Tour of Croatia 2017 / Rezultati / Etapa 5

Etapa 5: Poreč - Učka (Poklon)

Datum održavanja: 22.04.2017. Dužina etape: 141 km

Rezultati nakon pete etape

Red / White checkered Jersey
Red / White checkered Jersey
087 ESP ROSON GARCIA Jaime (CJR)
Vrijeme
21h55′17″
Blue Jersey
Blue Jersey
077 ITA RUFFONI Nicola (BRD)
Bodovi
53
Green Jersey
Green Jersey
087 ESP ROSON GARCIA Jaime (CJR)
Bodovi
45
White Jersey
White Jersey
058 CZE SCHLEGEL Michal (CCC)
Vrijeme
21h56′22″
Najbolji tim
CCC POL CCC Sprandi Polkowice
Vrijeme
65h47′45″
Pobjednik etape
087 ESP ROSON GARCIA Jaime (CJR)
Vrijeme
3h41′47″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 087 ESP ROSON GARCIA Jaime CJR 3h41′47″ +00′00″
2 011 ITA NIBALI Vincenzo TBM 3h41′47″ +00′00″
3 053 CZE HIRT Jan CCC 3h41′47″ +00′00″
4 052 AUT GROSSSCHARTNER Felix CCC 3h41′52″ +00′05″
5 027 SLO POLANC Jan UAD 3h41′55″ +00′08″
6 017 ITA PELLIZOTTI Franco TBM 3h42′07″ +00′20″
7 043 DEN HANSEN Jesper AST 3h42′07″ +00′20″
8 058 CZE SCHLEGEL Michal CCC 3h42′10″ +00′23″
9 018 BLR SIUTSOU Kanstantsin TBM 3h42′10″ +00′23″
10 028 ITA RAVASI Edward UAD 3h42′16″ +00′29″
11 165 GBR KNOX James WGN 3h42′27″ +00′40″
12 008 AUT ZOIDL Riccardo RSW 3h42′30″ +00′43″
13 147 COL SANCHEZ GUARIN Oscar Eduardo BSM 3h42′39″ +00′52″
14 063 RUS NYCH Artem GAZ 3h42′44″ +00′57″
15 065 RUS RYBALKIN Aleksei GAZ 3h42′54″ +01′07″
16 074 ITA CICCONE Giulio BRD 3h43′09″ +01′22″
17 186 ITA RABOTTINI Matteo MKT 3h43′09″ +01′22″
18 121 CRO ROGINA Radoslav ADR 3h43′09″ +01′22″
19 057 BLR SAMOILAU Branislau CCC 3h43′09″ +01′22″
20 111 ESP MEGIAS LEAL Javier TNN 3h43′24″ +01′37″
21 001 CRO KVASINA Matija RSW 3h43′35″ +01′48″
22 076 ITA ROTA Lorenzo BRD 3h43′35″ +01′48″
23 081 ESP ARANBURU DEBA Alex CJR 3h43′37″ +01′50″
24 142 ECU CAICEDO CEPEDA Jonathan BSM 3h43′37″ +01′50″
25 138 SUI THALMANN Roland TRA 3h43′37″ +01′50″
26 102 ESP DÍAZ José Manuel ICA 3h43′37″ +01′50″
27 137 SUI STÜSSI Colin Chris TRA 3h43′37″ +01′50″
28 032 FRA BERNARD Julien TFS 3h44′11″ +02′24″
29 155 UKR POLIVODA Oleksandr KLS 3h44′11″ +02′24″
30 067 RUS SHALUNOV Evgeny GAZ 3h44′11″ +02′24″
31 091 ITA CANOLA Marco NIP 3h45′04″ +03′17″
32 131 SUI BAILLIFARD Valentin TRA 3h45′14″ +03′27″
33 082 ESP LASTRA MARTINEZ Jonathan CJR 3h45′14″ +03′27″
34 132 SUI FUMEAUX Jonathan TRA 3h45′14″ +03′27″
35 172 ITA CANEPA Francesco GME 3h45′23″ +03′36″
36 046 KAZ KOZHATAYEV Bakhtiyar AST 3h46′08″ +04′21″
37 013 ESP MORENO BAZAN Javier TBM 3h46′13″ +04′26″
38 157 ESP SENDROS JUVE Llibert KLS 3h46′33″ +04′46″
39 156 UKR PREVAR Oleksandr KLS 3h46′33″ +04′46″
40 003 AUT EIBEGGER Markus RSW 3h46′33″ +04′46″
41 181 CRO KISERLOVSKI Emanuel MKT 3h46′33″ +04′46″
42 185 ITA MUCELLI Davide MKT 3h46′37″ +04′50″
43 124 SLO GOLCER Jure ADR 3h46′57″ +05′10″
44 158 UKR VASYLYUK Andriy KLS 3h47′02″ +05′15″
45 012 ITA BOARO Manuele TBM 3h47′27″ +05′40″
46 178 ITA TIZZA Marco GME 3h47′57″ +06′10″
47 163 GBR HARRISON Samuel WGN 3h49′31″ +07′44″
48 113 ESP LOZANO RIBA David TNN 3h49′45″ +07′58″
49 153 UKR KONONENKO Mykhaylo KLS 3h49′45″ +07′58″
50 034 LUX DIDIER Laurent TFS 3h51′03″ +09′16″
51 152 UKR BUTS Vitaliy KLS 3h51′43″ +09′56″
52 055 POL OWSIAN Lukasz CCC 3h52′50″ +11′03″
53 193 ITA CHIRICO Luca TRK 3h53′07″ +11′20″
54 072 ITA BARBIN Enrico BRD 3h53′07″ +11′20″
55 146 COL ROZO VELEZ Daniel Andres BSM 3h53′38″ +11′51″
56 143 COL CALA CALA Aristobulo BSM 3h53′38″ +11′51″
57 122 ITA BORSO Andrea ADR 3h53′38″ +11′51″
58 107 CZE TUREK Daniel ICA 3h53′38″ +11′51″
59 125 SLO GROŠELJ Žiga ADR 3h53′38″ +11′51″
60 015 ITA AGNOLI Valerio TBM 3h53′38″ +11′51″
61 196 TUR SAYAR Mustafa TRK 3h53′38″ +11′51″
62 056 POL PLUCINSKI Leszek CCC 3h54′10″ +12′23″
63 042 KAZ GRUZDEV Dmitriy AST 3h54′20″ +12′33″
64 166 IRL O'LOUGHLIN Michael WGN 3h55′50″ +14′03″
65 176 ITA PACCHIARDO Davide GME 3h55′59″ +14′12″
66 136 SUI REUTIMANN Matthias TRA 3h57′15″ +15′28″
67 051 POL BIALOBLOCKI Marcin CCC 3h57′15″ +15′28″
68 135 SUI LÜSCHER Damian TRA 3h57′15″ +15′28″
69 083 ESP MAS BONET Luis Guillermo CJR 3h58′35″ +16′48″
70 086 POR REIS Rafael CJR 3h58′35″ +16′48″
71 088 ESP RUBIO HERNANDEZ Diego CJR 3h58′35″ +16′48″
72 151 UKR BRATASHCHUK Andrii KLS 3h59′41″ +17′54″
73 066 RUS SAVITCKII Ivan GAZ 4h01′53″ +20′06″
74 061 RUS ERSHOV Artur GAZ 4h01′56″ +20′09″
75 068 RUS TRUSOV Nikolay GAZ 4h01′56″ +20′09″
76 064 RUS VOROBYEV Anton GAZ 4h01′56″ +20′09″
77 038 NED VAN POPPEL Boy TFS 4h01′56″ +20′09″
78 036 SUI RAST Gregory TFS 4h01′56″ +20′09″
79 005 AUT RABITSCH Stephan RSW 4h01′56″ +20′09″
80 115 FIN HENTTALA Joonas TNN 4h01′56″ +20′09″
81 062 RUS LAGUTIN Sergey GAZ 4h01′56″ +20′09″
82 105 AUS LOWNDES Jason ICA 4h03′39″ +21′52″
83 164 GBR DRAPER Nathan WGN 4h03′39″ +21′52″
84 182 CRO FRANKOVIC Mateo MKT 4h03′39″ +21′52″
85 192 RUS BALYKIN Ivan TRK 4h03′39″ +21′52″
86 106 ISR SAGIV Guy ICA 4h03′39″ +21′52″
87 162 GBR GEORGI Etienne WGN 4h03′39″ +21′52″
88 004 GER SCHINNAGEL Johannes RSW 4h03′39″ +21′52″
89 114 FRA PLANET Charles TNN 4h03′39″ +21′52″
90 187 SLO REPŠE Uroš MKT 4h03′39″ +21′52″
91 048 KAZ TLEUBAYEV Ruslan AST 4h03′39″ +21′52″
92 133 SUI JAUN Lukas TRA 4h03′39″ +21′52″
93 148 COL TAMAYO MARTINEZ Juan Sebastian BSM 4h03′39″ +21′52″
94 161 GBR DENNIS Ashley WGN 4h03′39″ +21′52″
95 188 ITA VISCONTI Gianfranco Raffaele MKT 4h03′39″ +21′52″
96 126 SLO KATRAŠNIK Gašper ADR 4h03′39″ +21′52″
97 154 UKR LAGKUTI Sergiy KLS 4h03′39″ +21′52″
98 127 SLO PER Gorazd ADR 4h03′39″ +21′52″
99 195 TUR SAMLI Feritcan TRK 4h03′39″ +21′52″
100 173 ITA CANEPA Leonardo GME 4h03′39″ +21′52″
101 123 SLO GAZVODA Gregor ADR 4h03′39″ +21′52″
102 128 SRB RAJOVIC Dusan ADR 4h03′39″ +21′52″
103 101 CAN BOIVIN Guillaume ICA 4h03′39″ +21′52″
104 016 SLO NOVAK Domen TBM 4h03′39″ +21′52″
105 037 USA REIJNEN Kiel TFS 4h03′39″ +21′52″
106 174 ITA DI SANTE Antonio GME 4h03′39″ +21′52″
107 108 NED VAN WINDEN Dennis ICA 4h03′39″ +21′52″
108 194 TUR ORKEN Ahmet TRK 4h03′39″ +21′52″
109 033 ITA COLEDAN Marco TFS 4h04′10″ +22′23″
110 092 ROU GROSU Eduard Michael NIP 4h05′10″ +23′23″
111 094 JPN KUBOKI Kazushige NIP 4h05′12″ +23′25″
112 071 ITA ALBANESE Vincenzo BRD 4h05′24″ +23′37″
113 075 ITA MAESTRI Mirco BRD 4h05′24″ +23′37″
114 095 ITA MARANGONI Alan NIP 4h05′24″ +23′37″
115 177 ITA PARRINELLO Antonio GME 4h05′29″ +23′42″
116 022 ITA FERRARI Roberto UAD 4h05′31″ +23′44″
117 035 ITA NIZZOLO Giacomo TFS 4h06′38″ +24′51″
118 073 ITA BOEM Nicola BRD 4h06′41″ +24′54″
119 025 ITA MODOLO Sacha UAD 4h06′41″ +24′54″
120 112 ITA PERON Andrea TNN 4h07′08″ +25′21″
121 117 AUS CALABRIA Fabio TNN 4h07′08″ +25′21″
122 023 ITA GUARDINI Andrea UAD 4h07′08″ +25′21″
123 103 ISR GOLDSTEIN Roy ICA 4h07′08″ +25′21″
124 002 AUT AUER Daniel RSW 4h07′08″ +25′21″
125 183 CRO JABUKA David MKT 4h07′08″ +25′21″
126 118 AUS WILLIAMS Christopher TNN 4h07′08″ +25′21″
127 116 NED VERSCHOOR Martijn TNN 4h07′08″ +25′21″
128 085 SUI PAGE Dylan CJR 4h07′08″ +25′21″
129 104 MEX LEMUS DAVILA Luis Enrique ICA 4h07′08″ +25′21″
130 078 ITA SIMION Paolo BRD 4h07′08″ +25′21″
131 084 USA OIEN Justin CJR 4h07′08″ +25′21″
132 077 ITA RUFFONI Nicola BRD 4h07′08″ +25′21″
133 097 ITA STACCHIOTTI Riccardo NIP 4h07′08″ +25′21″
134 191 TUR AKDILEK Ahmet TRK 4h07′08″ +25′21″
135 171 ITA BROGI Adriano GME 4h07′08″ +25′21″
136 047 ITA MINALI Riccardo AST 4h07′08″ +25′21″
137 093 JPN KOISHI Yuma NIP 4h07′08″ +25′21″
138 041 KAZ FOMINYKH Daniil AST 4h07′08″ +25′21″
139 044 KAZ KAMYSHEV Arman AST 4h07′08″ +25′21″
140 045 NOR KORSÆTH Truls AST 4h07′08″ +25′21″
141 134 SUI LANG Pirmin TRA 4h07′08″ +25′21″
142 167 GBR THOMPSON Michael WGN 4h07′08″ +25′21″
143 096 ITA MARINI Nicolas NIP 4h07′39″ +25′52″
Sprint - Viškovo - 92,5 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 177 ITA PARRINELLO Antonio GME 5
2 083 ESP MAS BONET Luis Guillermo CJR 3
3 055 POL OWSIAN Lukasz CCC 1
Sprint - Rijeka - 108,7 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 055 POL OWSIAN Lukasz CCC 5
2 083 ESP MAS BONET Luis Guillermo CJR 3
3 177 ITA PARRINELLO Antonio GME 1
Finish - Učka - 141,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 087 ESP ROSON GARCIA Jaime CJR 25
2 011 ITA NIBALI Vincenzo TBM 20
3 053 CZE HIRT Jan CCC 16
4 052 AUT GROSSSCHARTNER Felix CCC 14
5 027 SLO POLANC Jan UAD 12
6 017 ITA PELLIZOTTI Franco TBM 10
7 043 DEN HANSEN Jesper AST 9
8 058 CZE SCHLEGEL Michal CCC 8
9 018 BLR SIUTSOU Kanstantsin TBM 7
10 028 ITA RAVASI Edward UAD 6
11 165 GBR KNOX James WGN 5
12 008 AUT ZOIDL Riccardo RSW 4
13 147 COL SANCHEZ GUARIN Oscar Eduardo BSM 3
14 063 RUS NYCH Artem GAZ 2
15 065 RUS RYBALKIN Aleksei GAZ 1
KoM HC cat. - Učka (Dopo Lavoro) - 64,7 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 083 ESP MAS BONET Luis Guillermo CJR 20
2 055 POL OWSIAN Lukasz CCC 15
3 177 ITA PARRINELLO Antonio GME 10
4 107 CZE TUREK Daniel ICA 8
5 087 ESP ROSON GARCIA Jaime CJR 6
6 015 ITA AGNOLI Valerio TBM 4
7 016 SLO NOVAK Domen TBM 3
8 018 BLR SIUTSOU Kanstantsin TBM 2
KoM 3rd cat. - Kastav - 89,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 083 ESP MAS BONET Luis Guillermo CJR 3
2 055 POL OWSIAN Lukasz CCC 2
3 177 ITA PARRINELLO Antonio GME 1
KoM HC cat. / Finish - Učka - 141,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 087 ESP ROSON GARCIA Jaime CJR 20
2 011 ITA NIBALI Vincenzo TBM 15
3 053 CZE HIRT Jan CCC 10
4 052 AUT GROSSSCHARTNER Felix CCC 8
5 027 SLO POLANC Jan UAD 6
6 017 ITA PELLIZOTTI Franco TBM 4
7 043 DEN HANSEN Jesper AST 3
8 058 CZE SCHLEGEL Michal CCC 2
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 CCC POL CCC Sprandi Polkowice 11h05′49″ +00′00″
2 TBM BRN Bahrain - Merida 11h06′04″ +00′15″
3 GAZ RUS Gazprom - RusVelo 11h09′49″ +04′00″
4 CJR ESP Caja Rural - Seguros RGA 11h10′38″ +04′49″
5 TRA SUI Roth - Akros 11h12′28″ +06′39″
6 RSW AUT Team Felbermayr Simplon Wels 11h12′38″ +06′49″
7 MKT CRO Meridiana Kamen Team 11h16′19″ +10′30″
8 KLS UKR Kolss Cycling Team 11h17′17″ +11′28″
9 BRD ITA Bardiani CSF 11h19′51″ +14′02″
10 BSM COL Bicicletas Strongman 11h19′54″ +14′05″
11 AST KAZ Astana Pro Team 11h22′35″ +16′46″
12 ADR SLO Adria Mobil 11h23′44″ +17′55″
13 WGN GBR Team Wiggins 11h27′48″ +21′59″
14 GME ITA GM Europa Ovini 11h29′19″ +23′30″
15 UAD UAE UAE Team Emirates 11h29′42″ +23′53″
16 TNN USA Team Novo Nordisk 11h35′05″ +29′16″
17 TFS USA Trek - Segafredo 11h37′10″ +31′21″
18 ICA ISR Israel Cycling Academy 11h40′54″ +35′05″
19 TRK TUR Torku Şekerspor 11h50′24″ +44′35″
20 NIP ITA NIPPO - Vini Fantini 11h55′26″ +49′37″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 087 ESP ROSON GARCIA Jaime CJR 21h55′17″ +00′00″
2 011 ITA NIBALI Vincenzo TBM 21h55′19″ +00′02″
3 053 CZE HIRT Jan CCC 21h55′32″ +00′15″
4 052 AUT GROSSSCHARTNER Felix CCC 21h55′47″ +00′30″
5 027 SLO POLANC Jan UAD 21h56′02″ +00′45″
6 018 BLR SIUTSOU Kanstantsin TBM 21h56′03″ +00′46″
7 058 CZE SCHLEGEL Michal CCC 21h56′22″ +01′05″
8 043 DEN HANSEN Jesper AST 21h56′37″ +01′20″
9 165 GBR KNOX James WGN 21h56′39″ +01′22″
10 147 COL SANCHEZ GUARIN Oscar Eduardo BSM 21h56′44″ +01′27″
11 063 RUS NYCH Artem GAZ 21h57′07″ +01′50″
12 065 RUS RYBALKIN Aleksei GAZ 21h57′17″ +02′00″
13 057 BLR SAMOILAU Branislau CCC 21h57′21″ +02′04″
14 121 CRO ROGINA Radoslav ADR 21h57′32″ +02′15″
15 074 ITA CICCONE Giulio BRD 21h57′56″ +02′39″
16 111 ESP MEGIAS LEAL Javier TNN 21h58′11″ +02′54″
17 138 SUI THALMANN Roland TRA 21h58′17″ +03′00″
18 001 CRO KVASINA Matija RSW 21h58′22″ +03′05″
19 142 ECU CAICEDO CEPEDA Jonathan BSM 21h58′24″ +03′07″
20 102 ESP DÍAZ José Manuel ICA 21h58′55″ +03′38″
21 137 SUI STÜSSI Colin Chris TRA 21h59′26″ +04′09″
22 082 ESP LASTRA MARTINEZ Jonathan CJR 21h59′34″ +04′17″
23 008 AUT ZOIDL Riccardo RSW 21h59′40″ +04′23″
24 091 ITA CANOLA Marco NIP 21h59′44″ +04′27″
25 017 ITA PELLIZOTTI Franco TBM 21h59′58″ +04′41″
26 186 ITA RABOTTINI Matteo MKT 22h00′01″ +04′44″
27 132 SUI FUMEAUX Jonathan TRA 22h00′31″ +05′14″
28 046 KAZ KOZHATAYEV Bakhtiyar AST 22h00′55″ +05′38″
29 032 FRA BERNARD Julien TFS 22h01′00″ +05′43″
30 067 RUS SHALUNOV Evgeny GAZ 22h02′01″ +06′44″
31 124 SLO GOLCER Jure ADR 22h02′22″ +07′05″
32 181 CRO KISERLOVSKI Emanuel MKT 22h02′25″ +07′08″
33 003 AUT EIBEGGER Markus RSW 22h02′25″ +07′08″
34 131 SUI BAILLIFARD Valentin TRA 22h02′35″ +07′18″
35 081 ESP ARANBURU DEBA Alex CJR 22h02′44″ +07′27″
36 158 UKR VASYLYUK Andriy KLS 22h02′58″ +07′41″
37 157 ESP SENDROS JUVE Llibert KLS 22h03′27″ +08′10″
38 013 ESP MORENO BAZAN Javier TBM 22h04′04″ +08′47″
39 028 ITA RAVASI Edward UAD 22h04′15″ +08′58″
40 034 LUX DIDIER Laurent TFS 22h06′38″ +11′21″
41 156 UKR PREVAR Oleksandr KLS 22h06′56″ +11′39″
42 055 POL OWSIAN Lukasz CCC 22h07′33″ +12′16″
43 185 ITA MUCELLI Davide MKT 22h07′56″ +12′39″
44 178 ITA TIZZA Marco GME 22h08′05″ +12′48″
45 076 ITA ROTA Lorenzo BRD 22h08′29″ +13′12″
46 152 UKR BUTS Vitaliy KLS 22h08′52″ +13′35″
47 113 ESP LOZANO RIBA David TNN 22h09′09″ +13′52″
48 146 COL ROZO VELEZ Daniel Andres BSM 22h09′34″ +14′17″
49 153 UKR KONONENKO Mykhaylo KLS 22h09′35″ +14′18″
50 056 POL PLUCINSKI Leszek CCC 22h09′37″ +14′20″
51 107 CZE TUREK Daniel ICA 22h10′15″ +14′58″
52 193 ITA CHIRICO Luca TRK 22h10′58″ +15′41″
53 172 ITA CANEPA Francesco GME 22h11′24″ +16′07″
54 143 COL CALA CALA Aristobulo BSM 22h12′59″ +17′42″
55 083 ESP MAS BONET Luis Guillermo CJR 22h13′29″ +18′12″
56 166 IRL O'LOUGHLIN Michael WGN 22h13′40″ +18′23″
57 155 UKR POLIVODA Oleksandr KLS 22h13′44″ +18′27″
58 196 TUR SAYAR Mustafa TRK 22h13′45″ +18′28″
59 015 ITA AGNOLI Valerio TBM 22h13′50″ +18′33″
60 012 ITA BOARO Manuele TBM 22h14′13″ +18′56″
61 072 ITA BARBIN Enrico BRD 22h14′51″ +19′34″
62 135 SUI LÜSCHER Damian TRA 22h15′06″ +19′49″
63 125 SLO GROŠELJ Žiga ADR 22h16′35″ +21′18″
64 042 KAZ GRUZDEV Dmitriy AST 22h17′49″ +22′32″
65 005 AUT RABITSCH Stephan RSW 22h18′52″ +23′35″
66 151 UKR BRATASHCHUK Andrii KLS 22h19′20″ +24′03″
67 068 RUS TRUSOV Nikolay GAZ 22h19′44″ +24′27″
68 163 GBR HARRISON Samuel WGN 22h19′56″ +24′39″
69 174 ITA DI SANTE Antonio GME 22h20′33″ +25′16″
70 194 TUR ORKEN Ahmet TRK 22h21′30″ +26′13″
71 051 POL BIALOBLOCKI Marcin CCC 22h23′16″ +27′59″
72 182 CRO FRANKOVIC Mateo MKT 22h23′26″ +28′09″
73 136 SUI REUTIMANN Matthias TRA 22h24′01″ +28′44″
74 122 ITA BORSO Andrea ADR 22h24′06″ +28′49″
75 115 FIN HENTTALA Joonas TNN 22h24′23″ +29′06″
76 066 RUS SAVITCKII Ivan GAZ 22h25′11″ +29′54″
77 173 ITA CANEPA Leonardo GME 22h25′35″ +30′18″
78 104 MEX LEMUS DAVILA Luis Enrique ICA 22h25′36″ +30′19″
79 176 ITA PACCHIARDO Davide GME 22h25′41″ +30′24″
80 041 KAZ FOMINYKH Daniil AST 22h25′51″ +30′34″
81 036 SUI RAST Gregory TFS 22h26′05″ +30′48″
82 048 KAZ TLEUBAYEV Ruslan AST 22h27′01″ +31′44″
83 004 GER SCHINNAGEL Johannes RSW 22h27′06″ +31′49″
84 114 FRA PLANET Charles TNN 22h27′08″ +31′51″
85 187 SLO REPŠE Uroš MKT 22h27′37″ +32′20″
86 061 RUS ERSHOV Artur GAZ 22h27′57″ +32′40″
87 108 NED VAN WINDEN Dennis ICA 22h28′12″ +32′55″
88 037 USA REIJNEN Kiel TFS 22h28′17″ +33′00″
89 062 RUS LAGUTIN Sergey GAZ 22h28′23″ +33′06″
90 075 ITA MAESTRI Mirco BRD 22h28′53″ +33′36″
91 093 JPN KOISHI Yuma NIP 22h29′35″ +34′18″
92 088 ESP RUBIO HERNANDEZ Diego CJR 22h29′47″ +34′30″
93 035 ITA NIZZOLO Giacomo TFS 22h29′54″ +34′37″
94 162 GBR GEORGI Etienne WGN 22h29′55″ +34′38″
95 161 GBR DENNIS Ashley WGN 22h29′55″ +34′38″
96 038 NED VAN POPPEL Boy TFS 22h30′11″ +34′54″
97 126 SLO KATRAŠNIK Gašper ADR 22h30′18″ +35′01″
98 133 SUI JAUN Lukas TRA 22h30′18″ +35′01″
99 164 GBR DRAPER Nathan WGN 22h30′25″ +35′08″
100 106 ISR SAGIV Guy ICA 22h30′25″ +35′08″
101 016 SLO NOVAK Domen TBM 22h30′25″ +35′08″
102 112 ITA PERON Andrea TNN 22h30′37″ +35′20″
103 103 ISR GOLDSTEIN Roy ICA 22h30′37″ +35′20″
104 167 GBR THOMPSON Michael WGN 22h30′37″ +35′20″
105 117 AUS CALABRIA Fabio TNN 22h30′37″ +35′20″
106 154 UKR LAGKUTI Sergiy KLS 22h30′40″ +35′23″
107 044 KAZ KAMYSHEV Arman AST 22h31′05″ +35′48″
108 033 ITA COLEDAN Marco TFS 22h31′17″ +36′00″
109 105 AUS LOWNDES Jason ICA 22h31′54″ +36′37″
110 128 SRB RAJOVIC Dusan ADR 22h31′54″ +36′37″
111 101 CAN BOIVIN Guillaume ICA 22h31′54″ +36′37″
112 192 RUS BALYKIN Ivan TRK 22h31′54″ +36′37″
113 127 SLO PER Gorazd ADR 22h32′01″ +36′44″
114 123 SLO GAZVODA Gregor ADR 22h32′57″ +37′40″
115 188 ITA VISCONTI Gianfranco Raffaele MKT 22h33′12″ +37′55″
116 092 ROU GROSU Eduard Michael NIP 22h33′14″ +37′57″
117 064 RUS VOROBYEV Anton GAZ 22h33′34″ +38′17″
118 022 ITA FERRARI Roberto UAD 22h33′46″ +38′29″
119 025 ITA MODOLO Sacha UAD 22h34′18″ +39′01″
120 071 ITA ALBANESE Vincenzo BRD 22h34′26″ +39′09″
121 086 POR REIS Rafael CJR 22h34′40″ +39′23″
122 077 ITA RUFFONI Nicola BRD 22h35′03″ +39′46″
123 047 ITA MINALI Riccardo AST 22h35′10″ +39′53″
124 073 ITA BOEM Nicola BRD 22h35′14″ +39′57″
125 085 SUI PAGE Dylan CJR 22h35′23″ +40′06″
126 002 AUT AUER Daniel RSW 22h35′23″ +40′06″
127 078 ITA SIMION Paolo BRD 22h35′23″ +40′06″
128 097 ITA STACCHIOTTI Riccardo NIP 22h35′23″ +40′06″
129 045 NOR KORSÆTH Truls AST 22h35′30″ +40′13″
130 116 NED VERSCHOOR Martijn TNN 22h35′43″ +40′26″
131 148 COL TAMAYO MARTINEZ Juan Sebastian BSM 22h35′56″ +40′39″
132 095 ITA MARANGONI Alan NIP 22h35′59″ +40′42″
133 177 ITA PARRINELLO Antonio GME 22h36′03″ +40′46″
134 094 JPN KUBOKI Kazushige NIP 22h36′06″ +40′49″
135 096 ITA MARINI Nicolas NIP 22h37′06″ +41′49″
136 183 CRO JABUKA David MKT 22h37′52″ +42′35″
137 134 SUI LANG Pirmin TRA 22h38′00″ +42′43″
138 023 ITA GUARDINI Andrea UAD 22h38′02″ +42′45″
139 118 AUS WILLIAMS Christopher TNN 22h38′17″ +43′00″
140 191 TUR AKDILEK Ahmet TRK 22h38′31″ +43′14″
141 195 TUR SAMLI Feritcan TRK 22h40′45″ +45′28″
142 171 ITA BROGI Adriano GME 22h41′53″ +46′36″
143 084 USA OIEN Justin CJR 22h46′11″ +50′54″
# Br. Vozač Tim Bod.
1 077 ITA RUFFONI Nicola BRD 53
2 047 ITA MINALI Riccardo AST 51
3 092 ROU GROSU Eduard Michael NIP 47
4 087 ESP ROSON GARCIA Jaime CJR 45
5 035 ITA NIZZOLO Giacomo TFS 40
6 011 ITA NIBALI Vincenzo TBM 36
7 091 ITA CANOLA Marco NIP 32
8 066 RUS SAVITCKII Ivan GAZ 31
9 053 CZE HIRT Jan CCC 30
10 025 ITA MODOLO Sacha UAD 26
11 052 AUT GROSSSCHARTNER Felix CCC 26
12 096 ITA MARINI Nicolas NIP 22
13 085 SUI PAGE Dylan CJR 21
14 027 SLO POLANC Jan UAD 20
15 128 SRB RAJOVIC Dusan ADR 18
16 018 BLR SIUTSOU Kanstantsin TBM 17
17 002 AUT AUER Daniel RSW 17
18 194 TUR ORKEN Ahmet TRK 16
19 058 CZE SCHLEGEL Michal CCC 13
20 165 GBR KNOX James WGN 11
21 116 NED VERSCHOOR Martijn TNN 11
22 095 ITA MARANGONI Alan NIP 11
23 017 ITA PELLIZOTTI Franco TBM 10
24 022 ITA FERRARI Roberto UAD 10
25 043 DEN HANSEN Jesper AST 9
26 083 ESP MAS BONET Luis Guillermo CJR 9
27 107 CZE TUREK Daniel ICA 8
28 033 ITA COLEDAN Marco TFS 8
29 101 CAN BOIVIN Guillaume ICA 8
30 057 BLR SAMOILAU Branislau CCC 7
31 055 POL OWSIAN Lukasz CCC 6
32 177 ITA PARRINELLO Antonio GME 6
33 171 ITA BROGI Adriano GME 6
34 147 COL SANCHEZ GUARIN Oscar Eduardo BSM 6
35 028 ITA RAVASI Edward UAD 6
36 126 SLO KATRAŠNIK Gašper ADR 6
37 105 AUS LOWNDES Jason ICA 6
38 178 ITA TIZZA Marco GME 5
39 064 RUS VOROBYEV Anton GAZ 5
40 133 SUI JAUN Lukas TRA 5
41 008 AUT ZOIDL Riccardo RSW 4
42 068 RUS TRUSOV Nikolay GAZ 4
43 176 ITA PACCHIARDO Davide GME 4
44 078 ITA SIMION Paolo BRD 4
45 163 GBR HARRISON Samuel WGN 3
46 004 GER SCHINNAGEL Johannes RSW 3
47 134 SUI LANG Pirmin TRA 3
48 063 RUS NYCH Artem GAZ 2
49 032 FRA BERNARD Julien TFS 2
50 048 KAZ TLEUBAYEV Ruslan AST 2
51 065 RUS RYBALKIN Aleksei GAZ 1
52 082 ESP LASTRA MARTINEZ Jonathan CJR 1
53 166 IRL O'LOUGHLIN Michael WGN 1
54 191 TUR AKDILEK Ahmet TRK 1
# Br. Vozač Tim Bod.
1 087 ESP ROSON GARCIA Jaime CJR 45
2 011 ITA NIBALI Vincenzo TBM 25
3 083 ESP MAS BONET Luis Guillermo CJR 23
4 053 CZE HIRT Jan CCC 18
5 055 POL OWSIAN Lukasz CCC 17
6 052 AUT GROSSSCHARTNER Felix CCC 14
7 177 ITA PARRINELLO Antonio GME 11
8 155 UKR POLIVODA Oleksandr KLS 9
9 027 SLO POLANC Jan UAD 8
10 107 CZE TUREK Daniel ICA 8
11 152 UKR BUTS Vitaliy KLS 6
12 174 ITA DI SANTE Antonio GME 6
13 064 RUS VOROBYEV Anton GAZ 6
14 018 BLR SIUTSOU Kanstantsin TBM 6
15 176 ITA PACCHIARDO Davide GME 6
16 017 ITA PELLIZOTTI Franco TBM 4
17 015 ITA AGNOLI Valerio TBM 4
18 095 ITA MARANGONI Alan NIP 4
19 068 RUS TRUSOV Nikolay GAZ 3
20 043 DEN HANSEN Jesper AST 3
21 075 ITA MAESTRI Mirco BRD 3
22 016 SLO NOVAK Domen TBM 3
23 058 CZE SCHLEGEL Michal CCC 2
24 166 IRL O'LOUGHLIN Michael WGN 2
25 012 ITA BOARO Manuele TBM 2
26 004 GER SCHINNAGEL Johannes RSW 2
27 033 ITA COLEDAN Marco TFS 2
28 091 ITA CANOLA Marco NIP 1
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 058 CZE SCHLEGEL Michal CCC 21h56′22″ +00′00″
2 165 GBR KNOX James WGN 21h56′39″ +00′17″
3 063 RUS NYCH Artem GAZ 21h57′07″ +00′45″
4 102 ESP DÍAZ José Manuel ICA 21h58′55″ +02′33″
5 081 ESP ARANBURU DEBA Alex CJR 22h02′44″ +06′22″
6 076 ITA ROTA Lorenzo BRD 22h08′29″ +12′07″
7 172 ITA CANEPA Francesco GME 22h11′24″ +15′02″
8 166 IRL O'LOUGHLIN Michael WGN 22h13′40″ +17′18″
9 135 SUI LÜSCHER Damian TRA 22h15′06″ +18′44″
10 173 ITA CANEPA Leonardo GME 22h25′35″ +29′13″
11 004 GER SCHINNAGEL Johannes RSW 22h27′06″ +30′44″
12 162 GBR GEORGI Etienne WGN 22h29′55″ +33′33″
13 161 GBR DENNIS Ashley WGN 22h29′55″ +33′33″
14 126 SLO KATRAŠNIK Gašper ADR 22h30′18″ +33′56″
15 164 GBR DRAPER Nathan WGN 22h30′25″ +34′03″
16 016 SLO NOVAK Domen TBM 22h30′25″ +34′03″
17 167 GBR THOMPSON Michael WGN 22h30′37″ +34′15″
18 128 SRB RAJOVIC Dusan ADR 22h31′54″ +35′32″
19 127 SLO PER Gorazd ADR 22h32′01″ +35′39″
20 071 ITA ALBANESE Vincenzo BRD 22h34′26″ +38′04″
21 047 ITA MINALI Riccardo AST 22h35′10″ +38′48″
22 183 CRO JABUKA David MKT 22h37′52″ +41′30″
23 084 USA OIEN Justin CJR 22h46′11″ +49′49″
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 CCC POL CCC Sprandi Polkowice 65h47′45″ +00′00″
2 TBM BRN Bahrain - Merida 65h51′30″ +03′45″
3 CJR ESP Caja Rural - Seguros RGA 65h53′35″ +05′50″
4 GAZ RUS Gazprom - RusVelo 65h55′03″ +07′18″
5 TRA SUI Roth - Akros 65h56′45″ +09′00″
6 RSW AUT Team Felbermayr Simplon Wels 65h57′33″ +09′48″
7 BSM COL Bicicletas Strongman 66h02′58″ +15′13″
8 MKT CRO Meridiana Kamen Team 66h06′11″ +18′26″
9 KLS UKR Kolss Cycling Team 66h07′09″ +19′24″
10 AST KAZ Astana Pro Team 66h07′49″ +20′04″
11 ADR SLO Adria Mobil 66h13′11″ +25′26″
12 UAD UAE UAE Team Emirates 66h14′00″ +26′15″
13 BRD ITA Bardiani CSF 66h14′42″ +26′57″
14 GME ITA GM Europa Ovini 66h20′09″ +32′24″
15 WGN GBR Team Wiggins 66h23′20″ +35′35″
16 TFS USA Trek - Segafredo 66h27′44″ +39′59″
17 ICA ISR Israel Cycling Academy 66h30′53″ +43′08″
18 TNN USA Team Novo Nordisk 66h31′36″ +43′51″
19 TRK TUR Torku Şekerspor 66h43′19″ +55′34″
20 NIP ITA NIPPO - Vini Fantini 66h58′09″ +10′24″