Tour of Croatia 2018 / Rezultati / Etapa 3

Etapa 3: Trogir / Okrug - Makarska rivijera / PP Biokovo (Sv. Jure)

Datum održavanja: 19.04.2018. Dužina etape: 134 km

Rezultati nakon treće etape

Red / White checkered Jersey
Red / White checkered Jersey
002 BLR SUITSOU Kanstantsin (TBM)
Vrijeme
15h15′10″
Blue Jersey
Blue Jersey
116 ROU GROSU Eduard Michael (NIP)
Bodovi
41
Green Jersey
Green Jersey
002 BLR SUITSOU Kanstantsin (TBM)
Bodovi
20
White Jersey
White Jersey
023 KAZ GIDICH Yevgeniy (AST)
Vrijeme
15h15′57″
Najbolji tim
AST KAZ ASTANA PRO TEAM
Vrijeme
46h03′45″
Pobjednik etape
002 BLR SUITSOU Kanstantsin (TBM)
Vrijeme
3h51′32″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 002 BLR SUITSOU Kanstantsin TBM 3h51′32″ +00′00″
2 083 NED WEENING Pieter RNL 3h51′36″ +00′04″
3 023 KAZ GIDICH Yevgeniy AST 3h52′21″ +00′49″
4 171 CRO ROGINA Radoslav ADR 3h52′28″ +00′56″
5 011 DEN EG Niklas TFS 3h53′10″ +01′38″
6 064 GBR PEARSON Daniel ABS 3h53′33″ +02′01″
7 017 ITA BRAMBILLA Gianluca TFS 3h53′59″ +02′27″
8 187 COL ACOSTA OSPINA Ruben Dario BSM 3h54′14″ +02′42″
9 057 RUS NYCH Artem GAZ 3h54′23″ +02′51″
10 031 ESP LASTRA MARTINEZ Jonathan CJR 3h55′14″ +03′42″
11 001 SLO NOVAK Domen TBM 3h55′19″ +03′47″
12 127 USA EISENHART Taylor (T.J.) HCA 3h56′29″ +04′57″
13 136 ITA BARBIN Enrico BRD 3h56′46″ +05′14″
14 152 SLO POGACAR Tadej LJU 3h57′36″ +06′04″
15 146 CRO RUMAC Josip MKT 3h58′34″ +07′02″
16 181 COL CAÑAVERAL VARGAS Johnatan BSM 3h58′55″ +07′23″
17 037 ITA CELANO Danilo CJR 3h59′04″ +07′32″
18 082 NED VAN DER LIJKE Nick RNL 3h59′15″ +07′43″
19 027 KAZ FOMINYKH Daniil AST 3h59′30″ +07′58″
20 107 ESP LOZANO RIBA David TNN 3h59′30″ +07′58″
21 144 ITA RABOTTINI Matteo MKT 3h59′51″ +08′19″
22 156 SLO RUCIGAJ Žiga LJU 4h00′19″ +08′47″
23 111 ITA PONZI Simone NIP 4h00′25″ +08′53″
24 186 COL QUIROZ AYALA Oscar Adalberto BSM 4h00′47″ +09′15″
25 022 KAZ ZAKHAROV Artyom AST 4h00′54″ +09′22″
26 183 COL CALA CALA Aristobulo BSM 4h01′06″ +09′34″
27 135 ITA TONELLI Alessandro BRD 4h01′36″ +10′04″
28 121 BLR KRASILNIKAU Andrei HCA 4h02′01″ +10′29″
29 173 SLO BRAJKOVIC Janez ADR 4h04′12″ +12′40″
30 143 CRO KISERLOVSKI Emanuel MKT 4h04′12″ +12′40″
31 174 SLO GOLCER Jure ADR 4h05′46″ +14′14″
32 045 POL OWSIAN Lukasz CCC 4h06′04″ +14′32″
33 006 ITA BOARO Manuele TBM 4h06′20″ +14′48″
34 021 KAZ KOZHATAYEV Bakhtiyar AST 4h06′21″ +14′49″
35 053 RUS SHILOV Sergei GAZ 4h06′21″ +14′49″
36 167 ROU SINZA Raul-Antonio MST 4h06′46″ +15′14″
37 005 SLO MOHORIC Matej TBM 4h07′24″ +15′52″
38 025 KAZ BIZHIGITOV Zhandos AST 4h08′14″ +16′42″
39 133 ITA SAVINI Daniel BRD 4h08′19″ +16′47″
40 014 LUX DIDIER Laurent TFS 4h08′37″ +17′05″
41 075 LAT NEILANDS Krists ICA 4h08′37″ +17′05″
42 003 JPN ARASHIRO Yukiya TBM 4h08′37″ +17′05″
43 112 JPN NISHIMURA Hiroki NIP 4h08′37″ +17′05″
44 032 AUS SCHULTZ Nicholas Jack William CJR 4h10′34″ +19′02″
45 084 NED MEIJERS Jeroen RNL 4h10′49″ +19′17″
46 145 CRO FRANKOVIC Mateo MKT 4h11′49″ +20′17″
47 034 URU FERRARI BARCELO Fabricio CJR 4h12′23″ +20′51″
48 033 ESP AMEZQUETA MORENO Julen CJR 4h12′23″ +20′51″
49 177 SLO GAZVODA Gregor ADR 4h12′23″ +20′51″
50 077 ITA SBARAGLI Kristian ICA 4h14′30″ +22′58″
51 073 CAN BOIVIN Guillaume ICA 4h15′04″ +23′32″
52 074 ISR SAGIV Guy ICA 4h15′04″ +23′32″
53 182 COL ESTRADA CELIS Eduardo BSM 4h15′04″ +23′32″
54 076 NOR ENGER Sondre ICA 4h15′04″ +23′32″
55 162 ROU DOBRE Vlad-Nicolae MST 4h15′04″ +23′32″
56 052 RUS BOEV Igor GAZ 4h15′04″ +23′32″
57 071 ISR GOLDSTEIN Roy ICA 4h15′04″ +23′32″
58 176 SLO BOŽIC Jon ADR 4h15′04″ +23′32″
59 067 GBR FENN Andrew ABS 4h15′04″ +23′32″
60 124 SUI LIENHARD Fabian HCA 4h15′04″ +23′32″
61 056 RUS LAGUTIN Sergey GAZ 4h15′04″ +23′32″
62 141 CRO BANICEK Deni MKT 4h15′04″ +23′32″
63 161 ITA ZURLO Federico MST 4h15′09″ +23′37″
64 114 JPN YOSHIDA Hayato NIP 4h15′17″ +23′45″
65 147 CRO MALTAR Bruno MKT 4h15′22″ +23′50″
66 185 COL CANO MALAVER Diego Fernando BSM 4h15′24″ +23′52″
67 142 CRO JABUKA David MKT 4h15′56″ +24′24″
68 165 ROU DIMA Emil MST 4h16′12″ +24′40″
69 094 BEL ROBEET Ludovic WVA 4h18′33″ +27′01″
70 013 JPN BEPPU Fumiyuki TFS 4h19′36″ +28′04″
71 101 ITA PERON Andrea TNN 4h20′40″ +29′08″
72 092 LUX KIRSCH Alex WVA 4h20′55″ +29′23″
73 095 BEL STASSEN Julien WVA 4h20′55″ +29′23″
74 044 SLO TRATNIK Jan CCC 4h21′09″ +29′37″
75 055 RUS TRUSOV Nikolay GAZ 4h21′12″ +29′40″
76 081 NED REINDERS Elmar RNL 4h21′26″ +29′54″
77 086 NED VAN GINNEKEN Sjoerd RNL 4h21′26″ +29′54″
78 085 NED RIESEBEEK Oscar RNL 4h21′26″ +29′54″
79 134 ITA GUARDINI Andrea BRD 4h22′21″ +30′49″
80 137 ITA MAESTRI Mirco BRD 4h22′21″ +30′49″
81 117 ITA CIMA Damiano NIP 4h22′21″ +30′49″
82 024 ITA MINALI Riccardo AST 4h22′21″ +30′49″
83 172 SLO PER Gorazd ADR 4h22′21″ +30′49″
84 131 ITA SIMION Paolo BRD 4h22′21″ +30′49″
85 106 ITA POLI Umberto TNN 4h22′21″ +30′49″
86 036 USA OIEN Justin CJR 4h22′21″ +30′49″
87 125 USA DAHLHEIM Andrew HCA 4h22′21″ +30′49″
88 155 CRO POTOCKI Viktor LJU 4h22′21″ +30′49″
89 153 SLO GROSELJ Matic LJU 4h22′25″ +30′53″
90 154 SLO PENKO Izidor LJU 4h22′25″ +30′53″
91 035 FRA YSSAAD Yannis CJR 4h22′27″ +30′55″
92 026 KAZ TLEUBAYEV Ruslan AST 4h22′27″ +30′55″
93 157 AUS HILL Benjamin LJU 4h22′27″ +30′55″
94 113 ESP LOBATO DEL VALLE Juan Jose NIP 4h22′27″ +30′55″
95 097 BEL DUQUENNOY Jimmy WVA 4h22′29″ +30′57″
96 047 SLO KUMP Marko CCC 4h22′29″ +30′57″
97 054 RUS MAIKIN Roman GAZ 4h22′30″ +30′58″
98 043 POL KUREK Adrian CCC 4h22′30″ +30′58″
99 105 FRA PLANET Charles TNN 4h22′32″ +31′00″
100 164 ITA STACCHIOTTI Riccardo MST 4h22′32″ +31′00″
101 046 POL GRADEK Kamil CCC 4h22′36″ +31′04″
102 042 POL FRANCZAK Pawel CCC 4h22′37″ +31′05″
103 041 POL BERNAS Pawel CCC 4h22′37″ +31′05″
104 132 ITA ALBANESE Vincenzo BRD 4h22′38″ +31′06″
105 004 ITA BONIFAZIO Niccolo TBM 4h22′39″ +31′07″
106 115 JPN UCHIMA Kohei NIP 4h22′39″ +31′07″
107 061 NED KONING Peter ABS 4h22′46″ +31′14″
108 091 BEL DE WINTER Ludwig WVA 4h22′52″ +31′20″
109 066 NED KREDER Michel ABS 4h22′57″ +31′25″
110 065 IRL DUNNE Conor ABS 4h23′00″ +31′28″
111 126 USA BRYON Miguel HCA 4h24′30″ +32′58″
112 087 NED WIPPERT Wouter RNL 4h25′35″ +34′03″
113 015 NZL FRAME Alex TFS 4h25′36″ +34′04″
114 175 SLO HORVAT Žiga ADR 4h25′36″ +34′04″
115 151 SLO JERMAN Žiga LJU 4h25′36″ +34′04″
116 102 NED VAN IJZENDOORN Hendrikus TNN 4h27′15″ +35′43″
117 184 COL MUNOZ PEREZ William David BSM 4h28′16″ +36′44″
118 093 BEL SIX Franklin WVA 4h28′32″ +37′00″
119 062 NZL ARCHBOLD Shane ABS 4h28′53″ +37′21″
120 166 ITA MARCELLI Mattia MST 4h29′30″ +37′58″
121 116 ROU GROSU Eduard Michael NIP 4h29′52″ +38′20″
122 163 ITA MARINI Nicolas MST 4h36′36″ +45′04″
123 123 DEN NIELSEN Nicolai Philip Brøchner HCA 4h37′42″ +46′10″
Nisu završili
# Br. Vozač Tim
1 012 ITA NIZZOLO Giacomo TFS
2 016 ITA ALAFACI Eugenio TFS
3 051 RUS SHALUNOV Evgeny GAZ
4 096 BEL DEHAES Kenny WVA
5 103 NED KAMSTRA Brian TNN
6 122 USA MURPHY John HCA
Sprint - Omiš Center - 46,5 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 176 SLO BOŽIC Jon ADR 5
2 082 NED VAN DER LIJKE Nick RNL 3
3 145 CRO FRANKOVIC Mateo MKT 1
Sprint - Makarska Center - 97,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 176 SLO BOŽIC Jon ADR 5
2 165 ROU DIMA Emil MST 3
3 082 NED VAN DER LIJKE Nick RNL 1
Finish - Sv. Jure (PP Biokovo) - 134,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 002 BLR SUITSOU Kanstantsin TBM 25
2 083 NED WEENING Pieter RNL 20
3 023 KAZ GIDICH Yevgeniy AST 16
4 171 CRO ROGINA Radoslav ADR 14
5 011 DEN EG Niklas TFS 12
6 064 GBR PEARSON Daniel ABS 10
7 017 ITA BRAMBILLA Gianluca TFS 9
8 187 COL ACOSTA OSPINA Ruben Dario BSM 8
9 057 RUS NYCH Artem GAZ 7
10 031 ESP LASTRA MARTINEZ Jonathan CJR 6
11 001 SLO NOVAK Domen TBM 5
12 127 USA EISENHART Taylor (T.J.) HCA 4
13 136 ITA BARBIN Enrico BRD 3
14 152 SLO POGACAR Tadej LJU 2
15 146 CRO RUMAC Josip MKT 1
KoM 3rd cat. - Zadvarje - 71,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 165 ROU DIMA Emil MST 3
2 123 DEN NIELSEN Nicolai Philip Brøchner HCA 2
3 082 NED VAN DER LIJKE Nick RNL 1
KoM HC cat. - Sv. Jure (PP Biokovo) - 134,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 002 BLR SUITSOU Kanstantsin TBM 20
2 083 NED WEENING Pieter RNL 15
3 023 KAZ GIDICH Yevgeniy AST 10
4 171 CRO ROGINA Radoslav ADR 8
5 011 DEN EG Niklas TFS 6
6 064 GBR PEARSON Daniel ABS 4
7 017 ITA BRAMBILLA Gianluca TFS 3
8 187 COL ACOSTA OSPINA Ruben Dario BSM 2
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 AST KAZ ASTANA PRO TEAM 11h52′45″ +00′00″
2 TBM BRN BAHRAIN MERIDA 11h53′11″ +00′26″
3 BSM COL Bicicletas Strongman 11h53′56″ +01′11″
4 TFS USA TREK SEGAFREDO 11h55′46″ +03′01″
5 RNL NED ROOMPOT NEDERLANDSE LOTERIJ 12h01′40″ +08′55″
6 ADR SLO ADRIA MOBIL 12h02′26″ +09′41″
7 MKT CRO MERIDIANA KAMEN TEAM 12h02′37″ +09′52″
8 CJR ESP CAJA RURAL-SEGUROS RGA 12h04′52″ +12′07″
9 BRD ITA BARDIANI CSF 12h06′41″ +13′56″
10 HCA USA HOLOWESKO CITADEL PB ARAPAHOE RESOURCES 12h13′34″ +20′49″
11 GAZ RUS GAZPROM RUSVELO 12h15′48″ +23′03″
12 LJU SLO LJUBLJANA GUSTO XAURUM 12h20′16″ +27′31″
13 NIP ITA NIPPO VINI FANTINI EUROPA OVINI 12h24′19″ +31′34″
14 ABS IRL AQUA BLUE SPORT 12h31′23″ +38′38″
15 MST ROU MsTina Focus 12h36′59″ +44′14″
16 ICA ISR ISRAEL CYCLING ACADEMY 12h38′11″ +45′26″
17 TNN USA TEAM NOVO NORDISK 12h42′31″ +49′46″
18 CCC POL CCC SPRANDI POLKOWICE 12h49′42″ +56′57″
19 WVA BEL WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC 13h00′23″ +07′38″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 002 BLR SUITSOU Kanstantsin TBM 15h15′10″ +00′00″
2 083 NED WEENING Pieter RNL 15h15′18″ +00′08″
3 023 KAZ GIDICH Yevgeniy AST 15h15′57″ +00′47″
4 171 CRO ROGINA Radoslav ADR 15h16′16″ +01′06″
5 011 DEN EG Niklas TFS 15h16′58″ +01′48″
6 064 GBR PEARSON Daniel ABS 15h17′21″ +02′11″
7 017 ITA BRAMBILLA Gianluca TFS 15h17′43″ +02′33″
8 187 COL ACOSTA OSPINA Ruben Dario BSM 15h18′02″ +02′52″
9 057 RUS NYCH Artem GAZ 15h18′11″ +03′01″
10 031 ESP LASTRA MARTINEZ Jonathan CJR 15h18′58″ +03′48″
11 001 SLO NOVAK Domen TBM 15h19′15″ +04′05″
12 127 USA EISENHART Taylor (T.J.) HCA 15h20′17″ +05′07″
13 136 ITA BARBIN Enrico BRD 15h20′34″ +05′24″
14 152 SLO POGACAR Tadej LJU 15h21′20″ +06′10″
15 146 CRO RUMAC Josip MKT 15h22′14″ +07′04″
16 181 COL CAÑAVERAL VARGAS Johnatan BSM 15h22′39″ +07′29″
17 107 ESP LOZANO RIBA David TNN 15h23′18″ +08′08″
18 027 KAZ FOMINYKH Daniil AST 15h23′32″ +08′22″
19 156 SLO RUCIGAJ Žiga LJU 15h24′07″ +08′57″
20 037 ITA CELANO Danilo CJR 15h24′15″ +09′05″
21 111 ITA PONZI Simone NIP 15h24′21″ +09′11″
22 186 COL QUIROZ AYALA Oscar Adalberto BSM 15h24′35″ +09′25″
23 022 KAZ ZAKHAROV Artyom AST 15h24′38″ +09′28″
24 183 COL CALA CALA Aristobulo BSM 15h25′02″ +09′52″
25 144 ITA RABOTTINI Matteo MKT 15h25′12″ +10′02″
26 135 ITA TONELLI Alessandro BRD 15h25′32″ +10′22″
27 121 BLR KRASILNIKAU Andrei HCA 15h26′03″ +10′53″
28 082 NED VAN DER LIJKE Nick RNL 15h27′26″ +12′16″
29 173 SLO BRAJKOVIC Janez ADR 15h28′08″ +12′58″
30 143 CRO KISERLOVSKI Emanuel MKT 15h28′08″ +12′58″
31 174 SLO GOLCER Jure ADR 15h29′34″ +14′24″
32 045 POL OWSIAN Lukasz CCC 15h29′52″ +14′42″
33 053 RUS SHILOV Sergei GAZ 15h30′17″ +15′07″
34 021 KAZ KOZHATAYEV Bakhtiyar AST 15h30′23″ +15′13″
35 167 ROU SINZA Raul-Antonio MST 15h30′42″ +15′32″
36 005 SLO MOHORIC Matej TBM 15h31′04″ +15′54″
37 025 KAZ BIZHIGITOV Zhandos AST 15h32′10″ +17′00″
38 133 ITA SAVINI Daniel BRD 15h32′15″ +17′05″
39 075 LAT NEILANDS Krists ICA 15h32′25″ +17′15″
40 003 JPN ARASHIRO Yukiya TBM 15h32′42″ +17′32″
41 014 LUX DIDIER Laurent TFS 15h33′37″ +18′27″
42 112 JPN NISHIMURA Hiroki NIP 15h33′37″ +18′27″
43 006 ITA BOARO Manuele TBM 15h34′19″ +19′09″
44 032 AUS SCHULTZ Nicholas Jack William CJR 15h34′22″ +19′12″
45 145 CRO FRANKOVIC Mateo MKT 15h35′44″ +20′34″
46 177 SLO GAZVODA Gregor ADR 15h36′11″ +21′01″
47 033 ESP AMEZQUETA MORENO Julen CJR 15h37′08″ +21′58″
48 077 ITA SBARAGLI Kristian ICA 15h38′18″ +23′08″
49 176 SLO BOŽIC Jon ADR 15h38′32″ +23′22″
50 034 URU FERRARI BARCELO Fabricio CJR 15h38′32″ +23′22″
51 084 NED MEIJERS Jeroen RNL 15h38′37″ +23′27″
52 076 NOR ENGER Sondre ICA 15h38′48″ +23′38″
53 141 CRO BANICEK Deni MKT 15h38′51″ +23′41″
54 067 GBR FENN Andrew ABS 15h38′52″ +23′42″
55 073 CAN BOIVIN Guillaume ICA 15h38′52″ +23′42″
56 052 RUS BOEV Igor GAZ 15h38′52″ +23′42″
57 162 ROU DOBRE Vlad-Nicolae MST 15h38′52″ +23′42″
58 056 RUS LAGUTIN Sergey GAZ 15h39′00″ +23′50″
59 182 COL ESTRADA CELIS Eduardo BSM 15h39′06″ +23′56″
60 124 SUI LIENHARD Fabian HCA 15h39′09″ +23′59″
61 147 CRO MALTAR Bruno MKT 15h39′18″ +24′08″
62 114 JPN YOSHIDA Hayato NIP 15h39′19″ +24′09″
63 185 COL CANO MALAVER Diego Fernando BSM 15h39′26″ +24′16″
64 074 ISR SAGIV Guy ICA 15h39′48″ +24′38″
65 142 CRO JABUKA David MKT 15h39′58″ +24′48″
66 071 ISR GOLDSTEIN Roy ICA 15h41′27″ +26′17″
67 094 BEL ROBEET Ludovic WVA 15h42′29″ +27′19″
68 013 JPN BEPPU Fumiyuki TFS 15h43′38″ +28′28″
69 101 ITA PERON Andrea TNN 15h44′28″ +29′18″
70 044 SLO TRATNIK Jan CCC 15h44′57″ +29′47″
71 161 ITA ZURLO Federico MST 15h45′16″ +30′06″
72 165 ROU DIMA Emil MST 15h45′36″ +30′26″
73 092 LUX KIRSCH Alex WVA 15h45′49″ +30′39″
74 024 ITA MINALI Riccardo AST 15h45′53″ +30′43″
75 134 ITA GUARDINI Andrea BRD 15h45′55″ +30′45″
76 086 NED VAN GINNEKEN Sjoerd RNL 15h46′04″ +30′54″
77 113 ESP LOBATO DEL VALLE Juan Jose NIP 15h46′07″ +30′57″
78 131 ITA SIMION Paolo BRD 15h46′09″ +30′59″
79 164 ITA STACCHIOTTI Riccardo MST 15h46′11″ +31′01″
80 047 SLO KUMP Marko CCC 15h46′13″ +31′03″
81 154 SLO PENKO Izidor LJU 15h46′13″ +31′03″
82 035 FRA YSSAAD Yannis CJR 15h46′15″ +31′05″
83 157 AUS HILL Benjamin LJU 15h46′15″ +31′05″
84 097 BEL DUQUENNOY Jimmy WVA 15h46′17″ +31′07″
85 172 SLO PER Gorazd ADR 15h46′17″ +31′07″
86 036 USA OIEN Justin CJR 15h46′17″ +31′07″
87 155 CRO POTOCKI Viktor LJU 15h46′23″ +31′13″
88 117 ITA CIMA Damiano NIP 15h46′23″ +31′13″
89 137 ITA MAESTRI Mirco BRD 15h46′26″ +31′16″
90 125 USA DAHLHEIM Andrew HCA 15h46′26″ +31′16″
91 095 BEL STASSEN Julien WVA 15h46′30″ +31′20″
92 046 POL GRADEK Kamil CCC 15h46′32″ +31′22″
93 043 POL KUREK Adrian CCC 15h46′32″ +31′22″
94 041 POL BERNAS Pawel CCC 15h46′33″ +31′23″
95 042 POL FRANCZAK Pawel CCC 15h46′39″ +31′29″
96 132 ITA ALBANESE Vincenzo BRD 15h46′46″ +31′36″
97 106 ITA POLI Umberto TNN 15h47′13″ +32′03″
98 105 FRA PLANET Charles TNN 15h47′32″ +32′22″
99 081 NED REINDERS Elmar RNL 15h47′49″ +32′39″
100 091 BEL DE WINTER Ludwig WVA 15h47′52″ +32′42″
101 126 USA BRYON Miguel HCA 15h48′18″ +33′08″
102 054 RUS MAIKIN Roman GAZ 15h48′56″ +33′46″
103 055 RUS TRUSOV Nikolay GAZ 15h49′09″ +33′59″
104 065 IRL DUNNE Conor ABS 15h49′09″ +33′59″
105 151 SLO JERMAN Žiga LJU 15h49′16″ +34′06″
106 015 NZL FRAME Alex TFS 15h49′32″ +34′22″
107 085 NED RIESEBEEK Oscar RNL 15h49′57″ +34′47″
108 153 SLO GROSELJ Matic LJU 15h50′25″ +35′15″
109 026 KAZ TLEUBAYEV Ruslan AST 15h50′26″ +35′16″
110 175 SLO HORVAT Žiga ADR 15h50′36″ +35′26″
111 115 JPN UCHIMA Kohei NIP 15h51′10″ +36′00″
112 061 NED KONING Peter ABS 15h51′18″ +36′08″
113 184 COL MUNOZ PEREZ William David BSM 15h52′12″ +37′02″
114 004 ITA BONIFAZIO Niccolo TBM 15h52′36″ +37′26″
115 066 NED KREDER Michel ABS 15h52′38″ +37′28″
116 093 BEL SIX Franklin WVA 15h52′58″ +37′48″
117 116 ROU GROSU Eduard Michael NIP 15h53′14″ +38′04″
118 087 NED WIPPERT Wouter RNL 15h55′26″ +40′16″
119 166 ITA MARCELLI Mattia MST 15h58′02″ +42′52″
120 102 NED VAN IJZENDOORN Hendrikus TNN 15h59′22″ +44′12″
121 123 DEN NIELSEN Nicolai Philip Brøchner HCA 16h01′30″ +46′20″
122 062 NZL ARCHBOLD Shane ABS 16h02′51″ +47′41″
123 163 ITA MARINI Nicolas MST 16h06′43″ +51′33″
# Br. Vozač Tim Bod.
1 116 ROU GROSU Eduard Michael NIP 41
2 176 SLO BOŽIC Jon ADR 33
3 023 KAZ GIDICH Yevgeniy AST 30
4 024 ITA MINALI Riccardo AST 30
5 134 ITA GUARDINI Andrea BRD 27
6 002 BLR SUITSOU Kanstantsin TBM 25
7 004 ITA BONIFAZIO Niccolo TBM 25
8 083 NED WEENING Pieter RNL 20
9 151 SLO JERMAN Žiga LJU 17
10 047 SLO KUMP Marko CCC 16
11 171 CRO ROGINA Radoslav ADR 14
12 011 DEN EG Niklas TFS 12
13 017 ITA BRAMBILLA Gianluca TFS 12
14 005 SLO MOHORIC Matej TBM 12
15 113 ESP LOBATO DEL VALLE Juan Jose NIP 12
16 146 CRO RUMAC Josip MKT 11
17 164 ITA STACCHIOTTI Riccardo MST 10
18 064 GBR PEARSON Daniel ABS 10
19 031 ESP LASTRA MARTINEZ Jonathan CJR 10
20 187 COL ACOSTA OSPINA Ruben Dario BSM 8
21 057 RUS NYCH Artem GAZ 7
22 076 NOR ENGER Sondre ICA 7
23 161 ITA ZURLO Federico MST 7
24 153 SLO GROSELJ Matic LJU 7
25 097 BEL DUQUENNOY Jimmy WVA 6
26 001 SLO NOVAK Domen TBM 5
27 157 AUS HILL Benjamin LJU 5
28 106 ITA POLI Umberto TNN 5
29 127 USA EISENHART Taylor (T.J.) HCA 4
30 082 NED VAN DER LIJKE Nick RNL 4
31 136 ITA BARBIN Enrico BRD 3
32 165 ROU DIMA Emil MST 3
33 175 SLO HORVAT Žiga ADR 3
34 152 SLO POGACAR Tadej LJU 2
35 181 COL CAÑAVERAL VARGAS Johnatan BSM 1
36 145 CRO FRANKOVIC Mateo MKT 1
37 141 CRO BANICEK Deni MKT 1
38 074 ISR SAGIV Guy ICA 1
39 166 ITA MARCELLI Mattia MST 1
# Br. Vozač Tim Bod.
1 002 BLR SUITSOU Kanstantsin TBM 20
2 083 NED WEENING Pieter RNL 15
3 023 KAZ GIDICH Yevgeniy AST 10
4 165 ROU DIMA Emil MST 9
5 171 CRO ROGINA Radoslav ADR 8
6 061 NED KONING Peter ABS 6
7 011 DEN EG Niklas TFS 6
8 064 GBR PEARSON Daniel ABS 4
9 135 ITA TONELLI Alessandro BRD 4
10 176 SLO BOŽIC Jon ADR 4
11 164 ITA STACCHIOTTI Riccardo MST 3
12 017 ITA BRAMBILLA Gianluca TFS 3
13 187 COL ACOSTA OSPINA Ruben Dario BSM 2
14 014 LUX DIDIER Laurent TFS 2
15 141 CRO BANICEK Deni MKT 2
16 153 SLO GROSELJ Matic LJU 2
17 123 DEN NIELSEN Nicolai Philip Brøchner HCA 2
18 082 NED VAN DER LIJKE Nick RNL 1
19 124 SUI LIENHARD Fabian HCA 1
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 023 KAZ GIDICH Yevgeniy AST 15h15′57″ +00′00″
2 187 COL ACOSTA OSPINA Ruben Dario BSM 15h18′02″ +02′05″
3 152 SLO POGACAR Tadej LJU 15h21′20″ +05′23″
4 181 COL CAÑAVERAL VARGAS Johnatan BSM 15h22′39″ +06′42″
5 167 ROU SINZA Raul-Antonio MST 15h30′42″ +14′45″
6 133 ITA SAVINI Daniel BRD 15h32′15″ +16′18″
7 176 SLO BOŽIC Jon ADR 15h38′32″ +22′35″
8 142 CRO JABUKA David MKT 15h39′58″ +24′01″
9 165 ROU DIMA Emil MST 15h45′36″ +29′39″
10 154 SLO PENKO Izidor LJU 15h46′13″ +30′16″
11 172 SLO PER Gorazd ADR 15h46′17″ +30′20″
12 155 CRO POTOCKI Viktor LJU 15h46′23″ +30′26″
13 132 ITA ALBANESE Vincenzo BRD 15h46′46″ +30′49″
14 106 ITA POLI Umberto TNN 15h47′13″ +31′16″
15 151 SLO JERMAN Žiga LJU 15h49′16″ +33′19″
16 153 SLO GROSELJ Matic LJU 15h50′25″ +34′28″
17 175 SLO HORVAT Žiga ADR 15h50′36″ +34′39″
18 093 BEL SIX Franklin WVA 15h52′58″ +37′01″
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 AST KAZ ASTANA PRO TEAM 46h03′45″ +00′00″
2 TBM BRN BAHRAIN MERIDA 46h04′35″ +00′50″
3 BSM COL Bicicletas Strongman 46h05′16″ +01′31″
4 TFS USA TREK SEGAFREDO 46h06′54″ +03′09″
5 RNL NED ROOMPOT NEDERLANDSE LOTERIJ 46h13′04″ +09′19″
6 ADR SLO ADRIA MOBIL 46h13′50″ +10′05″
7 MKT CRO MERIDIANA KAMEN TEAM 46h14′01″ +10′16″
8 CJR ESP CAJA RURAL-SEGUROS RGA 46h16′12″ +12′27″
9 BRD ITA BARDIANI CSF 46h17′57″ +14′12″
10 HCA USA HOLOWESKO CITADEL PB ARAPAHOE RESOURCES 46h24′58″ +21′13″
11 GAZ RUS GAZPROM RUSVELO 46h27′20″ +23′35″
12 LJU SLO LJUBLJANA GUSTO XAURUM 46h31′28″ +27′43″
13 NIP ITA NIPPO VINI FANTINI EUROPA OVINI 46h35′31″ +31′46″
14 ABS IRL AQUA BLUE SPORT 46h43′59″ +40′14″
15 MST ROU MsTina Focus 46h48′27″ +44′42″
16 ICA ISR ISRAEL CYCLING ACADEMY 46h49′31″ +45′46″
17 TNN USA TEAM NOVO NORDISK 46h54′12″ +50′27″
18 CCC POL CCC SPRANDI POLKOWICE 47h01′02″ +57′17″
19 WVA BEL WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC 47h12′33″ +08′48″