Tour of Croatia 2018 / Rezultati / Etapa 4

Etapa 4: Starigrad (NP Paklenica) - Novi Vinodolski / Crikvenica

Datum održavanja: 20.04.2018. Dužina etape: 171 km

Rezultati nakon četvrte etape

Red / White checkered Jersey
Red / White checkered Jersey
002 BLR SUITSOU Kanstantsin (TBM)
Vrijeme
19h12′19″
Blue Jersey
Blue Jersey
116 ROU GROSU Eduard Michael (NIP)
Bodovi
41
Green Jersey
Green Jersey
002 BLR SUITSOU Kanstantsin (TBM)
Bodovi
20
White Jersey
White Jersey
023 KAZ GIDICH Yevgeniy (AST)
Vrijeme
19h13′06″
Najbolji tim
AST KAZ ASTANA PRO TEAM
Vrijeme
57h55′12″
Pobjednik etape
135 ITA TONELLI Alessandro (BRD)
Vrijeme
3h56′57″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 135 ITA TONELLI Alessandro BRD 3h56′57″ +00′00″
2 136 ITA BARBIN Enrico BRD 3h57′09″ +00′12″
3 044 SLO TRATNIK Jan CCC 3h57′09″ +00′12″
4 124 SUI LIENHARD Fabian HCA 3h57′09″ +00′12″
5 004 ITA BONIFAZIO Niccolo TBM 3h57′09″ +00′12″
6 156 SLO RUCIGAJ Žiga LJU 3h57′09″ +00′12″
7 161 ITA ZURLO Federico MST 3h57′09″ +00′12″
8 043 POL KUREK Adrian CCC 3h57′09″ +00′12″
9 031 ESP LASTRA MARTINEZ Jonathan CJR 3h57′09″ +00′12″
10 077 ITA SBARAGLI Kristian ICA 3h57′09″ +00′12″
11 092 LUX KIRSCH Alex WVA 3h57′09″ +00′12″
12 041 POL BERNAS Pawel CCC 3h57′09″ +00′12″
13 037 ITA CELANO Danilo CJR 3h57′09″ +00′12″
14 067 GBR FENN Andrew ABS 3h57′09″ +00′12″
15 111 ITA PONZI Simone NIP 3h57′09″ +00′12″
16 011 DEN EG Niklas TFS 3h57′09″ +00′12″
17 181 COL CAÑAVERAL VARGAS Johnatan BSM 3h57′09″ +00′12″
18 084 NED MEIJERS Jeroen RNL 3h57′09″ +00′12″
19 113 ESP LOBATO DEL VALLE Juan Jose NIP 3h57′09″ +00′12″
20 187 COL ACOSTA OSPINA Ruben Dario BSM 3h57′09″ +00′12″
21 131 ITA SIMION Paolo BRD 3h57′09″ +00′12″
22 083 NED WEENING Pieter RNL 3h57′09″ +00′12″
23 114 JPN YOSHIDA Hayato NIP 3h57′09″ +00′12″
24 052 RUS BOEV Igor GAZ 3h57′09″ +00′12″
25 137 ITA MAESTRI Mirco BRD 3h57′09″ +00′12″
26 171 CRO ROGINA Radoslav ADR 3h57′09″ +00′12″
27 013 JPN BEPPU Fumiyuki TFS 3h57′09″ +00′12″
28 017 ITA BRAMBILLA Gianluca TFS 3h57′09″ +00′12″
29 133 ITA SAVINI Daniel BRD 3h57′09″ +00′12″
30 157 AUS HILL Benjamin LJU 3h57′09″ +00′12″
31 146 CRO RUMAC Josip MKT 3h57′09″ +00′12″
32 141 CRO BANICEK Deni MKT 3h57′09″ +00′12″
33 152 SLO POGACAR Tadej LJU 3h57′09″ +00′12″
34 107 ESP LOZANO RIBA David TNN 3h57′09″ +00′12″
35 064 GBR PEARSON Daniel ABS 3h57′09″ +00′12″
36 002 BLR SUITSOU Kanstantsin TBM 3h57′09″ +00′12″
37 145 CRO FRANKOVIC Mateo MKT 3h57′09″ +00′12″
38 172 SLO PER Gorazd ADR 3h57′09″ +00′12″
39 003 JPN ARASHIRO Yukiya TBM 3h57′09″ +00′12″
40 101 ITA PERON Andrea TNN 3h57′09″ +00′12″
41 143 CRO KISERLOVSKI Emanuel MKT 3h57′09″ +00′12″
42 055 RUS TRUSOV Nikolay GAZ 3h57′09″ +00′12″
43 185 COL CANO MALAVER Diego Fernando BSM 3h57′09″ +00′12″
44 034 URU FERRARI BARCELO Fabricio CJR 3h57′09″ +00′12″
45 144 ITA RABOTTINI Matteo MKT 3h57′09″ +00′12″
46 127 USA EISENHART Taylor (T.J.) HCA 3h57′09″ +00′12″
47 005 SLO MOHORIC Matej TBM 3h57′09″ +00′12″
48 147 CRO MALTAR Bruno MKT 3h57′09″ +00′12″
49 121 BLR KRASILNIKAU Andrei HCA 3h57′09″ +00′12″
50 045 POL OWSIAN Lukasz CCC 3h57′09″ +00′12″
51 001 SLO NOVAK Domen TBM 3h57′09″ +00′12″
52 082 NED VAN DER LIJKE Nick RNL 3h57′09″ +00′12″
53 027 KAZ FOMINYKH Daniil AST 3h57′09″ +00′12″
54 022 KAZ ZAKHAROV Artyom AST 3h57′09″ +00′12″
55 174 SLO GOLCER Jure ADR 3h57′09″ +00′12″
56 182 COL ESTRADA CELIS Eduardo BSM 3h57′09″ +00′12″
57 154 SLO PENKO Izidor LJU 3h57′09″ +00′12″
58 073 CAN BOIVIN Guillaume ICA 3h57′09″ +00′12″
59 186 COL QUIROZ AYALA Oscar Adalberto BSM 3h57′09″ +00′12″
60 173 SLO BRAJKOVIC Janez ADR 3h57′09″ +00′12″
61 075 LAT NEILANDS Krists ICA 3h57′46″ +00′49″
62 106 ITA POLI Umberto TNN 3h57′09″ +00′12″
63 183 COL CALA CALA Aristobulo BSM 3h57′53″ +00′56″
64 056 RUS LAGUTIN Sergey GAZ 3h57′53″ +00′56″
65 006 ITA BOARO Manuele TBM 3h57′53″ +00′56″
66 057 RUS NYCH Artem GAZ 3h57′09″ +00′12″
67 046 POL GRADEK Kamil CCC 3h58′02″ +01′05″
68 087 NED WIPPERT Wouter RNL 3h58′07″ +01′10″
69 024 ITA MINALI Riccardo AST 3h58′07″ +01′10″
70 164 ITA STACCHIOTTI Riccardo MST 3h57′09″ +00′12″
71 014 LUX DIDIER Laurent TFS 3h58′16″ +01′19″
72 132 ITA ALBANESE Vincenzo BRD 3h57′09″ +00′12″
73 053 RUS SHILOV Sergei GAZ 3h57′09″ +00′12″
74 023 KAZ GIDICH Yevgeniy AST 3h57′09″ +00′12″
75 021 KAZ KOZHATAYEV Bakhtiyar AST 3h58′29″ +01′32″
76 066 NED KREDER Michel ABS 3h58′49″ +01′52″
77 085 NED RIESEBEEK Oscar RNL 3h59′22″ +02′25″
78 025 KAZ BIZHIGITOV Zhandos AST 4h01′39″ +04′42″
79 151 SLO JERMAN Žiga LJU 4h02′11″ +05′14″
80 071 ISR GOLDSTEIN Roy ICA 4h04′27″ +07′30″
81 126 USA BRYON Miguel HCA 4h04′27″ +07′30″
82 165 ROU DIMA Emil MST 4h04′27″ +07′30″
83 117 ITA CIMA Damiano NIP 4h04′27″ +07′30″
84 162 ROU DOBRE Vlad-Nicolae MST 4h04′27″ +07′30″
85 134 ITA GUARDINI Andrea BRD 4h04′27″ +07′30″
86 125 USA DAHLHEIM Andrew HCA 4h04′27″ +07′30″
87 153 SLO GROSELJ Matic LJU 4h04′27″ +07′30″
88 042 POL FRANCZAK Pawel CCC 4h04′27″ +07′30″
89 177 SLO GAZVODA Gregor ADR 4h04′27″ +07′30″
90 047 SLO KUMP Marko CCC 4h04′27″ +07′30″
91 167 ROU SINZA Raul-Antonio MST 4h04′27″ +07′30″
92 184 COL MUNOZ PEREZ William David BSM 4h04′27″ +07′30″
93 112 JPN NISHIMURA Hiroki NIP 4h04′27″ +07′30″
94 093 BEL SIX Franklin WVA 4h05′38″ +08′41″
95 091 BEL DE WINTER Ludwig WVA 4h05′38″ +08′41″
96 036 USA OIEN Justin CJR 4h10′35″ +13′38″
97 035 FRA YSSAAD Yannis CJR 4h10′35″ +13′38″
98 116 ROU GROSU Eduard Michael NIP 4h10′35″ +13′38″
99 163 ITA MARINI Nicolas MST 4h10′35″ +13′38″
100 115 JPN UCHIMA Kohei NIP 4h10′35″ +13′38″
101 015 NZL FRAME Alex TFS 4h10′35″ +13′38″
102 032 AUS SCHULTZ Nicholas Jack William CJR 4h10′35″ +13′38″
103 061 NED KONING Peter ABS 4h10′35″ +13′38″
104 065 IRL DUNNE Conor ABS 4h10′35″ +13′38″
105 175 SLO HORVAT Žiga ADR 4h10′35″ +13′38″
106 176 SLO BOŽIC Jon ADR 4h10′35″ +13′38″
107 155 CRO POTOCKI Viktor LJU 4h10′35″ +13′38″
108 142 CRO JABUKA David MKT 4h10′35″ +13′38″
109 094 BEL ROBEET Ludovic WVA 4h10′35″ +13′38″
110 097 BEL DUQUENNOY Jimmy WVA 4h10′35″ +13′38″
111 095 BEL STASSEN Julien WVA 4h10′35″ +13′38″
112 054 RUS MAIKIN Roman GAZ 4h10′35″ +13′38″
113 026 KAZ TLEUBAYEV Ruslan AST 4h10′35″ +13′38″
114 166 ITA MARCELLI Mattia MST 4h10′35″ +13′38″
115 102 NED VAN IJZENDOORN Hendrikus TNN 4h10′35″ +13′38″
116 074 ISR SAGIV Guy ICA 4h10′35″ +13′38″
117 076 NOR ENGER Sondre ICA 4h10′35″ +13′38″
118 081 NED REINDERS Elmar RNL 4h10′35″ +13′38″
119 086 NED VAN GINNEKEN Sjoerd RNL 4h10′35″ +13′38″
Nisu završili
# Br. Vozač Tim
1 033 ESP AMEZQUETA MORENO Julen CJR
2 062 NZL ARCHBOLD Shane ABS
3 123 DEN NIELSEN Nicolai Philip Brøchner HCA
Nisu započeli
# Br. Vozač Tim
1 105 FRA PLANET Charles TNN
Sprint - Senj Center - 111,5 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 073 CAN BOIVIN Guillaume ICA 5
2 014 LUX DIDIER Laurent TFS 3
3 025 KAZ BIZHIGITOV Zhandos AST 1
Sprint - Novi Vinodolski Center - 133,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 173 SLO BRAJKOVIC Janez ADR 5
2 025 KAZ BIZHIGITOV Zhandos AST 3
3 045 POL OWSIAN Lukasz CCC 1
Sprint - Novi Vinodolski Center - 160,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 135 ITA TONELLI Alessandro BRD 5
2 073 CAN BOIVIN Guillaume ICA 3
3 045 POL OWSIAN Lukasz CCC 1
Finish - Crikvenica - 171,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 135 ITA TONELLI Alessandro BRD 25
2 136 ITA BARBIN Enrico BRD 20
3 044 SLO TRATNIK Jan CCC 16
4 124 SUI LIENHARD Fabian HCA 14
5 004 ITA BONIFAZIO Niccolo TBM 12
6 156 SLO RUCIGAJ Žiga LJU 10
7 161 ITA ZURLO Federico MST 9
8 043 POL KUREK Adrian CCC 8
9 031 ESP LASTRA MARTINEZ Jonathan CJR 7
10 077 ITA SBARAGLI Kristian ICA 6
11 092 LUX KIRSCH Alex WVA 5
12 041 POL BERNAS Pawel CCC 4
13 037 ITA CELANO Danilo CJR 3
14 067 GBR FENN Andrew ABS 2
15 111 ITA PONZI Simone NIP 1
KoM 3rd cat. - Grižane - 149,5 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 135 ITA TONELLI Alessandro BRD 3
2 045 POL OWSIAN Lukasz CCC 2
3 183 COL CALA CALA Aristobulo BSM 1
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 BRD ITA BARDIANI CSF 11h51′15″ +00′00″
2 CCC POL CCC SPRANDI POLKOWICE 11h51′27″ +00′12″
3 NIP ITA NIPPO VINI FANTINI EUROPA OVINI 11h51′27″ +00′12″
4 CJR ESP CAJA RURAL-SEGUROS RGA 11h51′27″ +00′12″
5 LJU SLO LJUBLJANA GUSTO XAURUM 11h51′27″ +00′12″
6 TFS USA TREK SEGAFREDO 11h51′27″ +00′12″
7 TBM BRN BAHRAIN MERIDA 11h51′27″ +00′12″
8 BSM COL Bicicletas Strongman 11h51′27″ +00′12″
9 RNL NED ROOMPOT NEDERLANDSE LOTERIJ 11h51′27″ +00′12″
10 HCA USA HOLOWESKO CITADEL PB ARAPAHOE RESOURCES 11h51′27″ +00′12″
11 MKT CRO MERIDIANA KAMEN TEAM 11h51′27″ +00′12″
12 ADR SLO ADRIA MOBIL 11h51′27″ +00′12″
13 GAZ RUS GAZPROM RUSVELO 11h51′27″ +00′12″
14 TNN USA TEAM NOVO NORDISK 11h51′27″ +00′12″
15 AST KAZ ASTANA PRO TEAM 11h51′27″ +00′12″
16 ICA ISR ISRAEL CYCLING ACADEMY 11h52′04″ +00′49″
17 ABS IRL AQUA BLUE SPORT 11h53′07″ +01′52″
18 MST ROU MsTina Focus 11h58′45″ +07′30″
19 WVA BEL WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC 12h08′25″ +17′10″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 002 BLR SUITSOU Kanstantsin TBM 19h12′19″ +00′00″
2 083 NED WEENING Pieter RNL 19h12′27″ +00′08″
3 023 KAZ GIDICH Yevgeniy AST 19h13′06″ +00′47″
4 171 CRO ROGINA Radoslav ADR 19h13′25″ +01′06″
5 011 DEN EG Niklas TFS 19h14′07″ +01′48″
6 064 GBR PEARSON Daniel ABS 19h14′30″ +02′11″
7 017 ITA BRAMBILLA Gianluca TFS 19h14′52″ +02′33″
8 187 COL ACOSTA OSPINA Ruben Dario BSM 19h15′11″ +02′52″
9 057 RUS NYCH Artem GAZ 19h15′20″ +03′01″
10 031 ESP LASTRA MARTINEZ Jonathan CJR 19h16′07″ +03′48″
11 001 SLO NOVAK Domen TBM 19h16′24″ +04′05″
12 127 USA EISENHART Taylor (T.J.) HCA 19h17′26″ +05′07″
13 136 ITA BARBIN Enrico BRD 19h17′37″ +05′18″
14 152 SLO POGACAR Tadej LJU 19h18′29″ +06′10″
15 146 CRO RUMAC Josip MKT 19h19′23″ +07′04″
16 181 COL CAÑAVERAL VARGAS Johnatan BSM 19h19′48″ +07′29″
17 107 ESP LOZANO RIBA David TNN 19h20′27″ +08′08″
18 027 KAZ FOMINYKH Daniil AST 19h20′41″ +08′22″
19 156 SLO RUCIGAJ Žiga LJU 19h21′16″ +08′57″
20 037 ITA CELANO Danilo CJR 19h21′24″ +09′05″
21 111 ITA PONZI Simone NIP 19h21′30″ +09′11″
22 186 COL QUIROZ AYALA Oscar Adalberto BSM 19h21′44″ +09′25″
23 022 KAZ ZAKHAROV Artyom AST 19h21′47″ +09′28″
24 135 ITA TONELLI Alessandro BRD 19h22′16″ +09′57″
25 144 ITA RABOTTINI Matteo MKT 19h22′21″ +10′02″
26 183 COL CALA CALA Aristobulo BSM 19h22′55″ +10′36″
27 121 BLR KRASILNIKAU Andrei HCA 19h23′12″ +10′53″
28 082 NED VAN DER LIJKE Nick RNL 19h24′35″ +12′16″
29 173 SLO BRAJKOVIC Janez ADR 19h25′14″ +12′55″
30 143 CRO KISERLOVSKI Emanuel MKT 19h25′17″ +12′58″
31 174 SLO GOLCER Jure ADR 19h26′43″ +14′24″
32 045 POL OWSIAN Lukasz CCC 19h26′59″ +14′40″
33 053 RUS SHILOV Sergei GAZ 19h27′26″ +15′07″
34 005 SLO MOHORIC Matej TBM 19h28′13″ +15′54″
35 021 KAZ KOZHATAYEV Bakhtiyar AST 19h28′52″ +16′33″
36 133 ITA SAVINI Daniel BRD 19h29′24″ +17′05″
37 003 JPN ARASHIRO Yukiya TBM 19h29′51″ +17′32″
38 075 LAT NEILANDS Krists ICA 19h30′11″ +17′52″
39 014 LUX DIDIER Laurent TFS 19h31′51″ +19′32″
40 006 ITA BOARO Manuele TBM 19h32′12″ +19′53″
41 145 CRO FRANKOVIC Mateo MKT 19h32′53″ +20′34″
42 025 KAZ BIZHIGITOV Zhandos AST 19h33′46″ +21′27″
43 167 ROU SINZA Raul-Antonio MST 19h35′09″ +22′50″
44 077 ITA SBARAGLI Kristian ICA 19h35′27″ +23′08″
45 034 URU FERRARI BARCELO Fabricio CJR 19h35′41″ +23′22″
46 084 NED MEIJERS Jeroen RNL 19h35′46″ +23′27″
47 073 CAN BOIVIN Guillaume ICA 19h35′56″ +23′37″
48 141 CRO BANICEK Deni MKT 19h36′00″ +23′41″
49 067 GBR FENN Andrew ABS 19h36′01″ +23′42″
50 052 RUS BOEV Igor GAZ 19h36′01″ +23′42″
51 182 COL ESTRADA CELIS Eduardo BSM 19h36′15″ +23′56″
52 124 SUI LIENHARD Fabian HCA 19h36′18″ +23′59″
53 147 CRO MALTAR Bruno MKT 19h36′27″ +24′08″
54 114 JPN YOSHIDA Hayato NIP 19h36′28″ +24′09″
55 185 COL CANO MALAVER Diego Fernando BSM 19h36′35″ +24′16″
56 056 RUS LAGUTIN Sergey GAZ 19h36′53″ +24′34″
57 112 JPN NISHIMURA Hiroki NIP 19h38′04″ +25′45″
58 177 SLO GAZVODA Gregor ADR 19h40′38″ +28′19″
59 013 JPN BEPPU Fumiyuki TFS 19h40′47″ +28′28″
60 101 ITA PERON Andrea TNN 19h41′37″ +29′18″
61 044 SLO TRATNIK Jan CCC 19h42′02″ +29′43″
62 161 ITA ZURLO Federico MST 19h42′25″ +30′06″
63 092 LUX KIRSCH Alex WVA 19h42′58″ +30′39″
64 113 ESP LOBATO DEL VALLE Juan Jose NIP 19h43′16″ +30′57″
65 131 ITA SIMION Paolo BRD 19h43′18″ +30′59″
66 162 ROU DOBRE Vlad-Nicolae MST 19h43′19″ +31′00″
67 164 ITA STACCHIOTTI Riccardo MST 19h43′20″ +31′01″
68 154 SLO PENKO Izidor LJU 19h43′22″ +31′03″
69 157 AUS HILL Benjamin LJU 19h43′24″ +31′05″
70 172 SLO PER Gorazd ADR 19h43′26″ +31′07″
71 137 ITA MAESTRI Mirco BRD 19h43′35″ +31′16″
72 043 POL KUREK Adrian CCC 19h43′41″ +31′22″
73 041 POL BERNAS Pawel CCC 19h43′42″ +31′23″
74 132 ITA ALBANESE Vincenzo BRD 19h43′55″ +31′36″
75 024 ITA MINALI Riccardo AST 19h44′00″ +31′41″
76 106 ITA POLI Umberto TNN 19h44′22″ +32′03″
77 046 POL GRADEK Kamil CCC 19h44′34″ +32′15″
78 032 AUS SCHULTZ Nicholas Jack William CJR 19h44′57″ +32′38″
79 071 ISR GOLDSTEIN Roy ICA 19h45′54″ +33′35″
80 055 RUS TRUSOV Nikolay GAZ 19h46′18″ +33′59″
81 176 SLO BOŽIC Jon ADR 19h49′07″ +36′48″
82 085 NED RIESEBEEK Oscar RNL 19h49′19″ +37′00″
83 076 NOR ENGER Sondre ICA 19h49′23″ +37′04″
84 004 ITA BONIFAZIO Niccolo TBM 19h49′45″ +37′26″
85 165 ROU DIMA Emil MST 19h50′03″ +37′44″
86 134 ITA GUARDINI Andrea BRD 19h50′22″ +38′03″
87 074 ISR SAGIV Guy ICA 19h50′23″ +38′04″
88 142 CRO JABUKA David MKT 19h50′33″ +38′14″
89 047 SLO KUMP Marko CCC 19h50′40″ +38′21″
90 117 ITA CIMA Damiano NIP 19h50′50″ +38′31″
91 125 USA DAHLHEIM Andrew HCA 19h50′53″ +38′34″
92 042 POL FRANCZAK Pawel CCC 19h51′06″ +38′47″
93 151 SLO JERMAN Žiga LJU 19h51′27″ +39′08″
94 066 NED KREDER Michel ABS 19h51′27″ +39′08″
95 126 USA BRYON Miguel HCA 19h52′45″ +40′26″
96 094 BEL ROBEET Ludovic WVA 19h53′04″ +40′45″
97 091 BEL DE WINTER Ludwig WVA 19h53′30″ +41′11″
98 087 NED WIPPERT Wouter RNL 19h53′33″ +41′14″
99 153 SLO GROSELJ Matic LJU 19h54′52″ +42′33″
100 086 NED VAN GINNEKEN Sjoerd RNL 19h56′39″ +44′20″
101 184 COL MUNOZ PEREZ William David BSM 19h56′39″ +44′20″
102 035 FRA YSSAAD Yannis CJR 19h56′50″ +44′31″
103 097 BEL DUQUENNOY Jimmy WVA 19h56′52″ +44′33″
104 036 USA OIEN Justin CJR 19h56′52″ +44′33″
105 155 CRO POTOCKI Viktor LJU 19h56′58″ +44′39″
106 095 BEL STASSEN Julien WVA 19h57′05″ +44′46″
107 081 NED REINDERS Elmar RNL 19h58′24″ +46′05″
108 093 BEL SIX Franklin WVA 19h58′36″ +46′17″
109 054 RUS MAIKIN Roman GAZ 19h59′31″ +47′12″
110 065 IRL DUNNE Conor ABS 19h59′44″ +47′25″
111 015 NZL FRAME Alex TFS 20h00′07″ +47′48″
112 026 KAZ TLEUBAYEV Ruslan AST 20h01′01″ +48′42″
113 175 SLO HORVAT Žiga ADR 20h01′11″ +48′52″
114 115 JPN UCHIMA Kohei NIP 20h01′45″ +49′26″
115 061 NED KONING Peter ABS 20h01′53″ +49′34″
116 116 ROU GROSU Eduard Michael NIP 20h03′49″ +51′30″
117 166 ITA MARCELLI Mattia MST 20h08′37″ +56′18″
118 102 NED VAN IJZENDOORN Hendrikus TNN 20h09′57″ +57′38″
119 163 ITA MARINI Nicolas MST 20h17′18″ +04′59″
# Br. Vozač Tim Bod.
1 116 ROU GROSU Eduard Michael NIP 41
2 004 ITA BONIFAZIO Niccolo TBM 37
3 176 SLO BOŽIC Jon ADR 33
4 135 ITA TONELLI Alessandro BRD 30
5 023 KAZ GIDICH Yevgeniy AST 30
6 024 ITA MINALI Riccardo AST 30
7 134 ITA GUARDINI Andrea BRD 27
8 002 BLR SUITSOU Kanstantsin TBM 25
9 136 ITA BARBIN Enrico BRD 23
10 083 NED WEENING Pieter RNL 20
11 031 ESP LASTRA MARTINEZ Jonathan CJR 17
12 151 SLO JERMAN Žiga LJU 17
13 044 SLO TRATNIK Jan CCC 16
14 161 ITA ZURLO Federico MST 16
15 047 SLO KUMP Marko CCC 16
16 171 CRO ROGINA Radoslav ADR 14
17 124 SUI LIENHARD Fabian HCA 14
18 011 DEN EG Niklas TFS 12
19 017 ITA BRAMBILLA Gianluca TFS 12
20 005 SLO MOHORIC Matej TBM 12
21 113 ESP LOBATO DEL VALLE Juan Jose NIP 12
22 146 CRO RUMAC Josip MKT 11
23 164 ITA STACCHIOTTI Riccardo MST 10
24 064 GBR PEARSON Daniel ABS 10
25 156 SLO RUCIGAJ Žiga LJU 10
26 073 CAN BOIVIN Guillaume ICA 8
27 187 COL ACOSTA OSPINA Ruben Dario BSM 8
28 043 POL KUREK Adrian CCC 8
29 057 RUS NYCH Artem GAZ 7
30 076 NOR ENGER Sondre ICA 7
31 153 SLO GROSELJ Matic LJU 7
32 077 ITA SBARAGLI Kristian ICA 6
33 097 BEL DUQUENNOY Jimmy WVA 6
34 173 SLO BRAJKOVIC Janez ADR 5
35 001 SLO NOVAK Domen TBM 5
36 092 LUX KIRSCH Alex WVA 5
37 157 AUS HILL Benjamin LJU 5
38 106 ITA POLI Umberto TNN 5
39 127 USA EISENHART Taylor (T.J.) HCA 4
40 082 NED VAN DER LIJKE Nick RNL 4
41 025 KAZ BIZHIGITOV Zhandos AST 4
42 041 POL BERNAS Pawel CCC 4
43 037 ITA CELANO Danilo CJR 3
44 014 LUX DIDIER Laurent TFS 3
45 165 ROU DIMA Emil MST 3
46 175 SLO HORVAT Žiga ADR 3
# Br. Vozač Tim Bod.
1 002 BLR SUITSOU Kanstantsin TBM 20
2 083 NED WEENING Pieter RNL 15
3 023 KAZ GIDICH Yevgeniy AST 10
4 165 ROU DIMA Emil MST 9
5 171 CRO ROGINA Radoslav ADR 8
6 135 ITA TONELLI Alessandro BRD 7
7 061 NED KONING Peter ABS 6
8 011 DEN EG Niklas TFS 6
9 064 GBR PEARSON Daniel ABS 4
10 176 SLO BOŽIC Jon ADR 4
11 164 ITA STACCHIOTTI Riccardo MST 3
12 017 ITA BRAMBILLA Gianluca TFS 3
13 187 COL ACOSTA OSPINA Ruben Dario BSM 2
14 045 POL OWSIAN Lukasz CCC 2
15 014 LUX DIDIER Laurent TFS 2
16 141 CRO BANICEK Deni MKT 2
17 153 SLO GROSELJ Matic LJU 2
18 183 COL CALA CALA Aristobulo BSM 1
19 082 NED VAN DER LIJKE Nick RNL 1
20 124 SUI LIENHARD Fabian HCA 1
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 023 KAZ GIDICH Yevgeniy AST 19h13′06″ +00′00″
2 187 COL ACOSTA OSPINA Ruben Dario BSM 19h15′11″ +02′05″
3 152 SLO POGACAR Tadej LJU 19h18′29″ +05′23″
4 181 COL CAÑAVERAL VARGAS Johnatan BSM 19h19′48″ +06′42″
5 133 ITA SAVINI Daniel BRD 19h29′24″ +16′18″
6 167 ROU SINZA Raul-Antonio MST 19h35′09″ +22′03″
7 154 SLO PENKO Izidor LJU 19h43′22″ +30′16″
8 172 SLO PER Gorazd ADR 19h43′26″ +30′20″
9 132 ITA ALBANESE Vincenzo BRD 19h43′55″ +30′49″
10 106 ITA POLI Umberto TNN 19h44′22″ +31′16″
11 176 SLO BOŽIC Jon ADR 19h49′07″ +36′01″
12 165 ROU DIMA Emil MST 19h50′03″ +36′57″
13 142 CRO JABUKA David MKT 19h50′33″ +37′27″
14 151 SLO JERMAN Žiga LJU 19h51′27″ +38′21″
15 153 SLO GROSELJ Matic LJU 19h54′52″ +41′46″
16 155 CRO POTOCKI Viktor LJU 19h56′58″ +43′52″
17 093 BEL SIX Franklin WVA 19h58′36″ +45′30″
18 175 SLO HORVAT Žiga ADR 20h01′11″ +48′05″
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 AST KAZ ASTANA PRO TEAM 57h55′12″ +00′00″
2 TBM BRN BAHRAIN MERIDA 57h56′02″ +00′50″
3 BSM COL Bicicletas Strongman 57h56′43″ +01′31″
4 TFS USA TREK SEGAFREDO 57h58′21″ +03′09″
5 RNL NED ROOMPOT NEDERLANDSE LOTERIJ 58h04′31″ +09′19″
6 ADR SLO ADRIA MOBIL 58h05′17″ +10′05″
7 MKT CRO MERIDIANA KAMEN TEAM 58h05′28″ +10′16″
8 CJR ESP CAJA RURAL-SEGUROS RGA 58h07′39″ +12′27″
9 BRD ITA BARDIANI CSF 58h09′12″ +14′00″
10 HCA USA HOLOWESKO CITADEL PB ARAPAHOE RESOURCES 58h16′25″ +21′13″
11 GAZ RUS GAZPROM RUSVELO 58h18′47″ +23′35″
12 LJU SLO LJUBLJANA GUSTO XAURUM 58h22′55″ +27′43″
13 NIP ITA NIPPO VINI FANTINI EUROPA OVINI 58h26′58″ +31′46″
14 ABS IRL AQUA BLUE SPORT 58h37′06″ +41′54″
15 ICA ISR ISRAEL CYCLING ACADEMY 58h41′35″ +46′23″
16 TNN USA TEAM NOVO NORDISK 58h45′39″ +50′27″
17 MST ROU MsTina Focus 58h47′12″ +52′00″
18 CCC POL CCC SPRANDI POLKOWICE 58h52′29″ +57′17″
19 WVA BEL WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC 59h20′58″ +25′46″