 CRO ROGINA Radoslav ADR 12
6 182 AUT EIBEGGER Markus RSW 10
7 004 AUT GROSSHARTNER Felix CCC 9
8 123 SLO NOVAK Domen ADR 8
9 198 GBR DAVIES Scott WGN 7
10 052 COL ARREDONDO Julian D. TFS 6
11 196 GBR PEARSON Daniel WGN 5
12 134 RUS POZDNYAKOV Kiryll BCP 4
13 032 SUI FUMEAUX Jonathan IAM 3
14 066 ESP SIMON Jordi VAT 2
15 143 SLO PAVLIĆ Marko CAT 1
BC Gornje Jelenje 1.cat 56,80 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 112 RUS OVECHKIN Artem GAZ 12
2 084 ITA TONELLI Alessandro BAR 8
3 198 GBR DAVIES Scott WGN 6
4 147 CZE TUREK Daniel CAT 4
5 123 SLO NOVAK Domen ADR 2
BC Vojak/Finish H.C.cat. 122,10 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 058 AUT ZOIDL Riccardo TFS 20
2 133 CRO KVASINA Matija BCP 15
3 003 ESP DE LA PARTE Victor CCC 10
4 041 DEN HANSEN Jesper TNK 8
5 121 CRO ROGINA Radoslav ADR 6
6 182 AUT EIBEGGER Markus RSW 4
7 004 AUT GROSSHARTNER Felix CCC 3
8 123 SLO NOVAK Domen ADR 2
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 123 SLO NOVAK Domen ADR 3h18′25″ +00′00″
2 198 GBR DAVIES Scott WGN 3h18′39″ +00′14″
3 196 GBR PEARSON Daniel WGN 3h18′51″ +00′26″
4 174 SLO PENKO Izidor RAR 3h25′55″ +07′30″
5 118 RUS ZAKARIN Aydar GAZ 3h27′06″ +08′41″
6 175 SLO RUČIGAJ Žiga RAR 3h29′03″ +10′38″
7 171 CRO MALTAR Bruno RAR 3h31′57″ +13′32″
8 126 SLO PER David ADR 3h39′24″ +20′59″
9 136 AZE JABRAYILOV Samir BCP 3h41′49″ +23′24″
10 176 SLO FINKŠT Tilen RAR 3h41′49″ +23′24″
11 115 RUS KURBATOV Alexey GAZ 3h41′49″ +23′24″
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 BCP AZE Synergy Baku Cycling Project 9h59′12″ +00′00″
2 WGN GBR Team Wiggins 10h01′14″ +02′02″
3 ADR SLO Adria Mobil 10h02′18″ +03′06″
4 CCC POL CCC Sprandi Polkowice 10h07′51″ +08′39″
5 TNK RUS Tinkoff 10h09′38″ +10′26″
6 CAT ISR Cycling Academy Team 10h10′20″ +11′08″
7 MKT CRO Meridiana Kamen Team 10h11′26″ +12′14″
8 TFS USA Trek - Segafredo 10h11′47″ +12′35″
9 ONE GBR One Pro Cycling 10h12′10″ +12′58″
10 BAR ITA Bardiani CSF 10h14′52″ +15′40″
11 RSW AUT Team Felbermayr Simplon Wels 10h20′03″ +20′51″
12 VWT BEL Veranda's Willems Cycling Team 10h20′13″ +21′01″
13 IAM SUI IAM Cycling 10h22′06″ +22′54″
14 TNN USA Team Novo Nordisk 10h22′50″ +23′38″
15 RIJ NED Cyclingteam Join-S / De Rijke 10h24′40″ +25′28″
16 RAR SLO Radenska - Ljubljana 10h26′55″ +27′43″
17 VAT POL Verva Activejet Pro Cycling Team 10h29′46″ +30′34″
18 AST KAZ Astana Pro Team 10h30′33″ +31′21″
19 GAZ RUS Gazprom - RusVelo 10h32′04″ +32′52″
20 AND ITA Androni Giocattoli - Sidermec 10h32′13″ +33′01″
21 DDD RSA Team Dimension Data 10h49′46″ +50′34″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 133 CRO KVASINA Matija BCP 18h53′51″ +00′00″
2 058 AUT ZOIDL Riccardo TFS 18h54′10″ +00′19″
3 121 CRO ROGINA Radoslav ADR 18h54′17″ +00′26″
4 003 ESP DE LA PARTE Victor CCC 18h54′44″ +00′53″
5 123 SLO NOVAK Domen ADR 18h54′48″ +00′57″
6 041 DEN HANSEN Jesper TNK 18h54′54″ +01′03″
7 004 AUT GROSSHARTNER Felix CCC 18h55′07″ +01′16″
8 182 AUT EIBEGGER Markus RSW 18h55′24″ +01′33″
9 198 GBR DAVIES Scott WGN 18h55′55″ +02′04″
10 052 COL ARREDONDO Julian D. TFS 18h56′01″ +02′10″
11 196 GBR PEARSON Daniel WGN 18h56′07″ +02′16″
12 134 RUS POZDNYAKOV Kiryll BCP 18h56′10″ +02′19″
13 066 ESP SIMON Jordi VAT 18h56′27″ +02′36″
14 161 CRO KIŠERLOVSKI Emanuel MKT 18h57′21″ +03′30″
15 081 ITA BARBIN Enrico BAR 18h57′31″ +03′40″
16 143 SLO PAVLIĆ Marko CAT 18h57′59″ +04′08″
17 181 AUT RABITSCH Stephan RSW 18h58′56″ +05′05″
18 104 GBR HANDLEY Richard ONE 18h58′56″ +05′05″
19 131 AZE AVERIN Maksim BCP 18h59′11″ +05′20″
20 043 AUS MCCARTHY Jay TNK 19h00′09″ +06′18″
21 204 BEL DHAENE Brecht VWT 19h00′30″ +06′39″
22 147 CZE TUREK Daniel CAT 19h01′06″ +07′15″
23 163 ITA MUCELLI Davide MKT 19h01′13″ +07′22″
24 108 NZL ORAM James ONE 19h01′13″ +07′22″
25 032 SUI FUMEAUX Jonathan IAM 19h01′46″ +07′55″
26 103 POL DOMAGALSKI Karol ONE 19h02′07″ +08′16″
27 013 BEL DE VRESE Laurens AST 19h02′17″ +08′26″
28 122 SLO GOLČER Jure ADR 19h02′26″ +08′35″
29 097 FRA PLANET Charles TNN 19h02′57″ +09′06″
30 164 ITA SANTORO Antonio MKT 19h02′58″ +09′07″
31 174 SLO PENKO Izidor RAR 19h03′11″ +09′20″
32 154 NED BOL Jetse RIJ 19h03′26″ +09′35″
33 157 NED DE GREEF Robbert RIJ 19h03′26″ +09′35″
34 118 RUS ZAKARIN Aydar GAZ 19h04′22″ +10′31″
35 033 NOR HOLST ENGER Sondre IAM 19h04′32″ +10′41″
36 144 POL PIASKOWY Emanuel CAT 19h04′40″ +10′49″
37 194 GBR HOLOHAN Liam WGN 19h04′40″ +10′49″
38 025 RSA J.V.RENSBURG Reinardt DDD 19h04′58″ +11′07″
39 077 ITA RATTO Daniele AND 19h05′08″ +11′17″
40 094 ESP LOZANO David TNN 19h05′21″ +11′30″
41 083 ITA MAESTRI Mirco BAR 19h05′23″ +11′32″
42 137 AZE ASADOV Elchin BCP 19h05′32″ +11′41″
43 014 KAZ GRUZDEV Dmitriy AST 19h05′49″ +11′58″
44 175 SLO RUČIGAJ Žiga RAR 19h06′19″ +12′28″
45 084 ITA TONELLI Alessandro BAR 19h06′46″ +12′55″
46 203 BEL CORDEEL Sander VWT 19h07′10″ +13′19″
47 156 NED MOL Wouter RIJ 19h07′54″ +14′03″
48 135 GRE TAMOURIDIS Ioannis BCP 19h08′22″ +14′31″
49 001 POL PATERSKI Maciej CCC 19h08′22″ +14′31″
50 113 RUS SAVITSKIY Ivan GAZ 19h08′22″ +14′31″
51 132 SLO MUGERLI Matej BCP 19h08′22″ +14′31″
52 007 POL OWSIAN Lukasz CCC 19h08′22″ +14′31″
53 171 CRO MALTAR Bruno RAR 19h08′22″ +14′31″
54 005 POL KUREK Adrian CCC 19h09′13″ +15′22″
55 111 RUS MAIKIN Roman GAZ 19h09′26″ +15′35″
56 067 CZE POLNICKY Jiri VAT 19h09′28″ +15′37″
57 191 GBR CHRISTIAN Mark WGN 19h09′51″ +16′00″
58 112 RUS OVECHKIN Artem GAZ 19h13′21″ +19′30″
59 095 ESP MEGIAS Javier TNN 19h13′22″ +19′31″
60 015 KAZ KAMYSHEV Arman AST 19h13′24″ +19′33″
61 075 ITA NARDIN Alberto AND 19h14′21″ +20′30″
62 054 ITA NIZZOLO Giacomo TFS 19h15′23″ +21′32″
63 201 BEL DUPONT Timothy VWT 19h15′39″ +21′48″
64 185 AUT SCHORN Daniel RSW 19h15′49″ +21′58″
65 031 SUI AREGGER Marcel IAM 19h15′49″ +21′58″
66 162 ITA FAVILLI Elia MKT 19h15′54″ +22′03″
67 165 ITA VIOLA Michele MKT 19h15′54″ +22′03″
68 056 BEL THEUNS Edward TFS 19h16′40″ +22′49″
69 047 POR PAULINHO Sergio TNK 19h16′56″ +23′05″
70 051 ITA ALAFACI Eugenio TFS 19h17′26″ +23′35″
71 021 GBR CAVENDISH Mark DDD 19h17′55″ +24′04″
72 026 AUS RENSHAW Mark DDD 19h18′08″ +24′17″
73 085 ITA RUFFONI Nicola BAR 19h18′11″ +24′20″
74 114 RUS ERSHOV Artur GAZ 19h18′13″ +24′22″
75 115 RUS KURBATOV Alexey GAZ 19h18′13″ +24′22″
76 151 NED VERMELTFOORT Coen RIJ 19h18′14″ +24′23″
77 127 SLO KATRAŠNIK Gašper ADR 19h18′14″ +24′23″
78 136 AZE JABRAYILOV Samir BCP 19h18′14″ +24′23″
79 062 POL FRANCZAK Pawel VAT 19h18′14″ +24′23″
80 208 BEL VAN ZUMMEREN Stef VWT 19h18′14″ +24′23″
81 038 BEL VANGENECHTEN Jonas IAM 19h18′14″ +24′23″
82 053 FRA BERNARD Julien TFS 19h18′22″ +24′31″
83 125 SLO BOŽIČ Jon ADR 19h18′27″ +24′36″
84 046 RUS TRUSOV Nikolay TNK 19h18′37″ +24′46″
85 063 POL STACHOWIAK Adam VAT 19h19′03″ +25′12″
86 096 ITA PERON Andrea TNN 19h19′05″ +25′14″
87 176 SLO FINKŠT Tilen RAR 19h19′05″ +25′14″
88 044 SVK BASKA Erik TNK 19h19′05″ +25′14″
89 155 NED BUGTER Luuc RIJ 19h19′05″ +25′14″
90 192 GBR TENNANT Andrew WGN 19h19′05″ +25′14″
91 076 ITA PACIONI Luca AND 19h19′05″ +25′14″
92 006 POL MROZEK Mercin CCC 19h19′05″ +25′14″
93 035 SUI LANG Pirmin IAM 19h19′05″ +25′14″
94 064 POL GRADEK Kamil VAT 19h19′22″ +25′31″
95 045 SVK SAGAN Juraj TNK 19h19′24″ +25′33″
96 011 ITA GUARDINI Andrea AST 19h19′30″ +25′39″
97 126 SLO PER David ADR 19h19′31″ +25′40″
98 074 ITA DALL'ANTONIA Tiziano AND 19h19′38″ +25′47″
99 092 FIN HENTTALA Joonas TNN 19h19′43″ +25′52″
100 016 KAZ OMIRZAKOV Dias AST 19h19′43″ +25′52″
101 207 BEL VAN BREUSSEGEM Elias VWT 19h19′44″ +25′53″
102 072 ITA BENFATTO Marco AND 19h19′50″ +25′59″
103 124 SLO DRINOVEC Matej ADR 19h20′11″ +26′20″
104 082 ITA SIMION Paolo BAR 19h20′27″ +26′36″
105 141 CAN BOIVIN Guillaume CAT 19h20′36″ +26′45″
106 166 SLO REPSE Uros MKT 19h20′41″ +26′50″
107 018 KAZ ZAKHAROV Artyom AST 19h20′41″ +26′50″
108 205 BEL GHYSELINCK Jan VWT 19h20′49″ +26′58″
109 042 SVK KOLÁR Michal TNK 19h21′25″ +27′34″
110 206 LTU KRUOPIS Aidis VWT 19h21′42″ +27′51″
111 197 GBR PATTEN Daniel WGN 19h21′43″ +27′52″
112 153 NED MEIJERS Daan RIJ 19h22′29″ +28′38″
113 152 NED VAN DER HOORN Taco RIJ 19h22′29″ +28′38″
114 034 AUS HOWARD Leigh IAM 19h23′06″ +29′15″
115 172 SLO KOROŠEC Rok RAR 19h23′22″ +29′31″
116 173 SLO JENKO Robert RAR 19h23′47″ +29′56″
117 138 CRO RUMAC Josip BCP 19h23′47″ +29′56″
118 098 NED VERSCHOOR Martijn TNN 19h23′47″ +29′56″
119 117 RUS EVTUSHENKO Alexander GAZ 19h23′47″ +29′56″
120 116 RUS SVESHNIKOV Kiril GAZ 19h23′47″ +29′56″
121 055 SUI RAST Grégory TFS 19h23′48″ +29′57″
122 002 CZE GERNY Josef CCC 19h24′12″ +30′21″
123 017 ITA VANOTTI Alessandro AST 19h24′26″ +30′35″
124 086 ITA BOEM Nicola BAR 19h24′41″ +30′50″
125 168 CRO JABUKA David MKT 19h24′46″ +30′55″
126 186 GER SCHINNAGEL Johannes RSW 19h25′20″ +31′29″
127 183 GBR MCLAUGHLIN James RSW 19h25′48″ +31′57″
128 202 BEL CALLEEUW Joeri VWT 19h25′50″ +31′59″
129 148 ISR YECHZKEL Aviv CAT 19h26′12″ +32′21″
130 022 RSA DOUGALL Nick DDD 19h26′19″ +32′28″
131 184 AUT BIEDERMANN Daniel RSW 19h26′59″ +33′08″
132 061 POL BODNAR Lukasz VAT 19h27′03″ +33′12″
133 106 GBR HUNT Joshua ONE 19h28′00″ +34′09″
134 012 KAZ AYAZBAYEV Maxat AST 19h28′07″ +34′16″
135 091 BEL DE MESMAEKER Kevin TNN 19h28′29″ +34′38″
136 093 FRA LEFRANCOIS Nicolas TNN 19h29′33″ +35′42″
137 188 AUT WALZEL Andreas RSW 19h29′33″ +35′42″
138 023 AUT EISEL Bernhard DDD 19h29′35″ +35′44″
139 071 ITA BANDIERA Marco AND 19h29′39″ +35′48″
140 102 POL BIALOBLOCKI Marcin ONE 19h30′11″ +36′20″
141 027 RSA THOMSON Jay Robert DDD 19h31′27″ +37′36″
142 024 AUS HAAS Nathan DDD 19h31′40″ +37′49″
143 142 USA BUTLER Chris CAT 19h33′08″ +39′17″
144 036 SUI PELLAUD Simon IAM 19h33′42″ +39′51″
# Br. Vozač Tim Bod.
1 054 ITA NIZZOLO Giacomo TFS 70
2 021 GBR CAVENDISH Mark DDD 64
3 201 BEL DUPONT Timothy VWT 43
4 085 ITA RUFFONI Nicola BAR 35
5 058 AUT ZOIDL Riccardo TFS 25
6 133 CRO KVASINA Matija BCP 20
7 135 GRE TAMOURIDIS Ioannis BCP 20
8 111 RUS MAIKIN Roman GAZ 20
9 026 AUS RENSHAW Mark DDD 19
10 151 NED VERMELTFOORT Coen RIJ 19
11 003 ESP DE LA PARTE Victor CCC 16
12 011 ITA GUARDINI Andrea AST 16
13 041 DEN HANSEN Jesper TNK 14
14 042 SVK KOLÁR Michal TNK 14
15 121 CRO ROGINA Radoslav ADR 12
16 044 SVK BASKA Erik TNK 12
17 123 SLO NOVAK Domen ADR 11
18 086 ITA BOEM Nicola BAR 10
19 182 AUT EIBEGGER Markus RSW 10
20 114 RUS ERSHOV Artur GAZ 10
21 004 AUT GROSSHARTNER Felix CCC 9
22 062 POL FRANCZAK Pawel VAT 9
23 141 CAN BOIVIN Guillaume CAT 8
24 113 RUS SAVITSKIY Ivan GAZ 8
25 198 GBR DAVIES Scott WGN 7
# Br. Vozač Tim Bod.
1 058 AUT ZOIDL Riccardo TFS 20
2 112 RUS OVECHKIN Artem GAZ 18
3 086 ITA BOEM Nicola BAR 17
4 133 CRO KVASINA Matija BCP 15
5 003 ESP DE LA PARTE Victor CCC 10
6 041 DEN HANSEN Jesper TNK 8
7 084 ITA TONELLI Alessandro BAR 8
8 091 BEL DE MESMAEKER Kevin TNN 7
9 121 CRO ROGINA Radoslav ADR 6
10 198 GBR DAVIES Scott WGN 6
11 123 SLO NOVAK Domen ADR 4
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 123 SLO NOVAK Domen ADR 18h54′48″ +00′00″
2 198 GBR DAVIES Scott WGN 18h55′55″ +01′07″
3 196 GBR PEARSON Daniel WGN 18h56′07″ +01′19″
4 174 SLO PENKO Izidor RAR 19h03′11″ +08′23″
5 118 RUS ZAKARIN Aydar GAZ 19h04′22″ +09′34″
6 175 SLO RUČIGAJ Žiga RAR 19h06′19″ +11′31″
7 171 CRO MALTAR Bruno RAR 19h08′22″ +13′34″
8 115 RUS KURBATOV Alexey GAZ 19h18′13″ +23′25″
9 127 SLO KATRAŠNIK Gašper ADR 19h18′14″ +23′26″
10 136 AZE JABRAYILOV Samir BCP 19h18′14″ +23′26″
11 125 SLO BOŽIČ Jon ADR 19h18′27″ +23′39″
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 BCP AZE Synergy Baku Cycling Project 56h48′27″ +00′00″
2 ADR SLO Adria Mobil 56h51′33″ +03′06″
3 WGN GBR Team Wiggins 56h53′02″ +04′35″
4 CCC POL CCC Sprandi Polkowice 56h57′06″ +08′39″
5 TNK RUS Tinkoff 56h59′17″ +10′50″
6 CAT ISR Cycling Academy Team 57h00′26″ +11′59″
7 MKT CRO Meridiana Kamen Team 57h00′41″ +12′14″
8 ONE GBR One Pro Cycling 57h02′16″ +13′49″
9 TFS USA Trek - Segafredo 57h02′17″ +13′50″
10 BAR ITA Bardiani CSF 57h04′07″ +15′40″
11 VWT BEL Veranda's Willems Cycling Team 57h09′28″ +21′01″
12 RSW AUT Team Felbermayr Simplon Wels 57h10′09″ +21′42″
13 IAM SUI IAM Cycling 57h11′21″ +22′54″
14 TNN USA Team Novo Nordisk 57h13′47″ +25′20″
15 RIJ NED Cyclingteam Join-S / De Rijke 57h13′55″ +25′28″
16 RAR SLO Radenska - Ljubljana 57h16′10″ +27′43″
17 VAT POL Verva Activejet Pro Cycling Team 57h19′01″ +30′34″
18 AST KAZ Astana Pro Team 57h20′39″ +32′12″
19 GAZ RUS Gazprom - RusVelo 57h21′19″ +32′52″
20 AND ITA Androni Giocattoli - Sidermec 57h25′28″ +37′01″
21 DDD RSA Team Dimension Data 57h39′01″ +50′34″