Tour of Croatia 2018 / Rezultati / Etapa 1

Etapa 1: Osijek - Koprivnica

Datum održavanja: 17.04.2018. Dužina etape: 227 km

Rezultati nakon prve etape

Red / White checkered Jersey
Red / White checkered Jersey
004 ITA BONIFAZIO Niccolo (TBM)
Vrijeme
5h45′15″
Blue Jersey
Blue Jersey
004 ITA BONIFAZIO Niccolo (TBM)
Bodovi
25
Green Jersey
Green Jersey
165 ROU DIMA Emil (MST)
Bodovi
6
White Jersey
White Jersey
176 SLO BOŽIC Jon (ADR)
Vrijeme
5h45′16″
Najbolji tim
LJU SLO LJUBLJANA GUSTO XAURUM
Vrijeme
17h16′15″
Pobjednik etape
004 ITA BONIFAZIO Niccolo (TBM)
Vrijeme
5h45′25″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 004 ITA BONIFAZIO Niccolo TBM 5h45′25″ +00′00″
2 134 ITA GUARDINI Andrea BRD 5h45′25″ +00′00″
3 116 ROU GROSU Eduard Michael NIP 5h45′25″ +00′00″
4 024 ITA MINALI Riccardo AST 5h45′25″ +00′00″
5 012 ITA NIZZOLO Giacomo TFS 5h45′25″ +00′00″
6 047 SLO KUMP Marko CCC 5h45′25″ +00′00″
7 122 USA MURPHY John HCA 5h45′25″ +00′00″
8 151 SLO JERMAN Žiga LJU 5h45′25″ +00′00″
9 161 ITA ZURLO Federico MST 5h45′25″ +00′00″
10 097 BEL DUQUENNOY Jimmy WVA 5h45′25″ +00′00″
11 157 AUS HILL Benjamin LJU 5h45′25″ +00′00″
12 005 SLO MOHORIC Matej TBM 5h45′25″ +00′00″
13 175 SLO HORVAT Žiga ADR 5h45′25″ +00′00″
14 076 NOR ENGER Sondre ICA 5h45′25″ +00′00″
15 166 ITA MARCELLI Mattia MST 5h45′25″ +00′00″
16 152 SLO POGACAR Tadej LJU 5h45′25″ +00′00″
17 015 NZL FRAME Alex TFS 5h45′25″ +00′00″
18 126 USA BRYON Miguel HCA 5h45′25″ +00′00″
19 181 COL CAÑAVERAL VARGAS Johnatan BSM 5h45′25″ +00′00″
20 187 COL ACOSTA OSPINA Ruben Dario BSM 5h45′25″ +00′00″
21 055 RUS TRUSOV Nikolay GAZ 5h45′25″ +00′00″
22 132 ITA ALBANESE Vincenzo BRD 5h45′25″ +00′00″
23 031 ESP LASTRA MARTINEZ Jonathan CJR 5h45′25″ +00′00″
24 146 CRO RUMAC Josip MKT 5h45′25″ +00′00″
25 163 ITA MARINI Nicolas MST 5h45′25″ +00′00″
26 081 NED REINDERS Elmar RNL 5h45′25″ +00′00″
27 034 URU FERRARI BARCELO Fabricio CJR 5h45′25″ +00′00″
28 077 ITA SBARAGLI Kristian ICA 5h45′25″ +00′00″
29 147 CRO MALTAR Bruno MKT 5h45′25″ +00′00″
30 131 ITA SIMION Paolo BRD 5h45′25″ +00′00″
31 053 RUS SHILOV Sergei GAZ 5h45′25″ +00′00″
32 067 GBR FENN Andrew ABS 5h45′25″ +00′00″
33 136 ITA BARBIN Enrico BRD 5h45′25″ +00′00″
34 123 DEN NIELSEN Nicolai Philip Brøchner HCA 5h45′25″ +00′00″
35 156 SLO RUCIGAJ Žiga LJU 5h45′25″ +00′00″
36 105 FRA PLANET Charles TNN 5h45′25″ +00′00″
37 164 ITA STACCHIOTTI Riccardo MST 5h45′25″ +00′00″
38 177 SLO GAZVODA Gregor ADR 5h45′25″ +00′00″
39 172 SLO PER Gorazd ADR 5h45′25″ +00′00″
40 044 SLO TRATNIK Jan CCC 5h45′25″ +00′00″
41 154 SLO PENKO Izidor LJU 5h45′25″ +00′00″
42 033 ESP AMEZQUETA MORENO Julen CJR 5h45′25″ +00′00″
43 026 KAZ TLEUBAYEV Ruslan AST 5h45′25″ +00′00″
44 017 ITA BRAMBILLA Gianluca TFS 5h45′25″ +00′00″
45 155 CRO POTOCKI Viktor LJU 5h45′25″ +00′00″
46 023 KAZ GIDICH Yevgeniy AST 5h45′25″ +00′00″
47 022 KAZ ZAKHAROV Artyom AST 5h45′25″ +00′00″
48 074 ISR SAGIV Guy ICA 5h45′25″ +00′00″
49 045 POL OWSIAN Lukasz CCC 5h45′25″ +00′00″
50 036 USA OIEN Justin CJR 5h45′25″ +00′00″
51 103 NED KAMSTRA Brian TNN 5h45′25″ +00′00″
52 075 LAT NEILANDS Krists ICA 5h45′25″ +00′00″
53 186 COL QUIROZ AYALA Oscar Adalberto BSM 5h45′25″ +00′00″
54 133 ITA SAVINI Daniel BRD 5h45′25″ +00′00″
55 001 SLO NOVAK Domen TBM 5h45′25″ +00′00″
56 057 RUS NYCH Artem GAZ 5h45′25″ +00′00″
57 171 CRO ROGINA Radoslav ADR 5h45′25″ +00′00″
58 087 NED WIPPERT Wouter RNL 5h45′25″ +00′00″
59 173 SLO BRAJKOVIC Janez ADR 5h45′25″ +00′00″
60 073 CAN BOIVIN Guillaume ICA 5h45′25″ +00′00″
61 143 CRO KISERLOVSKI Emanuel MKT 5h45′25″ +00′00″
62 124 SUI LIENHARD Fabian HCA 5h45′25″ +00′00″
63 003 JPN ARASHIRO Yukiya TBM 5h45′25″ +00′00″
64 006 ITA BOARO Manuele TBM 5h45′25″ +00′00″
65 042 POL FRANCZAK Pawel CCC 5h45′25″ +00′00″
66 035 FRA YSSAAD Yannis CJR 5h45′25″ +00′00″
67 002 BLR SUITSOU Kanstantsin TBM 5h45′25″ +00′00″
68 127 USA EISENHART Taylor (T.J.) HCA 5h45′25″ +00′00″
69 083 NED WEENING Pieter RNL 5h45′25″ +00′00″
70 011 DEN EG Niklas TFS 5h45′25″ +00′00″
71 025 KAZ BIZHIGITOV Zhandos AST 5h45′25″ +00′00″
72 174 SLO GOLCER Jure ADR 5h45′25″ +00′00″
73 185 COL CANO MALAVER Diego Fernando BSM 5h45′25″ +00′00″
74 064 GBR PEARSON Daniel ABS 5h45′25″ +00′00″
75 052 RUS BOEV Igor GAZ 5h45′25″ +00′00″
76 093 BEL SIX Franklin WVA 5h45′25″ +00′00″
77 096 BEL DEHAES Kenny WVA 5h45′25″ +00′00″
78 107 ESP LOZANO RIBA David TNN 5h45′25″ +00′00″
79 032 AUS SCHULTZ Nicholas Jack William CJR 5h45′25″ +00′00″
80 162 ROU DOBRE Vlad-Nicolae MST 5h45′25″ +00′00″
81 176 SLO BOŽIC Jon ADR 5h45′25″ +00′00″
82 056 RUS LAGUTIN Sergey GAZ 5h45′25″ +00′00″
83 182 COL ESTRADA CELIS Eduardo BSM 5h45′25″ +00′00″
84 112 JPN NISHIMURA Hiroki NIP 5h45′25″ +00′00″
85 113 ESP LOBATO DEL VALLE Juan Jose NIP 5h45′25″ +00′00″
86 142 CRO JABUKA David MKT 5h45′25″ +00′00″
87 141 CRO BANICEK Deni MKT 5h45′25″ +00′00″
88 013 JPN BEPPU Fumiyuki TFS 5h45′25″ +00′00″
89 183 COL CALA CALA Aristobulo BSM 5h45′25″ +00′00″
90 014 LUX DIDIER Laurent TFS 5h45′25″ +00′00″
91 117 ITA CIMA Damiano NIP 5h45′25″ +00′00″
92 111 ITA PONZI Simone NIP 5h45′25″ +00′00″
93 125 USA DAHLHEIM Andrew HCA 5h45′25″ +00′00″
94 137 ITA MAESTRI Mirco BRD 5h45′25″ +00′00″
95 184 COL MUNOZ PEREZ William David BSM 5h45′25″ +00′00″
96 114 JPN YOSHIDA Hayato NIP 5h45′25″ +00′00″
97 145 CRO FRANKOVIC Mateo MKT 5h45′25″ +00′00″
98 121 BLR KRASILNIKAU Andrei HCA 5h45′25″ +00′00″
99 094 BEL ROBEET Ludovic WVA 5h45′25″ +00′00″
100 167 ROU SINZA Raul-Antonio MST 5h45′25″ +00′00″
101 041 POL BERNAS Pawel CCC 5h45′25″ +00′00″
102 021 KAZ KOZHATAYEV Bakhtiyar AST 5h45′25″ +00′00″
103 043 POL KUREK Adrian CCC 5h45′25″ +00′00″
104 071 ISR GOLDSTEIN Roy ICA 5h45′25″ +00′00″
105 027 KAZ FOMINYKH Daniil AST 5h45′25″ +00′00″
106 135 ITA TONELLI Alessandro BRD 5h45′25″ +00′00″
107 061 NED KONING Peter ABS 5h45′25″ +00′00″
108 046 POL GRADEK Kamil CCC 5h45′25″ +00′00″
109 091 BEL DE WINTER Ludwig WVA 5h45′25″ +00′00″
110 092 LUX KIRSCH Alex WVA 5h45′25″ +00′00″
111 054 RUS MAIKIN Roman GAZ 5h45′49″ +00′24″
112 086 NED VAN GINNEKEN Sjoerd RNL 5h46′15″ +00′50″
113 106 ITA POLI Umberto TNN 5h46′16″ +00′51″
114 065 IRL DUNNE Conor ABS 5h46′34″ +01′09″
115 084 NED MEIJERS Jeroen RNL 5h46′34″ +01′09″
116 095 BEL STASSEN Julien WVA 5h46′34″ +01′09″
117 072 NOR JENSEN August ICA 5h46′34″ +01′09″
118 037 ITA CELANO Danilo CJR 5h46′34″ +01′09″
119 144 ITA RABOTTINI Matteo MKT 5h46′34″ +01′09″
120 066 NED KREDER Michel ABS 5h46′34″ +01′09″
121 101 ITA PERON Andrea TNN 5h45′25″ +00′00″
122 153 SLO GROSELJ Matic LJU 5h48′30″ +03′05″
123 102 NED VAN IJZENDOORN Hendrikus TNN 5h49′00″ +03′35″
124 051 RUS SHALUNOV Evgeny GAZ 5h49′14″ +03′49″
125 082 NED VAN DER LIJKE Nick RNL 5h49′51″ +04′26″
126 085 NED RIESEBEEK Oscar RNL 5h49′51″ +04′26″
127 115 JPN UCHIMA Kohei NIP 5h49′51″ +04′26″
128 165 ROU DIMA Emil MST 5h49′51″ +04′26″
129 016 ITA ALAFACI Eugenio TFS 5h49′51″ +04′26″
130 062 NZL ARCHBOLD Shane ABS 5h50′12″ +04′47″
Nisu završili
# Br. Vozač Tim
1 063 GBR BLYTHE Adam ABS
Sprint - Našice centar - 45,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 176 SLO BOŽIC Jon ADR 5
2 153 SLO GROSELJ Matic LJU 3
3 106 ITA POLI Umberto TNN 1
Sprint - Kutjevo centar - 72,5 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 176 SLO BOŽIC Jon ADR 5
2 153 SLO GROSELJ Matic LJU 3
3 106 ITA POLI Umberto TNN 1
Sprint - Virovitica centar - 151,5 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 176 SLO BOŽIC Jon ADR 5
2 106 ITA POLI Umberto TNN 3
3 153 SLO GROSELJ Matic LJU 1
Finish - Koprivnica - 227,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 004 ITA BONIFAZIO Niccolo TBM 25
2 134 ITA GUARDINI Andrea BRD 20
3 116 ROU GROSU Eduard Michael NIP 16
4 024 ITA MINALI Riccardo AST 14
5 012 ITA NIZZOLO Giacomo TFS 12
6 047 SLO KUMP Marko CCC 10
7 122 USA MURPHY John HCA 9
8 151 SLO JERMAN Žiga LJU 8
9 161 ITA ZURLO Federico MST 7
10 097 BEL DUQUENNOY Jimmy WVA 6
11 157 AUS HILL Benjamin LJU 5
12 005 SLO MOHORIC Matej TBM 4
13 175 SLO HORVAT Žiga ADR 3
14 076 NOR ENGER Sondre ICA 2
15 166 ITA MARCELLI Mattia MST 1
KoM 2nd cat. - PP Papuk - 82,5 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 165 ROU DIMA Emil MST 6
2 176 SLO BOŽIC Jon ADR 4
3 153 SLO GROSELJ Matic LJU 2
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 LJU SLO LJUBLJANA GUSTO XAURUM 17h16′15″ +00′00″
2 MST ROU MsTina Focus 17h16′15″ +00′00″
3 BRD ITA BARDIANI CSF 17h16′15″ +00′00″
4 HCA USA HOLOWESKO CITADEL PB ARAPAHOE RESOURCES 17h16′15″ +00′00″
5 TFS USA TREK SEGAFREDO 17h16′15″ +00′00″
6 TBM BRN BAHRAIN MERIDA 17h16′15″ +00′00″
7 ADR SLO ADRIA MOBIL 17h16′15″ +00′00″
8 ICA ISR ISRAEL CYCLING ACADEMY 17h16′15″ +00′00″
9 BSM COL Bicicletas Strongman 17h16′15″ +00′00″
10 CJR ESP CAJA RURAL-SEGUROS RGA 17h16′15″ +00′00″
11 AST KAZ ASTANA PRO TEAM 17h16′15″ +00′00″
12 CCC POL CCC SPRANDI POLKOWICE 17h16′15″ +00′00″
13 GAZ RUS GAZPROM RUSVELO 17h16′15″ +00′00″
14 MKT CRO MERIDIANA KAMEN TEAM 17h16′15″ +00′00″
15 RNL NED ROOMPOT NEDERLANDSE LOTERIJ 17h16′15″ +00′00″
16 WVA BEL WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC 17h16′15″ +00′00″
17 TNN USA TEAM NOVO NORDISK 17h16′15″ +00′00″
18 NIP ITA NIPPO VINI FANTINI EUROPA OVINI 17h16′15″ +00′00″
19 ABS IRL AQUA BLUE SPORT 17h16′15″ +00′00″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 004 ITA BONIFAZIO Niccolo TBM 5h45′15″ +00′00″
2 176 SLO BOŽIC Jon ADR 5h45′16″ +00′01″
3 134 ITA GUARDINI Andrea BRD 5h45′19″ +00′04″
4 116 ROU GROSU Eduard Michael NIP 5h45′21″ +00′06″
5 024 ITA MINALI Riccardo AST 5h45′25″ +00′10″
6 012 ITA NIZZOLO Giacomo TFS 5h45′25″ +00′10″
7 047 SLO KUMP Marko CCC 5h45′25″ +00′10″
8 122 USA MURPHY John HCA 5h45′25″ +00′10″
9 151 SLO JERMAN Žiga LJU 5h45′25″ +00′10″
10 161 ITA ZURLO Federico MST 5h45′25″ +00′10″
11 097 BEL DUQUENNOY Jimmy WVA 5h45′25″ +00′10″
12 157 AUS HILL Benjamin LJU 5h45′25″ +00′10″
13 005 SLO MOHORIC Matej TBM 5h45′25″ +00′10″
14 175 SLO HORVAT Žiga ADR 5h45′25″ +00′10″
15 076 NOR ENGER Sondre ICA 5h45′25″ +00′10″
16 166 ITA MARCELLI Mattia MST 5h45′25″ +00′10″
17 152 SLO POGACAR Tadej LJU 5h45′25″ +00′10″
18 015 NZL FRAME Alex TFS 5h45′25″ +00′10″
19 126 USA BRYON Miguel HCA 5h45′25″ +00′10″
20 181 COL CAÑAVERAL VARGAS Johnatan BSM 5h45′25″ +00′10″
21 187 COL ACOSTA OSPINA Ruben Dario BSM 5h45′25″ +00′10″
22 055 RUS TRUSOV Nikolay GAZ 5h45′25″ +00′10″
23 132 ITA ALBANESE Vincenzo BRD 5h45′25″ +00′10″
24 031 ESP LASTRA MARTINEZ Jonathan CJR 5h45′25″ +00′10″
25 146 CRO RUMAC Josip MKT 5h45′25″ +00′10″
26 163 ITA MARINI Nicolas MST 5h45′25″ +00′10″
27 081 NED REINDERS Elmar RNL 5h45′25″ +00′10″
28 034 URU FERRARI BARCELO Fabricio CJR 5h45′25″ +00′10″
29 077 ITA SBARAGLI Kristian ICA 5h45′25″ +00′10″
30 147 CRO MALTAR Bruno MKT 5h45′25″ +00′10″
31 131 ITA SIMION Paolo BRD 5h45′25″ +00′10″
32 053 RUS SHILOV Sergei GAZ 5h45′25″ +00′10″
33 067 GBR FENN Andrew ABS 5h45′25″ +00′10″
34 136 ITA BARBIN Enrico BRD 5h45′25″ +00′10″
35 123 DEN NIELSEN Nicolai Philip Brøchner HCA 5h45′25″ +00′10″
36 156 SLO RUCIGAJ Žiga LJU 5h45′25″ +00′10″
37 105 FRA PLANET Charles TNN 5h45′25″ +00′10″
38 164 ITA STACCHIOTTI Riccardo MST 5h45′25″ +00′10″
39 177 SLO GAZVODA Gregor ADR 5h45′25″ +00′10″
40 172 SLO PER Gorazd ADR 5h45′25″ +00′10″
41 044 SLO TRATNIK Jan CCC 5h45′25″ +00′10″
42 154 SLO PENKO Izidor LJU 5h45′25″ +00′10″
43 033 ESP AMEZQUETA MORENO Julen CJR 5h45′25″ +00′10″
44 026 KAZ TLEUBAYEV Ruslan AST 5h45′25″ +00′10″
45 017 ITA BRAMBILLA Gianluca TFS 5h45′25″ +00′10″
46 155 CRO POTOCKI Viktor LJU 5h45′25″ +00′10″
47 023 KAZ GIDICH Yevgeniy AST 5h45′25″ +00′10″
48 022 KAZ ZAKHAROV Artyom AST 5h45′25″ +00′10″
49 074 ISR SAGIV Guy ICA 5h45′25″ +00′10″
50 045 POL OWSIAN Lukasz CCC 5h45′25″ +00′10″
51 036 USA OIEN Justin CJR 5h45′25″ +00′10″
52 103 NED KAMSTRA Brian TNN 5h45′25″ +00′10″
53 075 LAT NEILANDS Krists ICA 5h45′25″ +00′10″
54 186 COL QUIROZ AYALA Oscar Adalberto BSM 5h45′25″ +00′10″
55 133 ITA SAVINI Daniel BRD 5h45′25″ +00′10″
56 001 SLO NOVAK Domen TBM 5h45′25″ +00′10″
57 057 RUS NYCH Artem GAZ 5h45′25″ +00′10″
58 171 CRO ROGINA Radoslav ADR 5h45′25″ +00′10″
59 087 NED WIPPERT Wouter RNL 5h45′25″ +00′10″
60 173 SLO BRAJKOVIC Janez ADR 5h45′25″ +00′10″
61 073 CAN BOIVIN Guillaume ICA 5h45′25″ +00′10″
62 143 CRO KISERLOVSKI Emanuel MKT 5h45′25″ +00′10″
63 124 SUI LIENHARD Fabian HCA 5h45′25″ +00′10″
64 003 JPN ARASHIRO Yukiya TBM 5h45′25″ +00′10″
65 006 ITA BOARO Manuele TBM 5h45′25″ +00′10″
66 042 POL FRANCZAK Pawel CCC 5h45′25″ +00′10″
67 035 FRA YSSAAD Yannis CJR 5h45′25″ +00′10″
68 002 BLR SUITSOU Kanstantsin TBM 5h45′25″ +00′10″
69 127 USA EISENHART Taylor (T.J.) HCA 5h45′25″ +00′10″
70 083 NED WEENING Pieter RNL 5h45′25″ +00′10″
71 011 DEN EG Niklas TFS 5h45′25″ +00′10″
72 025 KAZ BIZHIGITOV Zhandos AST 5h45′25″ +00′10″
73 174 SLO GOLCER Jure ADR 5h45′25″ +00′10″
74 185 COL CANO MALAVER Diego Fernando BSM 5h45′25″ +00′10″
75 064 GBR PEARSON Daniel ABS 5h45′25″ +00′10″
76 052 RUS BOEV Igor GAZ 5h45′25″ +00′10″
77 093 BEL SIX Franklin WVA 5h45′25″ +00′10″
78 096 BEL DEHAES Kenny WVA 5h45′25″ +00′10″
79 107 ESP LOZANO RIBA David TNN 5h45′25″ +00′10″
80 032 AUS SCHULTZ Nicholas Jack William CJR 5h45′25″ +00′10″
81 162 ROU DOBRE Vlad-Nicolae MST 5h45′25″ +00′10″
82 056 RUS LAGUTIN Sergey GAZ 5h45′25″ +00′10″
83 182 COL ESTRADA CELIS Eduardo BSM 5h45′25″ +00′10″
84 112 JPN NISHIMURA Hiroki NIP 5h45′25″ +00′10″
85 113 ESP LOBATO DEL VALLE Juan Jose NIP 5h45′25″ +00′10″
86 142 CRO JABUKA David MKT 5h45′25″ +00′10″
87 141 CRO BANICEK Deni MKT 5h45′25″ +00′10″
88 013 JPN BEPPU Fumiyuki TFS 5h45′25″ +00′10″
89 183 COL CALA CALA Aristobulo BSM 5h45′25″ +00′10″
90 014 LUX DIDIER Laurent TFS 5h45′25″ +00′10″
91 117 ITA CIMA Damiano NIP 5h45′25″ +00′10″
92 111 ITA PONZI Simone NIP 5h45′25″ +00′10″
93 125 USA DAHLHEIM Andrew HCA 5h45′25″ +00′10″
94 137 ITA MAESTRI Mirco BRD 5h45′25″ +00′10″
95 184 COL MUNOZ PEREZ William David BSM 5h45′25″ +00′10″
96 114 JPN YOSHIDA Hayato NIP 5h45′25″ +00′10″
97 145 CRO FRANKOVIC Mateo MKT 5h45′25″ +00′10″
98 121 BLR KRASILNIKAU Andrei HCA 5h45′25″ +00′10″
99 094 BEL ROBEET Ludovic WVA 5h45′25″ +00′10″
100 167 ROU SINZA Raul-Antonio MST 5h45′25″ +00′10″
101 041 POL BERNAS Pawel CCC 5h45′25″ +00′10″
102 021 KAZ KOZHATAYEV Bakhtiyar AST 5h45′25″ +00′10″
103 043 POL KUREK Adrian CCC 5h45′25″ +00′10″
104 071 ISR GOLDSTEIN Roy ICA 5h45′25″ +00′10″
105 027 KAZ FOMINYKH Daniil AST 5h45′25″ +00′10″
106 135 ITA TONELLI Alessandro BRD 5h45′25″ +00′10″
107 061 NED KONING Peter ABS 5h45′25″ +00′10″
108 046 POL GRADEK Kamil CCC 5h45′25″ +00′10″
109 091 BEL DE WINTER Ludwig WVA 5h45′25″ +00′10″
110 092 LUX KIRSCH Alex WVA 5h45′25″ +00′10″
111 101 ITA PERON Andrea TNN 5h45′25″ +00′10″
112 054 RUS MAIKIN Roman GAZ 5h45′49″ +00′34″
113 106 ITA POLI Umberto TNN 5h46′12″ +00′57″
114 086 NED VAN GINNEKEN Sjoerd RNL 5h46′15″ +01′00″
115 065 IRL DUNNE Conor ABS 5h46′34″ +01′19″
116 084 NED MEIJERS Jeroen RNL 5h46′34″ +01′19″
117 095 BEL STASSEN Julien WVA 5h46′34″ +01′19″
118 072 NOR JENSEN August ICA 5h46′34″ +01′19″
119 037 ITA CELANO Danilo CJR 5h46′34″ +01′19″
120 144 ITA RABOTTINI Matteo MKT 5h46′34″ +01′19″
121 066 NED KREDER Michel ABS 5h46′34″ +01′19″
122 153 SLO GROSELJ Matic LJU 5h48′25″ +03′10″
123 102 NED VAN IJZENDOORN Hendrikus TNN 5h49′00″ +03′45″
124 051 RUS SHALUNOV Evgeny GAZ 5h49′14″ +03′59″
125 082 NED VAN DER LIJKE Nick RNL 5h49′51″ +04′36″
126 085 NED RIESEBEEK Oscar RNL 5h49′51″ +04′36″
127 115 JPN UCHIMA Kohei NIP 5h49′51″ +04′36″
128 165 ROU DIMA Emil MST 5h49′51″ +04′36″
129 016 ITA ALAFACI Eugenio TFS 5h49′51″ +04′36″
130 062 NZL ARCHBOLD Shane ABS 5h50′12″ +04′57″
# Br. Vozač Tim Bod.
1 004 ITA BONIFAZIO Niccolo TBM 25
2 134 ITA GUARDINI Andrea BRD 20
3 116 ROU GROSU Eduard Michael NIP 16
4 176 SLO BOŽIC Jon ADR 15
5 024 ITA MINALI Riccardo AST 14
6 012 ITA NIZZOLO Giacomo TFS 12
7 047 SLO KUMP Marko CCC 10
8 122 USA MURPHY John HCA 9
9 151 SLO JERMAN Žiga LJU 8
10 161 ITA ZURLO Federico MST 7
11 153 SLO GROSELJ Matic LJU 7
12 097 BEL DUQUENNOY Jimmy WVA 6
13 157 AUS HILL Benjamin LJU 5
14 106 ITA POLI Umberto TNN 5
15 005 SLO MOHORIC Matej TBM 4
16 175 SLO HORVAT Žiga ADR 3
17 076 NOR ENGER Sondre ICA 2
18 166 ITA MARCELLI Mattia MST 1
# Br. Vozač Tim Bod.
1 165 ROU DIMA Emil MST 6
2 176 SLO BOŽIC Jon ADR 4
3 153 SLO GROSELJ Matic LJU 2
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 176 SLO BOŽIC Jon ADR 5h45′16″ +00′00″
2 151 SLO JERMAN Žiga LJU 5h45′25″ +00′09″
3 175 SLO HORVAT Žiga ADR 5h45′25″ +00′09″
4 152 SLO POGACAR Tadej LJU 5h45′25″ +00′09″
5 181 COL CAÑAVERAL VARGAS Johnatan BSM 5h45′25″ +00′09″
6 187 COL ACOSTA OSPINA Ruben Dario BSM 5h45′25″ +00′09″
7 132 ITA ALBANESE Vincenzo BRD 5h45′25″ +00′09″
8 172 SLO PER Gorazd ADR 5h45′25″ +00′09″
9 154 SLO PENKO Izidor LJU 5h45′25″ +00′09″
10 155 CRO POTOCKI Viktor LJU 5h45′25″ +00′09″
11 023 KAZ GIDICH Yevgeniy AST 5h45′25″ +00′09″
12 133 ITA SAVINI Daniel BRD 5h45′25″ +00′09″
13 093 BEL SIX Franklin WVA 5h45′25″ +00′09″
14 142 CRO JABUKA David MKT 5h45′25″ +00′09″
15 167 ROU SINZA Raul-Antonio MST 5h45′25″ +00′09″
16 106 ITA POLI Umberto TNN 5h46′12″ +00′56″
17 153 SLO GROSELJ Matic LJU 5h48′25″ +03′09″
18 165 ROU DIMA Emil MST 5h49′51″ +04′35″
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 LJU SLO LJUBLJANA GUSTO XAURUM 17h16′15″ +00′00″
2 MST ROU MsTina Focus 17h16′15″ +00′00″
3 BRD ITA BARDIANI CSF 17h16′15″ +00′00″
4 HCA USA HOLOWESKO CITADEL PB ARAPAHOE RESOURCES 17h16′15″ +00′00″
5 TFS USA TREK SEGAFREDO 17h16′15″ +00′00″
6 TBM BRN BAHRAIN MERIDA 17h16′15″ +00′00″
7 ADR SLO ADRIA MOBIL 17h16′15″ +00′00″
8 ICA ISR ISRAEL CYCLING ACADEMY 17h16′15″ +00′00″
9 BSM COL Bicicletas Strongman 17h16′15″ +00′00″
10 CJR ESP CAJA RURAL-SEGUROS RGA 17h16′15″ +00′00″
11 AST KAZ ASTANA PRO TEAM 17h16′15″ +00′00″
12 CCC POL CCC SPRANDI POLKOWICE 17h16′15″ +00′00″
13 GAZ RUS GAZPROM RUSVELO 17h16′15″ +00′00″
14 MKT CRO MERIDIANA KAMEN TEAM 17h16′15″ +00′00″
15 RNL NED ROOMPOT NEDERLANDSE LOTERIJ 17h16′15″ +00′00″
16 WVA BEL WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC 17h16′15″ +00′00″
17 TNN USA TEAM NOVO NORDISK 17h16′15″ +00′00″
18 NIP ITA NIPPO VINI FANTINI EUROPA OVINI 17h16′15″ +00′00″
19 ABS IRL AQUA BLUE SPORT 17h16′15″ +00′00″