Tour of Croatia 2017 / Rezultati / Etapa 4

Etapa 4: Crikvenica - Umag

Datum održavanja: 21.04.2017. Dužina etape: 171 km

Rezultati nakon četvrte etape

Red / White checkered Jersey
Red / White checkered Jersey
011 ITA NIBALI Vincenzo (TBM)
Vrijeme
18h13′38″
Blue Jersey
Blue Jersey
077 ITA RUFFONI Nicola (BRD)
Bodovi
53
Green Jersey
Green Jersey
087 ESP ROSON GARCIA Jaime (CJR)
Bodovi
19
White Jersey
White Jersey
165 GBR KNOX James (WGN)
Vrijeme
18h14′12″
Najbolji tim
CCC POL CCC Sprandi Polkowice
Vrijeme
54h41′56″
Pobjednik etape
077 ITA RUFFONI Nicola (BRD)
Vrijeme
4h10′15″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 077 ITA RUFFONI Nicola BRD 4h10′15″ +00′00″
2 047 ITA MINALI Riccardo AST 4h10′15″ +00′00″
3 066 RUS SAVITCKII Ivan GAZ 4h10′15″ +00′00″
4 091 ITA CANOLA Marco NIP 4h10′15″ +00′00″
5 128 SRB RAJOVIC Dusan ADR 4h10′15″ +00′00″
6 095 ITA MARANGONI Alan NIP 4h10′15″ +00′00″
7 002 AUT AUER Daniel RSW 4h10′15″ +00′00″
8 035 ITA NIZZOLO Giacomo TFS 4h10′15″ +00′00″
9 092 ROU GROSU Eduard Michael NIP 4h10′15″ +00′00″
10 126 SLO KATRAŠNIK Gašper ADR 4h10′15″ +00′00″
11 133 SUI JAUN Lukas TRA 4h10′15″ +00′00″
12 085 SUI PAGE Dylan CJR 4h10′15″ +00′00″
13 101 CAN BOIVIN Guillaume ICA 4h10′15″ +00′00″
14 048 KAZ TLEUBAYEV Ruslan AST 4h10′15″ +00′00″
15 025 ITA MODOLO Sacha UAD 4h10′15″ +00′00″
16 192 RUS BALYKIN Ivan TRK 4h10′15″ +00′00″
17 185 ITA MUCELLI Davide MKT 4h10′15″ +00′00″
18 011 ITA NIBALI Vincenzo TBM 4h10′15″ +00′00″
19 105 AUS LOWNDES Jason ICA 4h10′15″ +00′00″
20 122 ITA BORSO Andrea ADR 4h10′15″ +00′00″
21 194 TUR ORKEN Ahmet TRK 4h10′15″ +00′00″
22 038 NED VAN POPPEL Boy TFS 4h10′15″ +00′00″
23 138 SUI THALMANN Roland TRA 4h10′15″ +00′00″
24 018 BLR SIUTSOU Kanstantsin TBM 4h10′15″ +00′00″
25 116 NED VERSCHOOR Martijn TNN 4h10′15″ +00′00″
26 137 SUI STÜSSI Colin Chris TRA 4h10′15″ +00′00″
27 083 ESP MAS BONET Luis Guillermo CJR 4h10′15″ +00′00″
28 078 ITA SIMION Paolo BRD 4h10′15″ +00′00″
29 097 ITA STACCHIOTTI Riccardo NIP 4h10′15″ +00′00″
30 153 UKR KONONENKO Mykhaylo KLS 4h10′15″ +00′00″
31 022 ITA FERRARI Roberto UAD 4h10′15″ +00′00″
32 147 COL SANCHEZ GUARIN Oscar Eduardo BSM 4h10′15″ +00′00″
33 102 ESP DÍAZ José Manuel ICA 4h10′15″ +00′00″
34 043 DEN HANSEN Jesper AST 4h10′22″ +00′07″
35 063 RUS NYCH Artem GAZ 4h10′22″ +00′07″
36 132 SUI FUMEAUX Jonathan TRA 4h10′22″ +00′07″
37 156 UKR PREVAR Oleksandr KLS 4h10′22″ +00′07″
38 174 ITA DI SANTE Antonio GME 4h10′22″ +00′07″
39 053 CZE HIRT Jan CCC 4h10′22″ +00′07″
40 052 AUT GROSSSCHARTNER Felix CCC 4h10′22″ +00′07″
41 003 AUT EIBEGGER Markus RSW 4h10′22″ +00′07″
42 001 CRO KVASINA Matija RSW 4h10′22″ +00′07″
43 152 UKR BUTS Vitaliy KLS 4h10′22″ +00′07″
44 193 ITA CHIRICO Luca TRK 4h10′22″ +00′07″
45 046 KAZ KOZHATAYEV Bakhtiyar AST 4h10′22″ +00′07″
46 082 ESP LASTRA MARTINEZ Jonathan CJR 4h10′22″ +00′07″
47 107 CZE TUREK Daniel ICA 4h10′22″ +00′07″
48 087 ESP ROSON GARCIA Jaime CJR 4h10′22″ +00′07″
49 142 ECU CAICEDO CEPEDA Jonathan BSM 4h10′22″ +00′07″
50 158 UKR VASYLYUK Andriy KLS 4h10′22″ +00′07″
51 191 TUR AKDILEK Ahmet TRK 4h10′22″ +00′07″
52 146 COL ROZO VELEZ Daniel Andres BSM 4h10′22″ +00′07″
53 127 SLO PER Gorazd ADR 4h10′22″ +00′07″
54 074 ITA CICCONE Giulio BRD 4h10′22″ +00′07″
55 027 SLO POLANC Jan UAD 4h10′22″ +00′07″
56 055 POL OWSIAN Lukasz CCC 4h10′22″ +00′07″
57 012 ITA BOARO Manuele TBM 4h10′22″ +00′07″
58 164 GBR DRAPER Nathan WGN 4h10′22″ +00′07″
59 172 ITA CANEPA Francesco GME 4h10′22″ +00′07″
60 112 ITA PERON Andrea TNN 4h10′22″ +00′07″
61 167 GBR THOMPSON Michael WGN 4h10′22″ +00′07″
62 181 CRO KISERLOVSKI Emanuel MKT 4h10′22″ +00′07″
63 123 SLO GAZVODA Gregor ADR 4h10′22″ +00′07″
64 136 SUI REUTIMANN Matthias TRA 4h10′22″ +00′07″
65 186 ITA RABOTTINI Matteo MKT 4h10′22″ +00′07″
66 165 GBR KNOX James WGN 4h10′22″ +00′07″
67 124 SLO GOLCER Jure ADR 4h10′22″ +00′07″
68 028 ITA RAVASI Edward UAD 4h10′22″ +00′07″
69 173 ITA CANEPA Leonardo GME 4h10′22″ +00′07″
70 121 CRO ROGINA Radoslav ADR 4h10′22″ +00′07″
71 182 CRO FRANKOVIC Mateo MKT 4h10′22″ +00′07″
72 045 NOR KORSÆTH Truls AST 4h10′22″ +00′07″
73 114 FRA PLANET Charles TNN 4h10′22″ +00′07″
74 068 RUS TRUSOV Nikolay GAZ 4h10′22″ +00′07″
75 117 AUS CALABRIA Fabio TNN 4h10′22″ +00′07″
76 004 GER SCHINNAGEL Johannes RSW 4h10′22″ +00′07″
77 111 ESP MEGIAS LEAL Javier TNN 4h10′22″ +00′07″
78 058 CZE SCHLEGEL Michal CCC 4h10′22″ +00′07″
79 081 ESP ARANBURU DEBA Alex CJR 4h10′22″ +00′07″
80 075 ITA MAESTRI Mirco BRD 4h10′22″ +00′07″
81 093 JPN KOISHI Yuma NIP 4h10′22″ +00′07″
82 042 KAZ GRUZDEV Dmitriy AST 4h10′22″ +00′07″
83 056 POL PLUCINSKI Leszek CCC 4h10′22″ +00′07″
84 034 LUX DIDIER Laurent TFS 4h10′22″ +00′07″
85 187 SLO REPŠE Uroš MKT 4h10′22″ +00′07″
86 057 BLR SAMOILAU Branislau CCC 4h10′22″ +00′07″
87 143 COL CALA CALA Aristobulo BSM 4h10′22″ +00′07″
88 113 ESP LOZANO RIBA David TNN 4h10′22″ +00′07″
89 134 SUI LANG Pirmin TRA 4h10′22″ +00′07″
90 061 RUS ERSHOV Artur GAZ 4h10′22″ +00′07″
91 051 POL BIALOBLOCKI Marcin CCC 4h10′22″ +00′07″
92 157 ESP SENDROS JUVE Llibert KLS 4h10′22″ +00′07″
93 032 FRA BERNARD Julien TFS 4h10′22″ +00′07″
94 103 ISR GOLDSTEIN Roy ICA 4h10′22″ +00′07″
95 094 JPN KUBOKI Kazushige NIP 4h10′22″ +00′07″
96 013 ESP MORENO BAZAN Javier TBM 4h10′22″ +00′07″
97 017 ITA PELLIZOTTI Franco TBM 4h10′22″ +00′07″
98 166 IRL O'LOUGHLIN Michael WGN 4h10′22″ +00′07″
99 016 SLO NOVAK Domen TBM 4h10′22″ +00′07″
100 005 AUT RABITSCH Stephan RSW 4h10′22″ +00′07″
101 023 ITA GUARDINI Andrea UAD 4h10′22″ +00′07″
102 115 FIN HENTTALA Joonas TNN 4h10′22″ +00′07″
103 106 ISR SAGIV Guy ICA 4h10′22″ +00′07″
104 065 RUS RYBALKIN Aleksei GAZ 4h10′22″ +00′07″
105 135 SUI LÜSCHER Damian TRA 4h10′22″ +00′07″
106 041 KAZ FOMINYKH Daniil AST 4h10′22″ +00′07″
107 155 UKR POLIVODA Oleksandr KLS 4h10′37″ +00′22″
108 195 TUR SAMLI Feritcan TRK 4h10′37″ +00′22″
109 196 TUR SAYAR Mustafa TRK 4h10′37″ +00′22″
110 154 UKR LAGKUTI Sergiy KLS 4h10′37″ +00′22″
111 125 SLO GROŠELJ Žiga ADR 4h10′37″ +00′22″
112 118 AUS WILLIAMS Christopher TNN 4h10′37″ +00′22″
113 162 GBR GEORGI Etienne WGN 4h10′37″ +00′22″
114 131 SUI BAILLIFARD Valentin TRA 4h10′37″ +00′22″
115 188 ITA VISCONTI Gianfranco Raffaele MKT 4h10′37″ +00′22″
116 161 GBR DENNIS Ashley WGN 4h10′37″ +00′22″
117 151 UKR BRATASHCHUK Andrii KLS 4h10′37″ +00′22″
118 008 AUT ZOIDL Riccardo RSW 4h10′37″ +00′22″
119 104 MEX LEMUS DAVILA Luis Enrique ICA 4h10′37″ +00′22″
120 015 ITA AGNOLI Valerio TBM 4h10′37″ +00′22″
121 062 RUS LAGUTIN Sergey GAZ 4h10′48″ +00′33″
122 033 ITA COLEDAN Marco TFS 4h10′48″ +00′33″
123 178 ITA TIZZA Marco GME 4h10′50″ +00′35″
124 044 KAZ KAMYSHEV Arman AST 4h10′50″ +00′35″
125 073 ITA BOEM Nicola BRD 4h10′56″ +00′41″
126 076 ITA ROTA Lorenzo BRD 4h10′56″ +00′41″
127 148 COL TAMAYO MARTINEZ Juan Sebastian BSM 4h11′02″ +00′47″
128 071 ITA ALBANESE Vincenzo BRD 4h11′02″ +00′47″
129 036 SUI RAST Gregory TFS 4h11′02″ +00′47″
130 064 RUS VOROBYEV Anton GAZ 4h11′09″ +00′54″
131 067 RUS SHALUNOV Evgeny GAZ 4h11′17″ +01′02″
132 108 NED VAN WINDEN Dennis ICA 4h11′26″ +01′11″
133 096 ITA MARINI Nicolas NIP 4h11′31″ +01′16″
134 163 GBR HARRISON Samuel WGN 4h11′31″ +01′16″
135 072 ITA BARBIN Enrico BRD 4h11′57″ +01′42″
136 037 USA REIJNEN Kiel TFS 4h14′04″ +03′49″
137 183 CRO JABUKA David MKT 4h15′05″ +04′50″
138 177 ITA PARRINELLO Antonio GME 4h17′31″ +07′16″
139 084 USA OIEN Justin CJR 4h17′31″ +07′16″
140 171 ITA BROGI Adriano GME 4h17′31″ +07′16″
141 176 ITA PACCHIARDO Davide GME 4h17′31″ +07′16″
142 088 ESP RUBIO HERNANDEZ Diego CJR 4h18′05″ +07′50″
143 086 POR REIS Rafael CJR 4h18′05″ +07′50″
Nisu završili
# Br. Vozač Tim
1 141 COL BECERRA ALARCON Carlos Andres BSM
Nisu započeli
# Br. Vozač Tim
1 021 CRO ĐURASEK Kristijan UAD
Sprint - Novi Vinodolski - 8,5 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 092 ROU GROSU Eduard Michael NIP 5
2 163 GBR HARRISON Samuel WGN 3
3 191 TUR AKDILEK Ahmet TRK 1
Sprint - Buzet - 105,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 107 CZE TUREK Daniel ICA 5
2 004 GER SCHINNAGEL Johannes RSW 3
3 095 ITA MARANGONI Alan NIP 1
Finish - Umag - 170,8 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 077 ITA RUFFONI Nicola BRD 25
2 047 ITA MINALI Riccardo AST 20
3 066 RUS SAVITCKII Ivan GAZ 16
4 091 ITA CANOLA Marco NIP 14
5 128 SRB RAJOVIC Dusan ADR 12
6 095 ITA MARANGONI Alan NIP 10
7 002 AUT AUER Daniel RSW 9
8 035 ITA NIZZOLO Giacomo TFS 8
9 092 ROU GROSU Eduard Michael NIP 7
10 126 SLO KATRAŠNIK Gašper ADR 6
11 133 SUI JAUN Lukas TRA 5
12 085 SUI PAGE Dylan CJR 4
13 101 CAN BOIVIN Guillaume ICA 3
14 048 KAZ TLEUBAYEV Ruslan AST 2
15 025 ITA MODOLO Sacha UAD 1
KoM 2nd cat. - Tunel Učka - 76,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 174 ITA DI SANTE Antonio GME 6
2 095 ITA MARANGONI Alan NIP 4
3 004 GER SCHINNAGEL Johannes RSW 2
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 NIP ITA NIPPO - Vini Fantini 12h30′45″ +00′00″
2 ADR SLO Adria Mobil 12h30′45″ +00′00″
3 TRA SUI Roth - Akros 12h30′45″ +00′00″
4 ICA ISR Israel Cycling Academy 12h30′45″ +00′00″
5 AST KAZ Astana Pro Team 12h30′52″ +00′07″
6 TRK TUR Torku Şekerspor 12h30′52″ +00′07″
7 BRD ITA Bardiani CSF 12h30′52″ +00′07″
8 CJR ESP Caja Rural - Seguros RGA 12h30′52″ +00′07″
9 TBM BRN Bahrain - Merida 12h30′52″ +00′07″
10 UAD UAE UAE Team Emirates 12h30′52″ +00′07″
11 TFS USA Trek - Segafredo 12h30′52″ +00′07″
12 RSW AUT Team Felbermayr Simplon Wels 12h30′59″ +00′14″
13 KLS UKR Kolss Cycling Team 12h30′59″ +00′14″
14 GAZ RUS Gazprom - RusVelo 12h30′59″ +00′14″
15 BSM COL Bicicletas Strongman 12h30′59″ +00′14″
16 MKT CRO Meridiana Kamen Team 12h30′59″ +00′14″
17 TNN USA Team Novo Nordisk 12h30′59″ +00′14″
18 CCC POL CCC Sprandi Polkowice 12h31′06″ +00′21″
19 GME ITA GM Europa Ovini 12h31′06″ +00′21″
20 WGN GBR Team Wiggins 12h31′06″ +00′21″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 011 ITA NIBALI Vincenzo TBM 18h13′38″ +00′00″
2 087 ESP ROSON GARCIA Jaime CJR 18h13′40″ +00′02″
3 053 CZE HIRT Jan CCC 18h13′49″ +00′11″
4 018 BLR SIUTSOU Kanstantsin TBM 18h13′53″ +00′15″
5 052 AUT GROSSSCHARTNER Felix CCC 18h13′55″ +00′17″
6 147 COL SANCHEZ GUARIN Oscar Eduardo BSM 18h14′05″ +00′27″
7 027 SLO POLANC Jan UAD 18h14′07″ +00′29″
8 165 GBR KNOX James WGN 18h14′12″ +00′34″
9 057 BLR SAMOILAU Branislau CCC 18h14′12″ +00′34″
10 058 CZE SCHLEGEL Michal CCC 18h14′12″ +00′34″
11 082 ESP LASTRA MARTINEZ Jonathan CJR 18h14′20″ +00′42″
12 121 CRO ROGINA Radoslav ADR 18h14′23″ +00′45″
13 063 RUS NYCH Artem GAZ 18h14′23″ +00′45″
14 065 RUS RYBALKIN Aleksei GAZ 18h14′23″ +00′45″
15 043 DEN HANSEN Jesper AST 18h14′30″ +00′52″
16 091 ITA CANOLA Marco NIP 18h14′40″ +01′02″
17 138 SUI THALMANN Roland TRA 18h14′40″ +01′02″
18 001 CRO KVASINA Matija RSW 18h14′47″ +01′09″
19 142 ECU CAICEDO CEPEDA Jonathan BSM 18h14′47″ +01′09″
20 055 POL OWSIAN Lukasz CCC 18h14′47″ +01′09″
21 074 ITA CICCONE Giulio BRD 18h14′47″ +01′09″
22 046 KAZ KOZHATAYEV Bakhtiyar AST 18h14′47″ +01′09″
23 111 ESP MEGIAS LEAL Javier TNN 18h14′47″ +01′09″
24 083 ESP MAS BONET Luis Guillermo CJR 18h14′58″ +01′20″
25 132 SUI FUMEAUX Jonathan TRA 18h15′17″ +01′39″
26 102 ESP DÍAZ José Manuel ICA 18h15′18″ +01′40″
27 124 SLO GOLCER Jure ADR 18h15′25″ +01′47″
28 056 POL PLUCINSKI Leszek CCC 18h15′27″ +01′49″
29 034 LUX DIDIER Laurent TFS 18h15′35″ +01′57″
30 137 SUI STÜSSI Colin Chris TRA 18h15′49″ +02′11″
31 181 CRO KISERLOVSKI Emanuel MKT 18h15′52″ +02′14″
32 003 AUT EIBEGGER Markus RSW 18h15′52″ +02′14″
33 146 COL ROZO VELEZ Daniel Andres BSM 18h15′56″ +02′18″
34 158 UKR VASYLYUK Andriy KLS 18h15′56″ +02′18″
35 107 CZE TUREK Daniel ICA 18h16′37″ +02′59″
36 032 FRA BERNARD Julien TFS 18h16′49″ +03′11″
37 186 ITA RABOTTINI Matteo MKT 18h16′52″ +03′14″
38 174 ITA DI SANTE Antonio GME 18h16′54″ +03′16″
39 157 ESP SENDROS JUVE Llibert KLS 18h16′54″ +03′16″
40 005 AUT RABITSCH Stephan RSW 18h16′56″ +03′18″
41 152 UKR BUTS Vitaliy KLS 18h17′09″ +03′31″
42 008 AUT ZOIDL Riccardo RSW 18h17′10″ +03′32″
43 131 SUI BAILLIFARD Valentin TRA 18h17′21″ +03′43″
44 067 RUS SHALUNOV Evgeny GAZ 18h17′30″ +03′52″
45 068 RUS TRUSOV Nikolay GAZ 18h17′48″ +04′10″
46 166 IRL O'LOUGHLIN Michael WGN 18h17′50″ +04′12″
47 194 TUR ORKEN Ahmet TRK 18h17′51″ +04′13″
48 193 ITA CHIRICO Luca TRK 18h17′51″ +04′13″
49 135 SUI LÜSCHER Damian TRA 18h17′51″ +04′13″
50 017 ITA PELLIZOTTI Franco TBM 18h17′51″ +04′13″
51 013 ESP MORENO BAZAN Javier TBM 18h17′51″ +04′13″
52 104 MEX LEMUS DAVILA Luis Enrique ICA 18h18′28″ +04′50″
53 041 KAZ FOMINYKH Daniil AST 18h18′43″ +05′05″
54 081 ESP ARANBURU DEBA Alex CJR 18h19′07″ +05′29″
55 143 COL CALA CALA Aristobulo BSM 18h19′21″ +05′43″
56 113 ESP LOZANO RIBA David TNN 18h19′24″ +05′46″
57 151 UKR BRATASHCHUK Andrii KLS 18h19′39″ +06′01″
58 182 CRO FRANKOVIC Mateo MKT 18h19′47″ +06′09″
59 153 UKR KONONENKO Mykhaylo KLS 18h19′50″ +06′12″
60 196 TUR SAYAR Mustafa TRK 18h20′07″ +06′29″
61 178 ITA TIZZA Marco GME 18h20′08″ +06′30″
62 015 ITA AGNOLI Valerio TBM 18h20′12″ +06′34″
63 156 UKR PREVAR Oleksandr KLS 18h20′23″ +06′45″
64 185 ITA MUCELLI Davide MKT 18h21′19″ +07′41″
65 072 ITA BARBIN Enrico BRD 18h21′44″ +08′06″
66 173 ITA CANEPA Leonardo GME 18h21′56″ +08′18″
67 028 ITA RAVASI Edward UAD 18h21′59″ +08′21″
68 115 FIN HENTTALA Joonas TNN 18h22′27″ +08′49″
69 093 JPN KOISHI Yuma NIP 18h22′27″ +08′49″
70 125 SLO GROŠELJ Žiga ADR 18h22′57″ +09′19″
71 035 ITA NIZZOLO Giacomo TFS 18h23′16″ +09′38″
72 066 RUS SAVITCKII Ivan GAZ 18h23′18″ +09′40″
73 048 KAZ TLEUBAYEV Ruslan AST 18h23′22″ +09′44″
74 004 GER SCHINNAGEL Johannes RSW 18h23′27″ +09′49″
75 112 ITA PERON Andrea TNN 18h23′29″ +09′51″
76 114 FRA PLANET Charles TNN 18h23′29″ +09′51″
77 167 GBR THOMPSON Michael WGN 18h23′29″ +09′51″
78 103 ISR GOLDSTEIN Roy ICA 18h23′29″ +09′51″
79 117 AUS CALABRIA Fabio TNN 18h23′29″ +09′51″
80 042 KAZ GRUZDEV Dmitriy AST 18h23′29″ +09′51″
81 075 ITA MAESTRI Mirco BRD 18h23′29″ +09′51″
82 044 KAZ KAMYSHEV Arman AST 18h23′57″ +10′19″
83 187 SLO REPŠE Uroš MKT 18h23′58″ +10′20″
84 036 SUI RAST Gregory TFS 18h24′09″ +10′31″
85 108 NED VAN WINDEN Dennis ICA 18h24′33″ +10′55″
86 037 USA REIJNEN Kiel TFS 18h24′38″ +11′00″
87 076 ITA ROTA Lorenzo BRD 18h24′54″ +11′16″
88 172 ITA CANEPA Francesco GME 18h26′01″ +12′23″
89 061 RUS ERSHOV Artur GAZ 18h26′01″ +12′23″
90 051 POL BIALOBLOCKI Marcin CCC 18h26′01″ +12′23″
91 161 GBR DENNIS Ashley WGN 18h26′16″ +12′38″
92 162 GBR GEORGI Etienne WGN 18h26′16″ +12′38″
93 062 RUS LAGUTIN Sergey GAZ 18h26′27″ +12′49″
94 126 SLO KATRAŠNIK Gašper ADR 18h26′39″ +13′01″
95 133 SUI JAUN Lukas TRA 18h26′39″ +13′01″
96 012 ITA BOARO Manuele TBM 18h26′46″ +13′08″
97 164 GBR DRAPER Nathan WGN 18h26′46″ +13′08″
98 106 ISR SAGIV Guy ICA 18h26′46″ +13′08″
99 136 SUI REUTIMANN Matthias TRA 18h26′46″ +13′08″
100 016 SLO NOVAK Domen TBM 18h26′46″ +13′08″
101 154 UKR LAGKUTI Sergiy KLS 18h27′01″ +13′23″
102 033 ITA COLEDAN Marco TFS 18h27′07″ +13′29″
103 025 ITA MODOLO Sacha UAD 18h27′37″ +13′59″
104 077 ITA RUFFONI Nicola BRD 18h27′55″ +14′17″
105 047 ITA MINALI Riccardo AST 18h28′02″ +14′24″
106 092 ROU GROSU Eduard Michael NIP 18h28′04″ +14′26″
107 085 SUI PAGE Dylan CJR 18h28′15″ +14′37″
108 128 SRB RAJOVIC Dusan ADR 18h28′15″ +14′37″
109 078 ITA SIMION Paolo BRD 18h28′15″ +14′37″
110 002 AUT AUER Daniel RSW 18h28′15″ +14′37″
111 105 AUS LOWNDES Jason ICA 18h28′15″ +14′37″
112 022 ITA FERRARI Roberto UAD 18h28′15″ +14′37″
113 038 NED VAN POPPEL Boy TFS 18h28′15″ +14′37″
114 101 CAN BOIVIN Guillaume ICA 18h28′15″ +14′37″
115 192 RUS BALYKIN Ivan TRK 18h28′15″ +14′37″
116 097 ITA STACCHIOTTI Riccardo NIP 18h28′15″ +14′37″
117 127 SLO PER Gorazd ADR 18h28′22″ +14′44″
118 045 NOR KORSÆTH Truls AST 18h28′22″ +14′44″
119 073 ITA BOEM Nicola BRD 18h28′33″ +14′55″
120 116 NED VERSCHOOR Martijn TNN 18h28′35″ +14′57″
121 071 ITA ALBANESE Vincenzo BRD 18h29′02″ +15′24″
122 123 SLO GAZVODA Gregor ADR 18h29′18″ +15′40″
123 096 ITA MARINI Nicolas NIP 18h29′27″ +15′49″
124 155 UKR POLIVODA Oleksandr KLS 18h29′33″ +15′55″
125 188 ITA VISCONTI Gianfranco Raffaele MKT 18h29′33″ +15′55″
126 176 ITA PACCHIARDO Davide GME 18h29′42″ +16′04″
127 163 GBR HARRISON Samuel WGN 18h30′25″ +16′47″
128 122 ITA BORSO Andrea ADR 18h30′28″ +16′50″
129 095 ITA MARANGONI Alan NIP 18h30′35″ +16′57″
130 177 ITA PARRINELLO Antonio GME 18h30′38″ +17′00″
131 183 CRO JABUKA David MKT 18h30′44″ +17′06″
132 134 SUI LANG Pirmin TRA 18h30′52″ +17′14″
133 023 ITA GUARDINI Andrea UAD 18h30′54″ +17′16″
134 094 JPN KUBOKI Kazushige NIP 18h30′54″ +17′16″
135 118 AUS WILLIAMS Christopher TNN 18h31′09″ +17′31″
136 088 ESP RUBIO HERNANDEZ Diego CJR 18h31′12″ +17′34″
137 191 TUR AKDILEK Ahmet TRK 18h31′23″ +17′45″
138 064 RUS VOROBYEV Anton GAZ 18h31′38″ +18′00″
139 148 COL TAMAYO MARTINEZ Juan Sebastian BSM 18h32′17″ +18′39″
140 171 ITA BROGI Adriano GME 18h34′45″ +21′07″
141 086 POR REIS Rafael CJR 18h36′05″ +22′27″
142 195 TUR SAMLI Feritcan TRK 18h37′06″ +23′28″
143 084 USA OIEN Justin CJR 18h39′03″ +25′25″
# Br. Vozač Tim Bod.
1 077 ITA RUFFONI Nicola BRD 53
2 047 ITA MINALI Riccardo AST 51
3 092 ROU GROSU Eduard Michael NIP 47
4 035 ITA NIZZOLO Giacomo TFS 40
5 091 ITA CANOLA Marco NIP 32
6 066 RUS SAVITCKII Ivan GAZ 31
7 025 ITA MODOLO Sacha UAD 26
8 096 ITA MARINI Nicolas NIP 22
9 085 SUI PAGE Dylan CJR 21
10 087 ESP ROSON GARCIA Jaime CJR 20
11 128 SRB RAJOVIC Dusan ADR 18
12 002 AUT AUER Daniel RSW 17
13 011 ITA NIBALI Vincenzo TBM 16
14 194 TUR ORKEN Ahmet TRK 16
15 053 CZE HIRT Jan CCC 14
16 052 AUT GROSSSCHARTNER Felix CCC 12
17 116 NED VERSCHOOR Martijn TNN 11
18 095 ITA MARANGONI Alan NIP 11
19 018 BLR SIUTSOU Kanstantsin TBM 10
20 022 ITA FERRARI Roberto UAD 10
21 107 CZE TUREK Daniel ICA 8
22 033 ITA COLEDAN Marco TFS 8
23 027 SLO POLANC Jan UAD 8
24 101 CAN BOIVIN Guillaume ICA 8
25 057 BLR SAMOILAU Branislau CCC 7
26 171 ITA BROGI Adriano GME 6
27 165 GBR KNOX James WGN 6
28 126 SLO KATRAŠNIK Gašper ADR 6
29 105 AUS LOWNDES Jason ICA 6
30 178 ITA TIZZA Marco GME 5
31 064 RUS VOROBYEV Anton GAZ 5
32 058 CZE SCHLEGEL Michal CCC 5
33 133 SUI JAUN Lukas TRA 5
34 068 RUS TRUSOV Nikolay GAZ 4
35 078 ITA SIMION Paolo BRD 4
36 176 ITA PACCHIARDO Davide GME 4
37 147 COL SANCHEZ GUARIN Oscar Eduardo BSM 3
38 083 ESP MAS BONET Luis Guillermo CJR 3
39 004 GER SCHINNAGEL Johannes RSW 3
40 163 GBR HARRISON Samuel WGN 3
41 134 SUI LANG Pirmin TRA 3
42 032 FRA BERNARD Julien TFS 2
43 048 KAZ TLEUBAYEV Ruslan AST 2
44 082 ESP LASTRA MARTINEZ Jonathan CJR 1
45 166 IRL O'LOUGHLIN Michael WGN 1
46 191 TUR AKDILEK Ahmet TRK 1
# Br. Vozač Tim Bod.
1 087 ESP ROSON GARCIA Jaime CJR 19
2 011 ITA NIBALI Vincenzo TBM 10
3 155 UKR POLIVODA Oleksandr KLS 9
4 053 CZE HIRT Jan CCC 8
5 174 ITA DI SANTE Antonio GME 6
6 152 UKR BUTS Vitaliy KLS 6
7 064 RUS VOROBYEV Anton GAZ 6
8 052 AUT GROSSSCHARTNER Felix CCC 6
9 176 ITA PACCHIARDO Davide GME 6
10 018 BLR SIUTSOU Kanstantsin TBM 4
11 095 ITA MARANGONI Alan NIP 4
12 068 RUS TRUSOV Nikolay GAZ 3
13 075 ITA MAESTRI Mirco BRD 3
14 027 SLO POLANC Jan UAD 2
15 166 IRL O'LOUGHLIN Michael WGN 2
16 004 GER SCHINNAGEL Johannes RSW 2
17 012 ITA BOARO Manuele TBM 2
18 033 ITA COLEDAN Marco TFS 2
19 091 ITA CANOLA Marco NIP 1
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 165 GBR KNOX James WGN 18h14′12″ +00′00″
2 058 CZE SCHLEGEL Michal CCC 18h14′12″ +00′00″
3 063 RUS NYCH Artem GAZ 18h14′23″ +00′11″
4 102 ESP DÍAZ José Manuel ICA 18h15′18″ +01′06″
5 166 IRL O'LOUGHLIN Michael WGN 18h17′50″ +03′38″
6 135 SUI LÜSCHER Damian TRA 18h17′51″ +03′39″
7 081 ESP ARANBURU DEBA Alex CJR 18h19′07″ +04′55″
8 173 ITA CANEPA Leonardo GME 18h21′56″ +07′44″
9 004 GER SCHINNAGEL Johannes RSW 18h23′27″ +09′15″
10 167 GBR THOMPSON Michael WGN 18h23′29″ +09′17″
11 076 ITA ROTA Lorenzo BRD 18h24′54″ +10′42″
12 172 ITA CANEPA Francesco GME 18h26′01″ +11′49″
13 161 GBR DENNIS Ashley WGN 18h26′16″ +12′04″
14 162 GBR GEORGI Etienne WGN 18h26′16″ +12′04″
15 126 SLO KATRAŠNIK Gašper ADR 18h26′39″ +12′27″
16 164 GBR DRAPER Nathan WGN 18h26′46″ +12′34″
17 016 SLO NOVAK Domen TBM 18h26′46″ +12′34″
18 047 ITA MINALI Riccardo AST 18h28′02″ +13′50″
19 128 SRB RAJOVIC Dusan ADR 18h28′15″ +14′03″
20 127 SLO PER Gorazd ADR 18h28′22″ +14′10″
21 071 ITA ALBANESE Vincenzo BRD 18h29′02″ +14′50″
22 183 CRO JABUKA David MKT 18h30′44″ +16′32″
23 084 USA OIEN Justin CJR 18h39′03″ +24′51″
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 CCC POL CCC Sprandi Polkowice 54h41′56″ +00′00″
2 CJR ESP Caja Rural - Seguros RGA 54h42′57″ +01′01″
3 BSM COL Bicicletas Strongman 54h43′04″ +01′08″
4 TRA SUI Roth - Akros 54h44′17″ +02′21″
5 UAD UAE UAE Team Emirates 54h44′18″ +02′22″
6 RSW AUT Team Felbermayr Simplon Wels 54h44′55″ +02′59″
7 AST KAZ Astana Pro Team 54h45′14″ +03′18″
8 GAZ RUS Gazprom - RusVelo 54h45′14″ +03′18″
9 TBM BRN Bahrain - Merida 54h45′26″ +03′30″
10 ADR SLO Adria Mobil 54h49′27″ +07′31″
11 MKT CRO Meridiana Kamen Team 54h49′52″ +07′56″
12 KLS UKR Kolss Cycling Team 54h49′52″ +07′56″
13 ICA ISR Israel Cycling Academy 54h49′59″ +08′03″
14 TFS USA Trek - Segafredo 54h50′34″ +08′38″
15 GME ITA GM Europa Ovini 54h50′50″ +08′54″
16 TRK TUR Torku Şekerspor 54h52′55″ +10′59″
17 BRD ITA Bardiani CSF 54h54′51″ +12′55″
18 WGN GBR Team Wiggins 54h55′32″ +13′36″
19 TNN USA Team Novo Nordisk 54h56′31″ +14′35″
20 NIP ITA NIPPO - Vini Fantini 55h02′43″ +20′47″