Tour of Croatia 2018 / Rezultati / Etapa 2

Etapa 2: Karlovac - Zadar

Datum održavanja: 18.04.2018. Dužina etape: 234.5 km

Rezultati nakon druge etape

Red / White checkered Jersey
Red / White checkered Jersey
116 ROU GROSU Eduard Michael (NIP)
Vrijeme
11h23′22″
Blue Jersey
Blue Jersey
116 ROU GROSU Eduard Michael (NIP)
Bodovi
41
Green Jersey
Green Jersey
061 NED KONING Peter (ABS)
Bodovi
6
White Jersey
White Jersey
176 SLO BOŽIC Jon (ADR)
Vrijeme
11h23′34″
Najbolji tim
AST KAZ ASTANA PRO TEAM
Vrijeme
34h11′00″
Pobjednik etape
116 ROU GROSU Eduard Michael (NIP)
Vrijeme
5h38′11″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 116 ROU GROSU Eduard Michael NIP 5h38′11″ +00′00″
2 012 ITA NIZZOLO Giacomo TFS 5h38′11″ +00′00″
3 024 ITA MINALI Riccardo AST 5h38′11″ +00′00″
4 023 KAZ GIDICH Yevgeniy AST 5h38′15″ +00′04″
5 113 ESP LOBATO DEL VALLE Juan Jose NIP 5h38′15″ +00′04″
6 146 CRO RUMAC Josip MKT 5h38′15″ +00′04″
7 151 SLO JERMAN Žiga LJU 5h38′15″ +00′04″
8 005 SLO MOHORIC Matej TBM 5h38′15″ +00′04″
9 134 ITA GUARDINI Andrea BRD 5h38′15″ +00′04″
10 047 SLO KUMP Marko CCC 5h38′19″ +00′08″
11 076 NOR ENGER Sondre ICA 5h38′19″ +00′08″
12 031 ESP LASTRA MARTINEZ Jonathan CJR 5h38′19″ +00′08″
13 017 ITA BRAMBILLA Gianluca TFS 5h38′19″ +00′08″
14 164 ITA STACCHIOTTI Riccardo MST 5h38′19″ +00′08″
15 181 COL CAÑAVERAL VARGAS Johnatan BSM 5h38′19″ +00′08″
16 152 SLO POGACAR Tadej LJU 5h38′19″ +00′08″
17 022 KAZ ZAKHAROV Artyom AST 5h38′19″ +00′08″
18 044 SLO TRATNIK Jan CCC 5h38′23″ +00′12″
19 131 ITA SIMION Paolo BRD 5h38′23″ +00′12″
20 171 CRO ROGINA Radoslav ADR 5h38′23″ +00′12″
21 083 NED WEENING Pieter RNL 5h38′23″ +00′12″
22 187 COL ACOSTA OSPINA Ruben Dario BSM 5h38′23″ +00′12″
23 156 SLO RUCIGAJ Žiga LJU 5h38′23″ +00′12″
24 002 BLR SUITSOU Kanstantsin TBM 5h38′23″ +00′12″
25 045 POL OWSIAN Lukasz CCC 5h38′23″ +00′12″
26 186 COL QUIROZ AYALA Oscar Adalberto BSM 5h38′23″ +00′12″
27 086 NED VAN GINNEKEN Sjoerd RNL 5h38′23″ +00′12″
28 052 RUS BOEV Igor GAZ 5h38′23″ +00′12″
29 082 NED VAN DER LIJKE Nick RNL 5h38′23″ +00′12″
30 077 ITA SBARAGLI Kristian ICA 5h38′23″ +00′12″
31 174 SLO GOLCER Jure ADR 5h38′23″ +00′12″
32 073 CAN BOIVIN Guillaume ICA 5h38′23″ +00′12″
33 067 GBR FENN Andrew ABS 5h38′23″ +00′12″
34 127 USA EISENHART Taylor (T.J.) HCA 5h38′23″ +00′12″
35 035 FRA YSSAAD Yannis CJR 5h38′23″ +00′12″
36 176 SLO BOŽIC Jon ADR 5h38′23″ +00′12″
37 011 DEN EG Niklas TFS 5h38′23″ +00′12″
38 136 ITA BARBIN Enrico BRD 5h38′23″ +00′12″
39 075 LAT NEILANDS Krists ICA 5h38′23″ +00′12″
40 101 ITA PERON Andrea TNN 5h38′23″ +00′12″
41 107 ESP LOZANO RIBA David TNN 5h38′23″ +00′12″
42 064 GBR PEARSON Daniel ABS 5h38′23″ +00′12″
43 057 RUS NYCH Artem GAZ 5h38′23″ +00′12″
44 032 AUS SCHULTZ Nicholas Jack William CJR 5h38′23″ +00′12″
45 154 SLO PENKO Izidor LJU 5h38′23″ +00′12″
46 177 SLO GAZVODA Gregor ADR 5h38′23″ +00′12″
47 097 BEL DUQUENNOY Jimmy WVA 5h38′23″ +00′12″
48 162 ROU DOBRE Vlad-Nicolae MST 5h38′23″ +00′12″
49 141 CRO BANICEK Deni MKT 5h38′23″ +00′12″
50 041 POL BERNAS Pawel CCC 5h38′31″ +00′20″
51 046 POL GRADEK Kamil CCC 5h38′31″ +00′20″
52 036 USA OIEN Justin CJR 5h38′31″ +00′20″
53 173 SLO BRAJKOVIC Janez ADR 5h38′31″ +00′20″
54 094 BEL ROBEET Ludovic WVA 5h38′31″ +00′20″
55 172 SLO PER Gorazd ADR 5h38′31″ +00′20″
56 122 USA MURPHY John HCA 5h38′31″ +00′20″
57 145 CRO FRANKOVIC Mateo MKT 5h38′31″ +00′20″
58 111 ITA PONZI Simone NIP 5h38′31″ +00′20″
59 025 KAZ BIZHIGITOV Zhandos AST 5h38′31″ +00′20″
60 056 RUS LAGUTIN Sergey GAZ 5h38′31″ +00′20″
61 147 CRO MALTAR Bruno MKT 5h38′31″ +00′20″
62 053 RUS SHILOV Sergei GAZ 5h38′31″ +00′20″
63 143 CRO KISERLOVSKI Emanuel MKT 5h38′31″ +00′20″
64 001 SLO NOVAK Domen TBM 5h38′31″ +00′20″
65 015 NZL FRAME Alex TFS 5h38′31″ +00′20″
66 184 COL MUNOZ PEREZ William David BSM 5h38′31″ +00′20″
67 183 COL CALA CALA Aristobulo BSM 5h38′31″ +00′20″
68 135 ITA TONELLI Alessandro BRD 5h38′31″ +00′20″
69 167 ROU SINZA Raul-Antonio MST 5h38′31″ +00′20″
70 133 ITA SAVINI Daniel BRD 5h38′31″ +00′20″
71 013 JPN BEPPU Fumiyuki TFS 5h38′37″ +00′26″
72 021 KAZ KOZHATAYEV Bakhtiyar AST 5h38′37″ +00′26″
73 117 ITA CIMA Damiano NIP 5h38′37″ +00′26″
74 027 KAZ FOMINYKH Daniil AST 5h38′37″ +00′26″
75 043 POL KUREK Adrian CCC 5h38′37″ +00′26″
76 185 COL CANO MALAVER Diego Fernando BSM 5h38′37″ +00′26″
77 037 ITA CELANO Danilo CJR 5h38′37″ +00′26″
78 042 POL FRANCZAK Pawel CCC 5h38′37″ +00′26″
79 114 JPN YOSHIDA Hayato NIP 5h38′37″ +00′26″
80 121 BLR KRASILNIKAU Andrei HCA 5h38′37″ +00′26″
81 155 CRO POTOCKI Viktor LJU 5h38′37″ +00′26″
82 142 CRO JABUKA David MKT 5h38′37″ +00′26″
83 182 COL ESTRADA CELIS Eduardo BSM 5h38′37″ +00′26″
84 125 USA DAHLHEIM Andrew HCA 5h38′40″ +00′29″
85 085 NED RIESEBEEK Oscar RNL 5h38′40″ +00′29″
86 106 ITA POLI Umberto TNN 5h38′40″ +00′29″
87 003 JPN ARASHIRO Yukiya TBM 5h38′40″ +00′29″
88 137 ITA MAESTRI Mirco BRD 5h38′40″ +00′29″
89 124 SUI LIENHARD Fabian HCA 5h38′40″ +00′29″
90 115 JPN UCHIMA Kohei NIP 5h38′40″ +00′29″
91 132 ITA ALBANESE Vincenzo BRD 5h38′43″ +00′32″
92 144 ITA RABOTTINI Matteo MKT 5h38′47″ +00′36″
93 093 BEL SIX Franklin WVA 5h39′01″ +00′50″
94 095 BEL STASSEN Julien WVA 5h39′01″ +00′50″
95 074 ISR SAGIV Guy ICA 5h39′20″ +01′09″
96 033 ESP AMEZQUETA MORENO Julen CJR 5h39′20″ +01′09″
97 092 LUX KIRSCH Alex WVA 5h39′29″ +01′18″
98 091 BEL DE WINTER Ludwig WVA 5h39′35″ +01′24″
99 105 FRA PLANET Charles TNN 5h39′35″ +01′24″
100 014 LUX DIDIER Laurent TFS 5h39′35″ +01′24″
101 175 SLO HORVAT Žiga ADR 5h39′35″ +01′24″
102 165 ROU DIMA Emil MST 5h39′35″ +01′24″
103 153 SLO GROSELJ Matic LJU 5h39′35″ +01′24″
104 065 IRL DUNNE Conor ABS 5h39′35″ +01′24″
105 112 JPN NISHIMURA Hiroki NIP 5h39′35″ +01′24″
106 157 AUS HILL Benjamin LJU 5h38′23″ +00′12″
107 103 NED KAMSTRA Brian TNN 5h39′44″ +01′33″
108 126 USA BRYON Miguel HCA 5h38′23″ +00′12″
109 054 RUS MAIKIN Roman GAZ 5h40′37″ +02′26″
110 034 URU FERRARI BARCELO Fabricio CJR 5h40′44″ +02′33″
111 071 ISR GOLDSTEIN Roy ICA 5h40′58″ +02′47″
112 016 ITA ALAFACI Eugenio TFS 5h40′58″ +02′47″
113 081 NED REINDERS Elmar RNL 5h40′58″ +02′47″
114 084 NED MEIJERS Jeroen RNL 5h41′14″ +03′03″
115 123 DEN NIELSEN Nicolai Philip Brøchner HCA 5h38′23″ +00′12″
116 055 RUS TRUSOV Nikolay GAZ 5h42′32″ +04′21″
117 006 ITA BOARO Manuele TBM 5h42′34″ +04′23″
118 026 KAZ TLEUBAYEV Ruslan AST 5h42′34″ +04′23″
119 051 RUS SHALUNOV Evgeny GAZ 5h43′00″ +04′49″
120 066 NED KREDER Michel ABS 5h43′07″ +04′56″
121 061 NED KONING Peter ABS 5h43′07″ +04′56″
122 166 ITA MARCELLI Mattia MST 5h43′07″ +04′56″
123 102 NED VAN IJZENDOORN Hendrikus TNN 5h43′07″ +04′56″
124 062 NZL ARCHBOLD Shane ABS 5h43′46″ +05′35″
125 087 NED WIPPERT Wouter RNL 5h44′26″ +06′15″
126 096 BEL DEHAES Kenny WVA 5h44′26″ +06′15″
127 004 ITA BONIFAZIO Niccolo TBM 5h44′42″ +06′31″
128 163 ITA MARINI Nicolas MST 5h44′42″ +06′31″
129 161 ITA ZURLO Federico MST 5h44′42″ +06′31″
Nisu započeli
# Br. Vozač Tim
1 072 NOR JENSEN August ICA
Sprint - Slunj Centar - 51,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 164 ITA STACCHIOTTI Riccardo MST 5
2 176 SLO BOŽIC Jon ADR 3
3 074 ISR SAGIV Guy ICA 1
Sprint - NP Plitvička Jezera - 80,5 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 176 SLO BOŽIC Jon ADR 5
2 164 ITA STACCHIOTTI Riccardo MST 3
3 141 CRO BANICEK Deni MKT 1
Finish - Zadar - 234,5 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 116 ROU GROSU Eduard Michael NIP 25
2 012 ITA NIZZOLO Giacomo TFS 20
3 024 ITA MINALI Riccardo AST 16
4 023 KAZ GIDICH Yevgeniy AST 14
5 113 ESP LOBATO DEL VALLE Juan Jose NIP 12
6 146 CRO RUMAC Josip MKT 10
7 151 SLO JERMAN Žiga LJU 9
8 005 SLO MOHORIC Matej TBM 8
9 134 ITA GUARDINI Andrea BRD 7
10 047 SLO KUMP Marko CCC 6
11 076 NOR ENGER Sondre ICA 5
12 031 ESP LASTRA MARTINEZ Jonathan CJR 4
13 017 ITA BRAMBILLA Gianluca TFS 3
14 164 ITA STACCHIOTTI Riccardo MST 2
15 181 COL CAÑAVERAL VARGAS Johnatan BSM 1
KoM 3rd cat. - NP Plitvička Jezera (Jezerce) - 87,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 164 ITA STACCHIOTTI Riccardo MST 3
2 141 CRO BANICEK Deni MKT 2
3 124 SUI LIENHARD Fabian HCA 1
KoM 2nd cat. / PP Velebit - 170,5 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 061 NED KONING Peter ABS 6
2 135 ITA TONELLI Alessandro BRD 4
3 014 LUX DIDIER Laurent TFS 2
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 AST KAZ ASTANA PRO TEAM 16h54′45″ +00′00″
2 TFS USA TREK SEGAFREDO 16h54′53″ +00′08″
3 LJU SLO LJUBLJANA GUSTO XAURUM 16h54′57″ +00′12″
4 NIP ITA NIPPO VINI FANTINI EUROPA OVINI 16h54′57″ +00′12″
5 BRD ITA BARDIANI CSF 16h55′01″ +00′16″
6 CCC POL CCC SPRANDI POLKOWICE 16h55′05″ +00′20″
7 BSM COL Bicicletas Strongman 16h55′05″ +00′20″
8 ICA ISR ISRAEL CYCLING ACADEMY 16h55′05″ +00′20″
9 CJR ESP CAJA RURAL-SEGUROS RGA 16h55′05″ +00′20″
10 RNL NED ROOMPOT NEDERLANDSE LOTERIJ 16h55′09″ +00′24″
11 ADR SLO ADRIA MOBIL 16h55′09″ +00′24″
12 TBM BRN BAHRAIN MERIDA 16h55′09″ +00′24″
13 MKT CRO MERIDIANA KAMEN TEAM 16h55′09″ +00′24″
14 HCA USA HOLOWESKO CITADEL PB ARAPAHOE RESOURCES 16h55′09″ +00′24″
15 MST ROU MsTina Focus 16h55′13″ +00′28″
16 GAZ RUS GAZPROM RUSVELO 16h55′17″ +00′32″
17 TNN USA TEAM NOVO NORDISK 16h55′26″ +00′41″
18 WVA BEL WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC 16h55′55″ +01′10″
19 ABS IRL AQUA BLUE SPORT 16h56′21″ +01′36″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 116 ROU GROSU Eduard Michael NIP 11h23′22″ +00′00″
2 012 ITA NIZZOLO Giacomo TFS 11h23′30″ +00′08″
3 024 ITA MINALI Riccardo AST 11h23′32″ +00′10″
4 134 ITA GUARDINI Andrea BRD 11h23′34″ +00′12″
5 176 SLO BOŽIC Jon ADR 11h23′34″ +00′12″
6 164 ITA STACCHIOTTI Riccardo MST 11h23′39″ +00′17″
7 151 SLO JERMAN Žiga LJU 11h23′40″ +00′18″
8 005 SLO MOHORIC Matej TBM 11h23′40″ +00′18″
9 146 CRO RUMAC Josip MKT 11h23′40″ +00′18″
10 023 KAZ GIDICH Yevgeniy AST 11h23′40″ +00′18″
11 113 ESP LOBATO DEL VALLE Juan Jose NIP 11h23′40″ +00′18″
12 047 SLO KUMP Marko CCC 11h23′44″ +00′22″
13 076 NOR ENGER Sondre ICA 11h23′44″ +00′22″
14 152 SLO POGACAR Tadej LJU 11h23′44″ +00′22″
15 181 COL CAÑAVERAL VARGAS Johnatan BSM 11h23′44″ +00′22″
16 031 ESP LASTRA MARTINEZ Jonathan CJR 11h23′44″ +00′22″
17 017 ITA BRAMBILLA Gianluca TFS 11h23′44″ +00′22″
18 022 KAZ ZAKHAROV Artyom AST 11h23′44″ +00′22″
19 141 CRO BANICEK Deni MKT 11h23′47″ +00′25″
20 187 COL ACOSTA OSPINA Ruben Dario BSM 11h23′48″ +00′26″
21 131 ITA SIMION Paolo BRD 11h23′48″ +00′26″
22 097 BEL DUQUENNOY Jimmy WVA 11h23′48″ +00′26″
23 044 SLO TRATNIK Jan CCC 11h23′48″ +00′26″
24 156 SLO RUCIGAJ Žiga LJU 11h23′48″ +00′26″
25 077 ITA SBARAGLI Kristian ICA 11h23′48″ +00′26″
26 067 GBR FENN Andrew ABS 11h23′48″ +00′26″
27 136 ITA BARBIN Enrico BRD 11h23′48″ +00′26″
28 045 POL OWSIAN Lukasz CCC 11h23′48″ +00′26″
29 171 CRO ROGINA Radoslav ADR 11h23′48″ +00′26″
30 186 COL QUIROZ AYALA Oscar Adalberto BSM 11h23′48″ +00′26″
31 177 SLO GAZVODA Gregor ADR 11h23′48″ +00′26″
32 154 SLO PENKO Izidor LJU 11h23′48″ +00′26″
33 083 NED WEENING Pieter RNL 11h23′48″ +00′26″
34 002 BLR SUITSOU Kanstantsin TBM 11h23′48″ +00′26″
35 075 LAT NEILANDS Krists ICA 11h23′48″ +00′26″
36 073 CAN BOIVIN Guillaume ICA 11h23′48″ +00′26″
37 057 RUS NYCH Artem GAZ 11h23′48″ +00′26″
38 035 FRA YSSAAD Yannis CJR 11h23′48″ +00′26″
39 127 USA EISENHART Taylor (T.J.) HCA 11h23′48″ +00′26″
40 052 RUS BOEV Igor GAZ 11h23′48″ +00′26″
41 174 SLO GOLCER Jure ADR 11h23′48″ +00′26″
42 011 DEN EG Niklas TFS 11h23′48″ +00′26″
43 064 GBR PEARSON Daniel ABS 11h23′48″ +00′26″
44 157 AUS HILL Benjamin LJU 11h23′48″ +00′26″
45 107 ESP LOZANO RIBA David TNN 11h23′48″ +00′26″
46 032 AUS SCHULTZ Nicholas Jack William CJR 11h23′48″ +00′26″
47 126 USA BRYON Miguel HCA 11h23′48″ +00′26″
48 162 ROU DOBRE Vlad-Nicolae MST 11h23′48″ +00′26″
49 123 DEN NIELSEN Nicolai Philip Brøchner HCA 11h23′48″ +00′26″
50 101 ITA PERON Andrea TNN 11h23′48″ +00′26″
51 122 USA MURPHY John HCA 11h23′56″ +00′34″
52 015 NZL FRAME Alex TFS 11h23′56″ +00′34″
53 147 CRO MALTAR Bruno MKT 11h23′56″ +00′34″
54 053 RUS SHILOV Sergei GAZ 11h23′56″ +00′34″
55 172 SLO PER Gorazd ADR 11h23′56″ +00′34″
56 036 USA OIEN Justin CJR 11h23′56″ +00′34″
57 173 SLO BRAJKOVIC Janez ADR 11h23′56″ +00′34″
58 001 SLO NOVAK Domen TBM 11h23′56″ +00′34″
59 143 CRO KISERLOVSKI Emanuel MKT 11h23′56″ +00′34″
60 133 ITA SAVINI Daniel BRD 11h23′56″ +00′34″
61 025 KAZ BIZHIGITOV Zhandos AST 11h23′56″ +00′34″
62 056 RUS LAGUTIN Sergey GAZ 11h23′56″ +00′34″
63 111 ITA PONZI Simone NIP 11h23′56″ +00′34″
64 041 POL BERNAS Pawel CCC 11h23′56″ +00′34″
65 094 BEL ROBEET Ludovic WVA 11h23′56″ +00′34″
66 145 CRO FRANKOVIC Mateo MKT 11h23′56″ +00′34″
67 183 COL CALA CALA Aristobulo BSM 11h23′56″ +00′34″
68 046 POL GRADEK Kamil CCC 11h23′56″ +00′34″
69 184 COL MUNOZ PEREZ William David BSM 11h23′56″ +00′34″
70 167 ROU SINZA Raul-Antonio MST 11h23′56″ +00′34″
71 135 ITA TONELLI Alessandro BRD 11h23′56″ +00′34″
72 155 CRO POTOCKI Viktor LJU 11h24′02″ +00′40″
73 042 POL FRANCZAK Pawel CCC 11h24′02″ +00′40″
74 185 COL CANO MALAVER Diego Fernando BSM 11h24′02″ +00′40″
75 013 JPN BEPPU Fumiyuki TFS 11h24′02″ +00′40″
76 117 ITA CIMA Damiano NIP 11h24′02″ +00′40″
77 182 COL ESTRADA CELIS Eduardo BSM 11h24′02″ +00′40″
78 142 CRO JABUKA David MKT 11h24′02″ +00′40″
79 021 KAZ KOZHATAYEV Bakhtiyar AST 11h24′02″ +00′40″
80 114 JPN YOSHIDA Hayato NIP 11h24′02″ +00′40″
81 043 POL KUREK Adrian CCC 11h24′02″ +00′40″
82 121 BLR KRASILNIKAU Andrei HCA 11h24′02″ +00′40″
83 027 KAZ FOMINYKH Daniil AST 11h24′02″ +00′40″
84 003 JPN ARASHIRO Yukiya TBM 11h24′05″ +00′43″
85 124 SUI LIENHARD Fabian HCA 11h24′05″ +00′43″
86 125 USA DAHLHEIM Andrew HCA 11h24′05″ +00′43″
87 137 ITA MAESTRI Mirco BRD 11h24′05″ +00′43″
88 132 ITA ALBANESE Vincenzo BRD 11h24′08″ +00′46″
89 093 BEL SIX Franklin WVA 11h24′26″ +01′04″
90 086 NED VAN GINNEKEN Sjoerd RNL 11h24′38″ +01′16″
91 074 ISR SAGIV Guy ICA 11h24′44″ +01′22″
92 033 ESP AMEZQUETA MORENO Julen CJR 11h24′45″ +01′23″
93 106 ITA POLI Umberto TNN 11h24′52″ +01′30″
94 092 LUX KIRSCH Alex WVA 11h24′54″ +01′32″
95 175 SLO HORVAT Žiga ADR 11h25′00″ +01′38″
96 105 FRA PLANET Charles TNN 11h25′00″ +01′38″
97 112 JPN NISHIMURA Hiroki NIP 11h25′00″ +01′38″
98 014 LUX DIDIER Laurent TFS 11h25′00″ +01′38″
99 091 BEL DE WINTER Ludwig WVA 11h25′00″ +01′38″
100 103 NED KAMSTRA Brian TNN 11h25′09″ +01′47″
101 037 ITA CELANO Danilo CJR 11h25′11″ +01′49″
102 144 ITA RABOTTINI Matteo MKT 11h25′21″ +01′59″
103 095 BEL STASSEN Julien WVA 11h25′35″ +02′13″
104 034 URU FERRARI BARCELO Fabricio CJR 11h26′09″ +02′47″
105 065 IRL DUNNE Conor ABS 11h26′09″ +02′47″
106 081 NED REINDERS Elmar RNL 11h26′23″ +03′01″
107 071 ISR GOLDSTEIN Roy ICA 11h26′23″ +03′01″
108 054 RUS MAIKIN Roman GAZ 11h26′26″ +03′04″
109 084 NED MEIJERS Jeroen RNL 11h27′48″ +04′26″
110 055 RUS TRUSOV Nikolay GAZ 11h27′57″ +04′35″
111 026 KAZ TLEUBAYEV Ruslan AST 11h27′59″ +04′37″
112 006 ITA BOARO Manuele TBM 11h27′59″ +04′37″
113 153 SLO GROSELJ Matic LJU 11h28′00″ +04′38″
114 082 NED VAN DER LIJKE Nick RNL 11h28′14″ +04′52″
115 085 NED RIESEBEEK Oscar RNL 11h28′31″ +05′09″
116 115 JPN UCHIMA Kohei NIP 11h28′31″ +05′09″
117 166 ITA MARCELLI Mattia MST 11h28′32″ +05′10″
118 061 NED KONING Peter ABS 11h28′32″ +05′10″
119 165 ROU DIMA Emil MST 11h29′26″ +06′04″
120 066 NED KREDER Michel ABS 11h29′41″ +06′19″
121 087 NED WIPPERT Wouter RNL 11h29′51″ +06′29″
122 096 BEL DEHAES Kenny WVA 11h29′51″ +06′29″
123 004 ITA BONIFAZIO Niccolo TBM 11h29′57″ +06′35″
124 161 ITA ZURLO Federico MST 11h30′07″ +06′45″
125 163 ITA MARINI Nicolas MST 11h30′07″ +06′45″
126 016 ITA ALAFACI Eugenio TFS 11h30′49″ +07′27″
127 102 NED VAN IJZENDOORN Hendrikus TNN 11h32′07″ +08′45″
128 051 RUS SHALUNOV Evgeny GAZ 11h32′14″ +08′52″
129 062 NZL ARCHBOLD Shane ABS 11h33′58″ +10′36″
# Br. Vozač Tim Bod.
1 116 ROU GROSU Eduard Michael NIP 41
2 012 ITA NIZZOLO Giacomo TFS 32
3 024 ITA MINALI Riccardo AST 30
4 134 ITA GUARDINI Andrea BRD 27
5 004 ITA BONIFAZIO Niccolo TBM 25
6 176 SLO BOŽIC Jon ADR 23
7 151 SLO JERMAN Žiga LJU 17
8 047 SLO KUMP Marko CCC 16
9 023 KAZ GIDICH Yevgeniy AST 14
10 005 SLO MOHORIC Matej TBM 12
11 113 ESP LOBATO DEL VALLE Juan Jose NIP 12
12 164 ITA STACCHIOTTI Riccardo MST 10
13 146 CRO RUMAC Josip MKT 10
14 122 USA MURPHY John HCA 9
15 076 NOR ENGER Sondre ICA 7
16 153 SLO GROSELJ Matic LJU 7
17 161 ITA ZURLO Federico MST 7
18 097 BEL DUQUENNOY Jimmy WVA 6
19 157 AUS HILL Benjamin LJU 5
20 106 ITA POLI Umberto TNN 5
21 031 ESP LASTRA MARTINEZ Jonathan CJR 4
22 017 ITA BRAMBILLA Gianluca TFS 3
23 175 SLO HORVAT Žiga ADR 3
24 181 COL CAÑAVERAL VARGAS Johnatan BSM 1
25 141 CRO BANICEK Deni MKT 1
26 074 ISR SAGIV Guy ICA 1
27 166 ITA MARCELLI Mattia MST 1
# Br. Vozač Tim Bod.
1 061 NED KONING Peter ABS 6
2 165 ROU DIMA Emil MST 6
3 176 SLO BOŽIC Jon ADR 4
4 135 ITA TONELLI Alessandro BRD 4
5 164 ITA STACCHIOTTI Riccardo MST 3
6 141 CRO BANICEK Deni MKT 2
7 014 LUX DIDIER Laurent TFS 2
8 153 SLO GROSELJ Matic LJU 2
9 124 SUI LIENHARD Fabian HCA 1
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 176 SLO BOŽIC Jon ADR 11h23′34″ +00′00″
2 151 SLO JERMAN Žiga LJU 11h23′40″ +00′06″
3 023 KAZ GIDICH Yevgeniy AST 11h23′40″ +00′06″
4 152 SLO POGACAR Tadej LJU 11h23′44″ +00′10″
5 181 COL CAÑAVERAL VARGAS Johnatan BSM 11h23′44″ +00′10″
6 187 COL ACOSTA OSPINA Ruben Dario BSM 11h23′48″ +00′14″
7 154 SLO PENKO Izidor LJU 11h23′48″ +00′14″
8 172 SLO PER Gorazd ADR 11h23′56″ +00′22″
9 133 ITA SAVINI Daniel BRD 11h23′56″ +00′22″
10 167 ROU SINZA Raul-Antonio MST 11h23′56″ +00′22″
11 155 CRO POTOCKI Viktor LJU 11h24′02″ +00′28″
12 142 CRO JABUKA David MKT 11h24′02″ +00′28″
13 132 ITA ALBANESE Vincenzo BRD 11h24′08″ +00′34″
14 093 BEL SIX Franklin WVA 11h24′26″ +00′52″
15 106 ITA POLI Umberto TNN 11h24′52″ +01′18″
16 175 SLO HORVAT Žiga ADR 11h25′00″ +01′26″
17 153 SLO GROSELJ Matic LJU 11h28′00″ +04′26″
18 165 ROU DIMA Emil MST 11h29′26″ +05′52″
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 AST KAZ ASTANA PRO TEAM 34h11′00″ +00′00″
2 TFS USA TREK SEGAFREDO 34h11′08″ +00′08″
3 LJU SLO LJUBLJANA GUSTO XAURUM 34h11′12″ +00′12″
4 NIP ITA NIPPO VINI FANTINI EUROPA OVINI 34h11′12″ +00′12″
5 BRD ITA BARDIANI CSF 34h11′16″ +00′16″
6 CCC POL CCC SPRANDI POLKOWICE 34h11′20″ +00′20″
7 BSM COL Bicicletas Strongman 34h11′20″ +00′20″
8 ICA ISR ISRAEL CYCLING ACADEMY 34h11′20″ +00′20″
9 CJR ESP CAJA RURAL-SEGUROS RGA 34h11′20″ +00′20″
10 HCA USA HOLOWESKO CITADEL PB ARAPAHOE RESOURCES 34h11′24″ +00′24″
11 TBM BRN BAHRAIN MERIDA 34h11′24″ +00′24″
12 ADR SLO ADRIA MOBIL 34h11′24″ +00′24″
13 RNL NED ROOMPOT NEDERLANDSE LOTERIJ 34h11′24″ +00′24″
14 MKT CRO MERIDIANA KAMEN TEAM 34h11′24″ +00′24″
15 MST ROU MsTina Focus 34h11′28″ +00′28″
16 GAZ RUS GAZPROM RUSVELO 34h11′32″ +00′32″
17 TNN USA TEAM NOVO NORDISK 34h11′41″ +00′41″
18 WVA BEL WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC 34h12′10″ +01′10″
19 ABS IRL AQUA BLUE SPORT 34h12′36″ +01′36″