Tour of Croatia 2018 / Rezultati / Etapa 5

Etapa 5: Rabac - Rijeka / Opatija / Poklon (PP Učka)

Datum održavanja: 21.04.2018. Dužina etape: 156.5 km

Rezultati nakon pete etape

Red / White checkered Jersey
Red / White checkered Jersey
002 BLR SUITSOU Kanstantsin (TBM)
Vrijeme
23h29′01″
Blue Jersey
Blue Jersey
135 ITA TONELLI Alessandro (BRD)
Bodovi
47
Green Jersey
Green Jersey
061 NED KONING Peter (ABS)
Bodovi
35
White Jersey
White Jersey
023 KAZ GIDICH Yevgeniy (AST)
Vrijeme
23h29′54″
Najbolji tim
TBM BRN BAHRAIN MERIDA
Vrijeme
70h45′30″
Pobjednik etape
006 ITA BOARO Manuele (TBM)
Vrijeme
4h15′54″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 006 ITA BOARO Manuele TBM 4h15′54″ +00′00″
2 045 POL OWSIAN Lukasz CCC 4h16′01″ +00′07″
3 135 ITA TONELLI Alessandro BRD 4h16′04″ +00′10″
4 181 COL CAÑAVERAL VARGAS Johnatan BSM 4h16′06″ +00′12″
5 152 SLO POGACAR Tadej LJU 4h16′18″ +00′24″
6 011 DEN EG Niklas TFS 4h16′18″ +00′24″
7 064 GBR PEARSON Daniel ABS 4h16′41″ +00′47″
8 083 NED WEENING Pieter RNL 4h16′42″ +00′48″
9 002 BLR SUITSOU Kanstantsin TBM 4h16′42″ +00′48″
10 082 NED VAN DER LIJKE Nick RNL 4h16′46″ +00′52″
11 023 KAZ GIDICH Yevgeniy AST 4h16′48″ +00′54″
12 057 RUS NYCH Artem GAZ 4h16′49″ +00′55″
13 171 CRO ROGINA Radoslav ADR 4h16′51″ +00′57″
14 187 COL ACOSTA OSPINA Ruben Dario BSM 4h16′51″ +00′57″
15 001 SLO NOVAK Domen TBM 4h16′52″ +00′58″
16 127 USA EISENHART Taylor (T.J.) HCA 4h17′15″ +01′21″
17 031 ESP LASTRA MARTINEZ Jonathan CJR 4h17′15″ +01′21″
18 037 ITA CELANO Danilo CJR 4h17′26″ +01′32″
19 186 COL QUIROZ AYALA Oscar Adalberto BSM 4h17′30″ +01′36″
20 017 ITA BRAMBILLA Gianluca TFS 4h17′46″ +01′52″
21 044 SLO TRATNIK Jan CCC 4h18′02″ +02′08″
22 174 SLO GOLCER Jure ADR 4h18′22″ +02′28″
23 136 ITA BARBIN Enrico BRD 4h18′27″ +02′33″
24 107 ESP LOZANO RIBA David TNN 4h18′27″ +02′33″
25 146 CRO RUMAC Josip MKT 4h18′27″ +02′33″
26 005 SLO MOHORIC Matej TBM 4h19′22″ +03′28″
27 156 SLO RUCIGAJ Žiga LJU 4h19′24″ +03′30″
28 161 ITA ZURLO Federico MST 4h19′27″ +03′33″
29 022 KAZ ZAKHAROV Artyom AST 4h19′55″ +04′01″
30 144 ITA RABOTTINI Matteo MKT 4h19′55″ +04′01″
31 183 COL CALA CALA Aristobulo BSM 4h19′55″ +04′01″
32 025 KAZ BIZHIGITOV Zhandos AST 4h19′55″ +04′01″
33 173 SLO BRAJKOVIC Janez ADR 4h20′23″ +04′29″
34 061 NED KONING Peter ABS 4h21′38″ +05′44″
35 121 BLR KRASILNIKAU Andrei HCA 4h21′57″ +06′03″
36 143 CRO KISERLOVSKI Emanuel MKT 4h21′57″ +06′03″
37 027 KAZ FOMINYKH Daniil AST 4h21′57″ +06′03″
38 137 ITA MAESTRI Mirco BRD 4h23′17″ +07′23″
39 111 ITA PONZI Simone NIP 4h23′40″ +07′46″
40 091 BEL DE WINTER Ludwig WVA 4h23′40″ +07′46″
41 067 GBR FENN Andrew ABS 4h23′48″ +07′54″
42 185 COL CANO MALAVER Diego Fernando BSM 4h23′57″ +08′03″
43 003 JPN ARASHIRO Yukiya TBM 4h24′53″ +08′59″
44 056 RUS LAGUTIN Sergey GAZ 4h25′02″ +09′08″
45 132 ITA ALBANESE Vincenzo BRD 4h25′52″ +09′58″
46 117 ITA CIMA Damiano NIP 4h26′53″ +10′59″
47 085 NED RIESEBEEK Oscar RNL 4h26′53″ +10′59″
48 026 KAZ TLEUBAYEV Ruslan AST 4h28′26″ +12′32″
49 133 ITA SAVINI Daniel BRD 4h29′32″ +13′38″
50 075 LAT NEILANDS Krists ICA 4h29′32″ +13′38″
51 073 CAN BOIVIN Guillaume ICA 4h29′32″ +13′38″
52 054 RUS MAIKIN Roman GAZ 4h29′32″ +13′38″
53 147 CRO MALTAR Bruno MKT 4h29′41″ +13′47″
54 155 CRO POTOCKI Viktor LJU 4h30′19″ +14′25″
55 145 CRO FRANKOVIC Mateo MKT 4h30′19″ +14′25″
56 114 JPN YOSHIDA Hayato NIP 4h30′19″ +14′25″
57 172 SLO PER Gorazd ADR 4h30′43″ +14′49″
58 071 ISR GOLDSTEIN Roy ICA 4h32′40″ +16′46″
59 047 SLO KUMP Marko CCC 4h33′28″ +17′34″
60 074 ISR SAGIV Guy ICA 4h33′28″ +17′34″
61 092 LUX KIRSCH Alex WVA 4h33′28″ +17′34″
62 131 ITA SIMION Paolo BRD 4h33′28″ +17′34″
63 036 USA OIEN Justin CJR 4h33′28″ +17′34″
64 101 ITA PERON Andrea TNN 4h33′28″ +17′34″
65 157 AUS HILL Benjamin LJU 4h33′28″ +17′34″
66 052 RUS BOEV Igor GAZ 4h33′28″ +17′34″
67 124 SUI LIENHARD Fabian HCA 4h33′28″ +17′34″
68 046 POL GRADEK Kamil CCC 4h33′28″ +17′34″
69 043 POL KUREK Adrian CCC 4h33′28″ +17′34″
70 041 POL BERNAS Pawel CCC 4h33′28″ +17′34″
71 086 NED VAN GINNEKEN Sjoerd RNL 4h33′28″ +17′34″
72 013 JPN BEPPU Fumiyuki TFS 4h37′52″ +21′58″
73 184 COL MUNOZ PEREZ William David BSM 4h37′52″ +21′58″
74 182 COL ESTRADA CELIS Eduardo BSM 4h37′52″ +21′58″
75 113 ESP LOBATO DEL VALLE Juan Jose NIP 4h37′52″ +21′58″
76 112 JPN NISHIMURA Hiroki NIP 4h37′52″ +21′58″
77 014 LUX DIDIER Laurent TFS 4h38′04″ +22′10″
78 076 NOR ENGER Sondre ICA 4h39′15″ +23′21″
79 134 ITA GUARDINI Andrea BRD 4h40′47″ +24′53″
80 081 NED REINDERS Elmar RNL 4h40′47″ +24′53″
81 055 RUS TRUSOV Nikolay GAZ 4h40′47″ +24′53″
82 021 KAZ KOZHATAYEV Bakhtiyar AST 4h40′47″ +24′53″
83 077 ITA SBARAGLI Kristian ICA 4h40′47″ +24′53″
84 042 POL FRANCZAK Pawel CCC 4h40′47″ +24′53″
85 141 CRO BANICEK Deni MKT 4h40′47″ +24′53″
86 024 ITA MINALI Riccardo AST 4h40′47″ +24′53″
87 151 SLO JERMAN Žiga LJU 4h40′47″ +24′53″
88 175 SLO HORVAT Žiga ADR 4h40′47″ +24′53″
89 176 SLO BOŽIC Jon ADR 4h40′47″ +24′53″
90 094 BEL ROBEET Ludovic WVA 4h40′47″ +24′53″
91 106 ITA POLI Umberto TNN 4h40′47″ +24′53″
92 153 SLO GROSELJ Matic LJU 4h40′47″ +24′53″
93 142 CRO JABUKA David MKT 4h40′47″ +24′53″
94 162 ROU DOBRE Vlad-Nicolae MST 4h40′47″ +24′53″
95 177 SLO GAZVODA Gregor ADR 4h40′47″ +24′53″
96 167 ROU SINZA Raul-Antonio MST 4h40′47″ +24′53″
97 154 SLO PENKO Izidor LJU 4h40′47″ +24′53″
98 093 BEL SIX Franklin WVA 4h40′47″ +24′53″
99 035 FRA YSSAAD Yannis CJR 4h40′47″ +24′53″
100 084 NED MEIJERS Jeroen RNL 4h40′47″ +24′53″
101 095 BEL STASSEN Julien WVA 4h40′47″ +24′53″
102 066 NED KREDER Michel ABS 4h40′47″ +24′53″
103 065 IRL DUNNE Conor ABS 4h40′55″ +25′01″
104 126 USA BRYON Miguel HCA 4h40′57″ +25′03″
105 015 NZL FRAME Alex TFS 4h41′05″ +25′11″
106 004 ITA BONIFAZIO Niccolo TBM 4h42′42″ +26′48″
107 165 ROU DIMA Emil MST 4h44′08″ +28′14″
108 116 ROU GROSU Eduard Michael NIP 4h45′09″ +29′15″
109 115 JPN UCHIMA Kohei NIP 4h45′09″ +29′15″
110 164 ITA STACCHIOTTI Riccardo MST 4h45′09″ +29′15″
111 087 NED WIPPERT Wouter RNL 4h50′21″ +34′27″
112 163 ITA MARINI Nicolas MST 4h50′54″ +35′00″
113 166 ITA MARCELLI Mattia MST 4h50′55″ +35′01″
Nisu završili
# Br. Vozač Tim
1 032 AUS SCHULTZ Nicholas Jack William CJR
2 034 URU FERRARI BARCELO Fabricio CJR
3 053 RUS SHILOV Sergei GAZ
4 097 BEL DUQUENNOY Jimmy WVA
5 102 NED VAN IJZENDOORN Hendrikus TNN
6 125 USA DAHLHEIM Andrew HCA
Sprint - Labin Center - 9,5 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 116 ROU GROSU Eduard Michael NIP 5
2 024 ITA MINALI Riccardo AST 3
3 177 SLO GAZVODA Gregor ADR 1
Sprint - Viškovo Center - 108,8 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 117 ITA CIMA Damiano NIP 5
2 137 ITA MAESTRI Mirco BRD 3
3 135 ITA TONELLI Alessandro BRD 1
Sprint - Rijeka Center - 124,8 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 137 ITA MAESTRI Mirco BRD 5
2 174 SLO GOLCER Jure ADR 3
3 117 ITA CIMA Damiano NIP 1
Finish - Poklon (PP Učka) - 156,5 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 006 ITA BOARO Manuele TBM 25
2 045 POL OWSIAN Lukasz CCC 20
3 135 ITA TONELLI Alessandro BRD 16
4 181 COL CAÑAVERAL VARGAS Johnatan BSM 14
5 152 SLO POGACAR Tadej LJU 12
6 011 DEN EG Niklas TFS 10
7 064 GBR PEARSON Daniel ABS 9
8 083 NED WEENING Pieter RNL 8
9 002 BLR SUITSOU Kanstantsin TBM 7
10 082 NED VAN DER LIJKE Nick RNL 6
11 023 KAZ GIDICH Yevgeniy AST 5
12 057 RUS NYCH Artem GAZ 4
13 171 CRO ROGINA Radoslav ADR 3
14 187 COL ACOSTA OSPINA Ruben Dario BSM 2
15 001 SLO NOVAK Domen TBM 1
KoM 2nd cat. - Gračišće - 35,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 061 NED KONING Peter ABS 6
2 047 SLO KUMP Marko CCC 4
3 174 SLO GOLCER Jure ADR 2
KoM HC cat. - Dopo Lavoro (PP Učka) - 75,0 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 061 NED KONING Peter ABS 20
2 045 POL OWSIAN Lukasz CCC 15
3 174 SLO GOLCER Jure ADR 10
4 181 COL CAÑAVERAL VARGAS Johnatan BSM 8
5 082 NED VAN DER LIJKE Nick RNL 6
6 161 ITA ZURLO Federico MST 4
7 006 ITA BOARO Manuele TBM 3
8 135 ITA TONELLI Alessandro BRD 2
KoM 3rd cat. - Kastav - 104,1 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 061 NED KONING Peter ABS 3
2 137 ITA MAESTRI Mirco BRD 2
3 045 POL OWSIAN Lukasz CCC 1
KoM 1st cat. - Finish / Poklon (PP Učka) - 156,5 km
# Br. Vozač Tim Bod.
1 006 ITA BOARO Manuele TBM 12
2 045 POL OWSIAN Lukasz CCC 8
3 135 ITA TONELLI Alessandro BRD 6
4 181 COL CAÑAVERAL VARGAS Johnatan BSM 4
5 152 SLO POGACAR Tadej LJU 2
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 TBM BRN BAHRAIN MERIDA 12h49′28″ +00′00″
2 BSM COL Bicicletas Strongman 12h50′27″ +00′59″
3 ADR SLO ADRIA MOBIL 12h55′36″ +06′08″
4 AST KAZ ASTANA PRO TEAM 12h56′38″ +07′10″
5 BRD ITA BARDIANI CSF 12h57′48″ +08′20″
6 MKT CRO MERIDIANA KAMEN TEAM 13h00′19″ +10′51″
7 RNL NED ROOMPOT NEDERLANDSE LOTERIJ 13h00′21″ +10′53″
8 ABS IRL AQUA BLUE SPORT 13h02′07″ +12′39″
9 LJU SLO LJUBLJANA GUSTO XAURUM 13h06′01″ +16′33″
10 CCC POL CCC SPRANDI POLKOWICE 13h07′31″ +18′03″
11 CJR ESP CAJA RURAL-SEGUROS RGA 13h08′09″ +18′41″
12 GAZ RUS GAZPROM RUSVELO 13h11′23″ +21′55″
13 TFS USA TREK SEGAFREDO 13h11′56″ +22′28″
14 HCA USA HOLOWESKO CITADEL PB ARAPAHOE RESOURCES 13h12′40″ +23′12″
15 NIP ITA NIPPO VINI FANTINI EUROPA OVINI 13h20′52″ +31′24″
16 ICA ISR ISRAEL CYCLING ACADEMY 13h31′44″ +42′16″
17 TNN USA TEAM NOVO NORDISK 13h32′42″ +43′14″
18 WVA BEL WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC 13h37′55″ +48′27″
19 MST ROU MsTina Focus 13h41′01″ +51′33″
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 002 BLR SUITSOU Kanstantsin TBM 23h29′01″ +00′00″
2 083 NED WEENING Pieter RNL 23h29′09″ +00′08″
3 023 KAZ GIDICH Yevgeniy AST 23h29′54″ +00′53″
4 171 CRO ROGINA Radoslav ADR 23h30′16″ +01′15″
5 011 DEN EG Niklas TFS 23h30′25″ +01′24″
6 064 GBR PEARSON Daniel ABS 23h31′11″ +02′10″
7 187 COL ACOSTA OSPINA Ruben Dario BSM 23h32′02″ +03′01″
8 057 RUS NYCH Artem GAZ 23h32′09″ +03′08″
9 017 ITA BRAMBILLA Gianluca TFS 23h32′38″ +03′37″
10 001 SLO NOVAK Domen TBM 23h33′16″ +04′15″
11 031 ESP LASTRA MARTINEZ Jonathan CJR 23h33′22″ +04′21″
12 127 USA EISENHART Taylor (T.J.) HCA 23h34′41″ +05′40″
13 152 SLO POGACAR Tadej LJU 23h34′47″ +05′46″
14 181 COL CAÑAVERAL VARGAS Johnatan BSM 23h35′54″ +06′53″
15 136 ITA BARBIN Enrico BRD 23h36′04″ +07′03″
16 146 CRO RUMAC Josip MKT 23h37′50″ +08′49″
17 135 ITA TONELLI Alessandro BRD 23h38′15″ +09′14″
18 037 ITA CELANO Danilo CJR 23h38′50″ +09′49″
19 107 ESP LOZANO RIBA David TNN 23h38′54″ +09′53″
20 186 COL QUIROZ AYALA Oscar Adalberto BSM 23h39′14″ +10′13″
21 156 SLO RUCIGAJ Žiga LJU 23h40′40″ +11′39″
22 082 NED VAN DER LIJKE Nick RNL 23h41′21″ +12′20″
23 022 KAZ ZAKHAROV Artyom AST 23h41′42″ +12′41″
24 144 ITA RABOTTINI Matteo MKT 23h42′16″ +13′15″
25 027 KAZ FOMINYKH Daniil AST 23h42′38″ +13′37″
26 183 COL CALA CALA Aristobulo BSM 23h42′50″ +13′49″
27 045 POL OWSIAN Lukasz CCC 23h42′54″ +13′53″
28 174 SLO GOLCER Jure ADR 23h45′03″ +16′02″
29 121 BLR KRASILNIKAU Andrei HCA 23h45′09″ +16′08″
30 111 ITA PONZI Simone NIP 23h45′10″ +16′09″
31 173 SLO BRAJKOVIC Janez ADR 23h45′37″ +16′36″
32 143 CRO KISERLOVSKI Emanuel MKT 23h47′14″ +18′13″
33 005 SLO MOHORIC Matej TBM 23h47′35″ +18′34″
34 006 ITA BOARO Manuele TBM 23h47′56″ +18′55″
35 025 KAZ BIZHIGITOV Zhandos AST 23h53′41″ +24′40″
36 003 JPN ARASHIRO Yukiya TBM 23h54′44″ +25′43″
37 133 ITA SAVINI Daniel BRD 23h58′56″ +29′55″
38 075 LAT NEILANDS Krists ICA 23h59′43″ +30′42″
39 067 GBR FENN Andrew ABS 23h59′49″ +30′48″
40 044 SLO TRATNIK Jan CCC 24h00′04″ +31′03″
41 185 COL CANO MALAVER Diego Fernando BSM 24h00′32″ +31′31″
42 161 ITA ZURLO Federico MST 24h01′52″ +32′51″
43 056 RUS LAGUTIN Sergey GAZ 24h01′55″ +32′54″
44 145 CRO FRANKOVIC Mateo MKT 24h03′12″ +34′11″
45 073 CAN BOIVIN Guillaume ICA 24h05′28″ +36′27″
46 147 CRO MALTAR Bruno MKT 24h06′08″ +37′07″
47 114 JPN YOSHIDA Hayato NIP 24h06′47″ +37′46″
48 137 ITA MAESTRI Mirco BRD 24h06′47″ +37′46″
49 052 RUS BOEV Igor GAZ 24h09′29″ +40′28″
50 021 KAZ KOZHATAYEV Bakhtiyar AST 24h09′39″ +40′38″
51 124 SUI LIENHARD Fabian HCA 24h09′46″ +40′45″
52 132 ITA ALBANESE Vincenzo BRD 24h09′47″ +40′46″
53 014 LUX DIDIER Laurent TFS 24h09′55″ +40′54″
54 182 COL ESTRADA CELIS Eduardo BSM 24h14′07″ +45′06″
55 172 SLO PER Gorazd ADR 24h14′09″ +45′08″
56 101 ITA PERON Andrea TNN 24h15′05″ +46′04″
57 167 ROU SINZA Raul-Antonio MST 24h15′56″ +46′55″
58 112 JPN NISHIMURA Hiroki NIP 24h15′56″ +46′55″
59 085 NED RIESEBEEK Oscar RNL 24h16′12″ +47′11″
60 077 ITA SBARAGLI Kristian ICA 24h16′14″ +47′13″
61 092 LUX KIRSCH Alex WVA 24h16′26″ +47′25″
62 084 NED MEIJERS Jeroen RNL 24h16′33″ +47′32″
63 131 ITA SIMION Paolo BRD 24h16′46″ +47′45″
64 141 CRO BANICEK Deni MKT 24h16′47″ +47′46″
65 157 AUS HILL Benjamin LJU 24h16′52″ +47′51″
66 043 POL KUREK Adrian CCC 24h17′09″ +48′08″
67 041 POL BERNAS Pawel CCC 24h17′10″ +48′09″
68 091 BEL DE WINTER Ludwig WVA 24h17′10″ +48′09″
69 117 ITA CIMA Damiano NIP 24h17′39″ +48′38″
70 046 POL GRADEK Kamil CCC 24h18′02″ +49′01″
71 071 ISR GOLDSTEIN Roy ICA 24h18′34″ +49′33″
72 013 JPN BEPPU Fumiyuki TFS 24h18′39″ +49′38″
73 113 ESP LOBATO DEL VALLE Juan Jose NIP 24h21′08″ +52′07″
74 177 SLO GAZVODA Gregor ADR 24h21′24″ +52′23″
75 061 NED KONING Peter ABS 24h23′31″ +54′30″
76 074 ISR SAGIV Guy ICA 24h23′51″ +54′50″
77 162 ROU DOBRE Vlad-Nicolae MST 24h24′06″ +55′05″
78 047 SLO KUMP Marko CCC 24h24′08″ +55′07″
79 154 SLO PENKO Izidor LJU 24h24′09″ +55′08″
80 024 ITA MINALI Riccardo AST 24h24′45″ +55′44″
81 106 ITA POLI Umberto TNN 24h25′09″ +56′08″
82 055 RUS TRUSOV Nikolay GAZ 24h27′05″ +58′04″
83 155 CRO POTOCKI Viktor LJU 24h27′17″ +58′16″
84 164 ITA STACCHIOTTI Riccardo MST 24h28′29″ +59′28″
85 076 NOR ENGER Sondre ICA 24h28′38″ +59′37″
86 054 RUS MAIKIN Roman GAZ 24h29′03″ +00′02″
87 026 KAZ TLEUBAYEV Ruslan AST 24h29′27″ +00′26″
88 176 SLO BOŽIC Jon ADR 24h29′54″ +00′53″
89 086 NED VAN GINNEKEN Sjoerd RNL 24h30′07″ +01′06″
90 036 USA OIEN Justin CJR 24h30′20″ +01′19″
91 134 ITA GUARDINI Andrea BRD 24h31′09″ +02′08″
92 142 CRO JABUKA David MKT 24h31′20″ +02′19″
93 042 POL FRANCZAK Pawel CCC 24h31′53″ +02′52″
94 151 SLO JERMAN Žiga LJU 24h32′14″ +03′13″
95 066 NED KREDER Michel ABS 24h32′14″ +03′13″
96 004 ITA BONIFAZIO Niccolo TBM 24h32′27″ +03′26″
97 126 USA BRYON Miguel HCA 24h33′42″ +04′41″
98 094 BEL ROBEET Ludovic WVA 24h33′51″ +04′50″
99 165 ROU DIMA Emil MST 24h34′11″ +05′10″
100 184 COL MUNOZ PEREZ William David BSM 24h34′31″ +05′30″
101 153 SLO GROSELJ Matic LJU 24h35′39″ +06′38″
102 035 FRA YSSAAD Yannis CJR 24h37′37″ +08′36″
103 095 BEL STASSEN Julien WVA 24h37′52″ +08′51″
104 081 NED REINDERS Elmar RNL 24h39′11″ +10′10″
105 093 BEL SIX Franklin WVA 24h39′23″ +10′22″
106 065 IRL DUNNE Conor ABS 24h40′39″ +11′38″
107 015 NZL FRAME Alex TFS 24h41′12″ +12′11″
108 175 SLO HORVAT Žiga ADR 24h41′58″ +12′57″
109 087 NED WIPPERT Wouter RNL 24h43′54″ +14′53″
110 115 JPN UCHIMA Kohei NIP 24h46′54″ +17′53″
111 116 ROU GROSU Eduard Michael NIP 24h48′55″ +19′54″
112 166 ITA MARCELLI Mattia MST 24h59′32″ +30′31″
113 163 ITA MARINI Nicolas MST 25h08′12″ +39′11″
# Br. Vozač Tim Bod.
1 135 ITA TONELLI Alessandro BRD 47
2 116 ROU GROSU Eduard Michael NIP 46
3 004 ITA BONIFAZIO Niccolo TBM 37
4 023 KAZ GIDICH Yevgeniy AST 35
5 176 SLO BOŽIC Jon ADR 33
6 024 ITA MINALI Riccardo AST 33
7 002 BLR SUITSOU Kanstantsin TBM 32
8 083 NED WEENING Pieter RNL 28
9 134 ITA GUARDINI Andrea BRD 27
10 006 ITA BOARO Manuele TBM 25
11 136 ITA BARBIN Enrico BRD 23
12 011 DEN EG Niklas TFS 22
13 045 POL OWSIAN Lukasz CCC 22
14 064 GBR PEARSON Daniel ABS 19
15 171 CRO ROGINA Radoslav ADR 17
16 031 ESP LASTRA MARTINEZ Jonathan CJR 17
17 151 SLO JERMAN Žiga LJU 17
18 044 SLO TRATNIK Jan CCC 16
19 161 ITA ZURLO Federico MST 16
20 047 SLO KUMP Marko CCC 16
21 181 COL CAÑAVERAL VARGAS Johnatan BSM 15
22 152 SLO POGACAR Tadej LJU 14
23 124 SUI LIENHARD Fabian HCA 14
24 017 ITA BRAMBILLA Gianluca TFS 12
25 005 SLO MOHORIC Matej TBM 12
26 113 ESP LOBATO DEL VALLE Juan Jose NIP 12
27 057 RUS NYCH Artem GAZ 11
28 146 CRO RUMAC Josip MKT 11
29 164 ITA STACCHIOTTI Riccardo MST 10
30 187 COL ACOSTA OSPINA Ruben Dario BSM 10
31 156 SLO RUCIGAJ Žiga LJU 10
32 082 NED VAN DER LIJKE Nick RNL 10
33 073 CAN BOIVIN Guillaume ICA 8
34 137 ITA MAESTRI Mirco BRD 8
35 043 POL KUREK Adrian CCC 8
36 076 NOR ENGER Sondre ICA 7
37 153 SLO GROSELJ Matic LJU 7
38 117 ITA CIMA Damiano NIP 6
39 001 SLO NOVAK Domen TBM 6
40 077 ITA SBARAGLI Kristian ICA 6
41 173 SLO BRAJKOVIC Janez ADR 5
42 092 LUX KIRSCH Alex WVA 5
43 157 AUS HILL Benjamin LJU 5
44 106 ITA POLI Umberto TNN 5
45 127 USA EISENHART Taylor (T.J.) HCA 4
46 025 KAZ BIZHIGITOV Zhandos AST 4
47 041 POL BERNAS Pawel CCC 4
48 037 ITA CELANO Danilo CJR 3
49 174 SLO GOLCER Jure ADR 3
50 014 LUX DIDIER Laurent TFS 3
51 165 ROU DIMA Emil MST 3
52 175 SLO HORVAT Žiga ADR 3
53 067 GBR FENN Andrew ABS 2
54 111 ITA PONZI Simone NIP 1
55 145 CRO FRANKOVIC Mateo MKT 1
56 141 CRO BANICEK Deni MKT 1
57 177 SLO GAZVODA Gregor ADR 1
58 074 ISR SAGIV Guy ICA 1
59 166 ITA MARCELLI Mattia MST 1
# Br. Vozač Tim Bod.
1 061 NED KONING Peter ABS 35
2 045 POL OWSIAN Lukasz CCC 26
3 002 BLR SUITSOU Kanstantsin TBM 20
4 006 ITA BOARO Manuele TBM 15
5 135 ITA TONELLI Alessandro BRD 15
6 083 NED WEENING Pieter RNL 15
7 181 COL CAÑAVERAL VARGAS Johnatan BSM 12
8 174 SLO GOLCER Jure ADR 12
9 023 KAZ GIDICH Yevgeniy AST 10
10 165 ROU DIMA Emil MST 9
11 171 CRO ROGINA Radoslav ADR 8
12 082 NED VAN DER LIJKE Nick RNL 7
13 011 DEN EG Niklas TFS 6
14 064 GBR PEARSON Daniel ABS 4
15 161 ITA ZURLO Federico MST 4
16 047 SLO KUMP Marko CCC 4
17 176 SLO BOŽIC Jon ADR 4
18 164 ITA STACCHIOTTI Riccardo MST 3
19 017 ITA BRAMBILLA Gianluca TFS 3
20 187 COL ACOSTA OSPINA Ruben Dario BSM 2
21 152 SLO POGACAR Tadej LJU 2
22 137 ITA MAESTRI Mirco BRD 2
23 014 LUX DIDIER Laurent TFS 2
24 141 CRO BANICEK Deni MKT 2
25 153 SLO GROSELJ Matic LJU 2
26 183 COL CALA CALA Aristobulo BSM 1
27 124 SUI LIENHARD Fabian HCA 1
# Br. Vozač Tim Vrijeme Razlika
1 023 KAZ GIDICH Yevgeniy AST 23h29′54″ +00′00″
2 187 COL ACOSTA OSPINA Ruben Dario BSM 23h32′02″ +02′08″
3 152 SLO POGACAR Tadej LJU 23h34′47″ +04′53″
4 181 COL CAÑAVERAL VARGAS Johnatan BSM 23h35′54″ +06′00″
5 133 ITA SAVINI Daniel BRD 23h58′56″ +29′02″
6 132 ITA ALBANESE Vincenzo BRD 24h09′47″ +39′53″
7 172 SLO PER Gorazd ADR 24h14′09″ +44′15″
8 167 ROU SINZA Raul-Antonio MST 24h15′56″ +46′02″
9 154 SLO PENKO Izidor LJU 24h24′09″ +54′15″
10 106 ITA POLI Umberto TNN 24h25′09″ +55′15″
11 155 CRO POTOCKI Viktor LJU 24h27′17″ +57′23″
12 176 SLO BOŽIC Jon ADR 24h29′54″ +00′00″
13 142 CRO JABUKA David MKT 24h31′20″ +01′26″
14 151 SLO JERMAN Žiga LJU 24h32′14″ +02′20″
15 165 ROU DIMA Emil MST 24h34′11″ +04′17″
16 153 SLO GROSELJ Matic LJU 24h35′39″ +05′45″
17 093 BEL SIX Franklin WVA 24h39′23″ +09′29″
18 175 SLO HORVAT Žiga ADR 24h41′58″ +12′04″
# Tim Ime Vrijeme Razlika
1 TBM BRN BAHRAIN MERIDA 70h45′30″ +00′00″
2 BSM COL Bicicletas Strongman 70h47′10″ +01′40″
3 AST KAZ ASTANA PRO TEAM 70h51′50″ +06′20″
4 ADR SLO ADRIA MOBIL 71h00′53″ +15′23″
5 RNL NED ROOMPOT NEDERLANDSE LOTERIJ 71h04′52″ +19′22″
6 MKT CRO MERIDIANA KAMEN TEAM 71h05′47″ +20′17″
7 BRD ITA BARDIANI CSF 71h07′00″ +21′30″
8 TFS USA TREK SEGAFREDO 71h10′17″ +24′47″
9 CJR ESP CAJA RURAL-SEGUROS RGA 71h15′48″ +30′18″
10 LJU SLO LJUBLJANA GUSTO XAURUM 71h28′56″ +43′26″
11 HCA USA HOLOWESKO CITADEL PB ARAPAHOE RESOURCES 71h29′05″ +43′35″
12 GAZ RUS GAZPROM RUSVELO 71h30′10″ +44′40″
13 ABS IRL AQUA BLUE SPORT 71h39′13″ +53′43″
14 NIP ITA NIPPO VINI FANTINI EUROPA OVINI 71h47′50″ +02′20″
15 CCC POL CCC SPRANDI POLKOWICE 72h00′00″ +14′30″
16 ICA ISR ISRAEL CYCLING ACADEMY 72h13′19″ +27′49″
17 TNN USA TEAM NOVO NORDISK 72h18′21″ +32′51″
18 MST ROU MsTina Focus 72h28′13″ +42′43″
19 WVA BEL WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC 72h58′53″ +13′23″