Tour of Croatia 2017 / Rezultati / Etapa 2

Etapa 2: Trogir - Biokovo (Sveti Jure)

Datum održavanja: 19.04.2017. Dužina etape: 123 km

Rezultati nakon druge etape

Red / White checkered Jersey
Red / White checkered Jersey
021 CRO ĐURASEK Kristijan (UAD)
Vrijeme
8h07′47″
Blue Jersey
Blue Jersey
021 CRO ĐURASEK Kristijan (UAD)
Bodovi
25
Green Jersey
Green Jersey
021 CRO ĐURASEK Kristijan (UAD)
Bodovi
20
White Jersey
White Jersey
058 CZE SCHLEGEL Michal (CCC)
Vrijeme
8h08′23″
Najbolji tim
CCC POL CCC Sprandi Polkowice
Vrijeme
24h24′29″
Pobjednik etape
021 CRO ĐURASEK Kristijan (UAD)
Vrijeme
2h43′38″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 021 CRO ĐURASEK Kristijan UAD 2h43′38″ +00′00″
2 087 ESP ROSON GARCIA Jaime CJR 2h43′38″ +00′00″
3 011 ITA NIBALI Vincenzo TBM 2h43′41″ +00′03″
4 053 CZE HIRT Jan CCC 2h43′41″ +00′03″
5 052 AUT GROSSSCHARTNER Felix CCC 2h43′47″ +00′09″
6 018 BLR SIUTSOU Kanstantsin TBM 2h43′52″ +00′14″
7 026 POL NIEMIEC Przemyslaw UAD 2h43′59″ +00′21″
8 027 SLO POLANC Jan UAD 2h43′59″ +00′21″
9 057 BLR SAMOILAU Branislau CCC 2h44′04″ +00′26″
10 165 GBR KNOX James WGN 2h44′04″ +00′26″
11 058 CZE SCHLEGEL Michal CCC 2h44′04″ +00′26″
12 141 COL BECERRA ALARCON Carlos Andres BSM 2h44′04″ +00′26″
13 147 COL SANCHEZ GUARIN Oscar Eduardo BSM 2h44′04″ +00′26″
14 032 FRA BERNARD Julien TFS 2h44′09″ +00′31″
15 082 ESP LASTRA MARTINEZ Jonathan CJR 2h44′12″ +00′34″
16 186 ITA RABOTTINI Matteo MKT 2h44′12″ +00′34″
17 063 RUS NYCH Artem GAZ 2h44′15″ +00′37″
18 065 RUS RYBALKIN Aleksei GAZ 2h44′15″ +00′37″
19 008 AUT ZOIDL Riccardo RSW 2h44′15″ +00′37″
20 121 CRO ROGINA Radoslav ADR 2h44′15″ +00′37″
21 043 DEN HANSEN Jesper AST 2h44′22″ +00′44″
22 131 SUI BAILLIFARD Valentin TRA 2h44′26″ +00′48″
23 046 KAZ KOZHATAYEV Bakhtiyar AST 2h44′39″ +01′01″
24 142 ECU CAICEDO CEPEDA Jonathan BSM 2h44′39″ +01′01″
25 074 ITA CICCONE Giulio BRD 2h44′39″ +01′01″
26 091 ITA CANOLA Marco NIP 2h44′39″ +01′01″
27 138 SUI THALMANN Roland TRA 2h44′39″ +01′01″
28 111 ESP MEGIAS LEAL Javier TNN 2h44′39″ +01′01″
29 055 POL OWSIAN Lukasz CCC 2h44′39″ +01′01″
30 001 CRO KVASINA Matija RSW 2h44′39″ +01′01″
31 083 ESP MAS BONET Luis Guillermo CJR 2h44′57″ +01′19″
32 132 SUI FUMEAUX Jonathan TRA 2h45′09″ +01′31″
33 102 ESP DÍAZ José Manuel ICA 2h45′17″ +01′39″
34 124 SLO GOLCER Jure ADR 2h45′17″ +01′39″
35 056 POL PLUCINSKI Leszek CCC 2h45′19″ +01′41″
36 178 ITA TIZZA Marco GME 2h45′24″ +01′46″
37 034 LUX DIDIER Laurent TFS 2h45′27″ +01′49″
38 081 ESP ARANBURU DEBA Alex CJR 2h45′27″ +01′49″
39 181 CRO KISERLOVSKI Emanuel MKT 2h45′44″ +02′06″
40 176 ITA PACCHIARDO Davide GME 2h45′44″ +02′06″
41 003 AUT EIBEGGER Markus RSW 2h45′44″ +02′06″
42 146 COL ROZO VELEZ Daniel Andres BSM 2h45′48″ +02′10″
43 158 UKR VASYLYUK Andriy KLS 2h45′48″ +02′10″
44 137 SUI STÜSSI Colin Chris TRA 2h45′48″ +02′10″
45 041 KAZ FOMINYKH Daniil AST 2h46′03″ +02′25″
46 067 RUS SHALUNOV Evgeny GAZ 2h46′27″ +02′49″
47 054 BUL MIHAYLOV Nikolay CCC 2h46′31″ +02′53″
48 107 CZE TUREK Daniel ICA 2h46′34″ +02′56″
49 143 COL CALA CALA Aristobulo BSM 2h46′41″ +03′03″
50 174 ITA DI SANTE Antonio GME 2h46′46″ +03′08″
51 157 ESP SENDROS JUVE Llibert KLS 2h46′46″ +03′08″
52 005 AUT RABITSCH Stephan RSW 2h46′48″ +03′10″
53 152 UKR BUTS Vitaliy KLS 2h47′01″ +03′23″
54 196 TUR SAYAR Mustafa TRK 2h47′12″ +03′34″
55 017 ITA PELLIZOTTI Franco TBM 2h47′43″ +04′05″
56 193 ITA CHIRICO Luca TRK 2h47′43″ +04′05″
57 013 ESP MORENO BAZAN Javier TBM 2h47′43″ +04′05″
58 135 SUI LÜSCHER Damian TRA 2h47′43″ +04′05″
59 156 UKR PREVAR Oleksandr KLS 2h47′43″ +04′05″
60 166 IRL O'LOUGHLIN Michael WGN 2h47′43″ +04′05″
61 068 RUS TRUSOV Nikolay GAZ 2h47′43″ +04′05″
62 194 TUR ORKEN Ahmet TRK 2h47′50″ +04′12″
63 104 MEX LEMUS DAVILA Luis Enrique ICA 2h48′05″ +04′27″
64 113 ESP LOZANO RIBA David TNN 2h49′16″ +05′38″
65 173 ITA CANEPA Leonardo GME 2h49′16″ +05′38″
66 151 UKR BRATASHCHUK Andrii KLS 2h49′16″ +05′38″
67 028 ITA RAVASI Edward UAD 2h49′19″ +05′41″
68 182 CRO FRANKOVIC Mateo MKT 2h49′39″ +06′01″
69 093 JPN KOISHI Yuma NIP 2h49′47″ +06′09″
70 015 ITA AGNOLI Valerio TBM 2h49′49″ +06′11″
71 153 UKR KONONENKO Mykhaylo KLS 2h49′49″ +06′11″
72 125 SLO GROŠELJ Žiga ADR 2h49′52″ +06′14″
73 072 ITA BARBIN Enrico BRD 2h50′01″ +06′23″
74 076 ITA ROTA Lorenzo BRD 2h50′01″ +06′23″
75 037 USA REIJNEN Kiel TFS 2h50′48″ +07′10″
76 185 ITA MUCELLI Davide MKT 2h51′18″ +07′40″
77 187 SLO REPŠE Uroš MKT 2h51′18″ +07′40″
78 122 ITA BORSO Andrea ADR 2h51′58″ +08′20″
79 115 FIN HENTTALA Joonas TNN 2h52′19″ +08′41″
80 103 ISR GOLDSTEIN Roy ICA 2h53′21″ +09′43″
81 004 GER SCHINNAGEL Johannes RSW 2h53′21″ +09′43″
82 183 CRO JABUKA David MKT 2h53′21″ +09′43″
83 035 ITA NIZZOLO Giacomo TFS 2h53′21″ +09′43″
84 048 KAZ TLEUBAYEV Ruslan AST 2h53′21″ +09′43″
85 117 AUS CALABRIA Fabio TNN 2h53′21″ +09′43″
86 108 NED VAN WINDEN Dennis ICA 2h53′21″ +09′43″
87 025 ITA MODOLO Sacha UAD 2h53′21″ +09′43″
88 171 ITA BROGI Adriano GME 2h53′21″ +09′43″
89 036 SUI RAST Gregory TFS 2h53′21″ +09′43″
90 112 ITA PERON Andrea TNN 2h53′21″ +09′43″
91 031 ITA ALAFACI Eugenio TFS 2h53′21″ +09′43″
92 051 POL BIALOBLOCKI Marcin CCC 2h53′21″ +09′43″
93 172 ITA CANEPA Francesco GME 2h53′21″ +09′43″
94 114 FRA PLANET Charles TNN 2h53′21″ +09′43″
95 075 ITA MAESTRI Mirco BRD 2h53′21″ +09′43″
96 044 KAZ KAMYSHEV Arman AST 2h53′21″ +09′43″
97 042 KAZ GRUZDEV Dmitriy AST 2h53′21″ +09′43″
98 167 GBR THOMPSON Michael WGN 2h53′21″ +09′43″
99 144 COL GOMEZ ARCHILA Camilo Andres BSM 2h53′21″ +09′43″
100 061 RUS ERSHOV Artur GAZ 2h53′21″ +09′43″
101 088 ESP RUBIO HERNANDEZ Diego CJR 2h53′21″ +09′43″
102 162 GBR GEORGI Etienne WGN 2h53′21″ +09′43″
103 062 RUS LAGUTIN Sergey GAZ 2h53′21″ +09′43″
104 066 RUS SAVITCKII Ivan GAZ 2h53′21″ +09′43″
105 161 GBR DENNIS Ashley WGN 2h53′21″ +09′43″
106 177 ITA PARRINELLO Antonio GME 2h53′21″ +09′43″
107 033 ITA COLEDAN Marco TFS 2h56′38″ +13′00″
108 012 ITA BOARO Manuele TBM 2h56′38″ +13′00″
109 123 SLO GAZVODA Gregor ADR 2h56′38″ +13′00″
110 164 GBR DRAPER Nathan WGN 2h56′38″ +13′00″
111 016 SLO NOVAK Domen TBM 2h56′38″ +13′00″
112 126 SLO KATRAŠNIK Gašper ADR 2h56′38″ +13′00″
113 155 UKR POLIVODA Oleksandr KLS 2h56′38″ +13′00″
114 154 UKR LAGKUTI Sergiy KLS 2h56′38″ +13′00″
115 106 ISR SAGIV Guy ICA 2h56′38″ +13′00″
116 188 ITA VISCONTI Gianfranco Raffaele MKT 2h56′38″ +13′00″
117 133 SUI JAUN Lukas TRA 2h56′38″ +13′00″
118 163 GBR HARRISON Samuel WGN 2h56′38″ +13′00″
119 136 SUI REUTIMANN Matthias TRA 2h56′38″ +13′00″
120 073 ITA BOEM Nicola BRD 2h56′38″ +13′00″
121 191 TUR AKDILEK Ahmet TRK 2h56′38″ +13′00″
122 184 CRO MALTAR Bruno MKT 2h56′38″ +13′00″
123 078 ITA SIMION Paolo BRD 2h58′14″ +14′36″
124 047 ITA MINALI Riccardo AST 2h58′14″ +14′36″
125 023 ITA GUARDINI Andrea UAD 2h58′14″ +14′36″
126 071 ITA ALBANESE Vincenzo BRD 2h58′14″ +14′36″
127 127 SLO PER Gorazd ADR 2h58′14″ +14′36″
128 145 COL MILLAN AYALA Jonathan Stil BSM 2h58′14″ +14′36″
129 148 COL TAMAYO MARTINEZ Juan Sebastian BSM 2h58′14″ +14′36″
130 096 ITA MARINI Nicolas NIP 2h58′14″ +14′36″
131 095 ITA MARANGONI Alan NIP 2h58′14″ +14′36″
132 195 TUR SAMLI Feritcan TRK 2h58′14″ +14′36″
133 022 ITA FERRARI Roberto UAD 2h58′14″ +14′36″
134 097 ITA STACCHIOTTI Riccardo NIP 2h58′14″ +14′36″
135 084 USA OIEN Justin CJR 2h58′14″ +14′36″
136 092 ROU GROSU Eduard Michael NIP 2h58′14″ +14′36″
137 128 SRB RAJOVIC Dusan ADR 2h58′14″ +14′36″
138 094 JPN KUBOKI Kazushige NIP 2h58′14″ +14′36″
139 077 ITA RUFFONI Nicola BRD 2h58′14″ +14′36″
140 101 CAN BOIVIN Guillaume ICA 2h58′14″ +14′36″
141 192 RUS BALYKIN Ivan TRK 2h58′14″ +14′36″
142 086 POR REIS Rafael CJR 2h58′14″ +14′36″
143 085 SUI PAGE Dylan CJR 2h58′14″ +14′36″
144 105 AUS LOWNDES Jason ICA 2h58′14″ +14′36″
145 064 RUS VOROBYEV Anton GAZ 2h58′14″ +14′36″
146 134 SUI LANG Pirmin TRA 2h58′14″ +14′36″
147 175 DEN LANDER Sebastian GME 2h58′14″ +14′36″
148 045 NOR KORSÆTH Truls AST 2h58′14″ +14′36″
149 038 NED VAN POPPEL Boy TFS 2h58′14″ +14′36″
150 118 AUS WILLIAMS Christopher TNN 2h58′14″ +14′36″
151 116 NED VERSCHOOR Martijn TNN 2h58′14″ +14′36″
152 002 AUT AUER Daniel RSW 2h58′14″ +14′36″
153 006 GER STEIMLE Jannik RSW 3h02′46″ +19′08″
Nisu započeli
# Br. Vozač Tim
1 014 LTU NAVARDAUSKAS Ramunas TBM
Sprint - Omiš - 46,8 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 064 RUS VOROBYEV Anton GAZ 5
2 033 ITA COLEDAN Marco TFS 3
3 145 COL MILLAN AYALA Jonathan Stil BSM 1
Sprint - Makarska - 83,7 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 033 ITA COLEDAN Marco TFS 5
2 134 SUI LANG Pirmin TRA 3
3 145 COL MILLAN AYALA Jonathan Stil BSM 1
Finish - Sveti Jure - 123,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 021 CRO ĐURASEK Kristijan UAD 25
2 087 ESP ROSON GARCIA Jaime CJR 20
3 011 ITA NIBALI Vincenzo TBM 16
4 053 CZE HIRT Jan CCC 14
5 052 AUT GROSSSCHARTNER Felix CCC 12
6 018 BLR SIUTSOU Kanstantsin TBM 10
7 026 POL NIEMIEC Przemyslaw UAD 9
8 027 SLO POLANC Jan UAD 8
9 057 BLR SAMOILAU Branislau CCC 7
10 165 GBR KNOX James WGN 6
11 058 CZE SCHLEGEL Michal CCC 5
12 141 COL BECERRA ALARCON Carlos Andres BSM 4
13 147 COL SANCHEZ GUARIN Oscar Eduardo BSM 3
14 032 FRA BERNARD Julien TFS 2
15 082 ESP LASTRA MARTINEZ Jonathan CJR 1
KoM 2nd cat. - Dubci - 66,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 064 RUS VOROBYEV Anton GAZ 6
2 145 COL MILLAN AYALA Jonathan Stil BSM 4
3 033 ITA COLEDAN Marco TFS 2
KoM HC cat. / Finish - Sveti Jure - 123,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 021 CRO ĐURASEK Kristijan UAD 20
2 087 ESP ROSON GARCIA Jaime CJR 15
3 011 ITA NIBALI Vincenzo TBM 10
4 053 CZE HIRT Jan CCC 8
5 052 AUT GROSSSCHARTNER Felix CCC 6
6 018 BLR SIUTSOU Kanstantsin TBM 4
7 026 POL NIEMIEC Przemyslaw UAD 3
8 027 SLO POLANC Jan UAD 2
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 CCC POL CCC Sprandi Polkowice 8h11′32″ +00′00″
2 UAD UAE UAE Team Emirates 8h11′36″ +00′04″
3 CJR ESP Caja Rural - Seguros RGA 8h12′47″ +01′15″
4 BSM COL Bicicletas Strongman 8h12′47″ +01′15″
5 TRA SUI Roth - Akros 8h14′14″ +02′42″
6 RSW AUT Team Felbermayr Simplon Wels 8h14′38″ +03′06″
7 GAZ RUS Gazprom - RusVelo 8h14′57″ +03′25″
8 AST KAZ Astana Pro Team 8h15′04″ +03′32″
9 TBM BRN Bahrain - Merida 8h15′16″ +03′44″
10 GME ITA GM Europa Ovini 8h17′54″ +06′22″
11 ADR SLO Adria Mobil 8h19′24″ +07′52″
12 MKT CRO Meridiana Kamen Team 8h19′35″ +08′03″
13 KLS UKR Kolss Cycling Team 8h19′35″ +08′03″
14 ICA ISR Israel Cycling Academy 8h19′56″ +08′24″
15 TFS USA Trek - Segafredo 8h20′24″ +08′52″
16 TRK TUR Torku Şekerspor 8h22′45″ +11′13″
17 BRD ITA Bardiani CSF 8h24′41″ +13′09″
18 WGN GBR Team Wiggins 8h25′08″ +13′36″
19 TNN USA Team Novo Nordisk 8h26′14″ +14′42″
20 NIP ITA NIPPO - Vini Fantini 8h32′40″ +21′08″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 021 CRO ĐURASEK Kristijan UAD 8h07′47″ +00′00″
2 087 ESP ROSON GARCIA Jaime CJR 8h07′51″ +00′04″
3 011 ITA NIBALI Vincenzo TBM 8h07′56″ +00′09″
4 053 CZE HIRT Jan CCC 8h08′00″ +00′13″
5 052 AUT GROSSSCHARTNER Felix CCC 8h08′06″ +00′19″
6 018 BLR SIUTSOU Kanstantsin TBM 8h08′11″ +00′24″
7 027 SLO POLANC Jan UAD 8h08′18″ +00′31″
8 026 POL NIEMIEC Przemyslaw UAD 8h08′18″ +00′31″
9 147 COL SANCHEZ GUARIN Oscar Eduardo BSM 8h08′23″ +00′36″
10 058 CZE SCHLEGEL Michal CCC 8h08′23″ +00′36″
11 057 BLR SAMOILAU Branislau CCC 8h08′23″ +00′36″
12 165 GBR KNOX James WGN 8h08′23″ +00′36″
13 141 COL BECERRA ALARCON Carlos Andres BSM 8h08′23″ +00′36″
14 032 FRA BERNARD Julien TFS 8h08′28″ +00′41″
15 082 ESP LASTRA MARTINEZ Jonathan CJR 8h08′31″ +00′44″
16 186 ITA RABOTTINI Matteo MKT 8h08′31″ +00′44″
17 121 CRO ROGINA Radoslav ADR 8h08′34″ +00′47″
18 063 RUS NYCH Artem GAZ 8h08′34″ +00′47″
19 008 AUT ZOIDL Riccardo RSW 8h08′34″ +00′47″
20 065 RUS RYBALKIN Aleksei GAZ 8h08′34″ +00′47″
21 043 DEN HANSEN Jesper AST 8h08′41″ +00′54″
22 131 SUI BAILLIFARD Valentin TRA 8h08′45″ +00′58″
23 091 ITA CANOLA Marco NIP 8h08′58″ +01′11″
24 138 SUI THALMANN Roland TRA 8h08′58″ +01′11″
25 055 POL OWSIAN Lukasz CCC 8h08′58″ +01′11″
26 142 ECU CAICEDO CEPEDA Jonathan BSM 8h08′58″ +01′11″
27 001 CRO KVASINA Matija RSW 8h08′58″ +01′11″
28 074 ITA CICCONE Giulio BRD 8h08′58″ +01′11″
29 111 ESP MEGIAS LEAL Javier TNN 8h08′58″ +01′11″
30 046 KAZ KOZHATAYEV Bakhtiyar AST 8h08′58″ +01′11″
31 083 ESP MAS BONET Luis Guillermo CJR 8h09′16″ +01′29″
32 132 SUI FUMEAUX Jonathan TRA 8h09′28″ +01′41″
33 124 SLO GOLCER Jure ADR 8h09′36″ +01′49″
34 102 ESP DÍAZ José Manuel ICA 8h09′36″ +01′49″
35 056 POL PLUCINSKI Leszek CCC 8h09′38″ +01′51″
36 178 ITA TIZZA Marco GME 8h09′43″ +01′56″
37 081 ESP ARANBURU DEBA Alex CJR 8h09′46″ +01′59″
38 034 LUX DIDIER Laurent TFS 8h09′46″ +01′59″
39 181 CRO KISERLOVSKI Emanuel MKT 8h10′03″ +02′16″
40 003 AUT EIBEGGER Markus RSW 8h10′03″ +02′16″
41 176 ITA PACCHIARDO Davide GME 8h10′03″ +02′16″
42 137 SUI STÜSSI Colin Chris TRA 8h10′07″ +02′20″
43 146 COL ROZO VELEZ Daniel Andres BSM 8h10′07″ +02′20″
44 158 UKR VASYLYUK Andriy KLS 8h10′07″ +02′20″
45 041 KAZ FOMINYKH Daniil AST 8h10′22″ +02′35″
46 067 RUS SHALUNOV Evgeny GAZ 8h10′46″ +02′59″
47 054 BUL MIHAYLOV Nikolay CCC 8h10′50″ +03′03″
48 107 CZE TUREK Daniel ICA 8h10′53″ +03′06″
49 143 COL CALA CALA Aristobulo BSM 8h11′00″ +03′13″
50 174 ITA DI SANTE Antonio GME 8h11′05″ +03′18″
51 157 ESP SENDROS JUVE Llibert KLS 8h11′05″ +03′18″
52 005 AUT RABITSCH Stephan RSW 8h11′07″ +03′20″
53 152 UKR BUTS Vitaliy KLS 8h11′20″ +03′33″
54 196 TUR SAYAR Mustafa TRK 8h11′31″ +03′44″
55 068 RUS TRUSOV Nikolay GAZ 8h11′59″ +04′12″
56 166 IRL O'LOUGHLIN Michael WGN 8h12′01″ +04′14″
57 193 ITA CHIRICO Luca TRK 8h12′02″ +04′15″
58 017 ITA PELLIZOTTI Franco TBM 8h12′02″ +04′15″
59 135 SUI LÜSCHER Damian TRA 8h12′02″ +04′15″
60 013 ESP MORENO BAZAN Javier TBM 8h12′02″ +04′15″
61 156 UKR PREVAR Oleksandr KLS 8h12′02″ +04′15″
62 194 TUR ORKEN Ahmet TRK 8h12′09″ +04′22″
63 104 MEX LEMUS DAVILA Luis Enrique ICA 8h12′24″ +04′37″
64 173 ITA CANEPA Leonardo GME 8h13′35″ +05′48″
65 113 ESP LOZANO RIBA David TNN 8h13′35″ +05′48″
66 151 UKR BRATASHCHUK Andrii KLS 8h13′35″ +05′48″
67 028 ITA RAVASI Edward UAD 8h13′38″ +05′51″
68 182 CRO FRANKOVIC Mateo MKT 8h13′58″ +06′11″
69 093 JPN KOISHI Yuma NIP 8h14′06″ +06′19″
70 153 UKR KONONENKO Mykhaylo KLS 8h14′08″ +06′21″
71 015 ITA AGNOLI Valerio TBM 8h14′08″ +06′21″
72 125 SLO GROŠELJ Žiga ADR 8h14′11″ +06′24″
73 072 ITA BARBIN Enrico BRD 8h14′20″ +06′33″
74 076 ITA ROTA Lorenzo BRD 8h14′20″ +06′33″
75 037 USA REIJNEN Kiel TFS 8h15′07″ +07′20″
76 185 ITA MUCELLI Davide MKT 8h15′37″ +07′50″
77 187 SLO REPŠE Uroš MKT 8h15′37″ +07′50″
78 122 ITA BORSO Andrea ADR 8h16′17″ +08′30″
79 115 FIN HENTTALA Joonas TNN 8h16′38″ +08′51″
80 025 ITA MODOLO Sacha UAD 8h17′30″ +09′43″
81 035 ITA NIZZOLO Giacomo TFS 8h17′40″ +09′53″
82 048 KAZ TLEUBAYEV Ruslan AST 8h17′40″ +09′53″
83 066 RUS SAVITCKII Ivan GAZ 8h17′40″ +09′53″
84 112 ITA PERON Andrea TNN 8h17′40″ +09′53″
85 088 ESP RUBIO HERNANDEZ Diego CJR 8h17′40″ +09′53″
86 177 ITA PARRINELLO Antonio GME 8h17′40″ +09′53″
87 114 FRA PLANET Charles TNN 8h17′40″ +09′53″
88 103 ISR GOLDSTEIN Roy ICA 8h17′40″ +09′53″
89 183 CRO JABUKA David MKT 8h17′40″ +09′53″
90 061 RUS ERSHOV Artur GAZ 8h17′40″ +09′53″
91 108 NED VAN WINDEN Dennis ICA 8h17′40″ +09′53″
92 117 AUS CALABRIA Fabio TNN 8h17′40″ +09′53″
93 004 GER SCHINNAGEL Johannes RSW 8h17′40″ +09′53″
94 036 SUI RAST Gregory TFS 8h17′40″ +09′53″
95 167 GBR THOMPSON Michael WGN 8h17′40″ +09′53″
96 144 COL GOMEZ ARCHILA Camilo Andres BSM 8h17′40″ +09′53″
97 171 ITA BROGI Adriano GME 8h17′40″ +09′53″
98 042 KAZ GRUZDEV Dmitriy AST 8h17′40″ +09′53″
99 075 ITA MAESTRI Mirco BRD 8h17′40″ +09′53″
100 172 ITA CANEPA Francesco GME 8h17′40″ +09′53″
101 044 KAZ KAMYSHEV Arman AST 8h17′40″ +09′53″
102 051 POL BIALOBLOCKI Marcin CCC 8h17′40″ +09′53″
103 161 GBR DENNIS Ashley WGN 8h17′40″ +09′53″
104 162 GBR GEORGI Etienne WGN 8h17′40″ +09′53″
105 062 RUS LAGUTIN Sergey GAZ 8h17′40″ +09′53″
106 031 ITA ALAFACI Eugenio TFS 8h18′21″ +10′34″
107 033 ITA COLEDAN Marco TFS 8h20′52″ +13′05″
108 126 SLO KATRAŠNIK Gašper ADR 8h20′57″ +13′10″
109 133 SUI JAUN Lukas TRA 8h20′57″ +13′10″
110 184 CRO MALTAR Bruno MKT 8h20′57″ +13′10″
111 163 GBR HARRISON Samuel WGN 8h20′57″ +13′10″
112 106 ISR SAGIV Guy ICA 8h20′57″ +13′10″
113 164 GBR DRAPER Nathan WGN 8h20′57″ +13′10″
114 012 ITA BOARO Manuele TBM 8h20′57″ +13′10″
115 136 SUI REUTIMANN Matthias TRA 8h20′57″ +13′10″
116 016 SLO NOVAK Domen TBM 8h20′57″ +13′10″
117 155 UKR POLIVODA Oleksandr KLS 8h20′57″ +13′10″
118 154 UKR LAGKUTI Sergiy KLS 8h20′57″ +13′10″
119 123 SLO GAZVODA Gregor ADR 8h20′57″ +13′10″
120 188 ITA VISCONTI Gianfranco Raffaele MKT 8h20′57″ +13′10″
121 073 ITA BOEM Nicola BRD 8h22′10″ +14′23″
122 092 ROU GROSU Eduard Michael NIP 8h22′25″ +14′38″
123 096 ITA MARINI Nicolas NIP 8h22′29″ +14′42″
124 047 ITA MINALI Riccardo AST 8h22′30″ +14′43″
125 064 RUS VOROBYEV Anton GAZ 8h22′30″ +14′43″
126 145 COL MILLAN AYALA Jonathan Stil BSM 8h22′31″ +14′44″
127 134 SUI LANG Pirmin TRA 8h22′31″ +14′44″
128 078 ITA SIMION Paolo BRD 8h22′33″ +14′46″
129 128 SRB RAJOVIC Dusan ADR 8h22′33″ +14′46″
130 085 SUI PAGE Dylan CJR 8h22′33″ +14′46″
131 077 ITA RUFFONI Nicola BRD 8h22′33″ +14′46″
132 105 AUS LOWNDES Jason ICA 8h22′33″ +14′46″
133 071 ITA ALBANESE Vincenzo BRD 8h22′33″ +14′46″
134 116 NED VERSCHOOR Martijn TNN 8h22′33″ +14′46″
135 022 ITA FERRARI Roberto UAD 8h22′33″ +14′46″
136 127 SLO PER Gorazd ADR 8h22′33″ +14′46″
137 038 NED VAN POPPEL Boy TFS 8h22′33″ +14′46″
138 002 AUT AUER Daniel RSW 8h22′33″ +14′46″
139 084 USA OIEN Justin CJR 8h22′33″ +14′46″
140 175 DEN LANDER Sebastian GME 8h22′33″ +14′46″
141 192 RUS BALYKIN Ivan TRK 8h22′33″ +14′46″
142 045 NOR KORSÆTH Truls AST 8h22′33″ +14′46″
143 097 ITA STACCHIOTTI Riccardo NIP 8h22′33″ +14′46″
144 148 COL TAMAYO MARTINEZ Juan Sebastian BSM 8h22′33″ +14′46″
145 086 POR REIS Rafael CJR 8h22′33″ +14′46″
146 101 CAN BOIVIN Guillaume ICA 8h22′33″ +14′46″
147 118 AUS WILLIAMS Christopher TNN 8h22′33″ +14′46″
148 023 ITA GUARDINI Andrea UAD 8h22′33″ +14′46″
149 095 ITA MARANGONI Alan NIP 8h22′33″ +14′46″
150 094 JPN KUBOKI Kazushige NIP 8h22′33″ +14′46″
151 195 TUR SAMLI Feritcan TRK 8h22′33″ +14′46″
152 191 TUR AKDILEK Ahmet TRK 8h23′03″ +15′16″
153 006 GER STEIMLE Jannik RSW 8h27′02″ +19′15″
# Br. Vozač Tim Bod.
1 021 CRO ĐURASEK Kristijan UAD 25
2 025 ITA MODOLO Sacha UAD 25
3 092 ROU GROSU Eduard Michael NIP 23
4 087 ESP ROSON GARCIA Jaime CJR 20
5 011 ITA NIBALI Vincenzo TBM 16
6 096 ITA MARINI Nicolas NIP 16
7 047 ITA MINALI Riccardo AST 15
8 053 CZE HIRT Jan CCC 14
9 085 SUI PAGE Dylan CJR 14
10 052 AUT GROSSSCHARTNER Felix CCC 12
11 035 ITA NIZZOLO Giacomo TFS 12
12 018 BLR SIUTSOU Kanstantsin TBM 10
13 026 POL NIEMIEC Przemyslaw UAD 9
14 091 ITA CANOLA Marco NIP 9
15 033 ITA COLEDAN Marco TFS 8
16 027 SLO POLANC Jan UAD 8
17 066 RUS SAVITCKII Ivan GAZ 8
18 057 BLR SAMOILAU Branislau CCC 7
19 116 NED VERSCHOOR Martijn TNN 7
20 165 GBR KNOX James WGN 6
21 128 SRB RAJOVIC Dusan ADR 6
22 064 RUS VOROBYEV Anton GAZ 5
23 006 GER STEIMLE Jannik RSW 5
24 058 CZE SCHLEGEL Michal CCC 5
25 105 AUS LOWNDES Jason ICA 5
26 141 COL BECERRA ALARCON Carlos Andres BSM 4
27 068 RUS TRUSOV Nikolay GAZ 4
28 078 ITA SIMION Paolo BRD 4
29 147 COL SANCHEZ GUARIN Oscar Eduardo BSM 3
30 134 SUI LANG Pirmin TRA 3
31 077 ITA RUFFONI Nicola BRD 3
32 032 FRA BERNARD Julien TFS 2
33 194 TUR ORKEN Ahmet TRK 2
34 145 COL MILLAN AYALA Jonathan Stil BSM 2
35 082 ESP LASTRA MARTINEZ Jonathan CJR 1
36 083 ESP MAS BONET Luis Guillermo CJR 1
37 166 IRL O'LOUGHLIN Michael WGN 1
# Br. Vozač Tim Bod.
1 021 CRO ĐURASEK Kristijan UAD 20
2 087 ESP ROSON GARCIA Jaime CJR 15
3 011 ITA NIBALI Vincenzo TBM 10
4 053 CZE HIRT Jan CCC 8
5 064 RUS VOROBYEV Anton GAZ 6
6 052 AUT GROSSSCHARTNER Felix CCC 6
7 018 BLR SIUTSOU Kanstantsin TBM 4
8 145 COL MILLAN AYALA Jonathan Stil BSM 4
9 068 RUS TRUSOV Nikolay GAZ 3
10 026 POL NIEMIEC Przemyslaw UAD 3
11 027 SLO POLANC Jan UAD 2
12 166 IRL O'LOUGHLIN Michael WGN 2
13 033 ITA COLEDAN Marco TFS 2
14 091 ITA CANOLA Marco NIP 1
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 058 CZE SCHLEGEL Michal CCC 8h08′23″ +00′00″
2 165 GBR KNOX James WGN 8h08′23″ +00′00″
3 063 RUS NYCH Artem GAZ 8h08′34″ +00′11″
4 102 ESP DÍAZ José Manuel ICA 8h09′36″ +01′13″
5 081 ESP ARANBURU DEBA Alex CJR 8h09′46″ +01′23″
6 166 IRL O'LOUGHLIN Michael WGN 8h12′01″ +03′38″
7 135 SUI LÜSCHER Damian TRA 8h12′02″ +03′39″
8 173 ITA CANEPA Leonardo GME 8h13′35″ +05′12″
9 076 ITA ROTA Lorenzo BRD 8h14′20″ +05′57″
10 183 CRO JABUKA David MKT 8h17′40″ +09′17″
11 004 GER SCHINNAGEL Johannes RSW 8h17′40″ +09′17″
12 167 GBR THOMPSON Michael WGN 8h17′40″ +09′17″
13 172 ITA CANEPA Francesco GME 8h17′40″ +09′17″
14 161 GBR DENNIS Ashley WGN 8h17′40″ +09′17″
15 162 GBR GEORGI Etienne WGN 8h17′40″ +09′17″
16 126 SLO KATRAŠNIK Gašper ADR 8h20′57″ +12′34″
17 164 GBR DRAPER Nathan WGN 8h20′57″ +12′34″
18 016 SLO NOVAK Domen TBM 8h20′57″ +12′34″
19 047 ITA MINALI Riccardo AST 8h22′30″ +14′07″
20 128 SRB RAJOVIC Dusan ADR 8h22′33″ +14′10″
21 071 ITA ALBANESE Vincenzo BRD 8h22′33″ +14′10″
22 127 SLO PER Gorazd ADR 8h22′33″ +14′10″
23 084 USA OIEN Justin CJR 8h22′33″ +14′10″
24 006 GER STEIMLE Jannik RSW 8h27′02″ +18′39″
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 CCC POL CCC Sprandi Polkowice 24h24′29″ +00′00″
2 UAD UAE UAE Team Emirates 24h24′33″ +00′04″
3 CJR ESP Caja Rural - Seguros RGA 24h25′44″ +01′15″
4 BSM COL Bicicletas Strongman 24h25′44″ +01′15″
5 TRA SUI Roth - Akros 24h27′11″ +02′42″
6 RSW AUT Team Felbermayr Simplon Wels 24h27′35″ +03′06″
7 GAZ RUS Gazprom - RusVelo 24h27′54″ +03′25″
8 AST KAZ Astana Pro Team 24h28′01″ +03′32″
9 TBM BRN Bahrain - Merida 24h28′13″ +03′44″
10 GME ITA GM Europa Ovini 24h30′51″ +06′22″
11 ADR SLO Adria Mobil 24h32′21″ +07′52″
12 MKT CRO Meridiana Kamen Team 24h32′32″ +08′03″
13 KLS UKR Kolss Cycling Team 24h32′32″ +08′03″
14 ICA ISR Israel Cycling Academy 24h32′53″ +08′24″
15 TFS USA Trek - Segafredo 24h33′21″ +08′52″
16 TRK TUR Torku Şekerspor 24h35′42″ +11′13″
17 BRD ITA Bardiani CSF 24h37′38″ +13′09″
18 WGN GBR Team Wiggins 24h38′05″ +13′36″
19 TNN USA Team Novo Nordisk 24h39′11″ +14′42″
20 NIP ITA NIPPO - Vini Fantini 24h45′37″ +21′08″