Tour of Croatia 2017 / Rezultati / Etapa 1

Etapa 1: Osijek - Koprivnica

Datum održavanja: 18.04.2017. Dužina etape: 227 km

Rezultati nakon prve etape

Red / White checkered Jersey
Red / White checkered Jersey
025 ITA MODOLO Sacha (UAD)
Vrijeme
5h24′09″
Blue Jersey
Blue Jersey
025 ITA MODOLO Sacha (UAD)
Bodovi
25
Green Jersey
Green Jersey
068 RUS TRUSOV Nikolay (GAZ)
Bodovi
3
White Jersey
White Jersey
047 ITA MINALI Riccardo (AST)
Vrijeme
5h24′16″
Najbolji tim
NIP ITA NIPPO - Vini Fantini
Vrijeme
16h12′57″
Pobjednik etape
025 ITA MODOLO Sacha (UAD)
Vrijeme
5h24′19″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 025 ITA MODOLO Sacha UAD 5h24′19″ +00′00″
2 092 ROU GROSU Eduard Michael NIP 5h24′19″ +00′00″
3 096 ITA MARINI Nicolas NIP 5h24′19″ +00′00″
4 085 SUI PAGE Dylan CJR 5h24′19″ +00′00″
5 035 ITA NIZZOLO Giacomo TFS 5h24′19″ +00′00″
6 047 ITA MINALI Riccardo AST 5h24′19″ +00′00″
7 091 ITA CANOLA Marco NIP 5h24′19″ +00′00″
8 066 RUS SAVITCKII Ivan GAZ 5h24′19″ +00′00″
9 116 NED VERSCHOOR Martijn TNN 5h24′19″ +00′00″
10 128 SRB RAJOVIC Dusan ADR 5h24′19″ +00′00″
11 105 AUS LOWNDES Jason ICA 5h24′19″ +00′00″
12 078 ITA SIMION Paolo BRD 5h24′19″ +00′00″
13 077 ITA RUFFONI Nicola BRD 5h24′19″ +00′00″
14 194 TUR ORKEN Ahmet TRK 5h24′19″ +00′00″
15 083 ESP MAS BONET Luis Guillermo CJR 5h24′19″ +00′00″
16 048 KAZ TLEUBAYEV Ruslan AST 5h24′19″ +00′00″
17 014 LTU NAVARDAUSKAS Ramunas TBM 5h24′19″ +00′00″
18 133 SUI JAUN Lukas TRA 5h24′19″ +00′00″
19 002 AUT AUER Daniel RSW 5h24′19″ +00′00″
20 011 ITA NIBALI Vincenzo TBM 5h24′19″ +00′00″
21 126 SLO KATRAŠNIK Gašper ADR 5h24′19″ +00′00″
22 038 NED VAN POPPEL Boy TFS 5h24′19″ +00′00″
23 177 ITA PARRINELLO Antonio GME 5h24′19″ +00′00″
24 018 BLR SIUTSOU Kanstantsin TBM 5h24′19″ +00′00″
25 081 ESP ARANBURU DEBA Alex CJR 5h24′19″ +00′00″
26 122 ITA BORSO Andrea ADR 5h24′19″ +00′00″
27 088 ESP RUBIO HERNANDEZ Diego CJR 5h24′19″ +00′00″
28 184 CRO MALTAR Bruno MKT 5h24′19″ +00′00″
29 175 DEN LANDER Sebastian GME 5h24′19″ +00′00″
30 193 ITA CHIRICO Luca TRK 5h24′19″ +00′00″
31 052 AUT GROSSSCHARTNER Felix CCC 5h24′19″ +00′00″
32 072 ITA BARBIN Enrico BRD 5h24′19″ +00′00″
33 022 ITA FERRARI Roberto UAD 5h24′19″ +00′00″
34 071 ITA ALBANESE Vincenzo BRD 5h24′19″ +00′00″
35 112 ITA PERON Andrea TNN 5h24′19″ +00′00″
36 192 RUS BALYKIN Ivan TRK 5h24′19″ +00′00″
37 045 NOR KORSÆTH Truls AST 5h24′19″ +00′00″
38 084 USA OIEN Justin CJR 5h24′19″ +00′00″
39 137 SUI STÜSSI Colin Chris TRA 5h24′19″ +00′00″
40 127 SLO PER Gorazd ADR 5h24′19″ +00′00″
41 053 CZE HIRT Jan CCC 5h24′19″ +00′00″
42 068 RUS TRUSOV Nikolay GAZ 5h24′19″ +00′00″
43 153 UKR KONONENKO Mykhaylo KLS 5h24′19″ +00′00″
44 152 UKR BUTS Vitaliy KLS 5h24′19″ +00′00″
45 121 CRO ROGINA Radoslav ADR 5h24′19″ +00′00″
46 124 SLO GOLCER Jure ADR 5h24′19″ +00′00″
47 181 CRO KISERLOVSKI Emanuel MKT 5h24′19″ +00′00″
48 138 SUI THALMANN Roland TRA 5h24′19″ +00′00″
49 174 ITA DI SANTE Antonio GME 5h24′19″ +00′00″
50 086 POR REIS Rafael CJR 5h24′19″ +00′00″
51 196 TUR SAYAR Mustafa TRK 5h24′19″ +00′00″
52 163 GBR HARRISON Samuel WGN 5h24′19″ +00′00″
53 097 ITA STACCHIOTTI Riccardo NIP 5h24′19″ +00′00″
54 114 FRA PLANET Charles TNN 5h24′19″ +00′00″
55 107 CZE TUREK Daniel ICA 5h24′19″ +00′00″
56 033 ITA COLEDAN Marco TFS 5h24′19″ +00′00″
57 043 DEN HANSEN Jesper AST 5h24′19″ +00′00″
58 055 POL OWSIAN Lukasz CCC 5h24′19″ +00′00″
59 027 SLO POLANC Jan UAD 5h24′19″ +00′00″
60 106 ISR SAGIV Guy ICA 5h24′19″ +00′00″
61 157 ESP SENDROS JUVE Llibert KLS 5h24′19″ +00′00″
62 102 ESP DÍAZ José Manuel ICA 5h24′19″ +00′00″
63 148 COL TAMAYO MARTINEZ Juan Sebastian BSM 5h24′19″ +00′00″
64 056 POL PLUCINSKI Leszek CCC 5h24′19″ +00′00″
65 101 CAN BOIVIN Guillaume ICA 5h24′19″ +00′00″
66 185 ITA MUCELLI Davide MKT 5h24′19″ +00′00″
67 001 CRO KVASINA Matija RSW 5h24′19″ +00′00″
68 142 ECU CAICEDO CEPEDA Jonathan BSM 5h24′19″ +00′00″
69 135 SUI LÜSCHER Damian TRA 5h24′19″ +00′00″
70 037 USA REIJNEN Kiel TFS 5h24′19″ +00′00″
71 017 ITA PELLIZOTTI Franco TBM 5h24′19″ +00′00″
72 115 FIN HENTTALA Joonas TNN 5h24′19″ +00′00″
73 182 CRO FRANKOVIC Mateo MKT 5h24′19″ +00′00″
74 132 SUI FUMEAUX Jonathan TRA 5h24′19″ +00′00″
75 005 AUT RABITSCH Stephan RSW 5h24′19″ +00′00″
76 147 COL SANCHEZ GUARIN Oscar Eduardo BSM 5h24′19″ +00′00″
77 082 ESP LASTRA MARTINEZ Jonathan CJR 5h24′19″ +00′00″
78 028 ITA RAVASI Edward UAD 5h24′19″ +00′00″
79 178 ITA TIZZA Marco GME 5h24′19″ +00′00″
80 145 COL MILLAN AYALA Jonathan Stil BSM 5h24′19″ +00′00″
81 087 ESP ROSON GARCIA Jaime CJR 5h24′19″ +00′00″
82 136 SUI REUTIMANN Matthias TRA 5h24′19″ +00′00″
83 164 GBR DRAPER Nathan WGN 5h24′19″ +00′00″
84 131 SUI BAILLIFARD Valentin TRA 5h24′19″ +00′00″
85 034 LUX DIDIER Laurent TFS 5h24′19″ +00′00″
86 118 AUS WILLIAMS Christopher TNN 5h24′19″ +00′00″
87 021 CRO ĐURASEK Kristijan UAD 5h24′19″ +00′00″
88 061 RUS ERSHOV Artur GAZ 5h24′19″ +00′00″
89 134 SUI LANG Pirmin TRA 5h24′19″ +00′00″
90 012 ITA BOARO Manuele TBM 5h24′19″ +00′00″
91 143 COL CALA CALA Aristobulo BSM 5h24′19″ +00′00″
92 103 ISR GOLDSTEIN Roy ICA 5h24′19″ +00′00″
93 058 CZE SCHLEGEL Michal CCC 5h24′19″ +00′00″
94 063 RUS NYCH Artem GAZ 5h24′19″ +00′00″
95 054 BUL MIHAYLOV Nikolay CCC 5h24′19″ +00′00″
96 146 COL ROZO VELEZ Daniel Andres BSM 5h24′19″ +00′00″
97 067 RUS SHALUNOV Evgeny GAZ 5h24′19″ +00′00″
98 173 ITA CANEPA Leonardo GME 5h24′19″ +00′00″
99 003 AUT EIBEGGER Markus RSW 5h24′19″ +00′00″
100 144 COL GOMEZ ARCHILA Camilo Andres BSM 5h24′19″ +00′00″
101 167 GBR THOMPSON Michael WGN 5h24′19″ +00′00″
102 183 CRO JABUKA David MKT 5h24′19″ +00′00″
103 057 BLR SAMOILAU Branislau CCC 5h24′19″ +00′00″
104 125 SLO GROŠELJ Žiga ADR 5h24′19″ +00′00″
105 113 ESP LOZANO RIBA David TNN 5h24′19″ +00′00″
106 032 FRA BERNARD Julien TFS 5h24′19″ +00′00″
107 108 NED VAN WINDEN Dennis ICA 5h24′19″ +00′00″
108 006 GER STEIMLE Jannik RSW 5h24′19″ +00′00″
109 008 AUT ZOIDL Riccardo RSW 5h24′19″ +00′00″
110 036 SUI RAST Gregory TFS 5h24′19″ +00′00″
111 026 POL NIEMIEC Przemyslaw UAD 5h24′19″ +00′00″
112 165 GBR KNOX James WGN 5h24′19″ +00′00″
113 117 AUS CALABRIA Fabio TNN 5h24′19″ +00′00″
114 042 KAZ GRUZDEV Dmitriy AST 5h24′19″ +00′00″
115 171 ITA BROGI Adriano GME 5h24′19″ +00′00″
116 187 SLO REPŠE Uroš MKT 5h24′19″ +00′00″
117 074 ITA CICCONE Giulio BRD 5h24′19″ +00′00″
118 004 GER SCHINNAGEL Johannes RSW 5h24′19″ +00′00″
119 141 COL BECERRA ALARCON Carlos Andres BSM 5h24′19″ +00′00″
120 186 ITA RABOTTINI Matteo MKT 5h24′19″ +00′00″
121 013 ESP MORENO BAZAN Javier TBM 5h24′19″ +00′00″
122 111 ESP MEGIAS LEAL Javier TNN 5h24′19″ +00′00″
123 065 RUS RYBALKIN Aleksei GAZ 5h24′19″ +00′00″
124 064 RUS VOROBYEV Anton GAZ 5h24′19″ +00′00″
125 093 JPN KOISHI Yuma NIP 5h24′19″ +00′00″
126 075 ITA MAESTRI Mirco BRD 5h24′19″ +00′00″
127 044 KAZ KAMYSHEV Arman AST 5h24′19″ +00′00″
128 156 UKR PREVAR Oleksandr KLS 5h24′19″ +00′00″
129 172 ITA CANEPA Francesco GME 5h24′19″ +00′00″
130 016 SLO NOVAK Domen TBM 5h24′19″ +00′00″
131 155 UKR POLIVODA Oleksandr KLS 5h24′19″ +00′00″
132 023 ITA GUARDINI Andrea UAD 5h24′19″ +00′00″
133 041 KAZ FOMINYKH Daniil AST 5h24′19″ +00′00″
134 051 POL BIALOBLOCKI Marcin CCC 5h24′19″ +00′00″
135 158 UKR VASYLYUK Andriy KLS 5h24′19″ +00′00″
136 151 UKR BRATASHCHUK Andrii KLS 5h24′19″ +00′00″
137 046 KAZ KOZHATAYEV Bakhtiyar AST 5h24′19″ +00′00″
138 076 ITA ROTA Lorenzo BRD 5h24′19″ +00′00″
139 161 GBR DENNIS Ashley WGN 5h24′19″ +00′00″
140 154 UKR LAGKUTI Sergiy KLS 5h24′19″ +00′00″
141 176 ITA PACCHIARDO Davide GME 5h24′19″ +00′00″
142 015 ITA AGNOLI Valerio TBM 5h24′19″ +00′00″
143 095 ITA MARANGONI Alan NIP 5h24′19″ +00′00″
144 094 JPN KUBOKI Kazushige NIP 5h24′19″ +00′00″
145 162 GBR GEORGI Etienne WGN 5h24′19″ +00′00″
146 062 RUS LAGUTIN Sergey GAZ 5h24′19″ +00′00″
147 123 SLO GAZVODA Gregor ADR 5h24′19″ +00′00″
148 166 IRL O'LOUGHLIN Michael WGN 5h24′19″ +00′00″
149 188 ITA VISCONTI Gianfranco Raffaele MKT 5h24′19″ +00′00″
150 104 MEX LEMUS DAVILA Luis Enrique ICA 5h24′19″ +00′00″
151 195 TUR SAMLI Feritcan TRK 5h24′19″ +00′00″
152 031 ITA ALAFACI Eugenio TFS 5h25′00″ +00′41″
153 073 ITA BOEM Nicola BRD 5h25′32″ +01′13″
154 191 TUR AKDILEK Ahmet TRK 5h26′25″ +02′06″
Nisu završili
# Br. Vozač Tim
1 007 GER ZIMMERMANN Georg RSW
Nisu započeli
# Br. Vozač Tim
1 024 UAE MIRZA AL-HAMMADI Yousif UAD
Sprint - Belišće - 22,5 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 047 ITA MINALI Riccardo AST 5
2 092 ROU GROSU Eduard Michael NIP 3
3 068 RUS TRUSOV Nikolay GAZ 1
Sprint - Đurđevac - 154,5 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 006 GER STEIMLE Jannik RSW 5
2 068 RUS TRUSOV Nikolay GAZ 3
3 166 IRL O'LOUGHLIN Michael WGN 1
Finish - Koprivnica - 227,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 025 ITA MODOLO Sacha UAD 25
2 092 ROU GROSU Eduard Michael NIP 20
3 096 ITA MARINI Nicolas NIP 16
4 085 SUI PAGE Dylan CJR 14
5 035 ITA NIZZOLO Giacomo TFS 12
6 047 ITA MINALI Riccardo AST 10
7 091 ITA CANOLA Marco NIP 9
8 066 RUS SAVITCKII Ivan GAZ 8
9 116 NED VERSCHOOR Martijn TNN 7
10 128 SRB RAJOVIC Dusan ADR 6
11 105 AUS LOWNDES Jason ICA 5
12 078 ITA SIMION Paolo BRD 4
13 077 ITA RUFFONI Nicola BRD 3
14 194 TUR ORKEN Ahmet TRK 2
15 083 ESP MAS BONET Luis Guillermo CJR 1
KoM 3rd cat. - Vinogradi Ludbreški - 205,5 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 068 RUS TRUSOV Nikolay GAZ 3
2 166 IRL O'LOUGHLIN Michael WGN 2
3 091 ITA CANOLA Marco NIP 1
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 NIP ITA NIPPO - Vini Fantini 16h12′57″ +00′00″
2 CJR ESP Caja Rural - Seguros RGA 16h12′57″ +00′00″
3 ADR SLO Adria Mobil 16h12′57″ +00′00″
4 BRD ITA Bardiani CSF 16h12′57″ +00′00″
5 AST KAZ Astana Pro Team 16h12′57″ +00′00″
6 TBM BRN Bahrain - Merida 16h12′57″ +00′00″
7 TRK TUR Torku Şekerspor 16h12′57″ +00′00″
8 TFS USA Trek - Segafredo 16h12′57″ +00′00″
9 UAD UAE UAE Team Emirates 16h12′57″ +00′00″
10 TNN USA Team Novo Nordisk 16h12′57″ +00′00″
11 GME ITA GM Europa Ovini 16h12′57″ +00′00″
12 TRA SUI Roth - Akros 16h12′57″ +00′00″
13 ICA ISR Israel Cycling Academy 16h12′57″ +00′00″
14 CCC POL CCC Sprandi Polkowice 16h12′57″ +00′00″
15 GAZ RUS Gazprom - RusVelo 16h12′57″ +00′00″
16 MKT CRO Meridiana Kamen Team 16h12′57″ +00′00″
17 KLS UKR Kolss Cycling Team 16h12′57″ +00′00″
18 RSW AUT Team Felbermayr Simplon Wels 16h12′57″ +00′00″
19 BSM COL Bicicletas Strongman 16h12′57″ +00′00″
20 WGN GBR Team Wiggins 16h12′57″ +00′00″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 025 ITA MODOLO Sacha UAD 5h24′09″ +00′00″
2 092 ROU GROSU Eduard Michael NIP 5h24′11″ +00′02″
3 096 ITA MARINI Nicolas NIP 5h24′15″ +00′06″
4 047 ITA MINALI Riccardo AST 5h24′16″ +00′07″
5 068 RUS TRUSOV Nikolay GAZ 5h24′16″ +00′07″
6 006 GER STEIMLE Jannik RSW 5h24′16″ +00′07″
7 166 IRL O'LOUGHLIN Michael WGN 5h24′18″ +00′09″
8 085 SUI PAGE Dylan CJR 5h24′19″ +00′10″
9 035 ITA NIZZOLO Giacomo TFS 5h24′19″ +00′10″
10 091 ITA CANOLA Marco NIP 5h24′19″ +00′10″
11 066 RUS SAVITCKII Ivan GAZ 5h24′19″ +00′10″
12 116 NED VERSCHOOR Martijn TNN 5h24′19″ +00′10″
13 128 SRB RAJOVIC Dusan ADR 5h24′19″ +00′10″
14 105 AUS LOWNDES Jason ICA 5h24′19″ +00′10″
15 078 ITA SIMION Paolo BRD 5h24′19″ +00′10″
16 077 ITA RUFFONI Nicola BRD 5h24′19″ +00′10″
17 194 TUR ORKEN Ahmet TRK 5h24′19″ +00′10″
18 083 ESP MAS BONET Luis Guillermo CJR 5h24′19″ +00′10″
19 048 KAZ TLEUBAYEV Ruslan AST 5h24′19″ +00′10″
20 014 LTU NAVARDAUSKAS Ramunas TBM 5h24′19″ +00′10″
21 133 SUI JAUN Lukas TRA 5h24′19″ +00′10″
22 002 AUT AUER Daniel RSW 5h24′19″ +00′10″
23 011 ITA NIBALI Vincenzo TBM 5h24′19″ +00′10″
24 126 SLO KATRAŠNIK Gašper ADR 5h24′19″ +00′10″
25 038 NED VAN POPPEL Boy TFS 5h24′19″ +00′10″
26 177 ITA PARRINELLO Antonio GME 5h24′19″ +00′10″
27 018 BLR SIUTSOU Kanstantsin TBM 5h24′19″ +00′10″
28 081 ESP ARANBURU DEBA Alex CJR 5h24′19″ +00′10″
29 122 ITA BORSO Andrea ADR 5h24′19″ +00′10″
30 088 ESP RUBIO HERNANDEZ Diego CJR 5h24′19″ +00′10″
31 184 CRO MALTAR Bruno MKT 5h24′19″ +00′10″
32 175 DEN LANDER Sebastian GME 5h24′19″ +00′10″
33 193 ITA CHIRICO Luca TRK 5h24′19″ +00′10″
34 052 AUT GROSSSCHARTNER Felix CCC 5h24′19″ +00′10″
35 072 ITA BARBIN Enrico BRD 5h24′19″ +00′10″
36 022 ITA FERRARI Roberto UAD 5h24′19″ +00′10″
37 071 ITA ALBANESE Vincenzo BRD 5h24′19″ +00′10″
38 112 ITA PERON Andrea TNN 5h24′19″ +00′10″
39 192 RUS BALYKIN Ivan TRK 5h24′19″ +00′10″
40 045 NOR KORSÆTH Truls AST 5h24′19″ +00′10″
41 084 USA OIEN Justin CJR 5h24′19″ +00′10″
42 137 SUI STÜSSI Colin Chris TRA 5h24′19″ +00′10″
43 127 SLO PER Gorazd ADR 5h24′19″ +00′10″
44 053 CZE HIRT Jan CCC 5h24′19″ +00′10″
45 153 UKR KONONENKO Mykhaylo KLS 5h24′19″ +00′10″
46 152 UKR BUTS Vitaliy KLS 5h24′19″ +00′10″
47 121 CRO ROGINA Radoslav ADR 5h24′19″ +00′10″
48 124 SLO GOLCER Jure ADR 5h24′19″ +00′10″
49 181 CRO KISERLOVSKI Emanuel MKT 5h24′19″ +00′10″
50 138 SUI THALMANN Roland TRA 5h24′19″ +00′10″
51 174 ITA DI SANTE Antonio GME 5h24′19″ +00′10″
52 086 POR REIS Rafael CJR 5h24′19″ +00′10″
53 196 TUR SAYAR Mustafa TRK 5h24′19″ +00′10″
54 163 GBR HARRISON Samuel WGN 5h24′19″ +00′10″
55 097 ITA STACCHIOTTI Riccardo NIP 5h24′19″ +00′10″
56 114 FRA PLANET Charles TNN 5h24′19″ +00′10″
57 107 CZE TUREK Daniel ICA 5h24′19″ +00′10″
58 033 ITA COLEDAN Marco TFS 5h24′19″ +00′10″
59 043 DEN HANSEN Jesper AST 5h24′19″ +00′10″
60 055 POL OWSIAN Lukasz CCC 5h24′19″ +00′10″
61 027 SLO POLANC Jan UAD 5h24′19″ +00′10″
62 106 ISR SAGIV Guy ICA 5h24′19″ +00′10″
63 157 ESP SENDROS JUVE Llibert KLS 5h24′19″ +00′10″
64 102 ESP DÍAZ José Manuel ICA 5h24′19″ +00′10″
65 148 COL TAMAYO MARTINEZ Juan Sebastian BSM 5h24′19″ +00′10″
66 056 POL PLUCINSKI Leszek CCC 5h24′19″ +00′10″
67 101 CAN BOIVIN Guillaume ICA 5h24′19″ +00′10″
68 185 ITA MUCELLI Davide MKT 5h24′19″ +00′10″
69 001 CRO KVASINA Matija RSW 5h24′19″ +00′10″
70 142 ECU CAICEDO CEPEDA Jonathan BSM 5h24′19″ +00′10″
71 135 SUI LÜSCHER Damian TRA 5h24′19″ +00′10″
72 037 USA REIJNEN Kiel TFS 5h24′19″ +00′10″
73 017 ITA PELLIZOTTI Franco TBM 5h24′19″ +00′10″
74 115 FIN HENTTALA Joonas TNN 5h24′19″ +00′10″
75 182 CRO FRANKOVIC Mateo MKT 5h24′19″ +00′10″
76 132 SUI FUMEAUX Jonathan TRA 5h24′19″ +00′10″
77 005 AUT RABITSCH Stephan RSW 5h24′19″ +00′10″
78 147 COL SANCHEZ GUARIN Oscar Eduardo BSM 5h24′19″ +00′10″
79 082 ESP LASTRA MARTINEZ Jonathan CJR 5h24′19″ +00′10″
80 028 ITA RAVASI Edward UAD 5h24′19″ +00′10″
81 178 ITA TIZZA Marco GME 5h24′19″ +00′10″
82 145 COL MILLAN AYALA Jonathan Stil BSM 5h24′19″ +00′10″
83 087 ESP ROSON GARCIA Jaime CJR 5h24′19″ +00′10″
84 136 SUI REUTIMANN Matthias TRA 5h24′19″ +00′10″
85 164 GBR DRAPER Nathan WGN 5h24′19″ +00′10″
86 131 SUI BAILLIFARD Valentin TRA 5h24′19″ +00′10″
87 034 LUX DIDIER Laurent TFS 5h24′19″ +00′10″
88 118 AUS WILLIAMS Christopher TNN 5h24′19″ +00′10″
89 021 CRO ĐURASEK Kristijan UAD 5h24′19″ +00′10″
90 061 RUS ERSHOV Artur GAZ 5h24′19″ +00′10″
91 134 SUI LANG Pirmin TRA 5h24′19″ +00′10″
92 012 ITA BOARO Manuele TBM 5h24′19″ +00′10″
93 143 COL CALA CALA Aristobulo BSM 5h24′19″ +00′10″
94 103 ISR GOLDSTEIN Roy ICA 5h24′19″ +00′10″
95 058 CZE SCHLEGEL Michal CCC 5h24′19″ +00′10″
96 063 RUS NYCH Artem GAZ 5h24′19″ +00′10″
97 054 BUL MIHAYLOV Nikolay CCC 5h24′19″ +00′10″
98 146 COL ROZO VELEZ Daniel Andres BSM 5h24′19″ +00′10″
99 067 RUS SHALUNOV Evgeny GAZ 5h24′19″ +00′10″
100 173 ITA CANEPA Leonardo GME 5h24′19″ +00′10″
101 003 AUT EIBEGGER Markus RSW 5h24′19″ +00′10″
102 144 COL GOMEZ ARCHILA Camilo Andres BSM 5h24′19″ +00′10″
103 167 GBR THOMPSON Michael WGN 5h24′19″ +00′10″
104 183 CRO JABUKA David MKT 5h24′19″ +00′10″
105 057 BLR SAMOILAU Branislau CCC 5h24′19″ +00′10″
106 125 SLO GROŠELJ Žiga ADR 5h24′19″ +00′10″
107 113 ESP LOZANO RIBA David TNN 5h24′19″ +00′10″
108 032 FRA BERNARD Julien TFS 5h24′19″ +00′10″
109 108 NED VAN WINDEN Dennis ICA 5h24′19″ +00′10″
110 008 AUT ZOIDL Riccardo RSW 5h24′19″ +00′10″
111 036 SUI RAST Gregory TFS 5h24′19″ +00′10″
112 026 POL NIEMIEC Przemyslaw UAD 5h24′19″ +00′10″
113 165 GBR KNOX James WGN 5h24′19″ +00′10″
114 117 AUS CALABRIA Fabio TNN 5h24′19″ +00′10″
115 042 KAZ GRUZDEV Dmitriy AST 5h24′19″ +00′10″
116 171 ITA BROGI Adriano GME 5h24′19″ +00′10″
117 187 SLO REPŠE Uroš MKT 5h24′19″ +00′10″
118 074 ITA CICCONE Giulio BRD 5h24′19″ +00′10″
119 004 GER SCHINNAGEL Johannes RSW 5h24′19″ +00′10″
120 141 COL BECERRA ALARCON Carlos Andres BSM 5h24′19″ +00′10″
121 186 ITA RABOTTINI Matteo MKT 5h24′19″ +00′10″
122 013 ESP MORENO BAZAN Javier TBM 5h24′19″ +00′10″
123 111 ESP MEGIAS LEAL Javier TNN 5h24′19″ +00′10″
124 065 RUS RYBALKIN Aleksei GAZ 5h24′19″ +00′10″
125 064 RUS VOROBYEV Anton GAZ 5h24′19″ +00′10″
126 093 JPN KOISHI Yuma NIP 5h24′19″ +00′10″
127 075 ITA MAESTRI Mirco BRD 5h24′19″ +00′10″
128 044 KAZ KAMYSHEV Arman AST 5h24′19″ +00′10″
129 156 UKR PREVAR Oleksandr KLS 5h24′19″ +00′10″
130 172 ITA CANEPA Francesco GME 5h24′19″ +00′10″
131 016 SLO NOVAK Domen TBM 5h24′19″ +00′10″
132 155 UKR POLIVODA Oleksandr KLS 5h24′19″ +00′10″
133 023 ITA GUARDINI Andrea UAD 5h24′19″ +00′10″
134 041 KAZ FOMINYKH Daniil AST 5h24′19″ +00′10″
135 051 POL BIALOBLOCKI Marcin CCC 5h24′19″ +00′10″
136 158 UKR VASYLYUK Andriy KLS 5h24′19″ +00′10″
137 151 UKR BRATASHCHUK Andrii KLS 5h24′19″ +00′10″
138 046 KAZ KOZHATAYEV Bakhtiyar AST 5h24′19″ +00′10″
139 076 ITA ROTA Lorenzo BRD 5h24′19″ +00′10″
140 161 GBR DENNIS Ashley WGN 5h24′19″ +00′10″
141 154 UKR LAGKUTI Sergiy KLS 5h24′19″ +00′10″
142 176 ITA PACCHIARDO Davide GME 5h24′19″ +00′10″
143 015 ITA AGNOLI Valerio TBM 5h24′19″ +00′10″
144 095 ITA MARANGONI Alan NIP 5h24′19″ +00′10″
145 094 JPN KUBOKI Kazushige NIP 5h24′19″ +00′10″
146 162 GBR GEORGI Etienne WGN 5h24′19″ +00′10″
147 062 RUS LAGUTIN Sergey GAZ 5h24′19″ +00′10″
148 123 SLO GAZVODA Gregor ADR 5h24′19″ +00′10″
149 188 ITA VISCONTI Gianfranco Raffaele MKT 5h24′19″ +00′10″
150 104 MEX LEMUS DAVILA Luis Enrique ICA 5h24′19″ +00′10″
151 195 TUR SAMLI Feritcan TRK 5h24′19″ +00′10″
152 031 ITA ALAFACI Eugenio TFS 5h25′00″ +00′51″
153 073 ITA BOEM Nicola BRD 5h25′32″ +01′23″
154 191 TUR AKDILEK Ahmet TRK 5h26′25″ +02′16″
# Br. Vozač Tim Bod.
1 025 ITA MODOLO Sacha UAD 25
2 092 ROU GROSU Eduard Michael NIP 23
3 096 ITA MARINI Nicolas NIP 16
4 047 ITA MINALI Riccardo AST 15
5 085 SUI PAGE Dylan CJR 14
6 035 ITA NIZZOLO Giacomo TFS 12
7 091 ITA CANOLA Marco NIP 9
8 066 RUS SAVITCKII Ivan GAZ 8
9 116 NED VERSCHOOR Martijn TNN 7
10 128 SRB RAJOVIC Dusan ADR 6
11 006 GER STEIMLE Jannik RSW 5
12 105 AUS LOWNDES Jason ICA 5
13 068 RUS TRUSOV Nikolay GAZ 4
14 078 ITA SIMION Paolo BRD 4
15 077 ITA RUFFONI Nicola BRD 3
16 194 TUR ORKEN Ahmet TRK 2
17 166 IRL O'LOUGHLIN Michael WGN 1
18 083 ESP MAS BONET Luis Guillermo CJR 1
# Br. Vozač Tim Bod.
1 068 RUS TRUSOV Nikolay GAZ 3
2 166 IRL O'LOUGHLIN Michael WGN 2
3 091 ITA CANOLA Marco NIP 1
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 047 ITA MINALI Riccardo AST 5h24′16″ +00′00″
2 006 GER STEIMLE Jannik RSW 5h24′16″ +00′00″
3 166 IRL O'LOUGHLIN Michael WGN 5h24′18″ +00′02″
4 128 SRB RAJOVIC Dusan ADR 5h24′19″ +00′03″
5 126 SLO KATRAŠNIK Gašper ADR 5h24′19″ +00′03″
6 081 ESP ARANBURU DEBA Alex CJR 5h24′19″ +00′03″
7 071 ITA ALBANESE Vincenzo BRD 5h24′19″ +00′03″
8 084 USA OIEN Justin CJR 5h24′19″ +00′03″
9 127 SLO PER Gorazd ADR 5h24′19″ +00′03″
10 102 ESP DÍAZ José Manuel ICA 5h24′19″ +00′03″
11 135 SUI LÜSCHER Damian TRA 5h24′19″ +00′03″
12 164 GBR DRAPER Nathan WGN 5h24′19″ +00′03″
13 058 CZE SCHLEGEL Michal CCC 5h24′19″ +00′03″
14 063 RUS NYCH Artem GAZ 5h24′19″ +00′03″
15 173 ITA CANEPA Leonardo GME 5h24′19″ +00′03″
16 167 GBR THOMPSON Michael WGN 5h24′19″ +00′03″
17 183 CRO JABUKA David MKT 5h24′19″ +00′03″
18 165 GBR KNOX James WGN 5h24′19″ +00′03″
19 004 GER SCHINNAGEL Johannes RSW 5h24′19″ +00′03″
20 172 ITA CANEPA Francesco GME 5h24′19″ +00′03″
21 016 SLO NOVAK Domen TBM 5h24′19″ +00′03″
22 076 ITA ROTA Lorenzo BRD 5h24′19″ +00′03″
23 161 GBR DENNIS Ashley WGN 5h24′19″ +00′03″
24 162 GBR GEORGI Etienne WGN 5h24′19″ +00′03″
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 NIP ITA NIPPO - Vini Fantini 16h12′57″ +00′00″
2 CJR ESP Caja Rural - Seguros RGA 16h12′57″ +00′00″
3 ADR SLO Adria Mobil 16h12′57″ +00′00″
4 BRD ITA Bardiani CSF 16h12′57″ +00′00″
5 AST KAZ Astana Pro Team 16h12′57″ +00′00″
6 TBM BRN Bahrain - Merida 16h12′57″ +00′00″
7 TRK TUR Torku Şekerspor 16h12′57″ +00′00″
8 TFS USA Trek - Segafredo 16h12′57″ +00′00″
9 UAD UAE UAE Team Emirates 16h12′57″ +00′00″
10 TNN USA Team Novo Nordisk 16h12′57″ +00′00″
11 GME ITA GM Europa Ovini 16h12′57″ +00′00″
12 TRA SUI Roth - Akros 16h12′57″ +00′00″
13 ICA ISR Israel Cycling Academy 16h12′57″ +00′00″
14 CCC POL CCC Sprandi Polkowice 16h12′57″ +00′00″
15 GAZ RUS Gazprom - RusVelo 16h12′57″ +00′00″
16 MKT CRO Meridiana Kamen Team 16h12′57″ +00′00″
17 KLS UKR Kolss Cycling Team 16h12′57″ +00′00″
18 RSW AUT Team Felbermayr Simplon Wels 16h12′57″ +00′00″
19 BSM COL Bicicletas Strongman 16h12′57″ +00′00″
20 WGN GBR Team Wiggins 16h12′57″ +00′00″