Tour of Croatia 2016 / Rezultati / Etapa 5

Etapa 5: Poreč – Umag (Timski kronometar)

Datum održavanja: 23.04.2016. Dužina etape: 40 km Visinska razlika: 330 hm

Rezultati nakon pete etape

Red / White checkered Jersey
Red / White checkered Jersey
133 CRO KVASINA Matija (BCP)
Vrijeme
19h43′58″
Blue Jersey
Blue Jersey
054 ITA NIZZOLO Giacomo (TFS)
Bodovi
70
Green Jersey
Green Jersey
058 AUT ZOIDL Riccardo (TFS)
Bodovi
20
White Jersey
White Jersey
123 SLO NOVAK Domen (ADR)
Vrijeme
19h45′53″
Najbolji tim
BCP AZE Synergy Baku Cycling Project
Vrijeme
57h38′34″
Pobjednik etape
TNK RUS Tinkoff
Vrijeme
0h49′36″
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 TNK RUS Tinkoff 0h49′36″ +00′00″
2 GAZ RUS Gazprom - RusVelo 0h49′40″ +00′04″
3 CCC POL CCC Sprandi Polkowice 0h49′46″ +00′10″
4 BCP AZE Synergy Baku Cycling Project 0h50′07″ +00′31″
5 ONE GBR One Pro Cycling 0h50′18″ +00′42″
6 VWT BEL Veranda's Willems Cycling Team 0h50′34″ +00′58″
7 RIJ NED Cyclingteam Join-S / De Rijke 0h50′49″ +01′13″
8 DDD RSA Team Dimension Data 0h50′55″ +01′19″
9 ADR SLO Adria Mobil 0h51′05″ +01′29″
10 VAT POL Verva Activejet Pro Cycling Team 0h51′36″ +02′00″
11 WGN GBR Team Wiggins 0h51′49″ +02′13″
12 TFS USA Trek - Segafredo 0h51′57″ +02′21″
13 RSW AUT Team Felbermayr Simplon Wels 0h52′14″ +02′38″
14 CAT ISR Cycling Academy Team 0h52′44″ +03′08″
15 TNN USA Team Novo Nordisk 0h52′44″ +03′08″
16 AST KAZ Astana Pro Team 0h52′51″ +03′15″
17 IAM SUI IAM Cycling 0h52′52″ +03′16″
18 MKT CRO Meridiana Kamen Team 0h53′05″ +03′29″
19 AND ITA Androni Giocattoli - Sidermec 0h53′13″ +03′37″
20 RAR SLO Radenska - Ljubljana 0h53′30″ +03′54″
21 BAR ITA Bardiani CSF 0h53′36″ +04′00″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 044 SVK BASKA Erik TNK 0h49′36″ +00′00″
2 047 POR PAULINHO Sergio TNK 0h49′36″ +00′00″
3 043 AUS MCCARTHY Jay TNK 0h49′36″ +00′00″
4 041 DEN HANSEN Jesper TNK 0h49′36″ +00′00″
5 046 RUS TRUSOV Nikolay TNK 0h49′36″ +00′00″
6 115 RUS KURBATOV Alexey GAZ 0h49′40″ +00′04″
7 116 RUS SVESHNIKOV Kiril GAZ 0h49′40″ +00′04″
8 117 RUS EVTUSHENKO Alexander GAZ 0h49′40″ +00′04″
9 113 RUS SAVITSKIY Ivan GAZ 0h49′40″ +00′04″
10 001 POL PATERSKI Maciej CCC 0h49′46″ +00′10″
11 003 ESP DE LA PARTE Victor CCC 0h49′46″ +00′10″
12 007 POL OWSIAN Lukasz CCC 0h49′46″ +00′10″
13 002 CZE GERNY Josef CCC 0h49′46″ +00′10″
14 004 AUT GROSSHARTNER Felix CCC 0h49′46″ +00′10″
15 045 SVK SAGAN Juraj TNK 0h49′48″ +00′12″
16 133 CRO KVASINA Matija BCP 0h50′07″ +00′31″
17 135 GRE TAMOURIDIS Ioannis BCP 0h50′07″ +00′31″
18 132 SLO MUGERLI Matej BCP 0h50′07″ +00′31″
19 137 AZE ASADOV Elchin BCP 0h50′07″ +00′31″
20 134 RUS POZDNYAKOV Kiryll BCP 0h50′07″ +00′31″
21 131 AZE AVERIN Maksim BCP 0h50′10″ +00′34″
22 104 GBR HANDLEY Richard ONE 0h50′18″ +00′42″
23 102 POL BIALOBLOCKI Marcin ONE 0h50′18″ +00′42″
24 103 POL DOMAGALSKI Karol ONE 0h50′18″ +00′42″
25 108 NZL ORAM James ONE 0h50′18″ +00′42″
26 201 BEL DUPONT Timothy VWT 0h50′34″ +00′58″
27 204 BEL DHAENE Brecht VWT 0h50′34″ +00′58″
28 208 BEL VAN ZUMMEREN Stef VWT 0h50′34″ +00′58″
29 202 BEL CALLEEUW Joeri VWT 0h50′34″ +00′58″
30 203 BEL CORDEEL Sander VWT 0h50′41″ +01′05″
31 156 NED MOL Wouter RIJ 0h50′49″ +01′13″
32 151 NED VERMELTFOORT Coen RIJ 0h50′49″ +01′13″
33 153 NED MEIJERS Daan RIJ 0h50′49″ +01′13″
34 154 NED BOL Jetse RIJ 0h50′49″ +01′13″
35 157 NED DE GREEF Robbert RIJ 0h50′49″ +01′13″
36 152 NED VAN DER HOORN Taco RIJ 0h50′50″ +01′14″
37 023 AUT EISEL Bernhard DDD 0h50′55″ +01′19″
38 026 AUS RENSHAW Mark DDD 0h50′55″ +01′19″
39 021 GBR CAVENDISH Mark DDD 0h50′55″ +01′19″
40 022 RSA DOUGALL Nick DDD 0h50′55″ +01′19″
41 122 SLO GOLČER Jure ADR 0h51′05″ +01′29″
42 127 SLO KATRAŠNIK Gašper ADR 0h51′05″ +01′29″
43 126 SLO PER David ADR 0h51′05″ +01′29″
44 123 SLO NOVAK Domen ADR 0h51′05″ +01′29″
45 121 CRO ROGINA Radoslav ADR 0h51′05″ +01′29″
46 027 RSA THOMSON Jay Robert DDD 0h51′32″ +01′56″
47 025 RSA J.V.RENSBURG Reinardt DDD 0h51′32″ +01′56″
48 062 POL FRANCZAK Pawel VAT 0h51′36″ +02′00″
49 064 POL GRADEK Kamil VAT 0h51′36″ +02′00″
50 067 CZE POLNICKY Jiri VAT 0h51′36″ +02′00″
51 066 ESP SIMON Jordi VAT 0h51′36″ +02′00″
52 063 POL STACHOWIAK Adam VAT 0h51′38″ +02′02″
53 192 GBR TENNANT Andrew WGN 0h51′49″ +02′13″
54 191 GBR CHRISTIAN Mark WGN 0h51′49″ +02′13″
55 194 GBR HOLOHAN Liam WGN 0h51′49″ +02′13″
56 198 GBR DAVIES Scott WGN 0h51′49″ +02′13″
57 196 GBR PEARSON Daniel WGN 0h51′49″ +02′13″
58 056 BEL THEUNS Edward TFS 0h51′57″ +02′21″
59 051 ITA ALAFACI Eugenio TFS 0h51′57″ +02′21″
60 055 SUI RAST Grégory TFS 0h51′57″ +02′21″
61 052 COL ARREDONDO Julian D. TFS 0h51′57″ +02′21″
62 058 AUT ZOIDL Riccardo TFS 0h51′57″ +02′21″
63 136 AZE JABRAYILOV Samir BCP 0h51′59″ +02′23″
64 181 AUT RABITSCH Stephan RSW 0h52′14″ +02′38″
65 186 GER SCHINNAGEL Johannes RSW 0h52′14″ +02′38″
66 185 AUT SCHORN Daniel RSW 0h52′14″ +02′38″
67 182 AUT EIBEGGER Markus RSW 0h52′14″ +02′38″
68 197 GBR PATTEN Daniel WGN 0h52′41″ +03′05″
69 148 ISR YECHZKEL Aviv CAT 0h52′44″ +03′08″
70 143 SLO PAVLIĆ Marko CAT 0h52′44″ +03′08″
71 141 CAN BOIVIN Guillaume CAT 0h52′44″ +03′08″
72 144 POL PIASKOWY Emanuel CAT 0h52′44″ +03′08″
73 097 FRA PLANET Charles TNN 0h52′44″ +03′08″
74 094 ESP LOZANO David TNN 0h52′44″ +03′08″
75 092 FIN HENTTALA Joonas TNN 0h52′44″ +03′08″
76 096 ITA PERON Andrea TNN 0h52′44″ +03′08″
77 098 NED VERSCHOOR Martijn TNN 0h52′44″ +03′08″
78 095 ESP MEGIAS Javier TNN 0h52′44″ +03′08″
79 091 BEL DE MESMAEKER Kevin TNN 0h52′44″ +03′08″
80 011 ITA GUARDINI Andrea AST 0h52′51″ +03′15″
81 017 ITA VANOTTI Alessandro AST 0h52′51″ +03′15″
82 013 BEL DE VRESE Laurens AST 0h52′51″ +03′15″
83 016 KAZ OMIRZAKOV Dias AST 0h52′51″ +03′15″
84 018 KAZ ZAKHAROV Artyom AST 0h52′51″ +03′15″
85 038 BEL VANGENECHTEN Jonas IAM 0h52′52″ +03′16″
86 032 SUI FUMEAUX Jonathan IAM 0h52′52″ +03′16″
87 031 SUI AREGGER Marcel IAM 0h52′52″ +03′16″
88 033 NOR HOLST ENGER Sondre IAM 0h52′52″ +03′16″
89 014 KAZ GRUZDEV Dmitriy AST 0h52′57″ +03′21″
90 034 AUS HOWARD Leigh IAM 0h52′59″ +03′23″
91 035 SUI LANG Pirmin IAM 0h52′59″ +03′23″
92 015 KAZ KAMYSHEV Arman AST 0h53′02″ +03′26″
93 036 SUI PELLAUD Simon IAM 0h53′02″ +03′26″
94 161 CRO KIŠERLOVSKI Emanuel MKT 0h53′05″ +03′29″
95 164 ITA SANTORO Antonio MKT 0h53′05″ +03′29″
96 165 ITA VIOLA Michele MKT 0h53′05″ +03′29″
97 162 ITA FAVILLI Elia MKT 0h53′05″ +03′29″
98 168 CRO JABUKA David MKT 0h53′08″ +03′32″
99 163 ITA MUCELLI Davide MKT 0h53′08″ +03′32″
100 071 ITA BANDIERA Marco AND 0h53′13″ +03′37″
101 077 ITA RATTO Daniele AND 0h53′13″ +03′37″
102 076 ITA PACIONI Luca AND 0h53′13″ +03′37″
103 074 ITA DALL'ANTONIA Tiziano AND 0h53′13″ +03′37″
104 072 ITA BENFATTO Marco AND 0h53′13″ +03′37″
105 075 ITA NARDIN Alberto AND 0h53′13″ +03′37″
106 061 POL BODNAR Lukasz VAT 0h53′13″ +03′37″
107 207 BEL VAN BREUSSEGEM Elias VWT 0h53′24″ +03′48″
108 174 SLO PENKO Izidor RAR 0h53′30″ +03′54″
109 171 CRO MALTAR Bruno RAR 0h53′30″ +03′54″
110 173 SLO JENKO Robert RAR 0h53′30″ +03′54″
111 176 SLO FINKŠT Tilen RAR 0h53′30″ +03′54″
112 054 ITA NIZZOLO Giacomo TFS 0h53′35″ +03′59″
113 081 ITA BARBIN Enrico BAR 0h53′36″ +04′00″
114 082 ITA SIMION Paolo BAR 0h53′36″ +04′00″
115 083 ITA MAESTRI Mirco BAR 0h53′36″ +04′00″
116 084 ITA TONELLI Alessandro BAR 0h53′36″ +04′00″
117 085 ITA RUFFONI Nicola BAR 0h53′39″ +04′03″
118 175 SLO RUČIGAJ Žiga RAR 0h53′40″ +04′04″
119 012 KAZ AYAZBAYEV Maxat AST 0h53′41″ +04′05″
120 205 BEL GHYSELINCK Jan VWT 0h53′48″ +04′12″
121 086 ITA BOEM Nicola BAR 0h53′54″ +04′18″
122 206 LTU KRUOPIS Aidis VWT 0h54′08″ +04′32″
123 042 SVK KOLÁR Michal TNK 0h54′15″ +04′39″
124 155 NED BUGTER Luuc RIJ 0h54′27″ +04′51″
125 093 FRA LEFRANCOIS Nicolas TNN 0h54′57″ +05′21″
126 106 GBR HUNT Joshua ONE 0h55′12″ +05′36″
127 111 RUS MAIKIN Roman GAZ 0h55′34″ +05′58″
128 114 RUS ERSHOV Artur GAZ 0h55′34″ +05′58″
129 024 AUS HAAS Nathan DDD 0h55′37″ +06′01″
130 142 USA BUTLER Chris CAT 0h55′45″ +06′09″
131 147 CZE TUREK Daniel CAT 0h55′52″ +06′16″
132 124 SLO DRINOVEC Matej ADR 0h55′58″ +06′22″
133 125 SLO BOŽIČ Jon ADR 0h55′58″ +06′22″
134 166 SLO REPSE Uros MKT 0h56′05″ +06′29″
135 005 POL KUREK Adrian CCC 0h56′28″ +06′52″
136 006 POL MROZEK Mercin CCC 0h56′28″ +06′52″
137 118 RUS ZAKARIN Aydar GAZ 0h56′40″ +07′04″
138 112 RUS OVECHKIN Artem GAZ 0h56′40″ +07′04″
139 184 AUT BIEDERMANN Daniel RSW 0h56′46″ +07′10″
140 188 AUT WALZEL Andreas RSW 0h57′24″ +07′48″
141 138 CRO RUMAC Josip BCP 0h58′05″ +08′29″
142 172 SLO KOROŠEC Rok RAR 0h58′44″ +09′08″
143 053 FRA BERNARD Julien TFS 0h58′47″ +09′11″
Nisu započeli
# Br. Vozač Tim
1 183 GBR MCLAUGHLIN James RSW
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 133 CRO KVASINA Matija BCP 19h43′58″ +00′00″
2 041 DEN HANSEN Jesper TNK 19h44′30″ +00′32″
3 003 ESP DE LA PARTE Victor CCC 19h44′30″ +00′32″
4 004 AUT GROSSHARTNER Felix CCC 19h44′53″ +00′55″
5 121 CRO ROGINA Radoslav ADR 19h45′22″ +01′24″
6 123 SLO NOVAK Domen ADR 19h45′53″ +01′55″
7 058 AUT ZOIDL Riccardo TFS 19h46′07″ +02′09″
8 134 RUS POZDNYAKOV Kiryll BCP 19h46′17″ +02′19″
9 182 AUT EIBEGGER Markus RSW 19h47′38″ +03′40″
10 198 GBR DAVIES Scott WGN 19h47′44″ +03′46″
11 196 GBR PEARSON Daniel WGN 19h47′56″ +03′58″
12 052 COL ARREDONDO Julian D. TFS 19h47′58″ +04′00″
13 066 ESP SIMON Jordi VAT 19h48′03″ +04′05″
14 104 GBR HANDLEY Richard ONE 19h49′14″ +05′16″
15 131 AZE AVERIN Maksim BCP 19h49′21″ +05′23″
16 043 AUS MCCARTHY Jay TNK 19h49′45″ +05′47″
17 161 CRO KIŠERLOVSKI Emanuel MKT 19h50′26″ +06′28″
18 143 SLO PAVLIĆ Marko CAT 19h50′43″ +06′45″
19 204 BEL DHAENE Brecht VWT 19h51′04″ +07′06″
20 081 ITA BARBIN Enrico BAR 19h51′07″ +07′09″
21 181 AUT RABITSCH Stephan RSW 19h51′10″ +07′12″
22 108 NZL ORAM James ONE 19h51′31″ +07′33″
23 103 POL DOMAGALSKI Karol ONE 19h52′25″ +08′27″
24 122 SLO GOLČER Jure ADR 19h53′31″ +09′33″
25 154 NED BOL Jetse RIJ 19h54′15″ +10′17″
26 157 NED DE GREEF Robbert RIJ 19h54′15″ +10′17″
27 163 ITA MUCELLI Davide MKT 19h54′21″ +10′23″
28 032 SUI FUMEAUX Jonathan IAM 19h54′38″ +10′40″
29 013 BEL DE VRESE Laurens AST 19h55′08″ +11′10″
30 137 AZE ASADOV Elchin BCP 19h55′39″ +11′41″
31 097 FRA PLANET Charles TNN 19h55′41″ +11′43″
32 164 ITA SANTORO Antonio MKT 19h56′03″ +12′05″
33 194 GBR HOLOHAN Liam WGN 19h56′29″ +12′31″
34 025 RSA J.V.RENSBURG Reinardt DDD 19h56′30″ +12′32″
35 174 SLO PENKO Izidor RAR 19h56′41″ +12′43″
36 147 CZE TUREK Daniel CAT 19h56′58″ +13′00″
37 144 POL PIASKOWY Emanuel CAT 19h57′24″ +13′26″
38 033 NOR HOLST ENGER Sondre IAM 19h57′24″ +13′26″
39 203 BEL CORDEEL Sander VWT 19h57′51″ +13′53″
40 113 RUS SAVITSKIY Ivan GAZ 19h58′02″ +14′04″
41 094 ESP LOZANO David TNN 19h58′05″ +14′07″
42 001 POL PATERSKI Maciej CCC 19h58′08″ +14′10″
43 007 POL OWSIAN Lukasz CCC 19h58′08″ +14′10″
44 077 ITA RATTO Daniele AND 19h58′21″ +14′23″
45 135 GRE TAMOURIDIS Ioannis BCP 19h58′29″ +14′31″
46 132 SLO MUGERLI Matej BCP 19h58′29″ +14′31″
47 156 NED MOL Wouter RIJ 19h58′43″ +14′45″
48 014 KAZ GRUZDEV Dmitriy AST 19h58′46″ +14′48″
49 083 ITA MAESTRI Mirco BAR 19h58′59″ +15′01″
50 175 SLO RUČIGAJ Žiga RAR 19h59′59″ +16′01″
51 084 ITA TONELLI Alessandro BAR 20h00′22″ +16′24″
52 118 RUS ZAKARIN Aydar GAZ 20h01′02″ +17′04″
53 067 CZE POLNICKY Jiri VAT 20h01′04″ +17′06″
54 191 GBR CHRISTIAN Mark WGN 20h01′40″ +17′42″
55 171 CRO MALTAR Bruno RAR 20h01′52″ +17′54″
56 111 RUS MAIKIN Roman GAZ 20h05′00″ +21′02″
57 005 POL KUREK Adrian CCC 20h05′41″ +21′43″
58 095 ESP MEGIAS Javier TNN 20h06′06″ +22′08″
59 201 BEL DUPONT Timothy VWT 20h06′13″ +22′15″
60 015 KAZ KAMYSHEV Arman AST 20h06′26″ +22′28″
61 047 POR PAULINHO Sergio TNK 20h06′32″ +22′34″
62 075 ITA NARDIN Alberto AND 20h07′34″ +23′36″
63 115 RUS KURBATOV Alexey GAZ 20h07′53″ +23′55″
64 185 AUT SCHORN Daniel RSW 20h08′03″ +24′05″
65 046 RUS TRUSOV Nikolay TNK 20h08′13″ +24′15″
66 056 BEL THEUNS Edward TFS 20h08′37″ +24′39″
67 031 SUI AREGGER Marcel IAM 20h08′41″ +24′43″
68 044 SVK BASKA Erik TNK 20h08′41″ +24′43″
69 208 BEL VAN ZUMMEREN Stef VWT 20h08′48″ +24′50″
70 021 GBR CAVENDISH Mark DDD 20h08′50″ +24′52″
71 054 ITA NIZZOLO Giacomo TFS 20h08′58″ +25′00″
72 162 ITA FAVILLI Elia MKT 20h08′59″ +25′01″
73 165 ITA VIOLA Michele MKT 20h08′59″ +25′01″
74 026 AUS RENSHAW Mark DDD 20h09′03″ +25′05″
75 151 NED VERMELTFOORT Coen RIJ 20h09′03″ +25′05″
76 045 SVK SAGAN Juraj TNK 20h09′12″ +25′14″
77 127 SLO KATRAŠNIK Gašper ADR 20h09′19″ +25′21″
78 051 ITA ALAFACI Eugenio TFS 20h09′23″ +25′25″
79 062 POL FRANCZAK Pawel VAT 20h09′50″ +25′52″
80 112 RUS OVECHKIN Artem GAZ 20h10′01″ +26′03″
81 136 AZE JABRAYILOV Samir BCP 20h10′13″ +26′15″
82 126 SLO PER David ADR 20h10′36″ +26′38″
83 063 POL STACHOWIAK Adam VAT 20h10′41″ +26′43″
84 192 GBR TENNANT Andrew WGN 20h10′54″ +26′56″
85 064 POL GRADEK Kamil VAT 20h10′58″ +27′00″
86 038 BEL VANGENECHTEN Jonas IAM 20h11′06″ +27′08″
87 096 ITA PERON Andrea TNN 20h11′49″ +27′51″
88 085 ITA RUFFONI Nicola BAR 20h11′50″ +27′52″
89 035 SUI LANG Pirmin IAM 20h12′04″ +28′06″
90 076 ITA PACIONI Luca AND 20h12′18″ +28′20″
91 011 ITA GUARDINI Andrea AST 20h12′21″ +28′23″
92 092 FIN HENTTALA Joonas TNN 20h12′27″ +28′29″
93 016 KAZ OMIRZAKOV Dias AST 20h12′34″ +28′36″
94 176 SLO FINKŠT Tilen RAR 20h12′35″ +28′37″
95 074 ITA DALL'ANTONIA Tiziano AND 20h12′51″ +28′53″
96 072 ITA BENFATTO Marco AND 20h13′03″ +29′05″
97 207 BEL VAN BREUSSEGEM Elias VWT 20h13′08″ +29′10″
98 153 NED MEIJERS Daan RIJ 20h13′18″ +29′20″
99 152 NED VAN DER HOORN Taco RIJ 20h13′19″ +29′21″
100 141 CAN BOIVIN Guillaume CAT 20h13′20″ +29′22″
101 117 RUS EVTUSHENKO Alexander GAZ 20h13′27″ +29′29″
102 116 RUS SVESHNIKOV Kiril GAZ 20h13′27″ +29′29″
103 155 NED BUGTER Luuc RIJ 20h13′32″ +29′34″
104 018 KAZ ZAKHAROV Artyom AST 20h13′32″ +29′34″
105 114 RUS ERSHOV Artur GAZ 20h13′47″ +29′49″
106 002 CZE GERNY Josef CCC 20h13′58″ +30′00″
107 082 ITA SIMION Paolo BAR 20h14′03″ +30′05″
108 197 GBR PATTEN Daniel WGN 20h14′24″ +30′26″
109 125 SLO BOŽIČ Jon ADR 20h14′25″ +30′27″
110 205 BEL GHYSELINCK Jan VWT 20h14′37″ +30′39″
111 006 POL MROZEK Mercin CCC 20h15′33″ +31′35″
112 042 SVK KOLÁR Michal TNK 20h15′40″ +31′42″
113 055 SUI RAST Grégory TFS 20h15′45″ +31′47″
114 206 LTU KRUOPIS Aidis VWT 20h15′50″ +31′52″
115 034 AUS HOWARD Leigh IAM 20h16′05″ +32′07″
116 124 SLO DRINOVEC Matej ADR 20h16′09″ +32′11″
117 202 BEL CALLEEUW Joeri VWT 20h16′24″ +32′26″
118 098 NED VERSCHOOR Martijn TNN 20h16′31″ +32′33″
119 166 SLO REPSE Uros MKT 20h16′46″ +32′48″
120 053 FRA BERNARD Julien TFS 20h17′09″ +33′11″
121 022 RSA DOUGALL Nick DDD 20h17′14″ +33′16″
122 173 SLO JENKO Robert RAR 20h17′17″ +33′19″
123 017 ITA VANOTTI Alessandro AST 20h17′17″ +33′19″
124 186 GER SCHINNAGEL Johannes RSW 20h17′34″ +33′36″
125 168 CRO JABUKA David MKT 20h17′54″ +33′56″
126 086 ITA BOEM Nicola BAR 20h18′35″ +34′37″
127 148 ISR YECHZKEL Aviv CAT 20h18′56″ +34′58″
128 061 POL BODNAR Lukasz VAT 20h20′16″ +36′18″
129 102 POL BIALOBLOCKI Marcin ONE 20h20′29″ +36′31″
130 023 AUT EISEL Bernhard DDD 20h20′30″ +36′32″
131 091 BEL DE MESMAEKER Kevin TNN 20h21′13″ +37′15″
132 012 KAZ AYAZBAYEV Maxat AST 20h21′48″ +37′50″
133 138 CRO RUMAC Josip BCP 20h21′52″ +37′54″
134 172 SLO KOROŠEC Rok RAR 20h22′06″ +38′08″
135 071 ITA BANDIERA Marco AND 20h22′52″ +38′54″
136 027 RSA THOMSON Jay Robert DDD 20h22′59″ +39′01″
137 106 GBR HUNT Joshua ONE 20h23′12″ +39′14″
138 184 AUT BIEDERMANN Daniel RSW 20h23′45″ +39′47″
139 093 FRA LEFRANCOIS Nicolas TNN 20h24′30″ +40′32″
140 036 SUI PELLAUD Simon IAM 20h26′44″ +42′46″
141 188 AUT WALZEL Andreas RSW 20h26′57″ +42′59″
142 024 AUS HAAS Nathan DDD 20h27′17″ +43′19″
143 142 USA BUTLER Chris CAT 20h28′53″ +44′55″
# Br. Vozač Tim Bod.
1 054 ITA NIZZOLO Giacomo TFS 70
2 021 GBR CAVENDISH Mark DDD 64
3 201 BEL DUPONT Timothy VWT 43
4 085 ITA RUFFONI Nicola BAR 35
5 058 AUT ZOIDL Riccardo TFS 25
6 133 CRO KVASINA Matija BCP 20
7 135 GRE TAMOURIDIS Ioannis BCP 20
8 111 RUS MAIKIN Roman GAZ 20
9 026 AUS RENSHAW Mark DDD 19
10 151 NED VERMELTFOORT Coen RIJ 19
11 003 ESP DE LA PARTE Victor CCC 16
12 011 ITA GUARDINI Andrea AST 16
13 041 DEN HANSEN Jesper TNK 14
14 042 SVK KOLÁR Michal TNK 14
15 121 CRO ROGINA Radoslav ADR 12
16 044 SVK BASKA Erik TNK 12
17 123 SLO NOVAK Domen ADR 11
18 086 ITA BOEM Nicola BAR 10
19 182 AUT EIBEGGER Markus RSW 10
20 114 RUS ERSHOV Artur GAZ 10
21 004 AUT GROSSHARTNER Felix CCC 9
22 062 POL FRANCZAK Pawel VAT 9
23 141 CAN BOIVIN Guillaume CAT 8
24 113 RUS SAVITSKIY Ivan GAZ 8
25 198 GBR DAVIES Scott WGN 7
# Br. Vozač Tim Bod.
1 058 AUT ZOIDL Riccardo TFS 20
2 112 RUS OVECHKIN Artem GAZ 18
3 086 ITA BOEM Nicola BAR 17
4 133 CRO KVASINA Matija BCP 15
5 003 ESP DE LA PARTE Victor CCC 10
6 041 DEN HANSEN Jesper TNK 8
7 084 ITA TONELLI Alessandro BAR 8
8 091 BEL DE MESMAEKER Kevin TNN 7
9 121 CRO ROGINA Radoslav ADR 6
10 198 GBR DAVIES Scott WGN 6
11 123 SLO NOVAK Domen ADR 4
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 123 SLO NOVAK Domen ADR 19h45′53″ +00′00″
2 198 GBR DAVIES Scott WGN 19h47′44″ +01′51″
3 196 GBR PEARSON Daniel WGN 19h47′56″ +02′03″
4 174 SLO PENKO Izidor RAR 19h56′41″ +10′48″
5 175 SLO RUČIGAJ Žiga RAR 19h59′59″ +14′06″
6 118 RUS ZAKARIN Aydar GAZ 20h01′02″ +15′09″
7 171 CRO MALTAR Bruno RAR 20h01′52″ +15′59″
8 115 RUS KURBATOV Alexey GAZ 20h07′53″ +22′00″
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 BCP AZE Synergy Baku Cycling Project 57h38′34″ +00′00″
2 ADR SLO Adria Mobil 57h42′38″ +04′04″
3 WGN GBR Team Wiggins 57h44′51″ +06′17″
4 CCC POL CCC Sprandi Polkowice 57h46′52″ +08′18″
5 TNK RUS Tinkoff 57h48′53″ +10′19″
6 ONE GBR One Pro Cycling 57h52′34″ +14′00″
7 CAT ISR Cycling Academy Team 57h53′10″ +14′36″
8 MKT CRO Meridiana Kamen Team 57h53′46″ +15′12″
9 TFS USA Trek - Segafredo 57h54′14″ +15′40″
10 BAR ITA Bardiani CSF 57h57′43″ +19′09″
11 VWT BEL Veranda's Willems Cycling Team 58h00′02″ +21′28″
12 RSW AUT Team Felbermayr Simplon Wels 58h02′23″ +23′49″
13 IAM SUI IAM Cycling 58h04′13″ +25′39″
14 RIJ NED Cyclingteam Join-S / De Rijke 58h04′44″ +26′10″
15 TNN USA Team Novo Nordisk 58h06′31″ +27′57″
16 RAR SLO Radenska - Ljubljana 58h09′40″ +31′06″
17 VAT POL Verva Activejet Pro Cycling Team 58h10′37″ +32′03″
18 GAZ RUS Gazprom - RusVelo 58h10′59″ +32′25″
19 AST KAZ Astana Pro Team 58h13′30″ +34′56″
20 AND ITA Androni Giocattoli - Sidermec 58h18′41″ +40′07″
21 DDD RSA Team Dimension Data 58h29′56″ +51′22″