Tour of Croatia 2017 / Rezultati / Etapa 3

Etapa 3: Imotski - Zadar

Datum održavanja: 20.04.2017. Dužina etape: 237 km

Rezultati nakon treće etape

Red / White checkered Jersey
Red / White checkered Jersey
087 ESP ROSON GARCIA Jaime (CJR)
Vrijeme
14h03′18″
Blue Jersey
Blue Jersey
092 ROU GROSU Eduard Michael (NIP)
Bodovi
35
Green Jersey
Green Jersey
021 CRO ĐURASEK Kristijan (UAD)
Bodovi
20
White Jersey
White Jersey
165 GBR KNOX James (WGN)
Vrijeme
14h03′50″
Najbolji tim
CCC POL CCC Sprandi Polkowice
Vrijeme
42h10′50″
Pobjednik etape
077 ITA RUFFONI Nicola (BRD)
Vrijeme
5h55′27″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 077 ITA RUFFONI Nicola BRD 5h55′27″ +00′00″
2 035 ITA NIZZOLO Giacomo TFS 5h55′27″ +00′00″
3 047 ITA MINALI Riccardo AST 5h55′27″ +00′00″
4 194 TUR ORKEN Ahmet TRK 5h55′27″ +00′00″
5 092 ROU GROSU Eduard Michael NIP 5h55′27″ +00′00″
6 022 ITA FERRARI Roberto UAD 5h55′27″ +00′00″
7 091 ITA CANOLA Marco NIP 5h55′27″ +00′00″
8 002 AUT AUER Daniel RSW 5h55′27″ +00′00″
9 066 RUS SAVITCKII Ivan GAZ 5h55′27″ +00′00″
10 096 ITA MARINI Nicolas NIP 5h55′27″ +00′00″
11 101 CAN BOIVIN Guillaume ICA 5h55′27″ +00′00″
12 116 NED VERSCHOOR Martijn TNN 5h55′27″ +00′00″
13 085 SUI PAGE Dylan CJR 5h55′27″ +00′00″
14 083 ESP MAS BONET Luis Guillermo CJR 5h55′27″ +00′00″
15 105 AUS LOWNDES Jason ICA 5h55′27″ +00′00″
16 185 ITA MUCELLI Davide MKT 5h55′27″ +00′00″
17 137 SUI STÜSSI Colin Chris TRA 5h55′27″ +00′00″
18 126 SLO KATRAŠNIK Gašper ADR 5h55′27″ +00′00″
19 027 SLO POLANC Jan UAD 5h55′27″ +00′00″
20 011 ITA NIBALI Vincenzo TBM 5h55′27″ +00′00″
21 038 NED VAN POPPEL Boy TFS 5h55′27″ +00′00″
22 078 ITA SIMION Paolo BRD 5h55′27″ +00′00″
23 128 SRB RAJOVIC Dusan ADR 5h55′27″ +00′00″
24 001 CRO KVASINA Matija RSW 5h55′27″ +00′00″
25 121 CRO ROGINA Radoslav ADR 5h55′27″ +00′00″
26 052 AUT GROSSSCHARTNER Felix CCC 5h55′27″ +00′00″
27 053 CZE HIRT Jan CCC 5h55′27″ +00′00″
28 177 ITA PARRINELLO Antonio GME 5h55′27″ +00′00″
29 112 ITA PERON Andrea TNN 5h55′27″ +00′00″
30 174 ITA DI SANTE Antonio GME 5h55′27″ +00′00″
31 102 ESP DÍAZ José Manuel ICA 5h55′27″ +00′00″
32 043 DEN HANSEN Jesper AST 5h55′27″ +00′00″
33 088 ESP RUBIO HERNANDEZ Diego CJR 5h55′27″ +00′00″
34 133 SUI JAUN Lukas TRA 5h55′27″ +00′00″
35 114 FRA PLANET Charles TNN 5h55′27″ +00′00″
36 107 CZE TUREK Daniel ICA 5h55′27″ +00′00″
37 033 ITA COLEDAN Marco TFS 5h55′27″ +00′00″
38 193 ITA CHIRICO Luca TRK 5h55′27″ +00′00″
39 045 NOR KORSÆTH Truls AST 5h55′27″ +00′00″
40 048 KAZ TLEUBAYEV Ruslan AST 5h55′27″ +00′00″
41 167 GBR THOMPSON Michael WGN 5h55′27″ +00′00″
42 165 GBR KNOX James WGN 5h55′27″ +00′00″
43 153 UKR KONONENKO Mykhaylo KLS 5h55′27″ +00′00″
44 142 ECU CAICEDO CEPEDA Jonathan BSM 5h55′27″ +00′00″
45 018 BLR SIUTSOU Kanstantsin TBM 5h55′27″ +00′00″
46 181 CRO KISERLOVSKI Emanuel MKT 5h55′27″ +00′00″
47 103 ISR GOLDSTEIN Roy ICA 5h55′27″ +00′00″
48 055 POL OWSIAN Lukasz CCC 5h55′27″ +00′00″
49 074 ITA CICCONE Giulio BRD 5h55′27″ +00′00″
50 152 UKR BUTS Vitaliy KLS 5h55′27″ +00′00″
51 012 ITA BOARO Manuele TBM 5h55′27″ +00′00″
52 157 ESP SENDROS JUVE Llibert KLS 5h55′27″ +00′00″
53 115 FIN HENTTALA Joonas TNN 5h55′27″ +00′00″
54 046 KAZ KOZHATAYEV Bakhtiyar AST 5h55′27″ +00′00″
55 073 ITA BOEM Nicola BRD 5h55′27″ +00′00″
56 063 RUS NYCH Artem GAZ 5h55′27″ +00′00″
57 113 ESP LOZANO RIBA David TNN 5h55′27″ +00′00″
58 056 POL PLUCINSKI Leszek CCC 5h55′27″ +00′00″
59 164 GBR DRAPER Nathan WGN 5h55′27″ +00′00″
60 166 IRL O'LOUGHLIN Michael WGN 5h55′27″ +00′00″
61 192 RUS BALYKIN Ivan TRK 5h55′27″ +00′00″
62 182 CRO FRANKOVIC Mateo MKT 5h55′27″ +00′00″
63 124 SLO GOLCER Jure ADR 5h55′27″ +00′00″
64 065 RUS RYBALKIN Aleksei GAZ 5h55′27″ +00′00″
65 147 COL SANCHEZ GUARIN Oscar Eduardo BSM 5h55′27″ +00′00″
66 135 SUI LÜSCHER Damian TRA 5h55′27″ +00′00″
67 146 COL ROZO VELEZ Daniel Andres BSM 5h55′27″ +00′00″
68 141 COL BECERRA ALARCON Carlos Andres BSM 5h55′27″ +00′00″
69 117 AUS CALABRIA Fabio TNN 5h55′27″ +00′00″
70 106 ISR SAGIV Guy ICA 5h55′27″ +00′00″
71 127 SLO PER Gorazd ADR 5h55′27″ +00′00″
72 132 SUI FUMEAUX Jonathan TRA 5h55′27″ +00′00″
73 111 ESP MEGIAS LEAL Javier TNN 5h55′27″ +00′00″
74 057 BLR SAMOILAU Branislau CCC 5h55′27″ +00′00″
75 068 RUS TRUSOV Nikolay GAZ 5h55′27″ +00′00″
76 158 UKR VASYLYUK Andriy KLS 5h55′27″ +00′00″
77 004 GER SCHINNAGEL Johannes RSW 5h55′27″ +00′00″
78 154 UKR LAGKUTI Sergiy KLS 5h55′27″ +00′00″
79 097 ITA STACCHIOTTI Riccardo NIP 5h55′27″ +00′00″
80 042 KAZ GRUZDEV Dmitriy AST 5h55′27″ +00′00″
81 108 NED VAN WINDEN Dennis ICA 5h55′27″ +00′00″
82 015 ITA AGNOLI Valerio TBM 5h55′27″ +00′00″
83 034 LUX DIDIER Laurent TFS 5h55′27″ +00′00″
84 017 ITA PELLIZOTTI Franco TBM 5h55′27″ +00′00″
85 082 ESP LASTRA MARTINEZ Jonathan CJR 5h55′27″ +00′00″
86 071 ITA ALBANESE Vincenzo BRD 5h55′27″ +00′00″
87 072 ITA BARBIN Enrico BRD 5h55′27″ +00′00″
88 044 KAZ KAMYSHEV Arman AST 5h55′27″ +00′00″
89 036 SUI RAST Gregory TFS 5h55′27″ +00′00″
90 013 ESP MORENO BAZAN Javier TBM 5h55′27″ +00′00″
91 016 SLO NOVAK Domen TBM 5h55′27″ +00′00″
92 151 UKR BRATASHCHUK Andrii KLS 5h55′27″ +00′00″
93 136 SUI REUTIMANN Matthias TRA 5h55′27″ +00′00″
94 104 MEX LEMUS DAVILA Luis Enrique ICA 5h55′27″ +00′00″
95 037 USA REIJNEN Kiel TFS 5h55′27″ +00′00″
96 005 AUT RABITSCH Stephan RSW 5h55′27″ +00′00″
97 087 ESP ROSON GARCIA Jaime CJR 5h55′27″ +00′00″
98 086 POR REIS Rafael CJR 5h55′27″ +00′00″
99 067 RUS SHALUNOV Evgeny GAZ 5h55′27″ +00′00″
100 075 ITA MAESTRI Mirco BRD 5h55′27″ +00′00″
101 058 CZE SCHLEGEL Michal CCC 5h55′27″ +00′00″
102 095 ITA MARANGONI Alan NIP 5h57′48″ +02′21″
103 196 TUR SAYAR Mustafa TRK 5h57′59″ +02′32″
104 183 CRO JABUKA David MKT 5h57′59″ +02′32″
105 118 AUS WILLIAMS Christopher TNN 5h57′59″ +02′32″
106 032 FRA BERNARD Julien TFS 5h57′59″ +02′32″
107 187 SLO REPŠE Uroš MKT 5h57′59″ +02′32″
108 143 COL CALA CALA Aristobulo BSM 5h57′59″ +02′32″
109 023 ITA GUARDINI Andrea UAD 5h57′59″ +02′32″
110 123 SLO GAZVODA Gregor ADR 5h57′59″ +02′32″
111 155 UKR POLIVODA Oleksandr KLS 5h57′59″ +02′32″
112 021 CRO ĐURASEK Kristijan UAD 5h57′59″ +02′32″
113 161 GBR DENNIS Ashley WGN 5h57′59″ +02′32″
114 186 ITA RABOTTINI Matteo MKT 5h57′59″ +02′32″
115 188 ITA VISCONTI Gianfranco Raffaele MKT 5h57′59″ +02′32″
116 131 SUI BAILLIFARD Valentin TRA 5h57′59″ +02′32″
117 191 TUR AKDILEK Ahmet TRK 5h57′59″ +02′32″
118 162 GBR GEORGI Etienne WGN 5h57′59″ +02′32″
119 163 GBR HARRISON Samuel WGN 5h57′59″ +02′32″
120 172 ITA CANEPA Francesco GME 5h57′59″ +02′32″
121 093 JPN KOISHI Yuma NIP 5h57′59″ +02′32″
122 041 KAZ FOMINYKH Daniil AST 5h57′59″ +02′32″
123 134 SUI LANG Pirmin TRA 5h57′59″ +02′32″
124 008 AUT ZOIDL Riccardo RSW 5h57′59″ +02′32″
125 061 RUS ERSHOV Artur GAZ 5h57′59″ +02′32″
126 028 ITA RAVASI Edward UAD 5h57′59″ +02′32″
127 051 POL BIALOBLOCKI Marcin CCC 5h57′59″ +02′32″
128 173 ITA CANEPA Leonardo GME 5h57′59″ +02′32″
129 064 RUS VOROBYEV Anton GAZ 5h57′59″ +02′32″
130 062 RUS LAGUTIN Sergey GAZ 5h57′59″ +02′32″
131 094 JPN KUBOKI Kazushige NIP 5h57′59″ +02′32″
132 156 UKR PREVAR Oleksandr KLS 5h57′59″ +02′32″
133 125 SLO GROŠELJ Žiga ADR 5h58′09″ +02′42″
134 138 SUI THALMANN Roland TRA 5h58′36″ +03′09″
135 003 AUT EIBEGGER Markus RSW 5h58′36″ +03′09″
136 148 COL TAMAYO MARTINEZ Juan Sebastian BSM 5h58′42″ +03′15″
137 081 ESP ARANBURU DEBA Alex CJR 5h58′59″ +03′32″
138 084 USA OIEN Justin CJR 5h58′59″ +03′32″
139 171 ITA BROGI Adriano GME 5h59′38″ +04′11″
140 178 ITA TIZZA Marco GME 5h59′38″ +04′11″
141 076 ITA ROTA Lorenzo BRD 5h59′38″ +04′11″
142 025 ITA MODOLO Sacha UAD 5h59′52″ +04′25″
143 176 ITA PACCHIARDO Davide GME 6h02′11″ +06′44″
144 122 ITA BORSO Andrea ADR 6h03′56″ +08′29″
145 195 TUR SAMLI Feritcan TRK 6h03′56″ +08′29″
Nisu završili
# Br. Vozač Tim
1 006 GER STEIMLE Jannik RSW
2 026 POL NIEMIEC Przemyslaw UAD
3 031 ITA ALAFACI Eugenio TFS
4 054 BUL MIHAYLOV Nikolay CCC
5 144 COL GOMEZ ARCHILA Camilo Andres BSM
6 145 COL MILLAN AYALA Jonathan Stil BSM
7 175 DEN LANDER Sebastian GME
8 184 CRO MALTAR Bruno MKT
Sprint - Šibenik - 150,8 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 171 ITA BROGI Adriano GME 5
2 107 CZE TUREK Daniel ICA 3
3 176 ITA PACCHIARDO Davide GME 1
Sprint - Biograd na Moru - 199,8 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 178 ITA TIZZA Marco GME 5
2 176 ITA PACCHIARDO Davide GME 3
3 171 ITA BROGI Adriano GME 1
Finish - Zadar - 236,8 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 077 ITA RUFFONI Nicola BRD 25
2 035 ITA NIZZOLO Giacomo TFS 20
3 047 ITA MINALI Riccardo AST 16
4 194 TUR ORKEN Ahmet TRK 14
5 092 ROU GROSU Eduard Michael NIP 12
6 022 ITA FERRARI Roberto UAD 10
7 091 ITA CANOLA Marco NIP 9
8 002 AUT AUER Daniel RSW 8
9 066 RUS SAVITCKII Ivan GAZ 7
10 096 ITA MARINI Nicolas NIP 6
11 101 CAN BOIVIN Guillaume ICA 5
12 116 NED VERSCHOOR Martijn TNN 4
13 085 SUI PAGE Dylan CJR 3
14 083 ESP MAS BONET Luis Guillermo CJR 2
15 105 AUS LOWNDES Jason ICA 1
KoM 2nd cat. - Lokvičići - 16,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 152 UKR BUTS Vitaliy KLS 6
2 087 ESP ROSON GARCIA Jaime CJR 4
3 012 ITA BOARO Manuele TBM 2
KoM 3nd cat. - Zakučac - 61,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 155 UKR POLIVODA Oleksandr KLS 3
2 176 ITA PACCHIARDO Davide GME 2
3 075 ITA MAESTRI Mirco BRD 1
KoM 2nd cat. - Prapatnica - 112,1 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 155 UKR POLIVODA Oleksandr KLS 6
2 176 ITA PACCHIARDO Davide GME 4
3 075 ITA MAESTRI Mirco BRD 2
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 NIP ITA NIPPO - Vini Fantini 17h46′21″ +00′00″
2 ICA ISR Israel Cycling Academy 17h46′21″ +00′00″
3 TFS USA Trek - Segafredo 17h46′21″ +00′00″
4 CJR ESP Caja Rural - Seguros RGA 17h46′21″ +00′00″
5 ADR SLO Adria Mobil 17h46′21″ +00′00″
6 BRD ITA Bardiani CSF 17h46′21″ +00′00″
7 AST KAZ Astana Pro Team 17h46′21″ +00′00″
8 TNN USA Team Novo Nordisk 17h46′21″ +00′00″
9 CCC POL CCC Sprandi Polkowice 17h46′21″ +00′00″
10 TRK TUR Torku Şekerspor 17h46′21″ +00′00″
11 RSW AUT Team Felbermayr Simplon Wels 17h46′21″ +00′00″
12 TBM BRN Bahrain - Merida 17h46′21″ +00′00″
13 TRA SUI Roth - Akros 17h46′21″ +00′00″
14 MKT CRO Meridiana Kamen Team 17h46′21″ +00′00″
15 GAZ RUS Gazprom - RusVelo 17h46′21″ +00′00″
16 WGN GBR Team Wiggins 17h46′21″ +00′00″
17 KLS UKR Kolss Cycling Team 17h46′21″ +00′00″
18 BSM COL Bicicletas Strongman 17h46′21″ +00′00″
19 UAD UAE UAE Team Emirates 17h48′53″ +02′32″
20 GME ITA GM Europa Ovini 17h48′53″ +02′32″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 087 ESP ROSON GARCIA Jaime CJR 14h03′18″ +00′00″
2 011 ITA NIBALI Vincenzo TBM 14h03′23″ +00′05″
3 053 CZE HIRT Jan CCC 14h03′27″ +00′09″
4 052 AUT GROSSSCHARTNER Felix CCC 14h03′33″ +00′15″
5 018 BLR SIUTSOU Kanstantsin TBM 14h03′38″ +00′20″
6 027 SLO POLANC Jan UAD 14h03′45″ +00′27″
7 147 COL SANCHEZ GUARIN Oscar Eduardo BSM 14h03′50″ +00′32″
8 165 GBR KNOX James WGN 14h03′50″ +00′32″
9 057 BLR SAMOILAU Branislau CCC 14h03′50″ +00′32″
10 141 COL BECERRA ALARCON Carlos Andres BSM 14h03′50″ +00′32″
11 058 CZE SCHLEGEL Michal CCC 14h03′50″ +00′32″
12 082 ESP LASTRA MARTINEZ Jonathan CJR 14h03′58″ +00′40″
13 121 CRO ROGINA Radoslav ADR 14h04′01″ +00′43″
14 063 RUS NYCH Artem GAZ 14h04′01″ +00′43″
15 065 RUS RYBALKIN Aleksei GAZ 14h04′01″ +00′43″
16 043 DEN HANSEN Jesper AST 14h04′08″ +00′50″
17 091 ITA CANOLA Marco NIP 14h04′25″ +01′07″
18 001 CRO KVASINA Matija RSW 14h04′25″ +01′07″
19 055 POL OWSIAN Lukasz CCC 14h04′25″ +01′07″
20 142 ECU CAICEDO CEPEDA Jonathan BSM 14h04′25″ +01′07″
21 074 ITA CICCONE Giulio BRD 14h04′25″ +01′07″
22 046 KAZ KOZHATAYEV Bakhtiyar AST 14h04′25″ +01′07″
23 111 ESP MEGIAS LEAL Javier TNN 14h04′25″ +01′07″
24 083 ESP MAS BONET Luis Guillermo CJR 14h04′43″ +01′25″
25 132 SUI FUMEAUX Jonathan TRA 14h04′55″ +01′37″
26 102 ESP DÍAZ José Manuel ICA 14h05′03″ +01′45″
27 124 SLO GOLCER Jure ADR 14h05′03″ +01′45″
28 056 POL PLUCINSKI Leszek CCC 14h05′05″ +01′47″
29 034 LUX DIDIER Laurent TFS 14h05′13″ +01′55″
30 181 CRO KISERLOVSKI Emanuel MKT 14h05′30″ +02′12″
31 137 SUI STÜSSI Colin Chris TRA 14h05′34″ +02′16″
32 146 COL ROZO VELEZ Daniel Andres BSM 14h05′34″ +02′16″
33 158 UKR VASYLYUK Andriy KLS 14h05′34″ +02′16″
34 021 CRO ĐURASEK Kristijan UAD 14h05′46″ +02′28″
35 067 RUS SHALUNOV Evgeny GAZ 14h06′13″ +02′55″
36 107 CZE TUREK Daniel ICA 14h06′18″ +03′00″
37 032 FRA BERNARD Julien TFS 14h06′27″ +03′09″
38 186 ITA RABOTTINI Matteo MKT 14h06′30″ +03′12″
39 174 ITA DI SANTE Antonio GME 14h06′32″ +03′14″
40 157 ESP SENDROS JUVE Llibert KLS 14h06′32″ +03′14″
41 008 AUT ZOIDL Riccardo RSW 14h06′33″ +03′15″
42 005 AUT RABITSCH Stephan RSW 14h06′34″ +03′16″
43 131 SUI BAILLIFARD Valentin TRA 14h06′44″ +03′26″
44 152 UKR BUTS Vitaliy KLS 14h06′47″ +03′29″
45 068 RUS TRUSOV Nikolay GAZ 14h07′26″ +04′08″
46 166 IRL O'LOUGHLIN Michael WGN 14h07′28″ +04′10″
47 193 ITA CHIRICO Luca TRK 14h07′29″ +04′11″
48 135 SUI LÜSCHER Damian TRA 14h07′29″ +04′11″
49 017 ITA PELLIZOTTI Franco TBM 14h07′29″ +04′11″
50 013 ESP MORENO BAZAN Javier TBM 14h07′29″ +04′11″
51 138 SUI THALMANN Roland TRA 14h07′34″ +04′16″
52 194 TUR ORKEN Ahmet TRK 14h07′36″ +04′18″
53 104 MEX LEMUS DAVILA Luis Enrique ICA 14h07′51″ +04′33″
54 041 KAZ FOMINYKH Daniil AST 14h08′21″ +05′03″
55 003 AUT EIBEGGER Markus RSW 14h08′39″ +05′21″
56 081 ESP ARANBURU DEBA Alex CJR 14h08′45″ +05′27″
57 143 COL CALA CALA Aristobulo BSM 14h08′59″ +05′41″
58 113 ESP LOZANO RIBA David TNN 14h09′02″ +05′44″
59 151 UKR BRATASHCHUK Andrii KLS 14h09′02″ +05′44″
60 178 ITA TIZZA Marco GME 14h09′18″ +06′00″
61 182 CRO FRANKOVIC Mateo MKT 14h09′25″ +06′07″
62 196 TUR SAYAR Mustafa TRK 14h09′30″ +06′12″
63 153 UKR KONONENKO Mykhaylo KLS 14h09′35″ +06′17″
64 015 ITA AGNOLI Valerio TBM 14h09′35″ +06′17″
65 072 ITA BARBIN Enrico BRD 14h09′47″ +06′29″
66 156 UKR PREVAR Oleksandr KLS 14h10′01″ +06′43″
67 037 USA REIJNEN Kiel TFS 14h10′34″ +07′16″
68 185 ITA MUCELLI Davide MKT 14h11′04″ +07′46″
69 173 ITA CANEPA Leonardo GME 14h11′34″ +08′16″
70 028 ITA RAVASI Edward UAD 14h11′37″ +08′19″
71 115 FIN HENTTALA Joonas TNN 14h12′05″ +08′47″
72 093 JPN KOISHI Yuma NIP 14h12′05″ +08′47″
73 176 ITA PACCHIARDO Davide GME 14h12′11″ +08′53″
74 125 SLO GROŠELJ Žiga ADR 14h12′20″ +09′02″
75 035 ITA NIZZOLO Giacomo TFS 14h13′01″ +09′43″
76 066 RUS SAVITCKII Ivan GAZ 14h13′07″ +09′49″
77 048 KAZ TLEUBAYEV Ruslan AST 14h13′07″ +09′49″
78 112 ITA PERON Andrea TNN 14h13′07″ +09′49″
79 177 ITA PARRINELLO Antonio GME 14h13′07″ +09′49″
80 088 ESP RUBIO HERNANDEZ Diego CJR 14h13′07″ +09′49″
81 114 FRA PLANET Charles TNN 14h13′07″ +09′49″
82 103 ISR GOLDSTEIN Roy ICA 14h13′07″ +09′49″
83 167 GBR THOMPSON Michael WGN 14h13′07″ +09′49″
84 117 AUS CALABRIA Fabio TNN 14h13′07″ +09′49″
85 108 NED VAN WINDEN Dennis ICA 14h13′07″ +09′49″
86 004 GER SCHINNAGEL Johannes RSW 14h13′07″ +09′49″
87 036 SUI RAST Gregory TFS 14h13′07″ +09′49″
88 042 KAZ GRUZDEV Dmitriy AST 14h13′07″ +09′49″
89 044 KAZ KAMYSHEV Arman AST 14h13′07″ +09′49″
90 075 ITA MAESTRI Mirco BRD 14h13′07″ +09′49″
91 187 SLO REPŠE Uroš MKT 14h13′36″ +10′18″
92 076 ITA ROTA Lorenzo BRD 14h13′58″ +10′40″
93 183 CRO JABUKA David MKT 14h15′39″ +12′21″
94 061 RUS ERSHOV Artur GAZ 14h15′39″ +12′21″
95 172 ITA CANEPA Francesco GME 14h15′39″ +12′21″
96 051 POL BIALOBLOCKI Marcin CCC 14h15′39″ +12′21″
97 161 GBR DENNIS Ashley WGN 14h15′39″ +12′21″
98 162 GBR GEORGI Etienne WGN 14h15′39″ +12′21″
99 062 RUS LAGUTIN Sergey GAZ 14h15′39″ +12′21″
100 033 ITA COLEDAN Marco TFS 14h16′19″ +13′01″
101 126 SLO KATRAŠNIK Gašper ADR 14h16′24″ +13′06″
102 133 SUI JAUN Lukas TRA 14h16′24″ +13′06″
103 106 ISR SAGIV Guy ICA 14h16′24″ +13′06″
104 012 ITA BOARO Manuele TBM 14h16′24″ +13′06″
105 164 GBR DRAPER Nathan WGN 14h16′24″ +13′06″
106 136 SUI REUTIMANN Matthias TRA 14h16′24″ +13′06″
107 154 UKR LAGKUTI Sergiy KLS 14h16′24″ +13′06″
108 016 SLO NOVAK Domen TBM 14h16′24″ +13′06″
109 171 ITA BROGI Adriano GME 14h17′14″ +13′56″
110 025 ITA MODOLO Sacha UAD 14h17′22″ +14′04″
111 073 ITA BOEM Nicola BRD 14h17′37″ +14′19″
112 077 ITA RUFFONI Nicola BRD 14h17′50″ +14′32″
113 092 ROU GROSU Eduard Michael NIP 14h17′52″ +14′34″
114 047 ITA MINALI Riccardo AST 14h17′53″ +14′35″
115 096 ITA MARINI Nicolas NIP 14h17′56″ +14′38″
116 078 ITA SIMION Paolo BRD 14h18′00″ +14′42″
117 085 SUI PAGE Dylan CJR 14h18′00″ +14′42″
118 105 AUS LOWNDES Jason ICA 14h18′00″ +14′42″
119 128 SRB RAJOVIC Dusan ADR 14h18′00″ +14′42″
120 022 ITA FERRARI Roberto UAD 14h18′00″ +14′42″
121 002 AUT AUER Daniel RSW 14h18′00″ +14′42″
122 038 NED VAN POPPEL Boy TFS 14h18′00″ +14′42″
123 101 CAN BOIVIN Guillaume ICA 14h18′00″ +14′42″
124 045 NOR KORSÆTH Truls AST 14h18′00″ +14′42″
125 192 RUS BALYKIN Ivan TRK 14h18′00″ +14′42″
126 127 SLO PER Gorazd ADR 14h18′00″ +14′42″
127 071 ITA ALBANESE Vincenzo BRD 14h18′00″ +14′42″
128 097 ITA STACCHIOTTI Riccardo NIP 14h18′00″ +14′42″
129 086 POR REIS Rafael CJR 14h18′00″ +14′42″
130 116 NED VERSCHOOR Martijn TNN 14h18′20″ +15′02″
131 163 GBR HARRISON Samuel WGN 14h18′56″ +15′38″
132 155 UKR POLIVODA Oleksandr KLS 14h18′56″ +15′38″
133 123 SLO GAZVODA Gregor ADR 14h18′56″ +15′38″
134 188 ITA VISCONTI Gianfranco Raffaele MKT 14h18′56″ +15′38″
135 122 ITA BORSO Andrea ADR 14h20′13″ +16′55″
136 095 ITA MARANGONI Alan NIP 14h20′21″ +17′03″
137 064 RUS VOROBYEV Anton GAZ 14h20′29″ +17′11″
138 134 SUI LANG Pirmin TRA 14h20′30″ +17′12″
139 118 AUS WILLIAMS Christopher TNN 14h20′32″ +17′14″
140 023 ITA GUARDINI Andrea UAD 14h20′32″ +17′14″
141 094 JPN KUBOKI Kazushige NIP 14h20′32″ +17′14″
142 191 TUR AKDILEK Ahmet TRK 14h21′02″ +17′44″
143 148 COL TAMAYO MARTINEZ Juan Sebastian BSM 14h21′15″ +17′57″
144 084 USA OIEN Justin CJR 14h21′32″ +18′14″
145 195 TUR SAMLI Feritcan TRK 14h26′29″ +23′11″
# Br. Vozač Tim Bod.
1 092 ROU GROSU Eduard Michael NIP 35
2 035 ITA NIZZOLO Giacomo TFS 32
3 047 ITA MINALI Riccardo AST 31
4 077 ITA RUFFONI Nicola BRD 28
5 021 CRO ĐURASEK Kristijan UAD 25
6 025 ITA MODOLO Sacha UAD 25
7 096 ITA MARINI Nicolas NIP 22
8 087 ESP ROSON GARCIA Jaime CJR 20
9 091 ITA CANOLA Marco NIP 18
10 085 SUI PAGE Dylan CJR 17
11 011 ITA NIBALI Vincenzo TBM 16
12 194 TUR ORKEN Ahmet TRK 16
13 066 RUS SAVITCKII Ivan GAZ 15
14 053 CZE HIRT Jan CCC 14
15 052 AUT GROSSSCHARTNER Felix CCC 12
16 116 NED VERSCHOOR Martijn TNN 11
17 018 BLR SIUTSOU Kanstantsin TBM 10
18 022 ITA FERRARI Roberto UAD 10
19 033 ITA COLEDAN Marco TFS 8
20 027 SLO POLANC Jan UAD 8
21 002 AUT AUER Daniel RSW 8
22 057 BLR SAMOILAU Branislau CCC 7
23 171 ITA BROGI Adriano GME 6
24 165 GBR KNOX James WGN 6
25 105 AUS LOWNDES Jason ICA 6
26 128 SRB RAJOVIC Dusan ADR 6
27 178 ITA TIZZA Marco GME 5
28 064 RUS VOROBYEV Anton GAZ 5
29 058 CZE SCHLEGEL Michal CCC 5
30 101 CAN BOIVIN Guillaume ICA 5
31 141 COL BECERRA ALARCON Carlos Andres BSM 4
32 068 RUS TRUSOV Nikolay GAZ 4
33 176 ITA PACCHIARDO Davide GME 4
34 078 ITA SIMION Paolo BRD 4
35 147 COL SANCHEZ GUARIN Oscar Eduardo BSM 3
36 083 ESP MAS BONET Luis Guillermo CJR 3
37 107 CZE TUREK Daniel ICA 3
38 134 SUI LANG Pirmin TRA 3
39 032 FRA BERNARD Julien TFS 2
40 082 ESP LASTRA MARTINEZ Jonathan CJR 1
41 166 IRL O'LOUGHLIN Michael WGN 1
# Br. Vozač Tim Bod.
1 021 CRO ĐURASEK Kristijan UAD 20
2 087 ESP ROSON GARCIA Jaime CJR 19
3 011 ITA NIBALI Vincenzo TBM 10
4 155 UKR POLIVODA Oleksandr KLS 9
5 053 CZE HIRT Jan CCC 8
6 152 UKR BUTS Vitaliy KLS 6
7 064 RUS VOROBYEV Anton GAZ 6
8 052 AUT GROSSSCHARTNER Felix CCC 6
9 176 ITA PACCHIARDO Davide GME 6
10 018 BLR SIUTSOU Kanstantsin TBM 4
11 068 RUS TRUSOV Nikolay GAZ 3
12 075 ITA MAESTRI Mirco BRD 3
13 027 SLO POLANC Jan UAD 2
14 166 IRL O'LOUGHLIN Michael WGN 2
15 033 ITA COLEDAN Marco TFS 2
16 012 ITA BOARO Manuele TBM 2
17 091 ITA CANOLA Marco NIP 1
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 165 GBR KNOX James WGN 14h03′50″ +00′00″
2 058 CZE SCHLEGEL Michal CCC 14h03′50″ +00′00″
3 063 RUS NYCH Artem GAZ 14h04′01″ +00′11″
4 102 ESP DÍAZ José Manuel ICA 14h05′03″ +01′13″
5 166 IRL O'LOUGHLIN Michael WGN 14h07′28″ +03′38″
6 135 SUI LÜSCHER Damian TRA 14h07′29″ +03′39″
7 081 ESP ARANBURU DEBA Alex CJR 14h08′45″ +04′55″
8 173 ITA CANEPA Leonardo GME 14h11′34″ +07′44″
9 167 GBR THOMPSON Michael WGN 14h13′07″ +09′17″
10 004 GER SCHINNAGEL Johannes RSW 14h13′07″ +09′17″
11 076 ITA ROTA Lorenzo BRD 14h13′58″ +10′08″
12 183 CRO JABUKA David MKT 14h15′39″ +11′49″
13 172 ITA CANEPA Francesco GME 14h15′39″ +11′49″
14 161 GBR DENNIS Ashley WGN 14h15′39″ +11′49″
15 162 GBR GEORGI Etienne WGN 14h15′39″ +11′49″
16 126 SLO KATRAŠNIK Gašper ADR 14h16′24″ +12′34″
17 164 GBR DRAPER Nathan WGN 14h16′24″ +12′34″
18 016 SLO NOVAK Domen TBM 14h16′24″ +12′34″
19 047 ITA MINALI Riccardo AST 14h17′53″ +14′03″
20 128 SRB RAJOVIC Dusan ADR 14h18′00″ +14′10″
21 127 SLO PER Gorazd ADR 14h18′00″ +14′10″
22 071 ITA ALBANESE Vincenzo BRD 14h18′00″ +14′10″
23 084 USA OIEN Justin CJR 14h21′32″ +17′42″
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 CCC POL CCC Sprandi Polkowice 42h10′50″ +00′00″
2 CJR ESP Caja Rural - Seguros RGA 42h12′05″ +01′15″
3 BSM COL Bicicletas Strongman 42h12′05″ +01′15″
4 UAD UAE UAE Team Emirates 42h13′26″ +02′36″
5 TRA SUI Roth - Akros 42h13′32″ +02′42″
6 RSW AUT Team Felbermayr Simplon Wels 42h13′56″ +03′06″
7 GAZ RUS Gazprom - RusVelo 42h14′15″ +03′25″
8 AST KAZ Astana Pro Team 42h14′22″ +03′32″
9 TBM BRN Bahrain - Merida 42h14′34″ +03′44″
10 ADR SLO Adria Mobil 42h18′42″ +07′52″
11 MKT CRO Meridiana Kamen Team 42h18′53″ +08′03″
12 KLS UKR Kolss Cycling Team 42h18′53″ +08′03″
13 ICA ISR Israel Cycling Academy 42h19′14″ +08′24″
14 TFS USA Trek - Segafredo 42h19′42″ +08′52″
15 GME ITA GM Europa Ovini 42h19′44″ +08′54″
16 TRK TUR Torku Şekerspor 42h22′03″ +11′13″
17 BRD ITA Bardiani CSF 42h23′59″ +13′09″
18 WGN GBR Team Wiggins 42h24′26″ +13′36″
19 TNN USA Team Novo Nordisk 42h25′32″ +14′42″
20 NIP ITA NIPPO - Vini Fantini 42h31′58″ +21′08″